توسط فرشاد خرمی در ۱۳ دی ۱۳۹۳ , ۱۹:۱۲

نامی آشنا نه تنها برای دوست‌داران نقش‌آفرینی، بلکه CD Projekt Red توانست در عرض چند سال بسیاری از دوست‌داران گیم را شیفته‌ی کار خود کند. سری The Witcher با نگرشی ژرف و واقع‌بین به مفاهیم اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، اثری است که گیم را از سطح یک سرگرمی و وقت‌گذرانی بسیار فراتر می‌برد. آن‌چه ویچر با ظرافت هرچه تمام‌تر به تصویر کشیده است، تقابل بین پراگماتیسم و رومانتیسم، مردم‌اداری و مردم‌داری، آنارشی و دولت‌مندی و خودخواهی و فداکاری است که هریک را زیر ذره‌بین گذاشته و بازتاب و نتیجه را با وسواس تمام منعکس می‌کند. تصمیم‌گیری در رابطه با این که چه کسی لیاقت آن را دارد که قطار روزگار را براند، و چه کسی شایسته‌ی آن است که زیر چرخ آن له شود، در دنیای ویچر از قوه‌ی عقل بشر خارج است. زیرا در این دنیایی که حتا یک مولکول جنبنده‌ی آن، نه سیاه و نه سفید مطلق است، گاهی معیار انتخابی جز پرتاب سکه‌ی شانس پیدا نمی‌شود. به نظرم این هسته‌ی اصلی و منحصربه‌فردِ تشکیل‌دهنده‌ی ویچر است که ترکیب آن با داستانی بزرگ‌سالانه و گیرا، گرافیکی پر از ریزه‌کاری و زیبا، موسیقی عمیق و تاثیرگذار، انتخاب‌هایی معنادار و شخصیت‌هایی ماندگار، اثری پرورده است که از گیمر گرفته تا سیاست‌مدار از آن تمجید می‌کند. در پیش‌نمایش The Witcher 3: Wild Hunt همراه ما باشید.

پایان خط برای گرگ سفید[divider]

ویچر ۳ قطعا پایان راه گرالت خواهد بود و انتظار می‌رود داستان محوری پیچیده‌تری را مطرح کند؛ چراکه هسته‌ی داستان در ویچر ۱ و ۲ — برخلاف حواشی پر از ریزه‌کاری و گیج‌کننده‌ی آن — داستانی ساده و گیراست.

witcher characters

از راست به چپ: سَسکیا (دختر اژدهازاده و مدعی حاکمیت بر دره‌ی پونتار)، سیری (دخترخوانده‌ی گرالت) زولتان (دوست نزدیک گرالت و از رهبران جنگ سسکیا علیه هَنسِلت)، فیلیپا آیل‌هارت (مشاور و دایه‌ی پادشاهِ ردانیا و سرکرده‌ی شورای جادوگران زن) و ایوروِث (رهبر اِسکویِتِل)

در یک نگاه کلی‌نگر، می‌توان گفت CDPR تاکنون داستان گرالت را در چهارلایه‌ روایت کرده است؛ حرفه‌ی ویچری و شکار هیولاها، رابطه‌ی عاطفی گرالت با معشوقه‌هایش، جهت‌گیری اجتماعی میان انسان‌ها یا غیر‌انسان‌ها (الف‌ها، دورف‌ها و…) و موضوعات سیاسی. در ویچر ۳، اصل بر این است که بخش های اول و دوم در اولویت قرار گیرد و البته به گفته‌ی CDPR اگرچه گرالت این بار قرار است آلت دست قدرتمندان و رهسپار موج حوادثی که دیگران جلوی راه او می‌گذارند نباشد، اما هم‌چنان مسائل سیاسی نقش ملموسی در بازی ایفا خواهند کرد.

emhyr witcher 3

Emhyr، امپراطور قدرتمند نیلفگارد، در ویچر ۳ حضور خواهد داشت.

هجوم ارتش نیلفگارد به سرزمین‌های شمالی برای مرزگشایی بیش‌تر که با قتل پادشاه فولتست از تِمِریا و دِمَوِند (Demavend) از ادیرن توسط ویچر لثو (و نیز احتمالا پادشاه هنسلت از کِدوین بسته به بازی شما در ویچر ۲) که زمینه‌ی حمله را فراهم کرده است، پرده برداری از رموز و اسرار ارتش سواره‌نظام Wild Hunt و مقابله با آن‌ها و سرانجام ملاقات با Yennefer، معشوقه‌ای با چنان عطش عشقی که گرالت روح خودش را در قبال آزادی او تقدیم ارتش Wild Hunt کرد، اساسی‌ترین و مهیج‌ترین بخش‌های داستان را تشکیل می‌دهد. موضوعی که این‌جا جلب توجه می‌کند، این است که رابطه‌ی شکل گرفته بین گرالت و Triss Merigold، تا چه اندازه روی رابطه‌ی گرالت و ینفر تاثیر خواهد گذاشت. گرالت در کشاکش یک عشق دوسویه، موضوع جالبی است که در ویچر ۳ راجع به آن تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

the-witcher-3-wild-hunt

شما کدام را انتخاب خواهید کرد؟

مکانیسم‌های بازی[divider]

اخیرا مشخص شد که در این قسمت، علاوه بر گرالت بازیکن در مواردی کنترل Cirilla (یا مختصرا Ciri) دخترخوانده‌ گرالت، را نیز بدست می‌گیرد. رابطه‌ی گرالت و سیریلا، رابطه ای ناخواسته بود که سرانجام به عشق پدر-فرزندی مبدل و باعث شد یک دختر میان ویچرها بر بخورد. داستان از این قرار است که پاوِتا، دختر پادشاه سینترا، درحالی که نامزد شده و قرار بود سال بعد ازدواج کند، با شخصی به نام دانی آشنا شد و این دو عاشق یک‌دیگر شدند. یک سال بعد دانی در مجلس جشن تولد پاوتا به پادشاه گفت که او و دخترش هم‌دیگر را دوست دارند و می‌خواهند با هم ازدواج کنند. این حرف غوغایی در مجلس به پا کرد و عده‌ای قصد جان دانی را کردند. ازقضا گرالت که در مجلس حضور داشت، جان دانی را نجات داد و پیوند ازدواج میان دابی و پاوتا شکل گرفت. این ازدواج هم‌چنین نفرینی که دانی در کودکی به آن مبتلا شده بود، که باعث می‌شد با طلوع آفتاب به حیوان پتیاره‌ای تبدیل شود را شکست. گرالت که نابارور است و نمی تواند صاحب بچه شود، در عوض این خدمت درخواست می‌کند که زوج جوان فرزندشان را پس از تولد به او تحویل دهند. بچه که به دنیا می‌آید مشخص کی‌شود دختر است و نام سیریلا بر وی می‌نهند و گرالت هم بخاطر جنسیت از پذیرش او منصرف می‌شود. مدتی پس از این ماجرا و طی زنجیره‌ای از حوادث از جمله غرق شدن والدین سیری در اقیانوس و یتیم شدن وی، گرالت سیری را به فرزندخواندگی قبول کرده، با خود به کائر مورهن، قلعه‌ی ویچرها، می‌برد و آموزش های شمشیرزنی به او می‌دهد. همان جا مشخص می‌شود که سیری قدرت‌های جادویی نیز دارد.

Novigrad

دورنمایی از نوویگراد، بزرگ‌ترین شهر در دنیای ویچر که در Wild Hunt در آن به گشت‌و‌گذار خواهیم پرداخت.

استفاده از پوشن در سری ویچر مکانیسم نسبتا پیچیده‌ای داشته است؛ به طوری که ویچر ۲ حتا به ما این اجازه را نمی‌داد که در حین مبارزه از پوشن استفاده کنیم؛ بلکه مجبور بودیم پیش از مبارزه و از طریق منوی مدیتیشن، پوشن ها را ساخته و قبل از قرارگیری در محیط مبارزه استفاده کنیم. وضعیت در ویچر ۳ بهبود یافته است بدین ترتیب که اکنون در حین مبارزه نیز می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

اگر روی PC ویچر ۲ را تجربه کرده‌اید، فایل های سیو خود را حتما حفظ کنید زیرا CDPR قول داده است که هم‌چون سابق، عملکرد شما را در ویچر ۲ در Wild Hunt لحاظ کند. برای پورت کنسولی اما، هنوز قولی داده نشده است و به خصوص کاربران PS4، باتوجه به این که نسخه‌ی پیشین روی کنسول سونی منتشر نشد، قریب به یقین از آن محروم خواهند بود. به طور کلی به نظر نمی‌رسد جز نسخه‌ی PC پلتفرم‌های دیگری از این قابلیت بهره‌مند باشند.

یک قابلیت فوق‌العاده جذابی که به گیم‌پلی مبارزات افزوده شده است، امکان قطع کردن اعضای بدن حریف است. به صورت رندوم و تصادفی، ضربات آخر گرالت به حریف می تواند منجر به قطع شدن سر یا دست و پای او شود و خون را از بدن او گسیل کند. همین‌جا اشاره کنم برخی از هیولاهایی که قبلا در ویچر بوده‌اند، این‌جا هم حضور دارند که از جمله آن می‌توان درونرها، اندرگاها (موجودات رتیل‌وار در ویچر ۲) و هارپی‌ها را نام برد.

witcher_3_wild_hunt_geralt_shooting_his_crossbow_by_scratcherpen-d7lyn1q

Gabriel، کمان صلیبی کوچک گرالت

علاوه بر شمشیرهای نقره‌ای و فولادی که ابهت خاصی به ظاهر گرالت بخشیده است، که همان‌طور که می‌دانید اولی برای کشتن هیولاها و ثانوی برای کشتن دیگر موجودات نظیر الف‌ها و انسان‌ها کاربرد دارد، سلاح دیگری نیز به مجموعه‌ی تجهیزات گرالت افزوده شده است؛ از این که نمی‌توانستید از دور مغز یک حریف را با تیر سوراخ کنید احساس کمبود می‌کردید؟ بسیار خب کمان‌صلیبی گرالت این‌جا به کمک خواهد آمد. موقع استفاده از گیبریل زمان برای مدت کوتاهی کند شده و با دقت خوبی می‌توان به دشمنان شلیک کرد.

و اما جاودهای گرالت، یا نشانه‌های ویچر بودن او، دست‌نخورده باقی مانده است؛ Igni برای به آتش‌ کشیدن دشمان و سازه‌ها، Axii برای کنترل موجودات، Yrden برای به دام انداختن آن‌ها و…. تفاوتی که مشاهده می‌کنیم افکت های صوتی-تصویری‌ است که استفاده از هر یک از این علامات تولید خواهد کرد، که جذاب‌تر و طبیعی‌تر به نظر می‌رسند.

The_Witcher_3_Wild_Hunt-Geralt_torching_enemies

استفاده از نشان Igni بر روی دشمن

یک قابلیت عالی دیگری که در ویچر ۳ شاهد آن خواهیم بود، دوربین متحرک و داینامیک در زمان مکالمه با NPC هااست؛ دوربین کمی تکان می‌خورد، زاویه عوض می‌کند، از دور صحنه را نشان می‌دهد و حتی فوکس را روی کاراکترِ در حال صحبت قرار داده و کاراکتر دیگر را تار می‌کند تا تصویر واقع‌گرایانه‌تری تولید کند.

The_Witcher_3-Wild_Hunt_Dialogue_sequences_feature_new_dynamic

فوکس دوربین بر روی گوینده را در این تصویر مشاهده می کنید.

قابلیت شنا کردن نیز یکی دیگر از امکانات جدیدی است که در ویچر ۳ وجود دارد. با ورود به عمق آب نوار تنفسی زیر صفحه نمایان شده و به اندازه‌ی آن می‌توان زیر آب شنا کرد.

در زیر و در قسمت صفحه‌بندی می‌توانید ادامه‌ی این مطلب را دنبال کنید.
دیدگاه
۵۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

50 Replies to “پایان خط برای گرگ سفید | پیش‌نمایش The Witcher 3: Wild Hunt”

 1. Jim گفت:

  اووووووووووفففففففف که تشنه ترم کردی :۱۸:
  خیلی خوب بود دستت درد نکنه :-)
  ……………………………………………….
  راستی بچه ها کسی لینکی فیلمی چیزی نداره که همه گذشته ویچر رو بگه ؟
  هم از رو کتاب و هم بازی هاش که بتونم همه چی رو در باره دنیای ویچر بدونم.

  ۳ ۰
  1. Desmond Miles گفت:

   تو این سایت ببین چیزی پیدا میکنی یا نه:
   http://www.gameanyone.com

   ۰ ۰
 2. Venom Snake گفت:

  خیلی پیشنمایش کاملی بود ممنون…
  یکم بیشتر به روابط گرالت میپرداختی :lol:

  ۸ ۱
  1. rome2 گفت:

   روابط؟؟؟؟؟ تو شماره ی قبلی که به هیچ کس رحم نمیکرد. تو این شماره مگه چمن ها شانس بیارن!!!!

   ۱۵ ۰
  2. Prince Zuko گفت:

   تو ویچر ۲ تو اون حموم به اندازه کافی به روابط گرالت پرداخته شد و نیاز به دوباره گویی نبود :lol: :10:
   به خاطر اون هم که شده من Triss رو انتخاب میکنم :۲۴:

   ۱۵ ۱
 3. DaRkLoRd گفت:

  با تشکر از نویسنده محترم ، این داستان گیرا و لایه لایه رو آدم میخونه بیشتر ترغیب میشه برای بازی کردن :۱۵: :ps: :ps:

  ۴ ۰
 4. خــــــــــــــــــیلی پیش نمایش کامل و خوبی بود دمت گرم !

  این جمله ای هست که همیشه درباره ویچر ۳ میگم لازم شد بازم بگم : گرلت بازگشته است تا با داستان های پیچیده و انتخاب های سختو و عاطفی ما را در دنیای وسیع و بی نهایت خود غرق کند اری ویچر۳ نسخه ای کاملترو بهتر اسکایرم در سال ۲۰۱۵ میباشد :۱۵:

  ۲ ۰
 5. Very Big Daddy گفت:

  یکی از بدترین خبرهای امسال تاخیر خوردن این بازی بود! :( :(
  بیشترین هیجان من برای این نسخه بستن راز و رمزهای داستانیه.تنها نگرانیم هم گیم پلیه….امیدوارم گیم پلی درخور سایر بخش هاش پیاده کرده باشن نه مثل نسخه ی دوم.

  ۱۱ ۰
  1. the director گفت:

   آخ گفتی….

   چقدر نسخه قبلی تو داستان-شخصیت پردازی-طراحی محیط و گذشته npc ها خوب بود.. ولی حیف که مبارزات واقعا گند بودن.. واقعا بد بودن… اصن تعادلی بین شمشیرزنی و جادو و دفاع نبود… :11:

   ۳ ۰
 6. ABI RAZOR گفت:

  پریویو بسیار مفصلی بود :۱۵:
  خیلی هم زیبا پرداخته اید ب نکات بازی
  ممنون از شما اقای خرمی
  در مورد اون دوراهی عشقی منyennefer رو انتخاب میکنم :11: :۲۴: :۲۳:

  ۶ ۲
  1. Venom Snake گفت:

   خاک تو سرت :lol: :11:

   ۶ ۱
  2. Vault Hunter گفت:

   جدا اونو به تریس ترجیح میدی؟ :۱۲:

   ۷ ۱
  3. ABI RAZOR گفت:

   کوفت
   من از تریس خوشم نیومد
   این راندمان کاریش مناسبه :lol:
   اقا نظر شخصیه ول کنین دیگ

   ۵ ۱
  4. ABI RAZOR گفت:

   کمی در این شعر تاملی کنیم بد نیس
   فرهاد و شیرین

   به مجنون گفت روزی عیب جویی

   که پیدا کن به از لیلی نکویی

   که لیلی گر چه در چشم تو حوریست

   به هر جزوی ز حسن او قصوریست

   ز حرف عیب‌جو مجنون برآشفت

   در آن آشفتگی خندان شد و گفت

   اگر در دیدهٔ مجنون نشینی

   به غیر از خوبی لیلی نبینی

   تو کی دانی که لیلی چون نکویی است

   کزو چشمت همین بر زلف و روی است

   تو قد بینی و مجنون جلوه ناز

   تو چشم و او نگاه ناوک انداز

   تو مو بینی و مجنون پیچش مو

   تو ابرو، او اشارت‌های ابرو

   دل مجنون ز شکر خنده خونست

   تو لب می‌بینی و دندان که چونست

   کسی کاو را تو لیلی کرده‌ای نام

   نه آن لیلی‌ست کز من برده آرام

   اگر می‌بود لیلی بد نمی‌بود

   ترا رد کردن او حد نمی‌بود

   مزاج عشق بس مشکل پسند است

   قبول عشق برجایی بلند است

   شکار عشق نبود هر هوسنانک

   نبندد عشق هر صیدی به فتراک

   عقاب آنجا که در پرواز باشد

   کجا از صعوه صید انداز باشد

   گوزنی بس قوی بنیاد باید

   که بر وی شیر سیلی آزماید

   مکن باور که هرگز تر کند کام

   ز آب جو نهنگ لجه آشام

   دلی باید که چون عشق آورد زور

   شکیبد با وجود یک جهان شور

   اگر داری دلی در سینه تنگ

   مجال غم در او فرسنگ فرسنگ

   صلای عشق درده ورنه زنهار

   سر کوی فراغ از دست مگذار

   در آن توفان که عشق آتش انگیز

   کند باد جنون را آتش آمیز

   اساسی گر نداری کوه بنیاد

   غم خود خور که کاهی در ره باد

   یکی بحر است عشق بی کرانه

   در او آتش زبانه در زبانه

   اگر مرغابیی اینجا مزن پر

   در این آتش سمندر شو سمندر

   یکی خیل است عشق عافیت سوز

   هجومش در ترقی روز در روز

   فراغ بال اگر داری غنیمت

   ازین لشکر هزیمت کن هزیمت

   ز ما تا عشق بس راه درازیست

   به هر گامی نشیبی و فرازیست

   نشیبش چیست خاک راه گشتن

   فراز او کدام از خود گذشتن

   نشان آنکه عشقش کارفرماست

   ثبات سعی در قطع تمناست

   دلیل آنکه عشقش در نهاد است

   وفای عهد بر ترک مراد است

   چه باشد رکن عشق و عشقبازی ؟

   ز لوث آرزو گشتن نمازی

   غرضها را همه یک سو نهادن

   عنان خود به دست دوست دادن

   اگر گوید در آتش رو، روی خوش

   گلستان دانی آتشگاه و آتش

   وگر گوید که در دریا فکن رخت

   روی با رخت و منت دار از بخت

   به گردن پاس داری طوق تسلیم

   نیابی فرق از امید تا بیم

   نه هجرت غم دهد نی وصل شادی

   یکی دانی مراد و نامرادی

   اگر سد سال پامالت کند درد

   نیامیزد به طرف دامنت گرد

   به هر فکر و به هر حال و به هر کار

   چه در فخر و چه در ننگ و چه در عار

   به هر صورت که نبود نا گزیرت

   بجز معشوق نبود در ضمیرت
   ———————————
   وحشی بافقی

   ۱ ۱۶
  5. morteza گفت:

   فقط yennefer . این بانو عشق منه :۲۴: :۲۴:

   ۳ ۱
 7. Link گفت:

  بسیار عالی.
  فقط نمی دونم کنسول دارهای عزیز چطور می خوان این بازی را رو جلو خانواده انجام بدن :11:
  البته سیستم خودم هم نمی کشه :'(

  ۲ ۰
 8. Hope گفت:

  :۱۵: Farshad Khorrami,Heir of Hamedgh The Great :15:
  پیش نمایش خیلی کامل و جذابی بود.
  کاشکی بشه ما هم بتونیم همراه ویچر بشیم!

  ۵ ۰
  1. Very Big Daddy گفت:

   آخ گفتی…یاد حامد بخیر!با اون متن های طولانی و اون آواتار و امضا بیگ ددی لیتل سیتر زیباش…

   ۵ ۰
 9. Prince Zuko گفت:

  ممنون جناب خرمی؛ پیشنمایش عالی و خواندنی بود :*:
  یعنی من فک کنم این تنها بازی میتونه باشه که منو از رو اسکایریم بلند کنه
  ولی باز هم هیچ بازی دیگه ای جای اسکایریم رو برام پر نمیکنه :۱۵: (نظر شخصی)

  ۳ ۰
  1. برای بنده هم. الآن با حدود ۲۰۰۰ ساعت گیم پلی هنوز ازش دل نکندم.

   ۳ ۰
 10. Arnold گفت:

  دستتون درد نکنه بسیار منتظر این عنوانم :۱۵: :۱۵:

  ۰ ۰
 11. کلا ویچر عالیه همه چی ت و بازی هست:-)

  ۰ ۰
 12. KNIGHT ARTORIAS گفت:

  یعنی نک سوزن هم اشتیاق برای تجربه بازی ندارم! از نظر داستانی گرافیک بازی مطمعنه ولی شاید از نظر گیمپلی ضربه ای وحشی بخوره خصوصا برای من :۱۲:
  به هر حال یچی در حد اندازه شماره های قبلی باشه من از ویچر انتظار انثلاب ندارم .

  ۸ ۸
  1. مگه تریلرهای بازی روGame Awards ندیدی گیم پلی درست شده با ادم حرف میزنه این حرفا رو نزن :(

   ۱ ۱
  2. KNIGHT ARTORIAS گفت:

   هیچ چیز مشخص نیست

   ۱ ۱
 13. I AM ALONE گفت:

  توی هیچ موردی در مورد بازی نگرانی وجود نداشت برای من و برای عرضه شدنش لحظه شماری می کردم
  تا موقعی که تریلر Game Awards به نمایش در اومد!
  هنوز نفهمیدم که چرا توی اون تریلر گرافیک اون قدر افت کرده بود!
  البته در هر صورت به شدت مشتاق هستم و منتظر
  با تشکر از توضیحات کامل شما و پیش نمایش عالی

  ۱ ۰
 14. ۹۰۰p xbox one :11:
  long life ps4

  ۴ ۹
  1. یادم رفت بگم…بابت موسیقی دمت گرم من عاشق اینجور موسیقیام….دست طلا ;)

   ۲ ۰
  2. اما موسیقی اسکایریم شاهکاره الانم دارم به موسیقی Frostfallگوش میدم.میتونه سنگو اب کنه.
   تک تک موسیقیاش شاهکارن :*:

   ۷ ۰
 15. punisher007 گفت:

  ممنان
  پیش نمایشه عالی ایه یه یه یه :۲۴:
  من هردو رو انتخاب میکنم :۲۴:

  ۱ ۰
 16. Gish2012 گفت:

  با تشکر از فرشاد عزیز
  یه نکته ای که برام جالبه این هست که با وجود حجم زیاد اطلاعاتی که درباره بازی منتشر شده هنور نمی تونیم تصور کنیم که با چه جور بازی ای روبرو هستیم. مقایسه کنید با رزیدنت اویل ۶ که پته اش کامل ریخته شد رو آب با اون حجم زیاد اطلاعات و نمایش!

  ۰ ۰
 17. Milad RFM گفت:

  من موندم که چجوری دارن بازی رو بهینه میکنن! کار بسیار سختیه. در ضمن تا جایی که من میدونم رزولوشن روی کنسولها تایید نشده. خیلی مونده تا بازی منتشر بشه.

  ۲ ۲
  1. ABI RAZOR گفت:

   لارم نیس تایید شه
   دیگ معلومه دیگ
   روال عادی :lol:

   ۳ ۲۴
 18. Taher rafat گفت:

  ممنون از یش نمایش عالی

  ۰ ۰
 19. رضا گفت:

  خدایی خودمونیم حالا
  سمت راستی خیلی انگار قشنگتره!
  تو ۲ که مریگلد نابودمون کرده بود……هیچوقت اون صحنه یادم نمیره که حتی نزاشت گرالت کفششو در بیاره :D

  خیلی دلم میخواهد بشه تو دنیای بازی از اون کارها کرد!!!
  gta که این آرزو رو تو این شماره اخیرش به دلمون گزاشت!!!

  ۲ ۰
 20. نمیدونم چرا کلا به عنوان ویچر علاقه ندارم واقعا نمیدونم بازی با این داستان خوب و گیمپلی عالی و این همه تعریف و تمجیدی که ازش میشه … نمیدونم ولی فکر نکنم سراغ عنوان سوم این بازی هم برم :| :11: :۲۳:
  راستی اگر به اینجور موزیک ها علاقه دارین موزیک های گروه Two steps from hell رو گوش بدین پشیمون نمیشین

  ۱۱ ۲
  1. رفیق ما گیمیریم انگار نمیدونیم گروهTwo steps from hell چه کار میکنه. :11:
   کل البوماشو دارم…..اما فقط یه ده تایی هست که چنگی به دل میزنن :11:
   گروه Fired Earth Musicخیلی بهتره.
   اگه کسی همچین موسیقیارو دوستداره موسیگی اسکاریمو از دست نده.
   من خودم سهماه بود تمام گروهای موسیقی روودان میکردم ام هیچ کدومشون به اندازه ای موسیقی متن اسکایریم شاهکارهJeremy Souleنشد.

   ۴ ۶
  2. دوست عزیز من این رو اطلاع دادم شاید شما میدونی ۱۰ نفر دیگه نمیدونن بالاخره من گفتم اون ۱۰ نفری که نمیدونن برن دانلود کنن موزیک های این گروه بسیار زیباست از نوع حماسی هستش و هر گیمری خوشش میاد

   ۶ ۲
 21. Ali-killer 22 گفت:

  ممنون بسیار خوب و کامل بود :۱۵:

  ۰ ۰
 22. Yamato گفت:

  تشکر، پیش نمایش عالی و تقریبا بی نقصی بود …

  ۱ ۰
 23. بهروز گفت:

  ممنون از پیش نمایش جامع و مفیدتون. من که بیصبرانه منتظر این بازیم. :-)

  ۰ ۰
 24. Ulfric گفت:

  ویچر ۲ یکی از بهترین بازی های نسل هفت برای من بود. راستش دفعه های اول که بازی می کردم اصلا نمی تونستم با گیم پلی کنار بیام، به نظرم گیم پلی خیلی محدود بود و گیمر یه جورایی تو محیط بازی احساس زندانی بودن بهش دست می داد! این invisible wall هم خیلی رو اعصاب بود، حتی در ارتفاعات کمی که هیچ صدمه ای هم به گرالت نمی رسوند این دیوار نامرئی بود! که خدا رو شکر همون طور که تو پیش نمایش اشاره شد دیگه خبری از این مورد تو ویچر ۳ نیست.
  در کل ویچر ۲ علی رغم مشکلاتش واقعا تجربه ی شیرینی بود… گرافیک بازی با اون دراودیستنس فوق العادش، اون موسیقی بی نظریش با داستان دیوانه کنندش واقعا به یاد ماندنی بودن. من حتی بر خلاف خیلیا از سیستم مبارزات بازی هم خوشم اومد و به نظرم اون پنج تا sign به بهترین شکل ممکن طراحی شده بودن و حرکات گرالت هم موقع شمشیرزنی واقعا طبیعی بود. گیم پلی هم با اینکه ریتم نسبتا تندی نسبت به خیلی از rpg ها داشت اما به هیچ وجه مثل برخی عناوین “مثلا نقش آفرینی” مثل shadow of mordor آبکی نبود! و بعضی اوقات واقعا چالش زا می شد.
  این CD Project واقعا تیم با استعدادیه و فکر کنم ویچر ۲ دومین بازیشون بوده . با این حال تونستن همچین شاهکاری حداقل برای من درست کنن. حالا هم که ویچر ۳ اومده که تمام مشکلات ریز ویچر ۲ رو درست کنه و با دنیای کاملا جهان بازش (بر خلاف دفعه ی قبل) منو مدت ها تو خودش غرف کنه!
  ممنون از شما.خیلی کامل و مفصل بود.

  ۲ ۱
 25. Aria jalali گفت:

  آه خدای من…چه سخت است در انتظار :'(

  ۱ ۰
  1. Aria jalali گفت:

   ماندن

   ۰ ۰
 26. Yamato گفت:

  اشتباه میکنی!!

  ۴ ۸
 27. cyber boy گفت:

  این اواتارش اینورو نیگا میکنه این اونورو :11:

  ۰ ۰