قهرمان ما

توسط mshz در ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ , ۰۹:۰۴

قهرمان ما،  بازی ماجراجویی است که با فضاهای فانتزی،  جذاب و تعداد بکراند­های بالا باجزئیات زیادمی­تواند مخاطبین بسیار را به­خود جذب کند. داستان بازی بسیار غیرمنتظره بوده وناگهان شخصیتی ساده­لوح نقش قهرمان بازی رابه خود گرفته وبازی ادامه پیدا میکند. از جمله نکته­های قابل توجهی که می­توان در مورد آن اشاره کردتعدد کاراکترهای بازی، گیم پلی جذاب ،انمیت های بسیار روان وموزیک منحصر به فرد بازی بوده که برای هرمرحله بصورت جداگانه نوشته ونواخته شده است. روایت داستان بازی برعهده تصاویر متحرکی است که بسیار خاص وباگرافبکی طراحی شده است که کمتر می­توان آن را در بازی وآثار دیگر دید.از دیگر مطالبی که میتوان بر آن تکیه کرد زمینه طنز داستان است که دربسیاری از مراحل موجب کشش مخاطب برای پیگیری بازی می­شود. زمان گیم پلی بازی رابرای کاربر حرفه ای میتوان بین سه ونیم تا چهار ساعت تخمین زد که با تنوع در مراحل گوناگون برای کاربران بسیارگیرا خواهد بود.

قهرمان ما بصورت ناخواسته وارد ماجرایی شگفت انگیز شدوبا ورود به هرمرحله با یکسری معماهای روبرو می­شود وپس از حل معماها و گریز از دست موجودات عجیب به موجوداتی دیگر برمیخورد که می بایست با آنان بصورت جسورانه روبرو شده، و باحرکاتی سریع وپرتحرک مغلوب شان کند.این موجودات همان اشخاص عادی داستان هستند که بخاطر یکسری اتفاقات تغییر یافته­اند.

قهرمان ما اولین بازی تولید آنو رسانه هنر است که در نمایشگاه  گیمزکام امسال ارائه شده ومورد توجه وتوفیق چند ناشر اروپایی قرار گرفته است، که امیدوار هستیم در آیندی پیشرو در ماه های اخیر در اروپا نیز انتشار یابد به امید آنکه مورد قبول مخاطبان قرارگیرد وبتواند پرده از گوشی از هنر فرزندان این سرزمین بر داردو قابلیتهای آنهارا به نمایش گذارد.

داستان بازی در مورد اتفاقات عجیبی است که در شهر افتاده و موجودات زنده را تبدیل به موجودات پلیدی کرده است. قهرمان بازی که «جکی» نام دارد یک لوله‌بازکن ساده با خصوصیات اخلاقی خاص بوده و سعی دارد منشا این اتفاقات عجیب را پیدا کند و آن را نابود کند. جکی برای رسیدن به این هدف بایستی معماهای مختلف را حل کرده و هم‌چنین هر از گاهی دست به مبارزات اکشن بزند ،چند شخصیت اصلی دیگر نیز برای بازی طراحی شده که به پیشرفت روند داستان کمک می‌کنند .با امید به آنکه مورد توجه قرار گیرد وساعات خوشی را برای مخاطبان محترم در کشور عزیزمان بسازد.

دیدگاه
۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

4 Replies to “قهرمان ما”

 1. محسن گفت:

  هنوز که هنوزه شاید!

  ۰ ۰
 2. m.a 07 گفت:

  تا اونجا که می دونستم کنسل شده بود!

  ۰ ۰
 3. L.O.N.G گفت:

  راه زیادی مونده

  ۰ ۰