امکان نصب ماد سرانجام برای Dying Light فراهم شد

توسط فرشاد خرمی در ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ , ۱۴:۰۰

جریان نصب ماد برای Dying Light هم موضوع پیچیده‌ای شده است. تکلند از آغاز تاکنون حرف از پشتیبانی از جامعه مادساز زده است، اما آپدیت هایی که برای بازی بیرون داده‌اند، از چنین کاری ممانعت به عمل آورده است. درواقع نگرانی سازنده‌ی بازی، تکلند، از آن جهت است که ممکن است عده‌ای بخواهند با نصب ماد، در حالت PvP بازی (Be A Zombie) دخل و تصرف کرده و در آن تقلب کنند.

با این وجود آپدیت جدید ۱.۴.۰ قابلیت نصب ماد را برای این عنوان باز نموده است. برای رقابت های مادشده‌ی آنلاین لازم است طرفین (ازجمله آن‌هایی که روی نسخه ابتدایی بازی مانده‌اند و قابلیت مادکردن بازی برای رقابت آنلاین را داشته‌اند) بازی را به نسخه‌ی جدید آپدیت کنند.

آپدیت جدید همچنین درکنار تعدادی باگ فیکس، عملکرد بازی را بهبود بخشیده و گزینه‌ای برای غیرفعال‌سازی افکت نویز فیلم گرین را به تنظیمات اضافه می‌کند. پیش از این بازیکنان با فایل کم‌حجمی از طریق ماد به این قابلیت دست یافته بودند اما آپدیتهای بازی برای استفاده از آن مشکل ایجاد کرده بود. همچنین مادی برای این بازی تهیه شد که مشکل درجه‌ی سختی آن را برطرف کرده و بازی را به شدت دشوارتر می‌کند.

اگر هنوز برای خرید Dying Light دچار تردید هستید، بد نیست به نقد و بررسی که اخیرا از این عنوان انجام داده‌ایم نگاهی بیندازید.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “امکان نصب ماد سرانجام برای Dying Light فراهم شد”

  1. omid omidi گفت:

    بازی واقعا خوبیه که با اومدن اپدیتها با گها کمتر شد و سرعت بازی هم بهتر شد ما هنوز نسخه افلاینش را هم تموم نکردیم چه برسه به انلاین :۲۱: فعلا درگیر evolve شدم بدجور اونم اپدیت میخواد :۲۱: نشد یه بازی بدن بیرون اپدیت نخواد :( دیگه چکا کنیم :pc:

    ۵ ۰
  2. بازیش واقعا خوبه یکی از بازیهای خوش ساخت ۲۰۱۵ هست که ادم از بازی کردنش و قطعه قطعه کردن زامبی ها لذت میبره . امیدوارم یه ماد برای سوم شخص کردن بازی درست کنند دوستان زحمت کش :lol: ممنون :*:

    ۲ ۰