پست ویژه: نگاهی به سریال های پاییزی ۲۰۱۳ – قسمت اَخر

توسط محمد حسین کریمی در ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ , ۱۶:۵۱

سریال های پاییزی امسال بسیار متنوع هستند و بیشتر اَن ها سریال های جدیدی هستند با روایت های متفاوت. در ادامه دیگر سریال های پاییزی امسال را به شما معرفی می کنیم.

Mom

ژانر: کمدی، سیتکام

تاریخ پخش: ۹/۲۳/۱۳

از شبکه: CBS

Chuck Lorre نویسنده و کارگردان موفق که سریال هایی مانند Two and Half Men، Big Bang Theory و Mike & Molly را ساخته است چهارمین سریال خود را به لاین اَپ برنامه های پاییزی شبکه CBS اضافه کرد. این سریال داستان یک مادر  تنها و روابط او با دخترش را روایت خواهد کرد و قرار است یک سیتکام و کمدی زیرا ارائه دهد.

The Blacklist

ژانر: درام

تاریخ پخش: ۹/۲۳/۱۳

از شبکه: NBC

برنده جایزه «امی» و دشمن اَینده Avengers «جیمز اسپدر» به تلویزیون باز می گردد و اینبار در نقش Red Reddington یکی از رئسا خلافکاران بازی می کند که یک دفعه خود را به FBI معرفی می کند بدون هیچ توضیحی، او به FBI پیشنهاد می کند که اطلاعاتی از سایر گروه های خلافکاری بدهد و در عین حال اصرار دارد که مامور بازجویی او شخص خاصی باشد (مگان بون). به نظر می اَید داستان بسیار تازه ای را خواهیم داشت.

Hostages

ژانر: درام

تاریخ پخش: ۹/۲۳/۱۳

از شبکه: CBS

به دنبال موفقیت شبکه CBS بعد از سریال تازه «زیر گنبد»(Under THE Dome) این شبکه دوباره در نظر دارد یک سریال که طبق خواسته های شبکه نبوده است را تولید کند. در این سریال درام ۱۵ قسمتی «تونی کالیته» نقش الن ساندرز را بازی می کند، یک جراح که وظیفه دارد شخصا عمل «رئیس جمهور» را انجام دهد تا بقیه خانواده او که توسط مردی و تیمش گروگان گرفته شده اند (Dylan McDermott) زنده بمانند وگرنه خانوده او صدمه خواهند دید.

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D

ژانر: اکشن ماجراجویی ، درام، فضایی(Sci Fi)

تاریخ پخش: ۹/۲۴/۱۳

از شبکه: ABC

به احتمال زیاد در مورد این یکی شنیده اید. فصل جدید S.H.I.E.L.D بسیار هایپ شده است و طبق اعلانات قرار است با یک سری بسیار عالی مواجه شویم. سریال حس و حال مارولی خواهد داشت که صحنه های سینماتیک جزئی از اَن هستند. همگی طرفداران می دانند که فصل جدید داستان «فیل کولسون»(کلارک گرگ) و تیمش را حول جست و جوی اَن ها در مورد قهرمانان و شخصیت های شیطانی از زمان اغاز دنبال خواهد کرد. S.H.I.E.L.D همچنین برای طرفداران Joss Whedon نیز خبر های خوشی دارد. کارگردان و نویسنده همکار سریال کارگردان Avengers می باشد.

The Goldbergs

ژانر: کمدی، سیتکام

تاریخ پخش: ۹/۲۴/۱۳

از شبکه: ABC

سازنده سری Breaking In اقای «ادام F گلدبرگ» در حال ساخت یک سریال کمدی به نام «گلدبرگ ها» است که روایتگر داستان یک پسر نوجوان که در سال ۱۹۸۰ زندگی می کند است. در ۲۴ سپتامر منتظر پرمیر این سری باشید.

Trophy Wife

ژانر: کمدی، سیتکام

تاریخ پخش: ۹/۲۴/۱۳

از شبکه: ABC

«مالین اکرمن» در سری کمدی جدیدش به عنوان شخصیت «کیت» که زن جوان یک مرد (بردلی وایتفورد) که دو بار ازدواج کرده است و چند فرزند دارد بازی می کند. تولید کننده ارشد سریال «لی ایشنبرگ» اشاره کرده است که این سریال بیشتر شبیه به Modern Families است و روابط بین کیت و دو همسر قبلی را به تصویر می کشد.

Lucky 7

ژانر: درام

تاریخ پخش: ۹/۲۴/۱۳

از شبکه: ABC

«استیون اسپیلبرگ» Amblin Entertainment در حال بازسازی یک سریال بریتانیایی هستند که The Syndicate نام داشت. داستان این سری در مورد ۷ کارگر در یک پمپ بنزین است که یک لاتاری برنده می شوند و ارزوهایشان بر اَورده می شود اما از طرفی دیگر این پول مشکلاتی برای اَن ها درست می کند. اولین قسمت Lucky 7 تقریبا ۲۲ روز دیگر پخش خواهد شد.

Person of Interest

ژانر: درام، جنایی، ترسناک

تاریخ پخش: ۹/۲۴/۱۳

از شبکه: CBS

ماشین زنده است! حالا این سریال از ۲۴ سپتامبر سه شنبه شب ها پخش خواهد. لازم به ذکر است کمپانی «وارنر براس» نیز پشت این سریال می باشد.

Revolution

ژانر: درام، اکشن ماجراجویی، فضایی(Sci Fi)

تاریخ پخش: ۹/۲۵/۱۳

از شبکه: NBC

سازنده «انقلاب» اقای «اریک کریپک» تمامی نکات قوت و خلاقیت های فصل اول این سریال را می داند و قول داده است با این که برق به این زودی ها بر نخواهد گشت اما یک سری عواقب در مورد سلاح های هسته ای که اَتش گرفتند مشاهده خواهید کرد. برای فصل جدید افراد زیاد به تیم سازنده ملحق شده اند افرادی مانند «بن ادلوند» نویسنده و تولید کننده «سوپرنچرال». ۲۵ سپتامبر منتظر پرمیر این سریال باشید.

Back in the Game

ژانر: کمدی

تاریخ پخش: ۹/۲۵/۱۳

از شبکه: ABC

South Park

ژانر: کمدی، انیمیشن بزرگسالان، انیمیشن سیتکام

تاریخ پخش: ۹/۲۵/۱۳

از شبکه: Comedy Central

ما از ماه نوامبر هیچ قسمت جدید از انیمیشن فوق العاده South Park نداشتیم، «مت اتستون» و «تری پارکر» تصمیم گرفته اند این سریال را طوری برنامه ریزی کنند که هر سال ۱۰ قسمت جدید داشته باشیم. ۲۵ سپتامبر قسمت پریمر این سری خواهد بود.

The Big Bang Theory

ژانر: کمدی

تاریخ پخش: ۹/۲۶/۱۳

از شبکه: CBS

فصل ۷ سریال کمدی «بیگ بنگ تئوری» ۲۶ سپتامبر شروع خواهد شد. این فصل از سری چند ماه پس از سفر لئونارد برای نظریه هاوکنیز را نشان می دهد البته در سه چهار قسمت اول سیزن ۷ لئونار بر می گردد. «باب نیوهارت» را دوباره به عنوان «پروفسور پروتون» در این فصل خواهید دید. دو سریال «اشنایی با مادر» و «بیگ بنگ تئوری» از شبکه CBS رقیب خوبی در بحث جذب مخاطب خواهند بود.

Parks and Recreation

ژانر: کمدی، سیتکام، هجو سیاسی،

تاریخ پخش:۹/۲۶/۱۳

از شبکه: NBC

با وجود پایان سریال های The Office و ROCK 30 و Community سری Parks and Rec وارد فصل ششم خود می شود که اَشنا ترین سریال روز های سه شنبه لاین اَپ NBC است. بازیگران زیادی به جمع قبلی ها اضافه خواهند شد و تغییراتی زیادی در انتظار این سریال است.

The Crazy Ones

ژانر: کمدی

تاریخ پخش: ۹/۲۶/۱۳

از شبکه: CBS

همانطور که می دانید سریال کمدی «اَشنایی با مادر» در این فصل تمام خواهد شد به همین دلیل شبکه CBS در نظر دارد سری The Crazy Ones را از این به بعد به جای How i Met Your Mother پخش کند. باید دید که «اَن هایی که دیوانه هستند» به موفقیت «اَشنایی با مادر» می رسد یا خیر.

Glee

ژانر: موزیکال، کمدی-درام

تاریخ پخش: ۹/۲۶/۱۳

از شبکه: FOX

The Michael J. Fox Show

ژانر: کمدی

تاریخ پخش: ۹/۲۶/۱۳

از شبکه: NBC

Michael J. Fox دوباره تحت یک کمدی دیگر به تلیویزیون باز می گردد که پایه اَن طبق زندگی خود او و خصوصیات او است، Betsy Brandt (از بریکینگ بد) نقش همسر او را بازی می کند «وندل پایرس» (از The Wire) دوست صمیمی او می باشد.

Two and a Half Men

ژانر: کمدی

تاریخ پخش: ۹/۲۶/۱۳

از شبکه: CBS

فصل ۱۱ (!!) از یک سریال کمدی سرمایه و طرفدار می سازد. از ۲۶ سپتامبر ادامه سری «دو مرد و نصفی» را مشاهده کنید. این سریال بسیار موفق بوده است و طرفداران زیادی دارد چرا که کارگردان و نویسنده سریال Chuck Lorre موفق است.

Elementary

ژانر: درام، جنایی

تاریخ پخش: ۹/۲۶/۱۳

از شبکه: CBS

فصل دوم از سریال جنایی شبکه CBS از جایی شروع می شود که «شرلوک هولمز» و «جوان واتسون» به لندن سفر می کنند. در اَن جا ما با چندین روایت منحصر به فرد کلاسیک شرلوک هولمز مواجه خواهیم شد. ۲۶ سپتامبر روز نمایش پریمر این سریال است.

Once Upon a Time

ژانر: فانتزی، معمایی، اکشن ماجراجویی،درام، کمدی-درام

تاریخ پخش: ۹/۲۹/۱۳

از شبکه: ABC

فصل سوم این سریال ۲۹ سپتامبر پخش خواهد شد.

The Simpsons

ژانر: سیتکام، انیمیشن سیتکام، کمدی

تاریخ پخش: ۹/۲۹/۱۳

از شبکه: FOX

فصل ۲۵ سریال The Smipsons شامل صداگذاران جدیدی می شود، در این فصل صدای «اَرون سورکین»، «اندرسون کوپر»، «زک گالیفیانکیس» و «الیزابث ماس» را خواهید شنید. بعضی از صداگذاران مهمان که قبلا در این سری وجود داشتند باز خواهند گشت افرادی مانند «استن لی»، دانیل ردکلیف» و «کریستین ویگ».

Bob’s Burgers

ژانر: کمدی، انیمیشن سیتکام

تاریخ پخش:۹/۲۹/۱۳

از شبکه: FOX

فصل ۴ سری انیمیشنی «باب برگر» شامل صداگذاران مهمان زیادی می شود افرادی مانند «بابکت گولدویت»، «جوردن پیلی» و «مولی شانون» و صداپیشه های مهمانی که باز خواهندگشت شامل «ویل فورت»، «جان مایکل هیگینز»، «راب هوئبل»، «کن جیئونگ»، «کوین کلین»، «گان مولالی»، «لاورا سیلورمن»، «سارا سیلورمن» و «پاول F تومپکینز» می شوند. داستان فصل جدید در  مورد دبیرستان «لیندا» خواهد بود.

Family Guy

ژانر: کمدی، انیمیشن بزرگسالان، انیمیشن سیتکام

تاریخ پخش: ۹/۲۹/۱۳

از شبکه: FOX

با لغو سری The Cleveland «پیتر بادی» به سریال «فامیلی گای» بازگشت تا شاهد فصل ۱۲ باشیم. همچنین سازنده اعلام کرده است قرار بر این می باشد یکی از اعضای خانواده گریفین بمیرد و یک کارکتر دیگر جایگزین شود. صداگذاران مهمان بسیار مشهوری در این فصل وجود دارد افزادی مانند «اَدام لواین»، «برایان کرانستون»(از بریکینگ بد) ، «تونی سیریکو»، «جف دانیلز»، «لیام نیسون»، «کونان او براین» و «اشتون کوتچر».

Homeland

ژانر: جاسوسی ترسناک، درام، معمایی

تاریخ پخش: ۹/۲۹/۱۳

از شبکه: ShowTime

سری «میهن» نظر منتقدان را خیلی سریع جلب کرد و توانست جوایز زیادی را ازان خود کند حال فصل سوم این سریال پس از حمله CIA در فصل ۲ شروع می شود. سوال های زیادی درباره این سری مطرح است که در فصل بعد به اَن ها جواب داده خواهد شد.

American Dad

ژانر: انیمیشن بزرگسالان، کمدی، سیتکام انیمیشن

تاریخ پخش:۹/۲۹/۱۳

از شبکه: FOX

فصل ۹ این سری شامل صداگذاران زیادی می شوند افرادی مانند «زویی دسچنل»، «الیسون بری»، استنلی توکی»، «الیویا والد»، «ماریا کاری»، الن تیک» و «مائی وایتمن. در این فصل همچنین اپیزودی با نام The Legend of Zelda Rubenstein وجود خواهد داشت.

Eastbound & Down

ژانر: کمدی

تاریخ پخش: ۹/۲۹/۱۳

از شبکه: HBO

این فصل دیگر به قدرت های «کنی» پایان می دهد. در اصل قرار بود فصل سوم اَخرین فصل این سریال باشد اما «دنی مکبراید» و «جودی هیل» تصمیم گرفتند یک بار دیگر بازگردند و فصل اَخر را به نمایش بگذارند. فصل ۴ چندین سال بعد از اَن که کنی وانمود می کند مرده است را نشان می دهد اما مطمئن باشید شخصی مثل کنی نمی تواند ساکت بماند.

Masters of s*x

ژانر: درام کمدی- درام

تاریخ پخش: ۹/۲۹/۱۳

از شبکه: Showtime

Showtime قصد دارد یک سریال درام با داستانی جدید را اغاز کند. این سریال جدید ۲۹ سپتامبر اغاز خواهد شد.

Hello Ladies

ژانر: سیتکام، کمدی

تاریخ پخش:۹/۲۹/۱۳

از شبکه: HBO

شبکه موفق HBO سازنده Game of Thrones و Boardwalk Empire برای پاییز امسال یک سریال کمدی در نظر گرفته است. سازنده سریال The Office کار ساخت این سری را بر عهده دارد. این سریال ۲۹ سپتامبر پخش خواهد شد.

We Are Men

ژانر: کمدی

تاریخ پخش: ۹/۳۰/۱۳

از شبکه: CBS

این سری کمدی جدید CBS در تاریخ ۳۰ سپتامبر شروع خواهد شد.

Super Fun Night

ژانر: کمدی، سیتکام

تاریخ پخش: ۱۰/۲/۱۳

از شبکه: ABC

سریال «سوپر فان نایت» سریالی جدید از شبکه ABC می باشد که کمتر از یک ماه دیگر پخش خواهد شد.

Ironside

ژانر: درام

تاریخ پخش: ۱۰/۲/۱۳

از شبکه: NBC

NBC قصد دارد از یک سریال قدیمی با همین نام یک ریمیک یا بازسازی نمایش دهد. داستان در مورد یک کاراگاه و  تیمش است بعد از تیر خورد فلج می شود. ما در حالی که او فردی فلج است می بینم که چقدر زیرکانه پرونده ها را حل می کند.

The Vampire Diaries

ژانر: درام سوپرنچرال، ترسناک، عاشقانه، فانتزی

تاریخ پخش: ۱۰/۳/۱۳

از شبکه: The CW

فصل ۵ چند ماه بعد را نشان می دهد که به تازگی النا و کرولاین به دانشگاه رفته اند. همزاد استفان نیز در سری نقش مهمی خواهد داشت و همچنین با این که بانی مرده است اما او را خواهیم دید.

The Millers

ژانر: کمدی

تاریخ پخش: ۱۰/۳/۱۳

از شبکه: CBS

Welcome to the Family

ژانر: کمدی، سیتکام

تاریخ پخش: ۱۰/۳/۱۳

از شبکه:NBC

دو مرد که از یک دیگر متنفر هستند خود را در زندگی یکدیگر می بینند و می بینند که برعکس باهم بسیار رابطه دارند و همچنین فرزندشان همانند زمان دبیرستان اَن دو هستند، داستان حول روابط این افراد می چرخد، این سریال از ۳ سپتامبر شروع خواهد شد.

The Originals

ژانر: سوپرنچرال درام، ترسناک، فانتزی

تاریخ پخش: ۱۰/۳/۱۳

از شبکه: The CW

شبکه CW در نظر دارد یک اسپین اف برای سری «خاطرات خون اشام» پخش کند. این اسپین اف  داستان کلاوس و «سیبلینگز الیجاه» را نشان می دهد و همانطور که از اسمش مشخص است بیشتر در مورد ومپایز های اورجینال است همچنین مارسلو که کلاوس ارباب او بوده است از رکن های مهم این اسپین اف خواهد بود. اینطور که معلوم است داستان اورجینال ها اَنقد پیچیده بوده است که نمی توانستند اَن را در خاطرات خون اشام جای دهند. طرفداران سریال های درام منتظر این سری در تاریخ ۳ اکتبر باشند.

Sean Saves the World
ژانر: کمدی
تاریخ پخش:۱۰/۳/۱۳

از شبکه:  NBC

Supernatural

ژانر: ترسناک، فانتزی، اکشن ماجراجویی، سوپرنچرال درام

تاریخ پخش: ۱۰/۸/۱۳

از شبکه: The CW

در فصل نهم حالا که فرشته ها از بهشت به زمین امده اند این سری سم و دین باید با موجودات ترسناک جدید مقابله کنند. این فصل معمایی تر خواهد بود.

Arrow

ژانر: سوپرهیرو، درام، اکشن ماجراجویی، معمایی

تاریخ پخش: ۱۰/۹/۱۳

از شبکه:The CW

در فصل دوم شاهد یک سری قهرمان های DC دیگر نیز خواهیم بود. شبکه قول داده است فصل جدید بسیار جذاب تر از قبل خواهد بود.

The Tomorrow People

ژانر: علمی تخیلی

تاریخ پخش: ۱۰/۹/۱۳

از شبکه: The CW

این سریال یک بازساری از سری انگلیسی با همین نام است. یک نوجوان به نام استفن یک سری قدرت ماورا طبیعه دریافت می کند. همانند داستان سری X-Men او با یک گروه از افراد دوست است که همین قابلیت ها را دارا می باشند، در همین حین یک مامور دولت می خواهد اَن ها را ازبین ببرد.

American Horror Story: Coven

ژانر: ترسناک روانی

تاریخ پخش: ۱۰/۹/۱۳

از شبکه: FOX

فصل سوم کاملا مربوط به جادوگری و جادوگران می باشد. در این فصل شاهد بازیگران بسیار عالی هستیم که شامل «جسیکال لینگ» در کنار «کثی بیتس» و «اَنجلا بست» می شود. طبق گفته های تولید کننده سریال فصل جدید کمی جلوه های کمدی خواهد داشت و به سنگینی گذشته نیست.

Once Upon a Time in Wonderland

ژانر: فانتزی، درام، ماجراجویی، معمایی

تاریخ پخش: ۱۰/۱۰/۱۳

از شبکه: ABC

این سریال جدید یک اسپین اف بر پایه Once Upon a Time خواهد بود.

The Walking Dead

ژانر: ترسناک، درام، ماجراجویی

تاریخ پخش: ۱۰/۱۳/۱۳

از شبکه: AMC

در فصل ۴ تهدید جدیدی برای گروه به وجود می اَید، اَن یک گروه ویژه است. از اَن طرف ریک گرایمز و بقیه در زندان می مانند اما اینبار گروه گسترش پیدا کرده است. ۱۳ اکتبر طرفداران منتظر پریمر باشند.

Reign

ژانر: درام
تاریخ پخش: ۱۰/۱۷/۱۳
از شبکه: CW
این سریال اولین سری جدید شبکه CW در سال جاری است که هیچ تم ماوراطبیعه ای ندارد و درام خالص است.
Grimm
ژانر: فانتزی، سوپرنچرال درام، ترسناک
تاریخ پخش: ۱۰/۲۵/۱۳
از شبکه: NBC
فصل سوم این سریال ۲۵ اکتبر از شبکه NBC پخش خواهد شد.
Dracula

ژانر: ترسناک، درام

تاریخ پخش: ۱۰/۲۵/۱۳

از شبکه: NBC

فصل دوم این سریال قرار است ۲۵ اکتبر پخش شود.

Almost Human

ژانر: درام، علمی تخیلی

تاریخ پخش: ۱۱/۴/۱۳

از شبکه: FOX

سریال ۳۵ سال بعد را نشان می دهد و در یک اداره پلیس جریان دارد و به جای انسان ها ربات کار های مهم را انجام می دهد اما در این بین یک کارگاه ناراضی است. افراد بزرگی در حال ساخت این سریال هستند، J.J. Abrams و برخی Fringe.

Enlisted

ژانر: کمدی

تاریخ پخش: ۱۱/۸/۱۳

از شبکه: FOX

Doctor Who 50th Anniversary Special

ژانر: عملی تخیلی درام

تاریخ پخش: ۱۱/۲۳/۱۳

از شبکه: BBC America

پاییز امسال خبری از فصل جدید «دکتر هو» نیست اما یک نمایش سالگرد به مناسبت ۵۰مین سال پخش سریال به نمایش در خواهد امد.

Atlantis

ژانر: افسانه یونان باستان، فانتزی ماجراجویی،

تاریخ پخش: ۱۱/۲۳/۱۳

از شبکه:BBC America

در این سری جدید از شبکه BBC امریکا شاهد یک تم سوپرقهرمانی با شخصیت هایی مثل هرکول خواهیم دید.

Mob City

ژانر: پلیسی، نویر،

تاریخ پخش:۱۲/۴/۱۳

از شبکه: TNT

پس از سریال موفق «مردگان متحرک» کارگردان این سری اقای Frank Darabont با یک عنوان گنگستری و پلیسی که در سال های ۱۹۴۰ – ۱۹۵۰ قرار می گیرد به تلویزیون بازگشته است.

Teenage Mutant Ninja Turtles

ژانر: اکشن، انیمیشن

تاریخ پخش: نامعلوم

از شبکه: Nickelodeon

فصل دوم این سریال انیمیشن در پاییز امسال به نمایش در خواهد اَمد.

Revenge
ژانر: درام

تاریخ پخش: ۲۹ سپتامر

از شبکه: ABC

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید.
نویسنده و مترجم: محمد حسین کریمی
دیدگاه
۷۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

73 Replies to “پست ویژه: نگاهی به سریال های پاییزی ۲۰۱۳ – قسمت اَخر”

 1. یک نفر گفت:

  بسیار سپاس گزارم.عالی بود.دست درست :D

  ۰ ۰
 2. sony4 گفت:

  عالی عالی
  چه قدر سریاله باحال هست

  ۰ ۰
 3. avion گفت:

  این چند سال سریالهای آمریکایی به مراتب بهتر از فیلم هاشون بودند.فیلم های سینمایی کم کم دارن تکراری میشن ولی سریال ها با اون همه تنوع ژانر و سناریو های بدیع به مراتب جذاب تر هستند.

  ۰ ۰
 4. ممنون از زحماتتون خسته نباشید

  ۰ ۰
 5. Christian Bale گفت:

  هرچی پایین میومدم تموم نمیشد :D ..دستت درد نکنه…
  ________________________________
  از بین اینا این سریالها رو میبینم و سفت و سخت دنبالشون میکنم…و به ترتیب منتظرشون هستم :X ..

  ۱-Once Upon a Time
  ۲-Elementary
  ۳-The Vampire Diaries
  ۴-Supernatural
  ۵-Walking Dead
  ۶-Revolution
  ۷-Homeland
  ۸-،The Originals
  ۹-Hello Ladies
  ۱۰-Once Upon a Time in Wonderland
  ____________________________________
  سریال The Tomorrow People هم باید شروع بشه تا ببینم ارزش دانلود داره یا نه :D

  ۰ ۰
  1. Gunner گفت:

   آقا شما چطوری اینارو تهیه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   ۰ ۰
  2. Eminem گفت:

   سایت های فیلم دانلود می کنیم! Tinyez.com بهترینه برو یه اکانت VIP بخر ر احت از صبح تا شب با یه اینترنت نا محدود داانلود کن.

   ۰ ۰
 6. Alex Mercer گفت:

  ممنون
  من فقط منتظر The Walking Dead و Supernatural هستم :X
  دوستان میشه بگید کدوم یکی از این سریال ها قشنگه و ارزش دیدن رو داره؟؟ :-?

  ۰ ۰
  1. Christian Bale گفت:

   Once Upon a Time رو ۱۰۰درصد دانلود کن،شکی درش نیست که خوشت میاد…اون لیست ۱۰تایی من رو ببین..اینا همشون مردمی پسند هست :D ..۹۰درصدشون هم فیلسوفانه و خسته کننده نیستن و به احتمال زیاد از دیدنشون لذت میبری…

   ۰ ۰
  2. Eminem گفت:

   من خودم از ARROW متنفرم اما اینطور که معلومه همه بچه ها خوششون اومده بود. American Horror Story رو ببین اگر سبک ترس رو دوست داری! Homeland فوق العاده قشنگه! Big Bang Theory حرف نداره! صد درصد South Park هم ببین!

   ۰ ۰
  3. یک نفر گفت:

   American Horror Story که بی نظیره

   ۰ ۰
  4. Alex Mercer گفت:

   ممنون دوستان.
   کی میاد ببینه این همه فیلم رو :D باید دسته بندی کنم شاید تا ۲-۳ سال دیگه بتونم همشون رو ببینم :D

   ۰ ۰
  5. Dead Walker گفت:

   اگه کمدی میخوای بیگ بنگ رو حتما بین. در سبک سوپر هیرویی هم Arrow سریال جالبیه.

   ۰ ۰
 7. bijan joker گفت:

  باز هم ممنون از محمد حسین گرامی… بله دقیقت قسمت دوم این پست ویژه عناوین سنگین وزن‌تری رو داشت، اولش فکر کردم دوربین مخفیه! آقا هر چی سریال رد میکردیم پایانی در کار نبود! واقعا اینکه این همه سریال در طول یک فصل از شبکه‌های مختلف پخش میشند نشانده محبوبیت سریال نسبت به فیلمهای سینمایی هست و بس! امسال که یکی از بدترین وضعیتها رو سینما به خودش دید. حضور بازیگران برجسته در سریالها هم همین نکته رو روشن میکنه. دو پوستر در بین عناوین معرفی شده خیلی برام جالب بود، یکی لاکپشتها (که فکر کنم برای فصل اول که نبود، چون ۲-۳ قسمتش رو که دیدم تم اینجوری نداشت!) و دیگری اون ماره که لانه خوبی پیدا کرده بود! بازار سریالهای انمیشن هم که به شدت در فصل پاییز گرمه، پس رفقا راحت میتونند استفاده کامل رو ببرند… در آخر باز هم ممنون از زحمات رفیق عزیزم… ;)

  ______________________________________
  اینجاست که اعداد تک رقمی معنا پیدا می‌کند / ۸ روز

  ۰ ۰
  1. Eminem گفت:

   خواهش می کنم بردیا عزیز! :X

   ۰ ۰
  2. یک نفر گفت:

   داداش یه سوال ۸ روز دیگه (می شه ۲۴ شهریور یا ۱۶ سپتامبر)چه خبره؟!اگر منظورت GTA هست اون ۹روز دیگه میاد درسته؟

   ۰ ۰
 8. I AM ALONE گفت:

  دست شما درد نکنه
  از بین همه اینا فقط
  The Walking Dead و Arrow رو نگاه می کنم.
  شاید Supernatural هم به لیستم اضافه کنم…

  ۰ ۰
 9. Eminem گفت:

  از بین این سریال ها خودم پیش بینی می کنم به ترتیب موارد زیر خیلی قوی بشن.(غیر از کمدی و سریال هایی که ادامه شون می خواد بیاد)
  ۱-Almost Human
  ۲-Mob City
  ۳- The Blacklist
  Hostages4
  از بین ادامه ها: (به غیر از کمدی ها) موارد زیر بسیار قوی خواهند بود به نظرم:
  ۱- Walking Dead
  ۲- Homeland
  ۳- American Horror story
  از بین کمدی هایی که ادامه شون می خواد بیاد موارد زیر به نظرم بهتر خواهند بود به ترتیب
  ۱- South Park
  ۲- Big Bang Theory
  ۳- How i MET your Mother
  ۴-Perk & Reception
  ۵- Family Guy
  از بین کمدی هایی که جدید می خوان پخش بشن به نظرم موارد زیر خوب در میان با توجه به شکبه و سازنده به ترتیب:

  ۱- The Cray Ones
  ۲- Hello Ladies
  سریال های زیر هم باید خوب از اب در بیان فکر کنم:
  Ironside – Mom
  فکر کنم اینا هم شکست بدی بخورن:
  Originals
  Supernatural
  Enlisted
  صدر درصد Sean Saves the World
  The Tomorrow People
  The Vampire Diaries
  Glee
  dracula
  The Michael J. Fox Show
  Super Fun Nght
  چون همگی تم تکراری و به درد نخوری دارن.

  ۰ ۰
  1. Christian Bale گفت:

   کلا یهو بگو کل سریالهای CW شکست بدی میخورن دیگه :| …سوپرنچرال که فک کنم فصل آخرشه دیگه میخواست شکست بخوره تو این ۸فصل میخورد :| …اصیلها هم داستانش ۱۰ها برابر جذابتر از خون آشام هست و من شکی ندارم به عنوان یه اسپین آف موفق میشه…در مورد خاطرات یک خون آشامم افت نسبی داشته اما از اون سریالاییست که طرفداراشو از دست نمیده ،حتی اگر بازم افتشو ادامه بده :) این سریال فقط تو فصل ۴ یخورده آبکی شد که اگر از آبکی بودنش فاصله بگیره مطمئنن دوباره محبوبیتشو بدست میاره …تم تکراری که نشد حرف!…به هرحال هزارتا سریال تو آمریکا تا الان ساخته شده و یا درحال ساخته…امکان نداره بشه سریالی پیدا کرد که تم تکراری نداشته باشه…

   ۰ ۰
  2. Eminem گفت:

   کلا cw شبکه چیپیه! همه سریال هاش نمراتش بین ۶ تا ۷ و یه سری کم مثل سوپرنچرال به ۸ رسیدن! همه سریال هاش هم تینیجری هست. نشد دلیل که صد ها برابر جالب تره ! باید بیاد ببینیم چجوری ساختنش! من مطمئنم خراب می کنه فقط صبر کن ببین. :D

   ۰ ۰
  3. Christian Bale گفت:

   خوب کلا سیاست شبکش همینه…سبک سریالاش تینیجری هست…supernatural8.5،vampire 8.0، arrow 8.1…خوبه دیگه :D …درسته به HBO و AMC و SHOWTIME نمیرسه اما از خیلیهای دیگه بهتره،نیست؟

   ۰ ۰
  4. Eminem گفت:

   CBS ABC AMC HBO SHOWTIME یه رده بالاتر از CW هستن!

   ۰ ۰
  5. Christian Bale گفت:

   ABC :O …اینکه ۸۰درصد سریالاشو کنسل میکنه :| ..لاست رو هم فصل سوم میخواست کنسل کنه :-s …CBSهم در همین حد CW هست نه بیشتر نه کمتر :-?

   ۰ ۰
  6. Eminem گفت:

   بخدا cw رو اونا حساب نمی کنن اصلا فقط تازگیا چندتا سریال معمولی داره! cbs که سلطان کمدی هست رو دست نداره تمام کمدی ها از این شبکه هست به نظر من بهترینه! How I met YOur mother Big Bang Theory و چند تا سریال دیگه داره که عالین!

   ۰ ۰
  7. Leon S.K گفت:

   FOX را فراموش نکنید ! با اینکه سیاست هاش کمی شبیه به CW هست توی موارد جنسی ولی سریال هاش مث بمب میمونه اکثرا !

   ۰ ۰
  8. Eminem گفت:

   Fox هم عالیه! اینجوری باید بگیم
   FOX: یه سری سریال مزخرف یه سری عالی از همه سبک
   CW: تینیجری و عاشقانه بی محتوا ولی مخاطب پسند
   CBS: سلطان کمدی یعنی بهترین کمدی ها مال CBS هست خیلی هم فعال هستش.
   HBO: سریال های مخاطب پسند و سنگین و بسیار با محتوا و عالی
   ABC: کمدی و بیشتر سطحی ولی از بعضیا بهتره
   AMC: بیشتر درام ولی بهترین سریال ها رو داره که از اونا یه سری شاهکارن کلا شبکه مورد علاقه خودمه
   NBC: کمدی های سطحی و سریال های معمولی می ذاره
   کلا امریکایی ها صفا می کنن شبکه های رسمی خودمون یک دو سه یک که هیچی دو هم که برنامه کودک سه هم فوتبال سریال هم ماه رمضون یه چیز چرت می ذارن! :lol: البته حریم سلطان از جم تیوی هستش :lol: هنوز ۲ سال دیگه می خواد مردم رو سرکار بذاره!

   ۰ ۰
 10. RANDYORTON گفت:

  به بعضی از این سریال ها هم باید گفت ، ببین برو خونه خب؟برو خونه چون هیچ شانسی جلوی بقیه سریال ها نداری!

  ۰ ۰
 11. x3600 گفت:

  منظور از انیمیشن بزرگسال چیه ؟
  من یک سینمایی از South Park دیدم خیلی افتضاح مبتذل بود یعنی تو اون مایه هاست؟
  سیتکام چه نوع سبکیه ؟
  و اینکه بی صبرانه منتظر فصل دوم ارو هستم.
  ببینم فصل یک چند قسمت بود؟اخه نمی دونم تا اخر فصل یک دیدم یا نه.
  و اینکه جایی رو سراغ داری زیر نویس فصل های اول Doctor Who رو داشته باشه؟

  ۰ ۰
  1. Eminem گفت:

   اره South Park خیلی مبتذله ولی به شدت خنده داره من که عاشق این سری انیمیشنی هستم حرف نداره. انیمیشن بزرگسلا یعنی این.
   سیتکام یعنی یه سریالیه که جمع دوستان هستش و یه سری دور هم جمع میشن بیشتر کمدی ها اینطوری هستن مثل bbt یا Friends.

   ۰ ۰
 12. navid گفت:

  خوش به حالشون اون ها فیلم وسریال می بینند ما هم فیلم و سریال می بینم :(( :cry:

  ۰ ۰
  1. AxeL گفت:

   مگه جواهری در قصر . فاصله ها و کلید اسرار سریال های بدی هستن :lol: .
   ……….
   یعنی واقعا یدونه از این سریال ها قابلیت پخش از TV خودمون رو نداره؟ :-?

   ۰ ۰
  2. Christian Bale گفت:

   ۸۰درصدشون دارن…اصلا به غیر چندتا سریال معدود بقیه رو با کمی سانسور که به کسی هم برنخوره خیلی راحت میتونن پخش کنن…نمیدونم چه ژنی هست که پزشک دهکده و قصه های جزیره و خانم مارپل و پوآرو که مربوط به ۲۰سال قبل از میلاد مسیح هستن رو ول نمیکنن :| …بابا شما که میدزدین،پولی هم خرج نمیکنید خوب بگیرید اینهمه سریال چندتاشو پخش کنید

   ۰ ۰
  3. slim shady گفت:

   نه بابا در این مورد لایسنس میگیرن…

   ۰ ۰
  4. Christian Bale گفت:

   برادر هیچی پول نمیدن…تمام فیلمهای سینمایی که نشون میدن دزدی هست…الان شما فک کردی این سریال فرار از زندان یا لاست یا ۲۴ که دوبله کردن و به صورت سی دی پخشش کردن لایسنس کردن…نه بابا،همه شونو مث ما دانلود میکنن :|

   ۰ ۰
  5. Milad RFM گفت:

   داداش یه جوری میگی انگار ما نمی بینیم.خوب ما هم دانلود میکنیم و میبینیم.

   ۰ ۰
 13. xsajad1 گفت:

  ما که گزارش رو رد کردیم بیان سایت چیلتر کنن با این تصاویر غیر اخلاقی تا حالا هچین تصاویری ندیده بودک :mrgreen:
  از بین این سریال ها منتظر واکینگدد و سوپرنچرال هست نمیدونم سریال Once Upon a Time
  ببینم یا نه میترس کنسل بشه بعدا ومپایر که اصلا خوشم نیاد این سریال بی بی سی هم به نظر میاد جالب باشه کلا از هرکول خوشم یاد فعلا هم منتظرم تا ببین کدوم سریال ها پر بینینده هستند امدیم و بعد فصل اول کنسل شدند بگبنگ ه سریال بسیار عالی ای هست اشنایی با مادر هم خوب شد که فصل اخرش هست چون فصل ۸ افت بیننده داشت به نظرم هنوز سریال قشنگی هست

  ۰ ۰
  1. Christian Bale گفت:

   Once Upon a Time کنسل بشه :O ..یک درصدم فکرشو نکن..دوفصلش پخش شده الان امسال فصل سومش میاد..ماشالله بیننده هاش هم همینجور سیر صعودی داره و سریال قسمت به قسمت داره بهتر میشه…به هرحال سازنده های لاست دارن میسازنش،مطمئن باش کنسل بشو نیست :|

   ۰ ۰
 14. Ali Hybrid گفت:

  وای محمد حسین چ لیستی ردیف کردی ! فکر کنم قسمت ۲ و ۳ رو یکی کردی !!
  تو این لیست خیلیارو دوس دارم مثل سوپرنچرال ، خاطرات خون آشام ، ارو ، واکینگ دد و . . . !!
  از سریال های کمدی و درام هم حالم ب هم میخوره !!
  ب هر حال دستت درد نکنه ! مطلب داغ و باحالی بود ! :*

  ۰ ۰
 15. Oddity. گفت:

  The Walking Dead
  .
  My body is ready >:D<

  ۰ ۰
 16. Sami Järvi گفت:

  الان میشه یکی بگه سریال REVENGE کجاست !؟ !؟!؟؟!
  قسمت اول فصل سوم این سریال که اسمش Fear هست در تاریخ Sep. 29, 2013 پخش خواهد شد.
  محمدحسین اینهمه سریال خز و خیل گذاشتی , بعد انتقام رو نگذاشتی! :sad: :roll:

  ۰ ۰
  1. Eminem گفت:

   Revenge میاس بذارم! بعدشم اینا خز و خیل هست مگه دیدیشون؟ نصف بیشترش که پخش نشده از کجا فهمیدی خز خیل است بقیه اش هم دیگه پخش میشه دست من نبوده که؟ :|

   ۰ ۰
  2. Sami Järvi گفت:

   میاس بذارم یعنی چی ؟ :D
   این لینک IMDB فصل سوم :

   www .imdb.com/title/tt1837642/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3

   ۰ ۰
  3. Eminem گفت:

   می بایست بذارم بین ۵۰ سریال یکی یادم رفته می خوای بزنی ؟ :O

   ۰ ۰
  4. Sami Järvi گفت:

   نه داشی. تو عزیز مایی. فن مایکروسافت هم که هستی! :X ولی خوب این سریال کوچیکی نیست آخه! منم دوسش میدارم . لطفا بگذارش. :sad:

   ۰ ۰
  5. Eminem گفت:

   فقط برای خودت سید که دوست می دارم! :D

   ۰ ۰
  6. Sami Järvi گفت:

   محمدحسین کریمی همچنان منتظر پاسخت هستم.

   ۰ ۰
 17. به شدت منتظر فصل جدید Person of Interest هستم :X از سریال های جدید لحظه شماری میکنم برای Almost Human !

  خاطرات یک خون خار بعد از فصل دوم فاجعه شد ! ماوراء طبیعه اصلا ارتباطی باهاش برقرار نکردم !

  پوستر سلام خانم ها یکم ایراد فنی داره با فتوشاپ سان سورش کنید لطفا :lol:

  Elementary :| واقعا نمی دونم دوست داران شرلوک هولمز بعد از دیدن این سریال چه حالتی بهشون دست میده ، من که آخرین سریالی قصد دیدن ش رو ک ن م همینه ! آخه یعنی چی دکتر واتسون ، مونث کر د ن :| هرچند بازیشگرش خیلی جذابه ولی اخه :-|

  ۰ ۰
 18. kilzone64 گفت:

  بسیار منتظر Once Upon a Time هستم

  ۰ ۰
 19. Dracula !! !! !! اینو باید تماشا کنم ببینم آیا مثله خاطرات یک خون خار یه مشت بچه خوشکل رو خون آشام ک ر دن :lol: ! !! !! ! یا که نه یه کنت دراکولا اصیله :-|

  Arrow هم بد نیست ، قابل تحمل ترین سریال ابرقهرمانی cw بوده تا به الان ! ! !
  قراره یه سریال FLASH هم بسازن ، اون چه زمانی پخش میشه ، نویسنده ؟ ؟ ؟

  ۰ ۰
  1. Dead Walker گفت:

   نه قرار نیست سریال فلش ساخته بشه. فلش در قسمت های آینده اررو حظور خواهد داشت. همین الان دارن بازیگرشو انتخاب میکنند.

   ۰ ۰
 20. farenheit گفت:

  این سریالا یه قرون هم ارزش ندارن ولی ممنون از زحمتی که کشیدین

  ۰ ۰
 21. Mr.game گفت:

  هی وای اینا چقدر سریال دارن. تو این لیست فقط ارو و واکینگ دد رو دیدم. آدم بخواد همه ی اینا رو ببینه از زندگی ساقط میشه. آقا کسی از اون سریالی که اسمش شرلوک بود و تلویزیون هم پخشش کرد نداره؟ آخرش نشون داد شرلوک هلمز خودکشی کرد ولی نمرده بود. خیلی قشنگ بود.

  ۰ ۰
  1. Eminem گفت:

   اون سریال یکی از بهترین ها هستش با نمره ۹.۲/۱۰ که فقط ۵ سریال تونستن بالا ۹ بگیرن یکی این یکی Wire یکی Band of Brother و Breaking Bad و Game of Thrones. فروردین ماه پخش میشه قسمت بعدی!

   ۰ ۰
 22. Vito گفت:

  پست خیلی جالبی بود, تو اینا منتظر Arrow و TWD هستم

  ۰ ۰
 23. box3 گفت:

  کمدی ها
  ۳.South Park
  ۴.The Big Bang Theory
  ۱.The Simpsons
  ۲.Family Guy
  ۵.American Dad
  _______________________________________
  غیر کمدی ها
  ۱.The Walking Dead
  ۲.American Horror Story: Coven
  ۳.Two and a Half Men
  _______________________________________
  بزودی
  ۱.We Are Men
  ۲.Welcome to the Family
  ۳. The Cray Ones
  ۴. Hello Ladies
  ۵.Mob City

  ۰ ۰
  1. Eminem گفت:

   با توجه به شبکه و سازنده ها به نظر میاد
   Almost Human عالی از اَب در بیاد.

   ۰ ۰
 24. doki گفت:

  فکر کنم جای ۲broke girl خالی بود.

  ۰ ۰
 25. با هیچ کدمشون حال نمی کنم به غیر از سیمپسون ها!!!
  تا به حال سریالی به این اندازه طنز ندیده بودم بم برا دانلود فصل ۲۴ تا فصل ۲۵ تموم شه :mrgreen:

  ۰ ۰
 26. HAYABUSA گفت:

  سوت پارک
  ومپایر دایریز
  و مهم تر از همه واکینگ دد :X یک سریال درست حسابی و گیمر کش هستش
  با بقیه هم کاری ندارم مبارک طرفداراشون باشه
  جا دارد از ( دکستر ) هم نامی برده شود :X

  ۰ ۰
  1. Sami Järvi گفت:

   خاطرات خون اشام!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟؟!؟! :| :roll: 8-O 8-O 8-O 8-O :O :O :O :O :O
   عایا شما سعید میرابی هستید یا اکانت هک شده؟ سعید میرابی که از مکس پین بد میگه, از بتمن همینطور از اساسین متنفره از GTA هم همینطور بعد خاطرات خون آشام!
   من دیگه حرفی ندارم O:-)

   ۰ ۰
  2. HAYABUSA گفت:

   این فرق داره !
   حداقل یک عدد نینا دبروف داره :X و آنها ندارند
   تازه هاف لایف و پورتال را هم اضافه کن به لیستت

   ۰ ۰
  3. Sami Järvi گفت:

   از نیمه عمر و پورتال هم همینطور؟!؟؟!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟؟!
   من دیگه رسما حرفی ندارم. :|

   ۰ ۰
 27. Nate drake گفت:

  ممنون از زحمات بسیارت همشهری :D
  خوب توی این ها همه من فقط واکینگ دد و ومپایر دایریز رو میبینم و از اونجایی که این دوتا گلچینی از پیشنهاد های دوستان گلم بود هردوشون شاهکارن و بی صبرانه منتظرشونم :X
  چند وقت پیش جوگیر شدم سوپر نچرال رو تهیه کردم یه دو فصل ازش دیدم حالم به هم خورد :| چی بود این؟

  ۰ ۰
  1. Sami Järvi گفت:

   پیشنهاد من دیدن Revenge و سریال Lie To Me هست. این دومی پخشش ۲سالی هست تموم شده! Tim roth هم نقش اصلی هست

   ۰ ۰
 28. Arsenal Lover گفت:

  دمت گرم دستت درد نکنه.بین این همه سریال فقط دو تاشون:The Vampire Diaries و
  The Walking Dead

  ۰ ۰
 29. Dead Walker گفت:

  فعلا منتظر واکنیگ دد هستم :X
  و همینطور فصل جدید بیگ بنگ و اررو هم باید جالب باشند.

  ۰ ۰
 30. MahanGM گفت:

  Modern Family رو یادت رفت بذاری.

  ۰ ۰
 31. King of Kings گفت:

  من یکی که فقط The Walking Dead نگاه میکنم.

  ۰ ۰
 32. porya گفت:

  کسی میدونه hearos so 6 : brave new world کی میاد راستی چقدر سریال کی میرسه دانلود کنه .

  ۰ ۰
 33. ali گفت:

  سلام =; =; =; =; =; =; =; =;
  من تا زه ثبت نام کردم :D
  لطفا بگید این سریال ها رو از چه سایتی دانلود کنم :?:

  ۰ ۰
 34. ali گفت:

  South Park رو از کدوم سایت دانلود کنم

  ۰ ۰