نتفلیکس در حال ساخت سری اکشن زنده از The Legend of Zelda

توسط فرشاد خرمی در ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ , ۱۳:۲۲

The Legend of Zelda، یکی از محبوب ترین فرنچایز های گیم که حقوق نشر و توسعه آن در دست نینتندو قرار دارد، قرار است به دست نتفلیکس به یک برنامه تلویزیونی تبدیل شود. به گزارش وال استریت ژورنال این شرکت ارائه دهنده خدمات پخش زنده ویدیویی در یک همکاری نزدیک با نینتندو در مراحل اولیه ساخت یک سری اکشن زنده از روی این بازی است که قرار است از نظر گستردگی و محدوده مخاطب، با سری فیلم محبوب Game of Thrones رقابت کند.

همچون بازی، این فیلم روایتگر داستان لینک خواهد بود که برای نجات پرنسس زلدا و دنیای فانتزی Hyrule، ستینگ اصلی سری، تلاش خواهد کرد. المان های جادویی و فانتزی این عنوان به Game of Thrones نزدیک است اما خشونت در آن کمتر دیده می شود و طیف مخاطبان بیشتری از کودکان را دربر خواهد گرفت.

گفتنی است اگرچه نینتندو تاکنون درقبال حقوق مادی و معنوی بازی های اختصاصی دیرینه خود همچون سری زلدا و سوپر ماریو به شدت محافظه کارانه عمل کرده است، اما در گذشته نیز آثار سینمایی با اقتباس از عناوین آن ها تولید شده است که هیچ یک موفقیت آمیز نبوده اند. سری انیمیشنی Legend of Zelda در اواخر دهه ۸۰ تنها یک فصل به طول انجامید و فیلمی که ۱۹۹۳ به تاسی از .Super Mario Bros تولید شد، با باکس آفیس ناامیدکننده خود یک شکست اقتصادی برای نینتندو محسوب می شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نتفلیکس در حال ساخت سری اکشن زنده از The Legend of Zelda”

  1. KAZ Miller گفت:

    چه خوب چه بد واسش لحظه شماری می کنم.
    پتانسیل زلدا وحشتناک بالاست.
    هر چند امیدوارم موفق بشه تا خاطره بدی رقم نخوره.

    ۰ ۰