17 نظر

فناوری های آینده ی بازی Call of Duty : Advanced Warfare

توسط در4 سال پیش
 


بازی در حال ساخت “اسلج همر گیمز” اولین نسخه از این سری نیست که بازی بازان را به آینده می برد هر چند این بازی تنها نسخه ای است که این فناوری های فضایی را تا حد زیادی در گیم پلی بازی وارد می کند. از زره ی Exo گرفته تا اسلحه ای که گلوله ها را به صورت سه بعدی چاپ می کند! در ادامه نگاهی اجمالی به سلاح ها و وسایل نقیله ی پیشرفته ی بازی خواهیم داشت:

Hover Bike

Hover Bike یکی از مدرن ترین وسایل نقیله ی AW است. اسلج همر گیمز وسایل نقیله ی معمولی مانند موتور سیکلت ها و اتومبیل های برفی را مبنای کار خود قرار داده است. شیشه ی جلوی این وسیله از شیشه ی هوشمند ساخته شده که از طریق رابط کاربری آن می توان با دیگران در ارتباط بود و همچنین زره ی گوشه دار آن به این علت طراحی شده که آتش دشمن را منحرف سازد.بازی بازان این موتور را در خیابان های سیل زده ی ” دترویت ” می رانند، هنگامی که با تمام سرعت در حال فرار از دشمنان هستند!


۳D-Printer Rifle

طبق گفته ی اسلج همر آن ها از تکنولوژی چاپگر های سه بعدی الهام گرفته اند و قصد وارد کردن این فناوری را در میدان نبرد دارند. در این تفنگ محفظه ای از جوهر وجود دارد که بعد از پر شدن آن توسط بازی بازان کامپیوتر داخلی دستگاه شروع به چاپ گلوله می کند. هم چنین تعداد گلوله هایی که از این طریق ساخته می شوند به صورت دیجیتال نمایش داده می شود.” اسلج همر ” هنوز درگیر برد گلوله ها و قدرت آن هاست اما چیزی که مشخص است این است که این اسلحه مدت ریلود را کاهش می دهد.

Plasma-powered Rifle

بر مبنای آزمایشات و نمونه های اولیه ی D.A.R.P.A (سازمان تحقیق طرح های دفاعی پیشرفته) این اسلحه ی پلاسمایی از مدرن ترین وسایلی بود که ما در بازدید خود از اسلج همر آن را دیدیم. ما نسخه ی قابل حمل این اسلحه را در عمل ندیدیم اما در قسمتی از بخش کمپین بازی سایز بزرگ آن را مشاهده کردیم. در سکانس حمله به پل Golden Gate بازی بازان یک SUV بسیار پیشرفته که با تیربار هایی که می تواند گلوله های آبی رنگ شلیک کند و مسلح شده است را می رانند و وسایل نقلیه ی دشمنان را نابود می کنند.نسخه ی کوچکتر این تقنگ پلاسمایی باید در برابر سربازان پیاده بسیار مفید باشد.

Exo Suit

Exo یکی از مهم ترین وسایل مکانیکی ما در سفر به سال ۲۰۵۴ است. طبق گفته ی اسلج همر Exo در ابتدا یک زره ی بسیار سنگین بود که به تدریج با پیشرفت تکنولوژی سبک تر و زیبا تر شد.نمونه های اولیه ی Exo بسیار بزرگ بودند و باتری های زیادی برای کار کردن نیاز داشتند اما این لباس های افزاینده ی قدرت و چابکی صیقلی تر و متحرک تر گشتند. Exo به بازی بازان اجازه می دهد که بلند تر بپرند،سریع تر بدوند،چیز های سنگین تری بلند کنند و … بازی بازان حتی می توانند با مشتی در ها را باز کنند و مانند نسخه های قبلی ندای وظیفه وارد صحنه ی آهسته شوند. شخصیت های خاصی نیز می توانند در هنگام خطر بلافاصله وارد زره ای شوند که آن ها را از ضربات مصون دارد (نشان داده شده در تصویر بالا )

مطلب مشابه ◄  سونی طراحی هدست PlayStation VR را به Lenovo واگذار کرد

Tanks And Aircrafts 

طراحی مدرن وسایل نقلیه ی نظامی گوشه های وسایل را به زیبایی به هم وصل می کند. وسیله ی نقیله ی مدرنی را در نظر بگیرید که دارای گوشه هایی در سطح پایینی خود است که آن ها را از بمباران دشمن یا مین ها حفظ می کند. مانند Hover Bike این زاویه ها به وسایل نقیله کمک می کنند که در برابر انفجار ها و موشک ها بسیار بهتر از یک طراحی جعبه مانند عمل کنند. اسلج همر پیش بینی می کند که اصول کار وسایل نقلیه ی نظامی از قبیل MRAP ها (مقاوم در برابر مین و حمله ی دشمن)،تانک ها و هلی کوپتر ها در آینده تغییر نمی کند اما این ظاهر آن هاست که شروع به تغییر یافتن می کند. برای مثال هواپیما های حامل مواد ضروری در آینده نیز وجود خواهند داشت اما به نظر اسلج همر دارای توانایی هایی مانند فرود عمودی می شوند به این ترتیب که دیگر به یک باند فرود نیازی ندارند. با وجود همچین چیزی هواپیما های موجود در AW در محمل هایی در کشتی ها نگهداری می شوند و این به هلی کوپتر و همواپیما ها این امکان را می دهد که دوباره بار گذاری کنند.

 

این ها تنها مثال های اندکی از نگرش « اسلج همر گیمز » درباره ی آینده بود. دیگر تکنولوژی ها نیز باعث بالا رفتن ارزش بازی می شوند، شهروندانی که از فناوری “اسمارت گلس” استفاده می کنند، نشان های هوشمند در خیابان ها و … در آخر باید گفت که با وجود همه ی این تکنولوژی ها اسلج همر گیمز باور دارد که همه ی طرفداران ندای وظیفه از بازی Call of Duty : Advanced Warfare راضی خواهند بود.

Ulfric

Game Informer

 

شما باید ورود برای ارسال نظر