FIFA 15 همچنان در صدر UK games chart

توسط میلاد جهاندار در ۲۴ آذر ۱۳۹۳ , ۱۵:۵۱

FIFA 15شرکت EA همچنان به رهبری UK games chart ادامه می دهد و انتظار می رود همچنان صدرنشین باشد. ۵ بازی برتر این جدول با افت هایی در فروش همراه بودند و موقعیت مشابه هفته قبل را دارا هستند.

FIFA 15 با کاهش فروش ۲۱ درصدی ، Call of Duty: Advanced Warfare با کاهش فروش ۲۷ درصدی ، GTA V با کاهش فروش ۲۲ درصدی ، Far Cry 4 با کاهش فروش ۱۳ درصدی و Lego Batman 3: Beyond Gotham با کاهش ۲۹ درصدی در فروش همراه بودند.

علاوه براین در هفته جاری دو بازی Just Dance 2015 و Destiny موفق بودند سعود کنند و به ترتیب در مرتبه ۶ و ۹ جای گرفتند. شما می توانید در ادامه لیست را کامل تماشا کنید:

uk_charts_dec_14_2014

دیدگاه
۱۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

12 Replies to “FIFA 15 همچنان در صدر UK games chart”

 1. Arnold گفت:

  Destiny از ۱۶ أؤمده ۹ افرین انگار dlc جدیده کار خودشو کرده

  ۱ ۱
 2. KILLZONE 4 گفت:

  هنوز چند هفته در صدر جدول خواهد ایستاد!

  ۲ ۱
 3. اما در مورد فارکرای
  محتوی کلی گیم پلی مانند قبل تکرار شده است. بجز مراحلی که باید در آن ها کار خاصی را انجام دهید، . دنیای بسیار بزرگ بازی به شما این اجازه را می دهد که به قسمت های مختلف آن بروید و کارهای مختلفی انجام دهید و مأموریت های جانبی متعددی را به پایان برسانید. البته این بازی دارای المان های نقش آفرینی هم هست که باعث می شود بازیکن در طول بازی قدرت های بیشتری بدست بیاورد که البته خودم از این بخش بسیار لذت بردم.

  در مورد ارتقا ی قدرت ها در بازی هم باید بگم که یکم افسانه ی و دور از محیط واقع گرایانه ی بازی هست.البته باز کردن این قدرت ها باعث می شود که مأموریت های هیجان انگیزتر به پایان برسد. بازگرداندن میزان سلامتی جالب طراحی شده. تنوع گیاهی بازی تنها برای محیط بازی طراحی نشده است. گیاهان دارویی بسیار زیادی در میان آن ها دیده می شوند که با جمع آوری آن ها می توانید داروهایی برای بازگرداندن سلامتی خود درست کنید. در کنار این موضوع، در برخی مراحل با بسته های کمک های اولیه نیز روبرو می شوید که می توانید از آن ها استفاده کنید. در ابتدای بازی، ایجی به عنوان یک انسان معمولی که تا کنون در درگیری های این چنینی شرکت نداشته، با محدودیت های زیادی روبرو است.
  به طور مثال او نمی تواند بیش از یک سلاح حمل کند و یا میزان سلامتی او کم است و سریع کشته می شود. حتی او در زمان تیراندازی نیز نمی تواند درست روی هدف تمرکز کند. به همین دلیل حتماً باید از قدرت هایی که در اختیار دارید، استفاده کنید تا ایجی رفته رفته توانایی انجام کارهای مختلف را بدست بیاورد. برای اینکه ایجی بتواند تجهیزات بیشتری حمل کند، نیاز به وسایل مختلفی دارد. این وسایل را نمی توانید از فروشگاهی خریداری کرد.
  داستان بازی هم تا اینجای کار کمی سطحی کار شده است. البته از شروع بسیار خوب بازی نباید گذشت. بقیه هم بماند برای بعد، در این مدت نظر خاصی را برای بازی نمی توان اظهار کرد.

  ۲ ۸
  1. Very Big Daddy گفت:

   زنگ رو اشتباهی نزدی آقا شایان؟! :۲۴:

   ۳ ۵
  2. چرا آخه :D
   قبلناً نظر طولانی میزاشتیم همه دوست داشتند، الان نمیدونم چرا انقدر دیسلایک خورده

   ۰ ۱
 4. Prince Vergil2 گفت:

  یه زمانی pes داخل لیست بود الان شده ‏
فیفا.
  ولی از آن روزگار کال اف ‏ داخل لیست بود همچنان هست

  ۲ ۱
 5. rome2 گفت:

  این فروش حق Dragon Age نیست. باید جزو ده تای اول باشه.

  ۲ ۰
 6. اره خداییش، روم۲!
  :|

  ۱ ۰
 7. Frank Woods گفت:

  حالا این بازی واقعا کرکش دراومده یا نه؟

  ۰ ۰
 8. MAJID KHARATHA گفت:

  هر چی بفروشه بازم کمه نوش جونشون :۱۵: :۱۵: :۱۵:

  ۰ ۰
 9. اگه اینجور ادامه پیدا کنه دراگون بعدی نمیسازن خدا کنه حداقل فروش کلیش خوب باشه خاک تو سر نوبشون کنن انگلیسیای خر از بازی ویدیویی فقط کال اف و فوتبال بلدن

  ۰ ۰