گیب نیوول بابت حذف Hatred از “استیم گرین لایت” عذرخواهی می کند

توسط فرشاد خرمی در ۲۶ آذر ۱۳۹۳ , ۱۴:۰۰

دیروز Destructive Creations، سازندگان بازی Hatred، سعی کردند با قرار دادن این عنوان در استیم گرین لایت برای انتشار بازی خود از سرویس دیجیتالی معروف والو استفاده کنند، اما استیم به فاصله چند ساعت نظرسنجی مذکور را از روی وبسایت خود حذف نمود. در حالی که تصور همه این بود که خشونت فراوان موجود در این بازی علت قضیه باشد (چرا که دیستراکتیو کریشنز خود نیز به نشانه اعتراض به وجود بازی های خشونت آمیز Manhunt و Postal در استیم اشاره کرده بود)، اما امروز Hatred مجددا به سرویس گرین لایت برگشته و منتظر است تا با کسب آرای کافی، مجوز توزیع در استیم را بدست آورد.

گیب نیوول، موسس والو، در صفحه فیس بوک دیستراکتیو کریشنز از سازندگان بابت اتفاقی که افتاد این چنین عذرخواهی کرده اما راجع به علت تصمیمی که دیروز گرفته شد حرفی نزده است.

“دیروز من شنیدم که داریم Hatred را از گرین لایت حذف می کنیم. چون من در جریان نبودم، در داخل شرکت راجع به علت این تصمیم سوال کردم. مشخص شد که تصمیم خوبی نبوده است، و بازی را بر می گردانیم. از تو و تیمت عذرخواهی می کنم. هدف استیم این است که ابزاری برای مشتریان و محتوای تولیدی سازندگان باشد. موفق باشید.”

شوتر Hatred که با موتور Unreal Engine 4 در دست ساخت قرار گرفته است قرار است سال آینده برای ویندوز منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: