40 نظر

معرفی بازی اندروید و ویندوز ۴۱۱۴۸ + دانلود

توسط در 4 سال پیش
 

همانطور که می توانید در این روز ها مشاهده کنید، سازندگان مستقل زیادی در ایران در زمینه بازی های رایانه ای و موبایل فعالیت می کنند. یکی از این فعالان زمینه بازی سازی جناب آقای مهدی فنائی نام دارد. بازی ۴۱۱۴۸ شاهکار جدید آقای فنایی است. این بازی یک عنوان دو بعدی با سبکی مشابه بازی های معروف و موفق Limbo و Silent Age است؛ البته بازی کاملا مبتکرانه بوده و هرگز نباید آن را یک بازی مقلد حساب کرد.

com.SefidGameStudio.Game411480

بازی با یک خواب مرموز شروع می شود. شما در ساختمانی هستید که به نظر می رسد که تخریب شده و افراد زیادی بطور فجیع مرده اند و با اتفاقاتی در طی بازی مواجه می شوید که به جزئیات آن نمی پردازم. گیم پلی بازی بسیار ساده می باشد ولی محیط و داستان بازی شما را به ادامه دادن وا می دارد. برای انجام کار های مختلف کافی است مکان مورد نظرتان را لمس و یا کلیک کنید. با لمس بسیاری از آنها حباب تفکرات کاراکتر شما به نمایش در آمده و نوشته هایی را مشاهده می کنید. به کمک این نوشته ها اطلاعات خوبی را از خود کاراکتر بدست می آورید و همچنین می توانید داستان را بیشتر درک کنید.

com.SefidGameStudio.Game411481

در بازی های ترسناک یکی از المنت های مهم صداگذاری است که در این بازی شاهد عملکرد بدی نیستیم ولی اگر این بازی در چنین زمینه ای بهتر عمل می کرد بسیار قابل تحسین تر می شد؛ البته نمی توان سازنده را مقصر قرار داد چون سازنده ای مستقل چنین بازی را ساخته است و بدون هیچ حمایتی به اینجا رسیده است پس انتظار نمی رود که بتواند در تمامی زمینه ها بطور عالی ظاهر شود. البته با وجود نبود موسیقی متن در بازی، صداهای مختلفی به گوش می رسد که حال و هوای بازی را هیجانی و کمی هولناک تر می کند.

مطلب مشابه ◄  دو شخصیت جدید برای عنوان Soul Calibur VI معرفی شدند

com.SefidGameStudio.Game411482

بازی همانند The Walking Dead به صورت اپیزودیک منتشر می شود و طبق گفته سازنده داستان بطور کامل آماده بوده و بطور تقریبی به بیش از ۱۰ قسمت تقسیم می شود. عنوان بازی نیز شاید برای شما عجیب به نظر برسد ولی همانطور که به نظر می رسد این عدد رابطه ای با داستان بازی دارد. سازنده بازی را در پلتفرم های اندروید و ویندوز منتشر کرده و طبق گفته او در مصاحبه با پردیس گیم، قصدی برای انتشار آن برای iOS ندارد. البته بازی برای ویندوز دیگر منتشر نخواهد شد ولی با جستجو در گوگل می توان نسخه ویندوز آن را پیدا کرد.

com.SefidGameStudio.Game411483

در آخر به این اشاره می کنم که یک بازی مستقل اپیزودیک ایرانی با سبکی جالب و داستانی با کشش بالا حتما ارزش بازی را دارد و من این بازی را بطور جدی به شما پیشنهاد می کنم و مطمئن هستم که از این تجربه پشیمان نخواهید شد.

com.SefidGameStudio.Game411484

 

com.SefidGameStudio.Game41148

 

نام بازی : ۴۱۱۴۸

سازنده : مهدی فنایی

پلتفرم ها : Android – PC

نسخه : ۱.۱۰

اپیزود : ۱

myket مایکت

Get-it-on-Bazaar-111

qr code

تریلر بازی

 

[review]

 

شما باید ورود برای ارسال نظر