معرفی بازی موبایل؛ AntHill

توسط جواد سیاوشی در ۱۴ آذر ۱۳۹۳ , ۱۶:۰۰

شاید شما هم طرفدار بازی های با گیم پلی برج دفاعی هستید (یا شاید اصلا این سبک را نمی شناسید!). در این صورت بازی مهیج تپه مورچه ها را به شما پیشنهاد می کنم. البته از همین ابتدا باید اشاره کنم که برنامه پولی بوده و ۳۵۰۰ تومان برای شما هزینه می برد پس اگر اهل پرداخت پول برای بازی های موبایل نیستید، قید بازی را از همین الآن بزنید و این پنجره را ببندید (البته شاید بتوانید نسخه خریداری شده رایگان را در سایت های ایرانی پیدا کنید پس حرفم را خیلی جدی نگیرید) در غیر اینصورت با ما همراه باشید.

anthill3

گیم پلی بازی بسیار جالب طراحی شده است به خصوص برای کسانی که از سبک دفاع از قاعه یا برج دفاعی خوششان می آید. بازی بدین صورت است که شما باید از تپه مورچه ها با نیرو های خود محافظت کنید. نیرو های شما عبارتند از واحد هایی همانند کارگران و مورچه های سرباز و بمب افکن ها و … . تنوع این واحد ها نسبتا بالا است و این باعث می شود که شما دیرتر از بازی به دلیل یکنواختی خسته  شوید. شما باید با این واحد ها و با استرانژی خود در مقابل دشمنان مقابله کنید. ساده بودن کنترل بازی را جذاب تر کرده است. با رد کردن مراحل مختلف بازی، در مرحله بعد باید با چالشی دیگر مقابله کنید. با جلوتر رفتن مراحل سخت می شوند و شما باید زمان بیشتری برای گذراندشان بگذارید.

بازی دارای گرافیک و گیم پلی خوبی است. همچنین جزو معدود بازی هایی است که با قیمت بالایش بیش از ۲۰۰۰ نفر آن را دانلود کرده اسند و نمره ۴/۲ را به این بازی دادند. همچنین با چرخی در نظرات می فهمید کاربران زیادی از آن راضی اند. همچنین ۳۵۰۰ تومان شما به سازنده خارجی اصلی پرداخته می شود. با خرید این بازی برای مدت ها سرگرم شوید.

anthill1

نام بازی : AntHill

سازنده : ThumbStar Games

پلتفرم : Android – iOS

سبک : دفاع از قلعه – استراتژی

Get it on App Store

Get-it-on-Bazaar-11

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “معرفی بازی موبایل؛ AntHill”

 1. Jim گفت:

  به غیر از پست
  از اون متنی که گذاشتی بسیار لذت بردم :-)
  درود بر شرفت

  ۲ ۰
 2. امیر گفت:

  ممنون برای معرفی حتما دانلود میشه . :-)

  ۱ ۰