معرفی بازی موبایل: SmashHit

توسط جواد سیاوشی در ۲۰ آذر ۱۳۹۳ , ۱۸:۰۰

اگر با بازی های موبایل آشنایی داشته باشید، احتمالا این بازی را هم می شناسید؛ یک بازی که مدتی بود همه گیر شده بود. این بازی شما را به چالش های مختلفی دعوت می کند. سبک بازی آرکید و تقریبا موزیکال است. و شما را در ابعاد زمان و فضا به چالش می کشاند. همچنین موسیقی آرامش بخش درونش نیز به جذابیت بازی می افزاید. در این بازی شما در ابتدا چند توپ دارید که در طول مسیر به دردتان خواهند خورد. با معرفی بازی موبایل: SmashHit همراهتان خواهیم بود.
دوربین شما در اوایل بطور مستقیم (چون در مراحل بالا جاذبه مدام تغییر کرده و دوربین در حال چرخش است) مسیری را پیش خواهد رفت که در آن اشیای شیشه ای زیادی وجود دارند. برخی از آنها سد راه شما هستند و در اینجاست که شما باید از توپ های ذخیره تان استفاده کنید و با لمس صفحه و پرتاب توپ ها آن موانع را از سر راه بردارید و به راه خود ادامه دهید. با هر بار برخورد به یک مانع، تعدادی توپ از ذخیره شما کم می شود. اگر تعداد توپ هایتان به صفر برسد، شما در آن قسمت متوقف شده و آن محل به عنوان امتیازتان ثبت و بازی به نقطه شروع برمیگ ردد.

com.mediocre.smashhit5com.mediocre.smashhit3
در طول راه کریستال هایی وجود دارند که به شکل های مخصوصی در گوشه های راه نمایان می شوند. با هدف قرار دادن این کریستال ها تعداد مشخصی توپ (۳،۵،۱۰) در هر نوع به ذخیره توپ هایتان اضافه می کند.
فیزیک واقع گرایانه بازی به همراه محیط آن گیم پلی را جذاب کرده. با رد کردن هر مرحله (stage) و رفتن به مرحله یا مکان های جدید، تغییراتی در گیم پلی ایجاد می شود که آن را چالش بر انگیز تر می کند. این تغیرات از قبیل جاذبه، اضافه شدن فلز نشکن، تله ها و اتفاقات ناگهانی می باشند. علاوه بر اضافه شدن این ویژگی ها، سرعت حرکت دوربین نیز افزایش می یابد که کنترل را برایتان سخت تر می کند. البته آیتم هایی نیز در مسیر بازی هستند که کار را کمی برایتان روان می کنند؛ بدین صورت که با هدف قرار دادن این آیتم ها و گرفتنشان، در گوشه صفحه شما ظاهر می شوند (حداکثر ۳ تا) و با ضربه زدن به آنها قدرتی که دارند برای مدتی فعال می شود.

com.mediocre.smashhit2com.mediocre.smashhit0

قدرت های این آیتم ها عبارتند از : کند کردن زمان، توپ های رگباری، و توپ های انفجاری. همچنین با شکستن تمام کریستال هایی که توپ جایزه می دهند، به تعداد توپ های پرت شده در هر ضربه اضافه می شود؛ بدین صورت که با یک بار لمس و کم شدن یک توپ از مخزن، چندین توپ (حداکثر ۵) به بیرون پرت می شود.
نتیجه گیری : باختن پس از پیشرفت زیاد در بازی با خطر دیوانگی و اثرات منفی روی عقل و سیستم عصبی همراه است!!! ولی با این حال این بازی جذاب و پر طرفدار شما را مدت ها سرگرم خواهد کرد (تا وقتی که به خاطر عصبی شدن گوشی تان را نشکنید!). البته محیط بازی آرام است و موسیقی عالی آن را بسیار لذت بخش تر می کند. و حرف آخر اینکه این بازی را بسیار به شما پیشنهاد می کنم.

معرفی بازی موبایل: SmashHit

com.mediocre.smashhit

 نام برنامه : Smash Hit

سازنده : Mediocre

سبک : آرکید موزیکال

Get-it-on-Bazaar-11

Get it on App Store

Get it on Google Play

دیدگاه
۹ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

9 Replies to “معرفی بازی موبایل: SmashHit”

 1. Ali-killer 22 گفت:

  قبلا بازیش کردم :۱۵:
  عالیه :۱۵:

  ۴ ۳
 2. Jim گفت:

  فقط the room
  حاجی چه حالی میده معما حل کردنش
  هر دو نسخش عالیه :-)

  ۴ ۲
 3. بازی زیبایی به نظر میاد. با تشکر از زحمات جواد عزیز. :۱۵:

  ۳ ۳
 4. ABI RAZOR گفت:

  من اسمش هیت رو تجربه کردم
  بسیاربازی زیباییست
  در عین حال بسیار سخت
  از دست ندینش :11:

  ۳ ۲
 5. و همچنان خبری از نسخه ویندوز فون نیست لعنت به این شانس ………

  ۲ ۰
  1. Nero گفت:

   با توجه به یونیورسال شدن برنامه های وینفون میشه امیدوار بود که نسخه های ویندوز (وینفون) بازیها در آینده با سرعت بیشتری منتشر بشن

   ۲ ۱
 6. princemoji گفت:

  این بازی دیوانه کننده بود خیلی بازی با ارزشیه پیشنهاد میکنم ۱۰۰٪ بازیش کنین

  ۱ ۰