67 نظر

نامه بازی : تابستون کوتاهه

توسط در4 سال پیش
 

نامه ی بازی که یادتونه؟  دوباره قرار هر جمعه  با این بخش در خدمت شما عزیزان باشیم.

واسه کسایی که اهل بازی های ویدیویی هستن اواخر خرداد یعنی آزادی از جهنم و جهش کردن به سمت بهشت. اصلا تابستون برای این دسته آدما یه معنی دیگه ای داره، هر چند یه سری دوستان دیگه ای هم وجود دارن که کل سال براشون مثل آخرای خرداده، ولی توی تابستون وارد جهنم می شن (می دونید کیا رو دارم می گم). به هر حال تابستون یه سری خاصیت های کاریزماتیکی داره، مثلا روزها بلند تر و دیگه نیازی نیست واسه دیر کردن بهانه پیدا کنید یا همه توی این فصل وقت آزاد بیشتری از قبل دارن که به سفر و مهمونی برن (البته گیمر جماعت حتی اگه سفر هم بره بجای اینکه زحمت به خودش بده و سرشو بالا بیاره تا به محیط خودش نگاه کنه ترجیح می ده سرش همون پایین بمونه و با اسمارت فون خودش ور بره) و یا مثلا یه خاصیت جالبی دیگه که داره آزادی بدون چون و چرا برای تجربه کردن بازی های ویدیویی، که اصلی ترین دلیل خوشحالی کردن برای این دوستان عزیز.
حالا جهنم و عزاداری از کی شروع می شه؟ از موقعی که وارد ماه شهریور می شیم. یعنی تنها زمانی که دوستان عزیز گیمر تازه با تقویم آشنا می شن. به قول شاعر گفتی: متنفرم از ته دل من از اول مهر. شهریور ماه به معنای واقعی کلمه می زنه تو کاسه و کوزه ی این دوستان، چون آزادی هاشون محدود می شه و دوستا و فامیلا دوباره بر می گردن خونه هاشون و کمتر بهشون سر می زنن. خلاصه از نگاه این دوستان دوباره جهنم تو راهه.
من به شخص بهترین روزای زندگیم توی هنرستان رقم خورده یعنی توی تابستون نبوده ولی تابستون هم همیشه یه حس خوبی بهم منتقل می کرد. خلاصه برای دوستان عزیز که مهر ماه رو جهنم می دونن یه پیشنهاد خوب دارم؛ تابستون کوتاهه و هر سال سنا می ره بالاتر و این تابستونی که رفت دیگه مثل تابستونای سالهای آینده نیست؛  پس چه بهتر که خاطرها رو واسه خودمون پس انداز کنیم که هر دفعه به یادمون اومد حتی وسط زمستون هم یه روز تابستونی داشته باشیم واسه خودمون.

باتشکر

 

شما باید ورود برای ارسال نظر