بررسی کنفرانس E3 2013 مایکروسافت; بازی و دیگر هیچ!

توسط رضا حاج‌محمدی در ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ , ۱۸:۳۳

می‌خواهید قبول داشته باشید یا نه, مایکروسافت در مراسم رونمایی‌اش از ایکس‌باکس وان آن‌طور که بسیاری از ما انتظار می‌کشیدیم, عمل نکرد. نه خبری از صحبت در مورد تکنولوژی ساخت و مشخصات سخت‌افزاری کنسول بود, نه نمایش درست و درمانی از بازی‌ها (البته به جز تریلر‌های فورتزا ۵ و “شکست‌کوانتومی”), حالا همه‌ی این‌ها را به علاوه‌ی تمرکز طولانی مدت مایکروسافت بر روی ویژگی‌های چندرسانه‌ای کنسول جدیدشان بکنید تا به نتیجه‌ی کسل‌کننده‌ای برای بازی‌کننده‌ها برسید. دیگر لازم نیست بگویم که چه حجمی از انتقادات مایکروسافت را بر گرفته‌ بود. اما مایکروسافت قول می‌داد. قول می‌داد که برای جبران هم که شده, کنفرانس E3  خود را تنها و تنها به بازی‌ها اختصاص دهد. با اینکه باور کردن این موضوع کمی سخت بود, اما مایکروسافت این کار را کرد و یک کنفرانس سرشار از بازی را به همراه آورد. مایکروسافت به معنای واقعی به قولی که داده بود عمل کرد. به طوری که بازی‌ها و عناوین مختلف یکی پس از دیگری به نمایش در می‌آمدند.

برخلاف این چند سال اخیر, این متا‌ل‌گیر‌سالید۵: درد فانتوم بود که کنفرانس مایکروسافت را آغاز کرد. مطمئنا گله‌ای به چنین شروعی نمی‌توان گرفت. یک تریلر بی‌نظیر از گیم‌پلی عنوانی که از لحاظ جلوه‌های دیداری و انیمیشن شگفت‌انگیز است. از قدیم گفته‌اند, سالی که نکوست از بهارش پیداست. و متال‌گیرسالید۵ کور سویی بود که فریاد می‌زد, در این کنفرانس خبری از کینکت, تلوزیون‌ ایکس‌باکس, اپلیکیشن‌های ایکس‌باکس‌لایو و… نیست.

البته همین‌طور هم شد. بعد از صحبت‌های کوتاه کوجیما, مایکروسافت از مدل جدیدی از ایکس‌باکس ۳۶۰ پرده‌برداری کرد. مدلی که کوچکتر, باریک‌تر و بی‌صداتر از ایکس‌باکس ۳۶۰ باریک است و برای طراحی آن از شکل و شمایل ایکس‌باکس وان الگوبرداری شده است. به دنبال این رونمایی, مایکروسافت گفت که مشترکان طلایی ایکس‌باکس لایو می‌توانند از این به بعد, هر ماه به دو بازی به طور رایگان دسترسی داشته باشند. تصمیمی که با دو بازی “فرقه‌ی اسیسن ۲” و هیلو ۳ آغاز می‌شود.

مایکروسافت قصد داشت تا در ابتدای کار پرونده‌ی ایکس‌باکس ۳۶۰ را بندد و بعد تمام تمرکز خود را بر روی ایکس‌باکس وان بگذارد. از همین سو, از عناوین “مکس: نفرین برادری” (Max: The Curse of Brotherhood) و نسخه‌ی ایکس‌باکس ۳۶۰ عنوان پرطرفدار “دنیای تانک‌ها” (World of Tanks) رونمایی کرد. و بعد از این‌ها در قالب یک تریلر نگاهی هم به دنیای تاریک “ارواح سیاه ۲” انداختیم.

 از اینجا به بعد وارد سرزمین ایکس‌باکس وان شدیم, جایی که مایکروسافت عناوین انحصاری این کنسول را یکی پس از دیگری به نمایش می‌گذاشت. از نگاهی دقیق‌تر به عناوینی که در ماه می از آنها رونمایی شده بود (فورتزا ۵ و “شکست کوانتومی”) گرفته تا رونمایی از گروهی از بازی‌های جدید ( ;Ryse: Son of Romeبازگشت عنوانی که در ابتدا قرار بود بر روی ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شود. یک اکشن نفسگیر و از لحاظ گرافیک ترسناک که یکی از برگ‌برنده‌های مایکروسافت است. “غریزه‌ی قاتل” (Killer Insinct) بازگشت عنوان مبارزه‌ای کلاسیک بر روی ایکس‌باکس وان.   ;Sunset Overdrivesاولین همکاری انحصاری اینسامنیاک با مایکروسافت در خلق عنوانی محیط باز و سرگرم‌کننده. خیزش مردگان ۳; قسمت سوم عنوان پرطرفدار کپکام که در بستر سخت‌افزار قدرتمند نسل بعد, در زمینه‌ی گیم‌پلی و گرافیک پیشرفت‌های فوق‌العاده‌ای کرده است. Project Spark ; عنوانی برای ساخت و ساز مراحل در سبک بازی “بزرگ‌سیاره‌ی کوچک” سونی.  ; D4 یک بازی سریالی جدید از استودیوی Swerey65. نسخه‌ی جدید عنوان Panzer Dragoon که برخلاف مشکلی که در نمایش آن به وجود آمد, بسیار خوب به نظر می‌رسید. عنوانی از استودیوی Black Tusk که بسیار شبیه به اسپلینتر بود. رونمایی از نسخه‌ی دیگری از هیلو; که خیلی متفاوت‌تر از قسمت‌های قبلی به نظر می‌رسید. و در نهایت رونمایی از بازی  استودیوی Respawn Entertainment به نام TitanFall که از همین ابتدا تبدیل به یکی از مورد انتظارترین عناوین تیراندازی هرکسی خواهد شد.) همه کاری کردند تا کنفرانس مایکروسافت به طرز وحشتناکی جذاب و دیدنی شود. عناوینی که همه آرزوی داشتن یک ایکس‌باکس وان را به دل هرکسی می‌اندازد. و کار مایکروسافت را برای راضی نگاه داشتن مشتریان سخت‌تر.

در کنار نمایش بازی‌هایی همچون متال‌گیر‌سالید ۵ و ارواح سیاه ۲, آنها از نسخه‌ی ایکس‌باکس وان عنوان “ماین‌کرافت” و “ویچر ۳: شکار وحشی ( که همراه با اولین نمایش تکان‌دهنده‌ی بازی از گیم‌پلی آن بود) رونمایی کردند. و همچنین در این بین نگاهی هم به بخشی دیگر از گیم‌پلی بخش تک‌نفره‌ی میدان‌نبرد ۴ انداختیم.

تمام این‌ها در حالی بود که مایکروسافت به عرضه‌‌ی بازی‌های چندپلتفرمی‌ای همچون “لایتینگ بازمی‌گردد: فاینال‌فانتزی ۱۳, GTA 5 که قرار است در آینده‌ای نزدیک بر روی ایکس‌باکس ۳۶۰ هم عرضه شوند, اشاره کرد.

واقعا همه‌چیز خوب پیش می‌رفت. بحث‌های کسل‌آور مربوط به ویژگی‌های ابری (Cloud), ایکس‌باکس لایو و اسمارت گلس به کمترین حد ممکن رسیده بودند و اگر هم حرفی در این‌باره می‌شد, به شکلی به بازی‌ها مربوط بود. برای مثال می‌توان به تاثیر “پردازش‌های ابری” در بازی فورتزا ۵ اشاره کرد.

همه‌چیز به بازی‌ها مربوط می‌شد. و مایکروسافت به زیبایی عناوین خوبی را در بیشتر ژانر‌ها به نمایش گذاشت. به طوری که می‌توان گفت, آنها در هردو مسئله‌ی کمیت و کیفیت عالی عمل کرده و بسیاری از طرفدارن را راضی کردند.

در این بین تنها دو نکته باعث شد تا کنفرانس مایکروسافت نمره‌ی کامل را دریافت نکند. اولی به مشکلات فنی‌ای بازمی‌گردد که در حین نمایش عناوین Panzer Dragon‌ و  میدان‌نبرد ۴ به وقوع پیوست. و دیگری اعلام قیمت ۴۹۹ دلاری ایکس‌باکس وان بود, که حسابی زیاد است. مایکروسافت می‌بایست کنسول را خیلی بهتر قیمت‌گذاری می‌کرد. تا حداقل با این‌کار تا حدودی از زیر بار انتقادات خبرگذاری‌ها و مطبوعات بیرون بیایید.

با تمام‌ این‌ها, تنها چیزی که از کنفرانس E3 مایکروسافت به یادماند بازی‌هایش بود. نه چیز دیگری. نه خبری از رقص بود, نه برنامه‌های تلوزیونی و ویژگی‌های چندرسانه‌ای و برنامه‌های کاربردی ایکس‌باکس لایو و البته نه کینکت. مایکروسافت همان‌طور که قول داده بود بر روی بازی‌ها تمرکز کرد. چیزی که واقعا در چنین مراسم‌هایی اهمیت دارد. اکنون دوباره ایکس‌باکس وان تا حدودی جای خود را در میان بازی‌کننده‌ها باز کرده است. باید منتظر بود و دید مایکروسافت می‌تواند در همایش‌های آتی صنعت بازی, این پیشرفت و تمرکز بیشتر بر بازی‌ها را ادامه دهد یا خیر.

نکات خوب) تمزکز عالی بر روی نمایش بازی‌ها- تمامی بازی‌هایی که به نمایش در آمدند, بسیار شگفت‌انگیز و هیجان‌آور بودند- و دیگر هیچ!

نکات بد) قیمت‌گذاری بالای کنسول- مشکلات فنی‌ در جریان چند بازی.

نویسنده: رضا حاج‌محمدی

دیدگاه
۲۷۹ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

279 Replies to “بررسی کنفرانس E3 2013 مایکروسافت; بازی و دیگر هیچ!”

 1. vahid_sh_oyama گفت:

  باید قیمت کینکت رو هم در نظر گرفت که همراه خود کنسول فروخته میشه! اونم نسخه ۲ ! خب کینکت چقدر میارزه؟ نزدیک به ۱۰۰ دلار خب در نتیجه قیمت گذاری درست به اندازه سونی هست :D

  ۰ ۰
  1. Survivor گفت:

   مشکل اینجاست که مایکروسافت کینکت رو اجبار کرده …. ولی سونی دوربین پلی‌استیشن رو نه…

   ۰ ۰
  2. sheamus گفت:

   این بخاطر اینه که من یه جا شنیدم ایکس باکس وان بدون کینکت روشن نمیشه. :-?
   ______________
   Sony make.believe

   ۰ ۰
  3. sheamus گفت:

   این بخاطر اینه که من یه جا شنیدم ایکس باکس وان بدون کینکت روشن نمیشه. ;)
   ______________
   Sony make.believe

   ۰ ۰
  4. victor hogo گفت:

   این کنسول وان به قدری به این وابسته هست که نمیشه اون رو جدا فرض کرد
   شما کینکت رو از وان بگیر ببین چه قابلیتها و امکانات وبازی هایی رو از اون گرفتی!!

   ۰ ۰
  5. kritoos گفت:

   تو ایکس ۳۶۰ که به جز چند تا بازی اصلا استفاده مناسبی از کییکت نشد

   ۰ ۰
  6. the last of us گفت:

   کینکت ۲ کمتر از ۲۰۰ دلار نیست … کنسول مایکرو هم نمیتونه بیشتر از ۳۰۰ دلار ارزش داشته باشه

   ۰ ۰
 2. bioevil گفت:

  xbox 1 تو ایران فقط بلو-ری پلیره.

  ۰ ۰
  1. xneon 360 گفت:

   اگه این نظر شخصی شما باشه که هیچ دوست عزیز ورگنه اصلا و ابدا اینجور نیست

   ۰ ۰
  2. sheamus گفت:

   به احتمال خیلی زیاد داری اشتباه فکر میکنی :lol:
   تو ایران امکان نداره فقط بلوری پلیر باشه. :|
   رو اون کلمه ی ایران خیلی تاکید دارم ;)
   ______________
   Sony make.believe

   ۰ ۰
 3. avion گفت:

  خنده دارترین بخش کنفرانس اونجایی بود که هنگام پخش crimson dragon بازی صدا نداشت و خود حضار مراسم صدای افکت ها رو در می اوردن.نمایش متال گیر بهترین بخش مراسم بود.عنوان Ryse هم بدترین بازی مراسم بود.در کل میشه به مراسم امتیاز ۸ رو داد.

  ۰ ۰
  1. avion گفت:

   Xbox One Games At E3 Were Running On Windows 7 With Nvidia GTX Cards
   این هم نکته ایه که فراموش کردید راجع بهش حرف بزنید.

   ۰ ۰
  2. Leon S.K گفت:

   واقعا؟ :| با PC اجرا شد؟ :| بهع ! مردم رو چی گیر اوردن اینا؟ :|

   ۰ ۰
  3. Dark hunter گفت:

   اگر واقعا با PC اجرا شده باشه یکی از مهندسین سابق ماکروسافت توی سایت بدجوری ضایع شده ! چون می گفت X1 کارکرد خودشو نشون داده تو مراسم و بازی ها خیلی روون اجرا شدن و Ram دستگاه امتحانشو پس داده :roll: :-?
   —————————————————————-
   (کلیه حقوق این بحث بین من Leon S.K @ , @avion محفوظ است از اسکی رفتن جدا خودداری نمایید!)

   ۰ ۰
  4. Leon S.K گفت:

   عکسش رو پایین رفیقمون گزاشته :| وای خدا آخه توهین به شعور مخاطب از این بیشتر؟ :| اینا مردم رو چی فرض کردن آخه؟ :| :| :|

   ۰ ۰
  5. princeofpersia گفت:

   منبع معتبر ؟!
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  6. STALKER گفت:

   منبع بده .اگه باشه که ماکرو بساتشو باید جمع کنه :lol:

   ۰ ۰
  7. Dark hunter گفت:

   کامنت من رفت برای تایید ! اگه این موضوع واقعی باشه :
   کی بود می گفت Ram دستگاه تو E3 بازی ها رو خیلی روون اجرا می کرد ؟ سخت افزارش امتحانشو پس داده :-? :-|
   ————————————-
   (کلیه حقوق این بحث بین من STALKER@ محفوظ است از اسکی رفتن جدا خودداری نمایید!)

   ۰ ۰
  8. avion گفت:

   دومین خبر داغ سایت N4G همین خبره.دو تا منبع داره با عکس.البته احتمالا فقط بازیهای مشترک با PC اینجور باشه ,به دلیل استفاده از Nvidia

   ۰ ۰
  9. princeofpersia گفت:

   منابع اصلی خبرش برای کدوم سایت ها هستن!؟ چقدر معتبرن؟ ادم معتبری تایید کرده چنین حرفی رو؟
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  10. sheamus گفت:

   با این که من خودم فن سونیم ولی واقعا از نظر تو ryse بد ترین عنوان بود؟ ۸-O
   به نظر من که خیلی هم بازی عالی بود یکی از بهترین انحصاریایی بود که مایکروسافت برای کنسولش معرفی کرد. :-D
   ______________
   Sony make.believe

   ۰ ۰
  11. sheamus گفت:

   جرا کامنت من اومد پایین؟
   فکر کنم قاطی کرده.
   ______________
   Sony make.believe

   ۰ ۰
  12. آقا کلا با بازی‌های کرایتک مشکل دارند!
   با تشکر

   ۰ ۰
  13. avion گفت:

   آقا کلا با بازی های بد مشکل دارند.
   یکی از اعضای کوتاکو رفته بازی رو تست کرده در E3.وقتی نوبت به QTE ها میرسه اشتباها دکمه اشتباهی رو میزنه ولی بازی خودش حرکت رو اجرا میکنه.اول فکر میکنه یه باگه ولی دوباره اشتباه میزنه دکمه رو و باز هم حرکت خودش اجرا میشه.بعدا اصلا هیچ دکمه ی رو نمیزنه تا ببینه چی پیش میاد ولی باز هم همون آش و همون کاسه.بعد از یکی از کارکنان کرایتک که کنار booth بازی میپرسه که قضیه چیه,آیا بازی باگ داره.یارو هم بهش جواب میده که نه .خود بازی اینطوری طراحی شده تا احیانا کسی به خاطر اشتباه زدن از بازی زده نشه.یعنی تا این حد.حالا بیا دفاع کنید.

   ۰ ۰
  14. RANDYORTON گفت:

   یه نکته این بازی نهایی نیست :-| :arrow: :arrow:
   منبع معتبر؟

   ۰ ۰
  15. avion گفت:

   منبع:Kotaku
   ضمنا بازی نهایی فرق چندانی نخواهد داشت چون بازی اصلا اینجوری طراحی شده.جنبه ی فنی نیست که بعد یه مدت بهتر بشه.

   ۰ ۰
  16. ps3 with xbox گفت:

   خوب من دفعه اول این بازی رو نگاه کردم برام صحنه های سینماییش جالب بود ولی در دفعه دوم اگه با دقت نگاه بشه خیلی ضعف داره اولا که شهر دشمنها همه شبیه هم هستن و شهر کچلهاست انگار افکت مو نداره ولی بازم این هیچ مشکل اصلی گیم پلی بازی هست شاید برای ۱ ساعت زیبا باشه ولی اگه کل بازی فقط qte بزنیم دیگه بیمزه میشه و زشت تازه نکات avion هم اگه اضا فه کنیم که دیگر اصلا سخنی نیست دربارش نکته بعدی تو صحنه ای که کاور میگرفتن برسن به قلعه از کجا نیزه درمیوردن من موندم اخه بازی نسل بعدیه و باید به این نکات توجه بشه چیز دیگری که هست این بازی تریلر قبلیش هست که بر اساس کینکت برای ۳۶۰ بود و اول شخص بود چی شد کلا فرق کرد یه طورایی این بازی تکلیفش معلوم نیست باید منتظر تریلرهای بعدی ازش باشیم

   ۰ ۰
  17. fisher گفت:

   این حرفی که زدی رو هیچ آدم عاقلی نمیتونه باور کنه چون این کار برای ماکرو به معنی خودکشی

   ۰ ۰
  18. pouya گفت:

   Ryse بد بود؟!
   یه دلیل برا خریدن وان داشته باشم ryseهست چی میگی شما

   ۰ ۰
  19. pouya گفت:

   در ضمن تو کنفرانس ماکرو هیچ عنوانی بجز یکی دو مورد real timeنبود همش دمو های از قبل تهیه شده بود
   مچ گیری نیست این که!عجب چیز هایی گیر می دید ها
   بعدا من وان بخرم این بازیا اجرا شه یقتونو میگیرما :lol:

   ۰ ۰
  20. ps3 with xbox گفت:

   دلایل من و avion رو بخون بعد یه بار دیگه برو تریلرش رو ببین متوجه میشی

   ۰ ۰
 4. victor hogo گفت:

  با تشکر!
  کنفرانس خوبی بود ولی خب نقاط اوج کنفرانس نمایش بازی های مولتی پلتفرم بود بود که گل سر سبدشون متای گیر بود :X
  از دیگر نمایش عالی این کنفرانس میشه به ویچر ۳ و بتلفیلد ۴ اشاره کرد که خیلی عظیمی منتظر اون هستن!
  هیلو رو هم خودم پیشبینی می کردم مثل ریچ و شماره ۴ یه تریلر این چنینی ببینیم و برا دیدن گیم پلی باید تا e3 بعدی منتظر بمونیم!!
  رایز هم از لحاظ گرافیکی نمایش خوبی داشت ولی در کل بهش امید چندانی ندارم چون چیزی که از گیم پلی دیدم نوید شاهکار نمی داد ولی به هر حال امیدوارم در نتیجه نهایی به گونه ای باشه که حرفم رو پس بگیریم
  دد رایزینگ نقطه ی درخشان نمایشش نشون دادن اون حجم و تعداد از زامبی ها بدون افت فریم بود که جای تقدیر داشت
  بقیه انحصاری ها هم برای شخص خودم جذابیتی نداشت چون خیلی ها نسخه ی ارتقا و بهیود یا فته پی سی بودن و در کل در حد عناوین دانلودی بودند و نمیشه بهشون لقب aaa داد و اون رو فرنچایز یزرگ دونست….به هر حال امیدوارم برا طرفداراش راضی کننده باشه…….
  ————
  در کل ۳ نمایش برتر این کنفرانس
  متال گیر۵
  ویچر۳
  بتلفیلد ۴
  ———————–
  باز هم به طرفدارای کایکروسلفت تبریک میگم و امیدوارم از این کنفرانس لذت برده باشند!

  ۰ ۰
  1. victor hogo گفت:

   کایکروسلفت : :roll:
   مایکروسافت :D

   ۰ ۰
  2. Very Big Daddy گفت:

   یا ابوالفضل!

   ۰ ۰
 5. Gish2012 گفت:

  تشکر از رضای عزیز.
  ____________
  نمایش متال گیر ۵ بی‌برو برگرد بهترین نمایش E3 امسال بود. من روزی یه بار تریلر Red Band رو نبینم اموراتم نمیگذره!
  ____________
  Ryse هم بیشتر از اینکه گرافیک بسیار خفنش منو بگیره انیمیشن هاش منو گرفته بود. واقعا انیمیشن هایی به این طبیعی در هیچ بازی ای ندیدم.
  ____________
  این هیلو جدید که به احتمال ۹۹ درصد هیلو ۵ هست. از قبل خود Industries 343 گفته بود که هیلو ۵ یک داستان و فضاسازی تاریکی خواهد داشت.
  ____________
  بتلفیلد هم که آبروش رفت :))
  ____________
  این تایتان فال هم من بعدا دربارش حرف دارم!
  ____________
  باز هم تشکر از رضای عزیز

  ۰ ۰
  1. Very Big Daddy گفت:

   بتلفیلد آبروش رفت؟!منظورت به خاطر اون کشکل فنیه؟!آها!
   عیب نداره عوضش با خود تریلرها مخصوصا طوفان مولتیش جبران هم اونورتر کرد! :X :X

   ۰ ۰
  2. Gish2012 گفت:

   مولتیش که من فکم افتاد!
   آسمانخراشه که ریخت من یه دقیقه هنگ بودم!

   ۰ ۰
  3. A.F.A گفت:

   وقتی اون شنله چیف رفت کنار اصلا یه انرزی تو وجودم احساس کردم که نگو :X :X
   فانتوم پین هم که اصلا جایه بحث نداره.
   یه شاهکاره دیگه :X :X
   ولی علی جان حق با شماست.اون وقفرو با یه تریلره فوق العده جبرا کردن.ولی خداییشم خیلی خوب بودا.مثله اینکه دایس حسابی از نسخه های قبلی درس گرفته و تصمیم داره یه نسخه ی عالی بده

   ۰ ۰
 6. shayan volturi گفت:

  خیلی ممنون………………… راستی بررسی کنفرانس سونی رو هم بگذارید…………..

  sony make belive
  _____________ :X

  ۰ ۰
  1. Survivor گفت:

   حتما… آسیاب به نوبت :D

   ۰ ۰
 7. bioevil گفت:

  مایکرو با کینکت می خواد جاسوسی کنه. :-? کینکت با اتصال دایمی یعنی زیرز نظر گرفتن دیگه x-( x-(

  ۰ ۰
  1. xneon 360 گفت:

   این تئوری اساسا بی معنا وبی پایه و اساس هست و از سوی کمپانی هم رد شد

   ۰ ۰
  2. princeofpersia گفت:

   تازه روزبه تو این شماره آخر دنیای بازی کمیکش در مورد همین توهم توطئه ی خنده دار عده ای هست! :))
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
 8. کنفرانس خوبی بود ممنون از برسی شما

  ۰ ۰
 9. bioevil گفت:

  @gish2012
  منم باهات موافقم :D واقعا red band یه تریلر حماسیه.موسیقی متن بسیار بسیار زیبایی هم پخش میشه :X

  ۰ ۰
 10. xneon 360 گفت:

  خب من که نکته منفی در کنفرانس مایکروسافت ندیدم ،اون تاخیر در اجرای بنلفیلد ۴ هم مربوط به عوامل پشت صحنه بود نه اجرا ، در مورد قیمت گذاری به نظرم مایکروسافت جدا از اجبازی کردن کینکت خیلی عالی قیمت گذار یکرد،شما با ۴۹۹ دلار صاحب دو وسیله میشوید و در اصل پول اضافی ندادی،کینکت هم جز لاینفک کنسول مایکروسافت میباشد و اگر خواهان اکس باکس وان هسیتد،باید کینکت را هم بخواهدی، خوب یا بد DRM مربوط به حمایت از ناشران است ، باید دید در آینده این رویکر چگونه خواهد بود ، مطئنا مایکروسافت نمیخواد که ضرر کنه پس خوب و با دقت حواسش به امور اطرافش هست، در زمینه ها بازی فوق العاده بود و دهها انحصاری معرفی کرد که از میان آ نها رایز و فورزا ۵ و دد رایزینگ ۳ و اسپارک و کوانتوم بریک و تایتان فال و سانست اور کیل و…. همه و همه عالی بودند و طیف وسیعی از سلایق رو هم در بر میگرفت ، در اخر هم این روزها بر خلاف جو برخی از وب سایت ها بزرگ نمایی ها صورت میگره که کم و بیش مایکروسافت جواب اون ها رو یمده ، مثلا کیلوبایتی بودن چک پس ، اشتراک بازی با ۱۰ نفر از دوستان و نحوه اکتیویت کردن بازی ها و… در اخر هم من خیلی از این کنسول خوشم اومده و مطئنا در زمان مناسب حتما تهیش کنم

  ۰ ۰
  1. Christian Bale گفت:

   بخدا بیل گیتس اینو ببینه پوکرفیس میشه ناجور :lol: ….$

   ۰ ۰
  2. princeofpersia گفت:

   نظرشخصی هم نمیتونه بده؟
   :|
   خودشون هرچیزی میخوان میگن هر ترولی میشه بغد تنگش یه نظر شخصی میزنن . که کسی حرف بهشون نزنه! کسی هم اعتراض کنه میگن نظرشخصی و . . .
   حالا اینجا :roll:
   این پوکر فیس رو زمان ۳۶۰ و ps3 هم میگفتن ! :wink:
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
 11. bioevil گفت:

  واقعا مایکرو بازیای خوبی معرفی کرد.ولی ما که دستمون از کنسول نسل بعد مایکروسافت کوتاهه.
  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  Sony Make.Believe

  ۰ ۰
 12. Naughty Dog گفت:

  واقغا خوشحال شدم که مایکرو به قولش عمل کرد و فقط بازی نشون داد اونم بازی های خفن =D

  ۰ ۰
  1. Naughty Dog گفت:

   هی میخوام نظرم رو درباره یکی از بازی های انحصاری بزرگ(از نظر خیلی ها بزرگ) ایکس باکس که عکسش تو عکس هایی که شما گذاشتین هم هست بدم و بگم چقدر از این بازی متنفرم( فقط از نظر من اینجوریه و اصلا نظرم تو این مورد اهمیت نداره،شما ندید بگیرین :D )ولی میترسم بگم.
   نه که الآن هیشکی نفهمید :D

   ۰ ۰
  2. Fun. گفت:

   :evil: شک نکن که گردنت رو خودم میزنم :D

   ۰ ۰
  3. Naughty Dog گفت:

   آقا من این کامنتو ندادم!!! :D اشتباهی به نام من ثبت شده!!! :D شاید برادرم اومده اینو نوشته!! یادم رفته بود من که برادر ندارم :D یعنی کی میتونسته باشه؟! :D اتفاقا من عاشق این بازیم اینقده دوسش دارم که نگو!!! :mrgreen:

   ۰ ۰
  4. mmdkhdm گفت:

   برا چی میترسی ؟
   مگه چیه ؟
   من خودم به شخصه از کلّ بازی های انهساری ماکرو بدم مییاد !
   همشونم تجربه کردم اما اصلا خوشم نیومد !
   از گیرز گرفته تا فورتزا و هیلو !
   تنها بازیی کی دوست داشتم آلان ویک بود که اونم از انهساری در اومد !

   ۰ ۰
  5. Naughty Dog گفت:

   آقا ما داشتیم شوخی شوخی پیش می بردیم شما دیگه جدیش نکن که چکو چک کاری میشه :D

   ۰ ۰
  6. mmdkhdm گفت:

   B-) باشه :)

   ۰ ۰
  7. RANDYORTON گفت:

   mmdkhdm
   اصولا تمام (انحصاری ) های مایکرو طرفداران بسیار زیادی دارند این (انحصاری) ها از جمله بیشتر قسمت های هیلو با متای بالای ۹۰ همچنین ۳گانه هیلو و ۴ قسمت سری فورزا متای بالای ۹۰ داشتند
   کلا مایکرو (انحصاری)های شاهکار زیاد دارد

   ۰ ۰
  8. Naughty Dog گفت:

   ای بابا چرا من نکات منفی یکی یکی یادم میاد :D
   حضور فیل اسپنسر که بشدت ازش بدم میاد،البته تا قبل e3 اصلا نمیدونستم کی هست ولی تو همین e3 فهمیدم چقدر ازش بدم میاد :D با یه ژستی وایمیستاد هر کی ندونه فکر میکنه گنده کجا رو زده باشه :mrgreen:

   ۰ ۰
  9. V E R G I L گفت:

   گنده کجا رو زده ؟ تو یکی از غول های کامپیوتر مدیره !!

   ۰ ۰
 13. hessam گفت:

  تبریک میگم به همه ی فن های مایکروسافت که روز خوبی را داشتند
  نمایش مایکروسافت عالی بود و همش هم به گیم مربوط میشد و مایکرسافت به قولش عمل کرد
  ______________________
  ما منتظر بررسی کنفرانس ps4 هستیم

  ۰ ۰
 14. Vito گفت:

  کلا مایکروسافت توی E3 سوتی زیاد داده. توی E3 2011 هم هنگام پخش کردن گیم پلی بازی MW3 شارژ دسته تموم میشه!!!

  ۰ ۰
  1. xneon 360 گفت:

   حالا هی نمیخوام چیزی بگما ، الله اکبر ، شما اون یک ربع تاخیر و اون کرش افتضاح روی اساسین کرید ۴ رو ندیدی ؟ دوست عزیزم بیخیال چرا همیش باید یکار کنیم که اینجوری بشه ،

   ۰ ۰
  2. Christian Bale گفت:

   الان اینجا بحث سونی هست :| …دوستمون ایرادات کنفرانس مایکرو رو گفت که مربوط به این پست هست…بعدشم نظر شخصی هرکس به خودش مربوطه ;) …$الله اکبر :) …$شما والا هرچی دلت میخواد راجبه سونی گفتی دیگه چی مونده که نگی مثلا :-? آقای با منطق و میانه رو :-o …$

   ۰ ۰
  3. princeofpersia گفت:

   :)) :)) :)) خدایا خودت اینها را از ما نگیر! بالا اومده گیر داده به نظرشخصی روزبه !!!!
   اینجا داره به روزبه میگه چرا اعتراض میکنی به نظر این آقا, نظرشخصیش هست! به خودش مربوطه! :roll:
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  4. Vito گفت:

   اقا ول کن!!! میگم ول کن دعوا رو, با تو هستم میگم ول کن!! هوی ولش کن دیگه :D

   ۰ ۰
  5. princeofpersia گفت:

   چی میگی داداشع دعوا کجا بود؟ فقط تناقض جالب حرف های این دوست هم انجمنیت رو گفتم همین.
   بیخیال با تدبیر و امید قراره جلو بریم از این به بعد ! :wink:
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  6. Christian Bale گفت:

   نابغه اونجا من نظرشو ایراد نگرفتم :)) …منظورم این بود بیل گیتس اگر ببینی کسی اینقدر حمایتش میکنه پوکرفیس میشه…این کجاش ایراد گرفتنه پرفسور :| …$مواظب باش زیاد گناه نکنی اون دنیا برات دردسر میشه :)) =)):))….$

   ۰ ۰
  7. princeofpersia گفت:

   زیاد میخندی ها ! مواظب خودت باش.
   من هر حرفی همبزنم اگه استباه کرده باشم انقدر وجودش رو دارم که عذرخواهی کنم جلو بقیه. نه مثل بعضی ها! :wink:
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  8. Christian Bale گفت:

   دقیقا نه مث بعضیها :lol:…خوب راجبه همون قضیه محمدرضا هم اومد یه چیزهایی گفت تا مشخص بشه ماه پشت ابر نمیمونه:)) …در ضمن شما کلا هرچند روز یکبار با یکی از فنهای سونی مشکل داری؟…الانم نوبت ماست ۲روز دیگه نوبت کیه :)) =))…

   ۰ ۰
  9. princeofpersia گفت:

   بخند , مسخره کن ع توهین کن میخوام ببینم به کجا میخوای برسی!؟ :-?
   کلا خوش بگذرون با یه عده خاص تو فن های سونی که داری میشی مثل اونها! :wink:
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  10. Kestrel گفت:

   princeofpersia
   جون اون بچه ی نداشتت بس کن این خاله زنکیو که به همه کار داری…$یعنی من زنی به خاله زنکی تو که احتمالا مردی ندیدم…$ :|

   ۰ ۰
  11. Christian Bale گفت:

   Kestrel@
   داداش چرا سبک مدل نوشتنت رو شبیه من کردی :| …اینا همینجوری انواع تهمتها رو به من میزنن الان میگن من و تو یکی هستیم$…دوستان خواهشا خیلی شک دارن ای پی رو چک بفرمایند :| …$

   ۰ ۰
  12. Kestrel گفت:

   نه از قصد بود فقطم همین یه باره :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

   ۰ ۰
  13. princeofpersia گفت:

   kestrel@
   دیگه داری زیاد از حدت حرف میزنی ها!
   بلد نیستی درست حرف بزنی ب, کسی مجبورت نکرده کامنت بدی!
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  14. Kestrel گفت:

   من زیاد حرف میزنم؟ پس تو چی؟؟؟ :| تو خیلی “کم” حرف میزنی و کم حرف بودن نشانه ی “متفکر بودن” است!! بهت تبریک میگم آقای “کم”حرف!!
   هیچی بلد نیستی،کسی مجبورت نکرده کامنت بدی! :lol:

   ۰ ۰
  15. dragunov گفت:

   خوبه والا…ما هر روز شاهد حمله ی سایبری بین دو نفر هستیم. =D
   دفعه ی بعد که connect شدم یه ظرف pop corn با خودم میارم. :D
   حالا دیگه دست از سر کچل هم دیگه بردارید…please . :(( :(( :((

   ۰ ۰
  16. Vito گفت:

   چرا میزنی؟ باشه بابا

   ۰ ۰
  17. xneon 360 گفت:

   OK.. HONEY

   ۰ ۰
 15. deniro گفت:

  اول تشکر از رضای عزیز بابت انتخاب عنوان زیباش و البته خسته نباشید بابت تحلیلش.اما من همونطور هم که قبلا گفتم محو تریلر متال و بتل شدم.کوانتوم و تایتان هم زوده در موردشون صحبت کرد پس باید صبر کرد باقی مسائل هم که به کرات گفته شده نیازی نیست.

  ۰ ۰
 16. bioevil گفت:

  @Naughty Dog
  شما ایمیلت تومجله چاپ شده بود :?:

  ۰ ۰
  1. Naughty Dog گفت:

   جان؟ ۸-O با منی؟ :O ایمیل من؟ تو چه مجله ای؟ :roll:
   احتمالا فقط تشابه داشته :-D

   ۰ ۰
 17. sepehrmosmos گفت:

  من که تو انحصاریاش فقط با خیزش مردگان و ترکیدن کوانتوم حال کردم :mrgreen:
  بیشتر جذب مولتی پلتفرما شدم متل گیر۵ با the division

  ۰ ۰
 18. Mithrandir گفت:

  مایکروسافت به قولش عمل کرد و بازی های زیادی رو نمایش گذاشت! هم انحصاری هم مولتی! ما این باعث نمی شه نظر شخصی من نسبت به این کنسول و سیاست های سخت گیرانه مایکروسافت تغییر کنه! باور کنید دست مایکروسافت بود اون ۲۴ ساعت یک بار رو به هر ثانیه یک بار تغییر می داد! البته این رو بگم که اگه من تو یه کشور خارجی بودم قضیه خیلی فرق می کرد! دادن ۶۰ دلار به یه بازی و ۵۰۰ دلار کجا و ۲-۳ میلیون تمون و ۳۰۰ هزار تومن پول بازی کجا! به هر حال این ۱۰۰ دلار بالاتر مشکل ساز می شه( الان هم شده) کاش مثل این نسل مایکروسافت کینکت رو اجباری نمی کرد!
  مبارک اندک افرادی که این کنسول رو در ایران تهیه خواهند کرد: روزبه، اسی، سید و شایدم شایان

  ۰ ۰
  1. Fun. گفت:

   مبارکمون باشه :|
   این ۱۰۰ دلار برای کسی که قراره بالای ۲ میل پول بده مهمه به نظرت ؟ :| ۳۰۰ تومن بالا یا پایین فرق چندانی نمی کنه :|
   این کینکت هم مثل قبل نیست کهزیاد ساپورتش نکنن ، همین D4 بازیه کینکته :arrow:
   رایز رو هم ،هم میشه با دسته رفت هم با کینکت ، اصلا فرض کن با کینکت تو ویچر جادو کنی :X دلت میاد کینکت رو اذیت کنی ؟ یه صدای خوشگل هم واسش بزارن دیگه من هیچی از دنیا نمی خوام :X :D
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  2. Leon S.K گفت:

   این جادو کردن توی فیبل جورنی هم بود ! اما نمرات بازی … :roll:
   کلا کینکت اگه بیاد مث این بازی آخریه که فروم سافتویر ساخت توی بازی هاش اجبار اینکه باید بلند شی و ایستاده بازی کنی رو حذف کنه به شدت پتانسیل کنسول بالا میره !

   ۰ ۰
  3. princeofpersia گفت:

   نظرات خوب هم داشت. نمونش نقد گیم اسپات و نقد دنیای بازی . که تو نقد دیبازی اشاره کرده بود اشکالتش رو هم و گفته این موارد رو تحمل کنید تجربه لذت بخشی هست! :)
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  4. Fun. گفت:

   همین که گفتن در کنار D4 پاپ کرن هم دم دستتون باشه یعنی چی ؟ یعنی نشستی ، پاپ کرن کنار دستت ، یکی می ندازی بالا یه مشت می خوابونی زیر دهن یارو :X
   فک کنم سکانس خاک برسری هم به اندازه ی کافی باید داشته باشه ، از همه ی ظرفیت های کینکت باید استفاده شود :lol: :mrgreen:
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  5. RANDYORTON گفت:

   :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :))
   اسی از روز اول که کینکت اومد من تو همین فکر افتادم(جمله آخرت)
   اگر شانس یاری کند به زودی شاهد قابلیت های کینکت خواهیم بود :D :mrgreen: :lol:

   ۰ ۰
  6. Fun. گفت:

   والا یادمه بعضی از دوستام کینکتو به خاطر یه بازی خاک بر سری که قرار بود ساخته بشه خریدن :mrgreen: :mrgreen:
   نسل بعد هم باید همه جور گیمی با هر سبکی ساخته بشه :lol:
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  7. Leon S.K گفت:

   این بازی های خاک بر سری که قطعا ساخته نمیشه ! ولی خوب کینکت وسیله خوبی برای رقصیدن با دخترای فامیله :mrgreen: :lol:

   ۰ ۰
  8. Fun. گفت:

   چرا ساخته نشن ؟ :|
   امید داشته باش مرد =;
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  9. Kestrel گفت:

   سید هنوز ۳۶۰ نخریده وان بگیره؟؟ :|

   ۰ ۰
  10. RANDYORTON گفت:

   اون سید نه منظور از سید (princeofpersia) هست..

   ۰ ۰
  11. Kestrel گفت:

   مگه شما فکر کردی من کدوم سید رو میگم؟ :-?

   ۰ ۰
  12. princeofpersia گفت:

   kestrel@
   علم غیب داری من چی دارم چی ندارم؟
   یا اصلا ربطی داره بهت من چی میخوام بگیرم ؟
   مجبوری در مورد چیزی که بهت مربوط نیست حرف بزنی و دخالت کنی!
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  13. Marlon Brando گفت:

   شما خودت در هر بحث غیر مربوط و مربوط شرکت میکنی و کامنت و اسپم میدی
   به شما ربطی نداره به کسی تذکر بدی
   —————————-
   Sony make.believe

   ۰ ۰
  14. princeofpersia گفت:

   Marlon Brando@
   تو یکی چی میگی این وسط؟ خودت چیکاره ای که داری تذکر میدی؟ اگه به اسپم باشه که خودت خدای اسپمی!
   اول اون چشمات رو باز کن ببین چی ول کرده! بعد بیا من رو نصیحت کن!
   من هر وقت اومدم در مورد زندگی کسی نظر دادم و گفتم چی بکنه. اونوقت بیا واس ما تریپ نصیحت بردار
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  15. Kestrel گفت:

   جوابتو گرفتی؟

   ۰ ۰
  16. princeofpersia گفت:

   Kerstrel@
   شما؟ بجا نمیارم!
   در ضمن هر وقت در مورد زندگی شخصیم نیاز به فضول داشتم حتما خبرت میکنم! ;)
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  17. Kestrel گفت:

   هههههههههههههههههههههههههههههه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
   اینو نگی چی بگی… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   باشه ما هم هر وقت فضول خواستیم بهت میگیم “در مورد همه چیز نظر بده “”مستر خاله زنکــــــــــــــــــــــ”دیگه بیل گیتس هم میدونه که تو کاسه داغ تر از آشی و ۳۶۰ نداری!!! ;)
   ــــــــــــــــــــــــــــــــ
   در ضمن دیگه بس کن چون نمیخوام بن شم :|

   ۰ ۰
  18. princeofpersia گفت:

   Kestrel@
   نه فک کنم حرف آدمیزاد حالیت نمیشه , باید جور دیگه باهات حرف زد تا توی اون مخت فرو بره!
   ببین یارو غلط میکنی در مورد کسی که نمیشناسی نظر میدی و میگی چی داره چی نداره؟ یا چی میگیره چی نمیگیره؟ کی چنین زری زده من ۳۶۰ ندارم؟ :-? در ضمن زشته پسرم لقبت رو ننویس تو کامنتت , فهمیدیم خاله زنکی و فضول :wink:
   بچه پررو اومده در مورد مسائل خصوصی من حرف مفت زده, بعد هم انجمنیش در طرفداری ازش اومده داره به من حرف میزنه! بجای رفیقش!
   بعد خودشم اومده بجای عذرخواهی بابت حرف نابجا و دخالتش , داره توهین میکنه , همونطور که قبلا کرده و بالاتر هم انجام داده!
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  19. Kestrel گفت:

   ببخشید حوصله ی خوندن کامنت بلند بالا ترو نداشتم…
   به هر حال، معنی “بسه” رو میفهمی؟ دونت فینک سو!!
   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
   اصن آقا من منظورم از سید خودم بودم! راضی شدی؟ دست از سر کچل ما بر خواهی داشت عایا؟؟ دونت فینک سو!!

   ۰ ۰
  20. princeofpersia گفت:

   Kestrel@
   واقعا که! برای خودم متاسفم که وقتم رو گذاشتم دارم با همچین کسی بحث میکنم.
   برو , برو هر وقت یاد گرفتی در مواردی که اشتباه میکنی اعتراف کنی بهشون و عذر بخوای بعد جواب من رو بده. :)
   مسائل خصوصی هر شخصی به خودش مربوطه به هیچ کسی ربط نداره, به کسی مربوط نی من چی دارم و یا چی میخوام بگیرم. همینطور که به کسی مربوط نیست تو چی اری و یا چی میخوای بگیری!؟
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  21. Kestrel گفت:

   منم برات متاسفم که اینقدر خاله زنکی
   مسایل خصوصی من به تو ربطی نداره پس دیگه بای بای ;)

   ۰ ۰
  22. princeofpersia گفت:

   سایت جن داره! اینهمه کامنت نوشتم . بعد معلوم نیست چی شده! شایدم حذف شده؟ :-?
   ______
   در کل
   Kestrel@
   راحت باش به توهین هات ادامه بده ع کلا ادبت و تربیت در همین حد هست . وگرنه به خودت اجازه نمیدادی در مورد دیگران اظهار نظر کنی و فضولی توی مسائل خصوصیشون! بعد هم بجای عذرخواهی توهین کنی!
   کلا خوش با دورهمی به بعضی رفقای مثل خودت تو انجمنتون
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  23. dragunov گفت:

   ای بابا…اینا دوباره شروع کردند :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( x-(

   ۰ ۰
 19. Fun. گفت:

  بهترین کنفرانس چند سال اخیر E3 بدون شک همین کنفرانس مایکرو بود ، فقط Game, Game, Game :X همشون جذاب بودن واسه من به غیر از اون اَژدَها ها کلا اینطور بازی دوست ندارم :|
  سر نمایش بتل هم یارو رسما اسمشم یادش رفته بود :mrgreen:
  قیمت هم با توجه به وجود کینکت چندان زیاد نیست :X
  دلار هم اونطور که معلومه قراره بکشه پایین :D
  _________________________
  time is the fire in which we burn
  ____________________
  Nintendo Together.Better

  ۰ ۰
 20. merlin021 گفت:

  واقعا باحال بود حیف که نمیشه تهیش کرد.البته بجاش سونی رو میخریم. ولی اگه دست خودم بود این ایکس باکس وانو تهیه میکردم‌.کلا از تم شرقی متنفرم

  ۰ ۰
 21. shayan volturi گفت:

  دعا کنید دلار ارزون شه حداقل یه wii u بتونیم بگیریم…………. :sad:

  ۰ ۰
 22. sheamus گفت:

  با این که با کنفرانس سونی بیشتر حال کردم ولی بعضی از بازی هایی که مایکروسافت به عنوان انحصاری معری کرد و من هم تریلر بعضی هاشو دیدم واقعا بی نظیر بود. ولی همان طور که گفته شد نکته ی بدش قیمت گذاری بالای کنسوله. :((
  ______________
  Sony make.believe

  ۰ ۰
 23. چرا کینکت اجباری؟چرا چک آپ هر روزه؟مگه غیر از اینا کنسول مشکل خاصّی داره؟

  ۰ ۰
 24. mohammad.m گفت:

  بهترین بازی امثال صددرصد متال۵ بود شاه کار بود دموش =D درباره کنفرانس مایکروسافت هم ولله اصلا راضی نبودم :evil:

  ۰ ۰
 25. Leon S.K گفت:

  من نظرم رو قبلا گفتم ! در کل اون قولی که داده بودن یعنی بازی بازی بازی رو بهش عمل کردن ! فقط حیف که این بازی ها قراره قربانی بشن :)

  ۰ ۰
  1. sheamus گفت:

   قربانی چی؟چرا قربانی بشن؟ :-/
   ______________
   Sony make.believe

   ۰ ۰
  2. Leon S.K گفت:

   you know that !

   ۰ ۰
  3. RANDYORTON گفت:

   منظور محمد رضا سیاست های مایکرو هست :-|

   ۰ ۰
 26. callofduty گفت:

  واقعا مقاله خوبی بود.بی طرفانه نوشته شده بود.فقط اسمش یکم بد بود :-?

  ۰ ۰
 27. Nate drake گفت:

  خوب مراسم خوبی بود اما متاسفانه درحدی نبود که بتونه کسی یا شرکتی رو بکشه لووول و همچنین یقینا بهترین کنفرانس نبود (به نظرم رتبه ی سوم بین ۴نمایش بود) و درضمن به بسیاری از وعده ها هم همچون ۱۵ آی پی انحصاری عمل نکرده بود! کلا مراسم با یه آغاز حماسی (متالگیر سالید) شروع شد و با یه پایان بسیار بد (هیچ خبری از تکذیب قفل DRM نبود) تموم شد! بعضی از انحصاری ها هم خوب بودن اما بعضیاشون همون بهتر که انحصاری بمونن :)

  ————————————
  Sony make.believe

  ۰ ۰
 28. victor hogo گفت:

  یه چی بگم؟! :D
  قبول دارین در کل این e3 اون چیزی نبود که انتظارش رو داشتیم…من خودم رو برای کل غافلگیری و کلی نمایش های پرگرافیک و کلی خلاقیت و کلی سورپرایز آماده کرده بودم ولی واقعا اون سطح انتظاراتم برآورده نشد………
  همینطور بود آیا ؟!
  شایدم سطح انتظاراتمون بالا بود!

  ۰ ۰
  1. princeofpersia گفت:

   سطح انتظاراتمون بالا بود بسیار. :D
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  2. Very Big Daddy گفت:

   اصلا در حد انتظار نبود!در واقع ما خیلی جوگیر شده بودیم! :D

   ۰ ۰
  3. Fun. گفت:

   اون هایپایی که من کرده بودم ، اینا یک صدمشم نبود :mrgreen:
   اون شب هم که اینترنت زد پدرمو در آورد، یعنی رسما از پایان واکینگ دد واسم غم انگیز تر بود :(( :( :|
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  4. Sirius گفت:

   حالا هنوز اولشه! باید صبر کرد، تو این نسل هم همینطوری بود ولی رفته رفته که جلو رفت بازی های خیلی بهتری اومد!

   ۰ ۰
  5. victor hogo گفت:

   کلا منظورم همین ای ۳ هست!…بعد ها که حتما بهتر میشه

   ۰ ۰
  6. Gish2012 گفت:

   آره بابا
   پارسال و مخصوصا پیارسال کجا و امسال کجا!
   دلیل اصلیش رو من فقط یه چیز میدونم.دمو زیاد نیاوردن تو کنفرانس ها.
   همش تریلر نشون می‌دادن.

   ۰ ۰
  7. والله به جز نمایش دپ دان در کنفرانس کپ کم نمایش شگفت انگیزی ندیدم البته نمایش باز دیوید کج هم جالب بود به هر حالا من انتظار دیدن اتفاقا جدید بود و جدی دیدن بازی سایبری پانک برای من جذاب تر از ویچر بود انقدر ها انقلابی نبود بازی در گرافیک امیدوارم نسلی که بصورت رسمی واردش خواهیم شد تجربه ای باشه با ارزش برای تمامی کنسول ها بنظرم رقیب نداشتن وجه خوبی نداره و شرکت ها رو مثل زالو می کنه و امیدوارم بازی ها بسمت واقعیت برن البته بدون شبیه ساز و امولایتور که واقعا من براش ارزش قاعل نیستم و یه چیز مصرفی هست .
   برای من فرق نمی کنه به هر حال من بکل با همچین حرکتی موافق نیستم ولی از استفاده صفحه دوم موافقم این یه پیشرفت رو به جلو همین که فقط دید به ال سی دیtv نداشته باشیم الکی بازی قطع نکنیم که مپ ببینیم این قابلیت به گیم پلی کمک می کنه ولی امیدوار اجباری نباشه خب هر چیزی که وجه اجباری داشته باشه مخالف پیدا می کنه خب می شه گفت انتظارات از حداکثر به حداقل کاهش پیدا کرد و این باعث می شه زیاد راضی نباشیم . :arrow:

   ۰ ۰
  8. ahmadpop4 گفت:

   اصلا هم سطح انتظار ما بالا نبوده. دقیقا کیفیت E3 پایین بوده. اگه عشق کنسول های جدید نبود که کلا E3 حرفیواسه گفتن نداشت. E3 2011 رو یادتونه؟
   ASSASSINS CREED REVELATIONS , BIOSHOCK INFINITE , DARK SOULS , DMC , DRIVER SAN FRANCISCO , ELDER SCROLLS V : SKYRIM , FABLE : THE JOURNEY , FAR CRY 3 , FIFA 12 , FORZA 4 , GEOW 3 , HALO 4 , RAYMAN ORIGINS , RYSE , RE : REVELATIONS , PSVITA , MASS EFFECT 3 . UNCHARTED 3 و…
   اون سال اصلا رویایی بود.

   ۰ ۰
 29. ernest گفت:

  جونم مایکروسافت
  انحصاری ها عالی بودند
  این عنوان ryse دیوونمون کرد

  ۰ ۰
 30. princeofpersia گفت:

  من که راضی بودم. از نظر من بهترین کنفرانس بود و میشه گفت تقریبا راضی بودم ازش.
  متال گیر سالید ۵ :X و بعدش انگلیسی حرف زدن کوجی :))
  هیلو جدید :X :X :X
  رایز :X
  ویچر۳ ۸-O 8-O 8-O
  خیزش مردگان ۳ که باز هم به خانه بازگشت :X :X
  فورتزا ۵ :X :X :X
  و کوانتوم بریک و استاد سم لیک :X :X :X
  ______________________________
  Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
  1. ernest گفت:

   دوست عزیز titan fall رو یادت رفت
   یه عنوان فوق العاده :X

   ۰ ۰
  2. princeofpersia گفت:

   تایتان فال هم خوشم اومد. از سازنده های اصلی MW2 که خیلی ها به عنوان بهترین COD میشناسنش.
   البته خودم عملیات سری رو بیشتر دوست دارم.
   تازه یه ایرانی هم تو تیمشون هست
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  3. Fun. گفت:

   تازه از متریک علیه السلام تقلبم می گرفت :mrgreen:
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  4. victor hogo گفت:

   آبرو رویزی کوجیما رو فقط باید تو اسپایک ۲۰۱۱ دید :lol:
   من به جاش آب شدم رفتم زمین!!!
   خب مرد حسابی بلد نیستی نیا و چیزی هم نگو…

   ۰ ۰
  5. princeofpersia گفت:

   علی اونجا چون خودشم میدونست چه نمایش افتضاحی قراره نشون بدن اگرم چیزی بلد بود یادش رفت .

   (نکته: اون نمایش بازی منظورمه وگرنه بازی اصلی بسیار هم زیباست :X )
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  6. چی پلاتیوم گیم فحش دادی من الان دارم خود زنی می کنم کل منقدین گفتن بهترین بازی از سری متالگیر بود البته از نظر گیم پلی حالا شما به نمایشش می گی ابرو ریزی کلا نمی دونم چرا دوست مهد بازی های واقعی یاشون رفت بالا اگه ژاپن نبود یا باید بونگ بازی می کردیم یا دووم خد پدر ژاپن بیامرزه
   این جمله خطاب به شخص نیست بلکه به جمع از دوستان هست کهکلا شرق یادشون رفته :oops:

   ۰ ۰
  7. princeofpersia گفت:

   پوریا رمضانی@
   دوست عزیز دقت کردی من چی نوشتم؟ :|
   (نکته: اون نمایش بازی منظورمه وگرنه بازی اصلی بسیار هم زیباست :X )
   یعنی چی؟ یعنی اون تریلری که توی وی جی ای نشون دادن بعد انگلیش صحبت کردن کوجی :)) اون رو گفتم افتضاح. دقت کن بعدش گفتم :
   وگرنه بازی اصلی بسیار هم زیباست :X
   مشکل حل شد؟ :) :wink: :-/
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  8. چون خودشم میدونست چه نمایش افتضاحی قراره نشون بدن
   کدوم نمایش؟

   ۰ ۰
  9. princeofpersia گفت:

   پوریا رمضانی@
   کامنتی که در پاسخ بهت دادم رو خوندی :D
   نگاه نوشتم :
   یعنی چی؟ یعنی اون تریلری که توی VGA نشون دادن بعد انگلیسی صحبت کردن کوجیما :)) اون رو گفتم افتضاح. افتضاح بخاطر اینکه تصورات گیمرها چیز دیگه ای بود از این عنوان و یهو اومدن اینجور نشون دادن .به این خاطر. وگرنه توی همون کامنت اولم هم نوشتم که :
   بازی اصلی بسیار هم زیباست :X
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  10. با این که خون جلوی چشم گرفته بود خوندم ولی یا یکی به نعل یکی به میخ افتادم :?:

   ۰ ۰
  11. princeofpersia گفت:

   پوریا رمضانی@
   پورا جان بخدا من نمیگم بازی بده! فقط اون تریلر که تو VGA پخش شد رو گفتم خوب نبود. وگرنه خودم همونطور که تو پست امتیاز به آخرین بازیها گفتم از بازی خوشم اومده. :X
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  12. Gish2012 گفت:

   یکی هم بهش نمیگه آخه مرد حسابی مثل یوشینوری اونو به زبان مادری صحبت کن! یه مترجم میاد مثل گل و بلبل ترجمه میکنه دیگه!

   ۰ ۰
 31. Naughty Dog گفت:

  آفرین به نکته کلفتی اشاره کردی :D انگلیسی حرف زدن کوجیما خیلی باحاله :)) باز خوبه ایندفعه خراب نکرد :)) من موندم این با این همه نابغگیش چرا نمی تونه درست درمون انگلیسی حرف بزنه :-?

  ۰ ۰
  1. A.F.A گفت:

   کار کردن رو متال گیر بهش اجازه یه کلاسه زبان رفتنو نمیده :mrgreen:
   خوب اگه خداییش دلیلش این باشه,حقم داره ;)
   هر نسخه از قبلیش بهتر میشه و شاهکار تر :X :X

   ۰ ۰
 32. rezulex گفت:

  ۴۰۰ هزار تومن بیشتر بدیم ایکس وان بخریم ol: حالا چقدر گرافیک و کیفییت بیشتر نصیبمون میشه؟؟؟

  من الان اسمارت تی وی سونی روبرومه که هم wifi داره هم اینترنت تی وی با همه کانال های ۳D

  کانال ۴k و…… ولی تو ایران هیچکدومشون…. کار نمیکنن

  فکر نکنم ایکس وان هم تو ایران سرویس بده….
  O:-) O:-) O:-)

  ۰ ۰
  1. RANDYORTON گفت:

   چه ربطی داشت دقیقا :lol: :lol:
   موضوه مربوط به کنفرانس مایکروسافت توی (E3) بود :-| :roll: :arrow:

   ۰ ۰
 33. RANDYORTON گفت:

  خب از نظرم بهترین کنفرانس همین کنفرانس بود و بعد یوبی سافت و بعد سونی و بعد ea بقیه هم بدرد نمیخوردن :-| :D

  ۰ ۰
  1. STALKER گفت:

   نظره شما اصلا مهم نیست اصلا واسه خودت نگهش دار . :|
   ۸۵ % مردم دنیا میگن نره میدونی یعنی چی؟ میدونی دیگه شما میگی نه بدوش ما میگیم نره شما باز مثله املا میگی بدوش باشه میدوشیم ولی باور کن چیزی توش نیست

   ۰ ۰
  2. princeofpersia گفت:

   نظرشخصیش هست میفهمی؟ نظرشخصیش! مثل بعضی ها فکت صادر نکرده !
   به کسی هم توهین نکرده , چیزی رو هم ترول نکرده . پس یاد بگیر احترام بگذاری به نظر شخصی دیگران.
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  3. RANDYORTON گفت:

   من نه فکتی صادر کردم نه به کسی توهین کردم شما هم به جای اسکی رفتن زیر کامنت من به کار خودت برس :lol: :-|

   ۰ ۰
 34. general amin گفت:

  نمایش را که ندیدم بخواهم بگویم خوب بود یا نه . اما تریلر متال گیر را در اسرع وقت دانلود کردم و دیدم و هنوز هم می بینم .
  جانم چه بود :X

  ۰ ۰
  1. A.F.A گفت:

   واقعا زنرال جان…
   عجب چیزی بودا.مخصوصا اون صحبته کاز که داره با ناراحتی از دستشو پاش صحبت میکنه و بدبختیایی که کشیده
   همه چیزه این تریل عالی بود :X :X همه چیزیش :X :X
   فقط منتظرم ببینم این کوجیما میخواد با این جان چیکار کنه.ولی مطمعنم هر چی که هست چیزه خوبی نیست :-|

   ۰ ۰
  2. general amin گفت:

   واقعا نمایش تاثیر گذاری رو ارائه کرد . اون صحنه که بیگ باس شروع کرد به رگبار بستن بدجوری شوکه کننده بود …
   نمیدانم چه در ذهن استاد می گذرد . در هر حال از ایده های غافل گیر کننده شدیدا استقبال می کنم البته فقط در مورد بیگ باس :D

   ۰ ۰
  3. A.F.A گفت:

   اره منم خیلی شوکه شدم…اصلا توقعشو نداشتم.
   ولی کوجیما به دوره ی حساسی از زندگی بیگ باس رفته.دوره ای که میخواد outer heaven رو تاسیس کنه و تقریبا از اون ادمی که میشناسیم فاصله میگیره.ولی بد نمیشه.چون تنها چیزی که میخواد تحقق بخشیدن به ارمانهایه باسه
   فقط برایه رسیدن به این هدف یکمی زیاده روی میکنه و اینه که کار دستش میده.ولی اصلا دلیل بر بدیش نمیشه.تازه به نظر میرسه یکی از انتاگونیست ها تو این قسمت کاز باشه :-|
   ولی درمورده سالید باهات موافقم.بهتره کوجیما چیزه غافلگیر کننده ای برا دیوید نداشته باشه.همون که پیرش کرد برا هفت پشتمون بس بود :-|
   ولی میشناسیش که.مطمعن باش یه چیزی برا اونم داره.ولی بعد از این نسخه ;)

   ۰ ۰
  4. Gish2012 گفت:

   آخ ژنرال اون صحنه رگبار بستن چیزیست وصف ناپذیر.
   Punished Snake
   A Fallen Legend
   بهترین از این نمیشد.
   _______________
   چه کرده با کاز و اسنیک این فانتوم پین. هر دو تاشون رو عوض کرد.

   ۰ ۰
  5. A.F.A گفت:

   اره
   یکیشون رو برا انتقام سوق داد(کاز)
   و دیگری رو برا تاسیس یه بهشت قایی(اسنیک)
   راستی,من زنرال امین نیستما :mrgreen:

   ۰ ۰
  6. Gish2012 گفت:

   A.F.A جان من زیر کامنت ژنرال دادم آخه! :D
   نگاه کن سمت راست باکس هامون تو یه راستاست!

   ۰ ۰
  7. A.F.A گفت:

   نه منظوره من اینه که شما صحبتتون با امین جان بود
   ولی من جواب دادم
   اون تیکه هرو هم برا شوخی گفتم :mrgreen:

   ۰ ۰
  8. Gish2012 گفت:

   من اعتقاد قلبی دارم که دربین رو تو این قسمت خواهیم دید.

   ۰ ۰
  9. RANDYORTON گفت:

   ژنرال اتفاقا خوب کاری کردید چون بهترین نمایش e3 امسال همین متال گیر شد!

   ۰ ۰
 35. Marlon Brando گفت:

  بازی‌ای که من خیلی دوستش داشتم و مشتاق بازی کردنش فقط Quantum Break بود
  در کل کنفرانس خوبی داشت
  ————————–
  Sony make.believe

  ۰ ۰
 36. Nelson گفت:

  من خیلی دوست داشتم که قابلیت های جدید کینتکت رو ببینم مثلا شنیده بودم کینکت محیط اطراف رو اسکن میکنه و… دوست داشتم تو کنفرانس از این چیزا هم چیزی میگفتن ولی نگفتن.

  ۰ ۰
 37. eagles گفت:

  کنفرانس خیلی خوب و راضی کننده بود بازی هایی هم که خیلی چشم رو گرفت توی بخش انحصاری halo,ryse,quantum break بود و توی مولتی MGS, division
  امیدوارم یه alan wake و geow جدید هم معرفی بشه حالش رو ببریم
  _________________
  حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
 38. ama-pc360 گفت:

  کنفرانس خیلی جذابی بود،
  من سه بار کنفرانس رو نگاه کردم و هنوز هم برام جذابه.
  وقت بیهوده نداشت و تماما در حال نمایش بازی بودن.

  ۰ ۰
 39. Dark hunter گفت:

  مراسم از نظر رونمایی بازی خوب بود ! مشکلی نداشت ! دم ماکروسافت گرم =D
  فقط اجرای BF بدجوری باحال بود بنده خدا از کنفرانس با عصبانیت داشت میرفت بیرون یکدفعه بازی اجرا شد ! :lol:
  بهترین کنفرانس ماکروسافت ولی اون سالی بود که باتری دسته وسط COD MW2 تموم شد ! استیو بالمر بنده خدا دویید دنبال باتری بعد یکی از حضار از این ۴ تا باتری هزار ها خریده بود داد گذاشتن تو دسته ! :|
  ————————————————–
  (کلیه حقوق این کامنت محفوظ است اسکی رفتن افراد متفرقه پیگرد قانونی دارد!)

  ۰ ۰
  1. Leon S.K گفت:

   روایت داریم اون موقع نصف مو های دان متریک ریخت ! الان کلاه گیس میزاره :lol:
   شوخی بود نیاید بریزید سر آدم :roll:

   ۰ ۰
 40. awesome1 گفت:

  اخه من موندم…..
  یجوری از قیمت و خریدن ps4 حرف میزنن انگار همون قیمت میاد اینجا و بازیاش کرکه
  یادتون نیست ps3 چقدر طول کشید کرک شه
  ماکرو خییییییییییییییییییییییییییلی هم عالی بود

  ۰ ۰
 41. princeofpersia گفت:

  منبع؟
  حتما فروم گف :lol: :lol: :lol: :lol: :))
  ______________________________
  Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
  1. Leon S.K گفت:

   آقا عکس به اون واضحی :|

   ۰ ۰
  2. Dark hunter گفت:

   اینا ملت چی گیر اوردن اگه این تصویر واقعی باشه !
   حیف اون کامنت افرادی که نمایش Watch dogs رو مسخره کرده بودن ندارم واقعا حیف damnitman :roll: :|
   —————————————
   (کلیه حقوق این کامنت محفوظ است اسکی رفتن افراد متفرقه پیگرد قانونی دارد!)

   ۰ ۰
  3. princeofpersia گفت:

   بعد کجای این عکس مشخص میکنه برای کنفرانس مایکرو هست؟
   هر وقت منبع معتبری تایید کردع ادم معتبری تاییدش کرد , اونوقت :wink:
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  4. Leon S.K گفت:

   آره طرف بیکاره بیاد کل دکوراسیون خونه رو بهم بریزه تا بشه شبیه استیج E3 :|

   ۰ ۰
  5. princeofpersia گفت:

   بله تا دلت بخواد آدم بیکار تو دنیا داریم! :wink:
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  6. Marlon Brando گفت:

   دوستان عکس به این واضحی رو نمیبینند؟!!!!
   عینک فن بازی رو دربیارید خواهشا!!!!!!!!!!!
   ———————————
   SONY make.believe

   ۰ ۰
  7. xneon 360 گفت:

   سید این پی سی برای هماهنگ کردن عوامل پشت و روی صحنه هست، برای اجرای بازی نیست، دوستان رو هم بیخیال بذار خوش باشن

   ۰ ۰
  8. xneon 360 گفت:

   سید انتظار داری توی کنفرانس به این بزرگی با موبایل کارها رو انجام بدن یا هماهنگی ها با موبایل باشه ، این پی سی ها توی پشت صحنه های همه کنفرانس ها هستن ، به این پی سی های درایور میگن، امور اجرایی بر روی نور افکن ها،اسپیکر ها و چراغ های سالن با اینا تنظیم میشه و همچنین امور مربوط به پروجکتور ها

   ۰ ۰
  9. xneon 360 گفت:

   راستی امیر میشه به من بگی تیزر ها و موزیک ها رو با چی پخش میکنند ؟ :lol:
   با موبایل یا کنسول؟
   برای بار ۱۰۰۰ ام اون پی سی ها درایور های مراسم هستن و هر چیز یکه روی سن بخواد پخش بشه باید ابتدا به این پی سی ها وارد بشه،اون پورت خروجی و ورودی HDMI اکس وان برای همین است، وردی بهش میدن که از پی سی ورودی بگیری و خرجی میده به پی سی برای مواقع گیم پلی ،ولی رندر کردن بازی های انحصاری با پی سی نیست ، کلا شما بخوای تصویر خودت رو هم نشون بدی باید به این پی سی ها ورودی بدی
   نــــــــــــــکــــــــــــــته رو خوب دقت کن : تیزر ها و تریلر ها را با چی پخش میکنند ؟ جواب این سوال را اگه با کنسول میدید من دیگه رسما حرفی ندارم !
   وجود پی سی برای جواب همین سوال است
   حالا درک این انقدر سخته ؟
   نکنه فورزا و بقیه گیم پلی ها هم با پی سی بوده

   ۰ ۰
  10. Dark hunter گفت:

   Xenun 360@
   ۸pic.ir/images/30991642362974605865.jpg
   این عکس الان برای کجای مراسمه ! جایی که احتمالا حضار با قراره کنسول رو امتحان کنند یا هر دلیل دیگه !
   توی اون کمد پایین اون کیس چیکار میکنه ! نکنه نور افکنه :lol: یا باهاش موزیک پخش بشه ! :roll:
   روی صفحه عکس چیه Win7 نکنه قراره با LCD ها هم موزیک ویدیو مدونا پخش کنن O:-)
   کلا کامنت هات :lol:

   ۰ ۰
  11. princeofpersia گفت:

   Xneon360@
   ولشون کن روزبه بگذار خوش باشن و بعضی هاشونم اسکی برن
   احتمالا ما هرچی تریلر و تیزر تو کنفرانس سونی دیدیم از دم روی ps3 و ps4 اجرا شدن! :roll: :mrgreen:
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  12. xneon 360 گفت:

   دارم میگم برخی هماهنگی ها یا اجرای هر بازی باید از روی کنسول بروی پی سی متصل به هاب اصلی پورت بشه ،
   اون موزیک و اهنگ و تریلر ور گفتم با پی سی اجرا میشه، یعنی وجود پی سی اجباز یو لازمه ،
   یک دمو باز یهم بیشتر با پی سی اجرا نشده اونم چون باز یهنوز تکمیل نیست و پورت نشده

   ۰ ۰
  13. king ps3 گفت:

   عکس از این واضح تر ؟؟ :|

   http://8pic.ir/images/30991642362974605865.jpg

   ۰ ۰
  14. Fun. گفت:

   از دست این ملت . . . :roll:
   بعضی از بازی های نه چندان مهم روی پی سی اجرا میشدن مهم ها روی ایکس وان
   اینی هم که میبینید لوکوسایکله که روی پی سی اجرا میشه
   i.imgur.com/1b4yk29.jpg
   اما رایز و فورزا روی ایکس وان
   i.imgur.com/FdQR5WY.jpg

   ۰ ۰
  15. Fun. گفت:

   تا دیروز که گف رو قبول نداشتی :roll:
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
 42. sephiroth گفت:

  من که کنفرانس رو ندیدم ولی بعضی از تریلرهارو دان کردم.باید گفت که مایکرو در زمینه بازی خوب عمل کرد.البته بازیهای مورد انتظار من جز متال گیر هیچ کدوم توی کنفرانس مایکرو نبود

  ۰ ۰
 43. Fun. گفت:

  دلبندم ، سر معرفی ۳۶۰ هم اینطور بود :wink:
  دموی بازی هارو روی مک بازی می کردن ملت :wink: چیزی نیست که به خاطرش عروسی راه بندازین :roll:
  _________________________
  time is the fire in which we burn
  ____________________
  Nintendo Together.Better

  ۰ ۰
  1. ama-pc360 گفت:

   نباید هم بازی ها رو روی کنسول نشون بدن.
   چون هنوز هیچ خروجی از بازی گرفته نشده و فقط بازی در خود انجین و روی پی سی یا مک قابل خروجی گرفتنه. این موضوع اصلا عجیب نیست.
   البته در سال های بعد و با جا افتادن و عرضه ی کنسول این ایراد بر طرف میشه.

   ۰ ۰
  2. king ps3 گفت:

   این منطق شما وقتی معلوم شد watch dogs رو pc اجرا میشده کجا بود؟؟ تازه اون قضیه برا سه ماه پیشه :|

   ۰ ۰
  3. the last of us گفت:

   همین رو بگو تا ۳ ماه مارو سرویس کردن سر همین اجرا روی pc … بعد الان شده یه چیزی طبیعی و نباید هم این کار رو میکردن … اه !!!! :lol: :lol:

   ۰ ۰
  4. ama-pc360 گفت:

   من حرفی زدم؟

   ۰ ۰
 44. STALKER گفت:

  من نه کنفرانس رو دیدم چون اصلا برام مهیم نیست و نه هیچکدوم از بازیهای انحصاریشو.
  ممنون از نویسنده.

  ۰ ۰
 45. Nate drake گفت:

  به به :| دیگه چیزی واسه گفتن باقی نمیمونه!! نگاه کن تورو خدا… به حساب خودشون میخواستن قایمش کنن :mrgreen:

  ۰ ۰
  1. Dark hunter گفت:

   Nate drake @
   کی بود اجرای Watch dogs رو PC رو مسخره میکرد ؟
   زنگ بزن بچه عروسی که هیچی پارتی باید برگزار کنیم ! :D
   —————————————-
   MJ THE ONE

   ۰ ۰
  2. Nate drake گفت:

   نه باو ما به کارای اینا عادت کردیم! خودشون بی عیب و نقص… همه ناقص و احمق! :| جعبه ۱ ایرانو چندتا ابر قدرت ( :mrgreen: ) دیگه رو رسما قهوه ای کرده گذاشته کنار!! ما داریم میگیم آقا اصلا جعبه ۱ رو تو ایران نمتونین تهیه کنین… اگرم تهیه کنین نمیتونین باهاش بازی کنین… بر فرض مثال اگرم بتونین بازی کنین باید هرصبح بشمار ۳ پوتیناتونو بپوشین و پیش آقای گیگز حاضریتونو بزنین و اگر نزنین جریمتون میکنن و ۱روز از بازی خبری نیست (حالا فرض کن ۱روز نت قطع بشه) باز اینا میگن فلان و اله :-|
   یاد داستان بوف کور صادق هدایت افتادم که توش خودشو زده بود به حماقت و اون بنده خدا هر غلطی دلش میخواست میکرد… همه چی رو میذونست اما باز هم خودشو میزد به اون راه! حکایت این روز دوستان ما :-|

   ۰ ۰
  3. ahmadpop4 گفت:

   بوف کورو خوندی خود کشی کردی یا نه؟ من میترسم بخونم!!! :mrgreen: :oops:

   ۰ ۰
  4. Nate drake گفت:

   اگه فهمشو داشته باشی خودکشی نمیکنی :wink:

   ۰ ۰
  5. ahmadpop4 گفت:

   ایول دادا. میرم میخونم.
   فقط خونم پای تو (جدی نگیر).

   ۰ ۰
 46. Ardalan گفت:

  مایکرو گند زد و دیگر هیچ .

  ۰ ۰
  1. ama-pc360 گفت:

   :lol: لول. ……..فقط همین کافیه.

   ۰ ۰
  2. Fun. گفت:

   واقعا ، گند زد به احوالتون :sad: :lol:
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  3. RANDYORTON گفت:

   :lol: :lol:
   شما کنفرانس ها رو دیدی دیگه؟ :-? /:)

   ۰ ۰
  4. Marlon Brando گفت:

   نه فقط شما دیدی
   هر کی از کنفرانس مایکرو خوشش نیومده حتما ندیده کنفرانسو؟!!!
   یه کم منطقی باشید
   —————————-
   SONY make.believe

   ۰ ۰
 47. کوجیما حق داشت واسه تایید درد فانتوم انقدر ادا اصول در بیاره :lol: واقعا با انتشار هر نسخه از متال گیر صنعت بازی های رایانه ای چند قدم به جلو میره

  ۰ ۰
 48. RANDYORTON گفت:

  عجب عکسی کاملا هم مشخص هست کنفرانس مایکروسافت هست… :lol:
  تازه من اون دان متریک علیه السلام رو هم دارم میبینیم داره رایز بازی میکنه :lol:

  ۰ ۰
 49. خب دیدن کوجیما در کنفرانس مایکروسافت چیز عجیبی نبود چون سه سال پیش همین کار انجام داده بود و نمتایش متالگیر رایزینگ توی کنفرانس مایکرو دیده بودیم .
  اما خود کنفرانس خوب من انتظار یه ایده جدید در بازی های AAA داشتم خب رایز قبلا دیده بودیم ولی کوانتم نمایش بدی نداشت البته من دمو از گیم پلی ندید ولی مطمئنم بازی از نظر داستانی خوبه ولی گیم پلی فکر کنم روند مکس و الن درون بازی ببینیم
  در مورد بازی مبارزی که کلا حرفی ندارم کلا سبک سیاقش من یاد استریت فایتر انداخت که بنده کلا مورتا بازم
  ولی در ادامه خب این نرم افزاری که برای اسمارت فون هست حرکت جالبی بود .
  خب من کلا اول شخص باز نیستم و هیلو برای من که همیشه بازی های خطی با گیم پلی اکشن و ریل تر در سبک fpsسر کار دارم جذابیتی نداشت .
  تایتان فال خب نمایش بدی نداشت
  بازی بلک نمی دونم چی چی هم که چیزی ازش مشخص نبود
  دو سه تا بازی بازی ارکید دیدم خب یه بازی جالب دیدم که شباهت های زیادی داشته به بزرگ سیاره کوچک با یه بازی جالب با کینکت دیدم اون چیز جالبی به نظر می یومد.
  به هر حال خب نسبت به کنفرانس های قبلی مایکروسافت خیلی بهتر بود ولی با نمایش کنسولش تنوستم انتخاب رو بکنم :arrow:

  ۰ ۰
 50. Sephiruz گفت:

  تنها نکته کنفرانس واقعاً حضور متا گیر ۵ بود.که واقعاً هم عالی بود.
  دیگه بازی های آنچنان تاپی نبود.هیلو هم که فقط یک دموی کوتاه نشون دادند که یعنی هیلو هم میاد.خب قبلاً هم پیش بینی کرده بودم مایکرو این کارو میکنه.اگر هم نمیگفت ضایع بود هیلو هم حالا حالاها میاد.

  ۰ ۰
 51. harvest moon گفت:

  سلام به همگی!یه سوال فنی داشتم:بازی های ps3 روی کنسول ps4 هم اجرا می شه؟(مثل ps2 که بازی های ps1 رو اجرا می کنه) :?:

  ۰ ۰
 52. harvest moon گفت:

  سلام.ببخشید کسی می دونه که بازیهای ps3 روی ps4 هم اجرا می شه؟ :?:

  ۰ ۰
  1. Fun. گفت:

   خیر
   نه بازی های پلی ۳ روی پلی ۴ اجرا میشه
   نه بازی های ۳۶۰ روی وان
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  2. Kestrel گفت:

   منبع؟ بازی های ps3 قابل دانلود برای ps4 با استفاده از فناوری ابری “گایکای” هستند عزیز! :lol:

   ۰ ۰
  3. Fun. گفت:

   سوپر اولترا نووب :|
   دیگه فکر کنم ارزش نداشته باشه وقتم رو صرف بحث باهات بکنم :wink:
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  4. Kestrel گفت:

   چیزی نداری بگی چونکم اوردی مشخصه ;)

   ۰ ۰
  5. Fun. گفت:

   عزیزم هی میگم یه اسم یاد گرفتین مگه قبول می کنید :lol:
   عزیزم با گایکای می تونی بازی های ps3 رو در حالی که در حال دانلود هستند روی ps3 بازی کنی ، نه اینکه بازی های ps3 رو روی ps4 :lol: بازی های ps4 رو می‌تونی در حین دانلود روی ps4 بازی کنی :lol: کلا معماری ps3 با ps4 از زمین تا آسمون فرق داره پس هیچ بازی ps3ی روی ps4 چی ؟ اجرا نمیشه ! درست ؟ :lol:
   گایکای :lol: منی که فن مایکرو هستم گایکای رو بیشتر از تو میشناسم :))
   رو که نیست ، سنگ پاست : ))
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  6. Kestrel گفت:

   مستر نوب :lol: :lol:
   کلا اسمت بهت میاد چون خیلی FUN ای همه کامنتات هم FUN اند :lol: :lol:
   سونی تایید کرده اونوقت تو که نمیدونی معماری چی هست بیاجک بباف :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

   ۰ ۰
  7. Fun. گفت:

   بحث نکن دیگه ، میگم چیزی نمی دونی یعنی نمی دونی دیگه :))
   خود سونی تو کنفرانسش گفت که نمیشه بعد میاد بحث می‌کنه :lol:
   http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-General/Will-ps3-games-work-on-ps4/td-p/39607557
   دوستمون پرسیده ps4 می تونه بازی های ps3 رو اجرا کنه ؟ جواب : نه :arrow:
   ps3=Cell
   Ps4=X86
   نووب خودتی عزیزم :lol:
   اگر هم گایکای چنین قابلیتی رو داشته ، با دانلود نمیشه بلکه با استریم شدن میشه بازی های ps3 رو روی ps4 اجرا کرد :lol:
   که کلهم به درد ایرانی جماعت نمی خوره :lol: :wink:
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  8. Kestrel گفت:

   وایییییییییییی خداجون منو بگیر که مردم از خنده :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
   عزیزم اون لینکی که دادی رو خودت چک کردی؟؟ فکر نکنم! اون فرومه! یعنی “UNOFFICIAL” یو اندرستند؟ غیر رسمی ولی خود سونی”OFFICIAL” تایید کرد!! :lol:
   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
   بسه دیگه حوصله ندارم جوابم بدی من جواب نمیدم چون وقتی برای تلف کردن ندارم… ;)

   ۰ ۰
  9. Kestrel گفت:

   راستی اینو یادم رفت!!!
   :تو همون لینکی که دادی کامنت چهارم گفته: The ps4 however will use the cloud” gaming service to run ps3 games”
   گرفتی؟ دونت فینک سو!!

   ۰ ۰
  10. Fun. گفت:

   :))
   شما اون تاییدیه ی official رو به من نشون بده :lol: که بشه بازی های ps3 رو دانلود کرد روی ps4 و بشه بازیش کرد :lol:
   اینجا یه مثل هست که میگه کسی که بخواد نفهمه صد تا عاقل هم نمی تونن بهش چیزی بفهمونن :wink:
   از حرف زدن و طرز کامنت دادنت هم معلومه چقد سرت میشه به قول یه بنده خدایی انگار از کجای فیل افتاده :wink:
   با گایکایت خوش باش :*
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  11. یعنی زدی مثال زدی نابود کردی
   یعنی هیروشیما به کنار حتی بیگ بنگ همچین کاری رو با ضرب المثل نمی کرد
   :|

   ۰ ۰
  12. Fun. گفت:

   پوریا جان کردی به فارسی کردم اینطوری شد :mrgreen:
   به هر حال همونطور که گفتی اثر مخربی داشت :mrgreen:
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  13. box3 گفت:

   Kestrel
   کم کم دارم چیز های عجیب و غریبی می بینم
   چند وقته نظرات بعضی از دوستان خیلی جالب شده :lol:

   ۰ ۰
  14. Kestrel گفت:

   :lol: :lol:
   ببین کی داره اینو به من میگه :|
   خبر رسمیه ;)

   ۰ ۰
  15. وات دِ هل؟ :| بازی های PS3 قابل دانلود از فناوری گایکای هستند؟ :lol: :|

   ۰ ۰
  16. Dark hunter گفت:

   به جای مسخره کردن به همین PSN که به قول خودتون صحرایی هستش یه نگاه کوچکی بندازید ! بازی های PS2 – PS1 به راحتی قابل دانلود و اجرا هستند با پایین ترین قیمت ممکن
   بازی های PS1 -PSP هم بر روی PSvita قابل اجرا هستند .
   درسته که دیسک هایی که خریده اید اجرا نمیشن ولی خود بازی ها بعد از مدتی روی PSN قرار میگرند . :wink:
   —————————————-
   (کلیه حقوق این بحث بین من محمد حسین کریمی@ , Kestrel@ محفوظ است از اسکی رفتن جدا خودداری کنید !)

   ۰ ۰
  17. اونا PS2 و PS1 هستن با یه سری بازی دو بعدی و گرافیک ساده اما PS3 بازی هایی مثل انچارتد و لست اف اس داره شاید به صورت جدا عرضه بشن روی همین گایکای ولی اینطوری نیست که از همون روز اول هر چی بازی روی PS3 اومده روی PS4 هم اجرا بشه یا مثلا به قول بنده خدا بازی در حال دانلود اجرا بشه. :lol: یادمه یه بار فقط ای جی ان مقاله ای نوشته بود اعلام کرده بود گای کای این قابلیت رو باید داشته باشه اما نمی دونم سونی تایید کرد یا نه. در ضمن مثل هزار تا قابلیت XBLA که ما نمی تونیم استفاده کنیم چجوری شما می خواین از این قابلیت گای کای با این سرعت مفنگی استفاده کنین به درد ادم نمی خوره. فناوری گای کای هم الان خیلی محدوده در زمینه اجرای بازی های ps3. مایکروسافت هم سیستم کلود رو داره.(ابری)
   ——————————————————-

   ۰ ۰
  18. xneon 360 گفت:

   دارک هانتر به دلیل تفاوت معماری پردازنده این امر امکان پذیر نیست یا شاید فعلا نباشه یا امولاتور بخواد

   ۰ ۰
  19. Kestrel گفت:

   بابا به پیر، به پیغمبر، سونی گفته میشه! حالا کارشناسان به نام ایرانی غیر ممکن میدونن :|

   ۰ ۰
  20. Dark hunter گفت:

   ps3 هم بازی های ps2 رو فقط در مدل های اولیه فت پشتیبانی میکرد !
   بعدا اون چیپ رو برداشتن درنتیجه بازی های ps2 حتی اورجینال با دیسک اجرا نمیشد نتیجش چی بود این که روی PSN عرضه شدن . این بازی ها قبل از ارایه روی PSN دستکاری و بهینه میشن در نتیجه روی PS4 هم اجرا میشن اگر اینطوری نبود هیچ وقت بعضی بازی های PS2 انقدر طول نمیکشیدن که روی PS3 هم عرضه بشن :-?
   ————————————————
   FBI anti-pricy warning : unauthorized attemp for intrupting conversation by skiing by some people

   ۰ ۰
  21. Kestrel گفت:

   دارک SKIING رو خوب اومدی :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

   ۰ ۰
  22. Kestrel گفت:

   این خط اینم نشون! منتظر باش ;)

   ۰ ۰
  23. pouya گفت:

   سونی گفته میشه؟
   لینک رسمی بده ببینیم کجا گفته ؟
   شب تو گوشت گفت؟!

   ۰ ۰
  24. pouya گفت:

   داداش دوستانه می گم این حزفارو جای دیگه نخند بد می خندن بهت
   البته ما هم بد خندیدیما ولی خوب جای دیگه نگو دستت می ندازن !
   عزیزه من اجرا شدن بازی ps3 تو ps4 دقیقا مثل اجرا شدن بازی iosتویandroidهست
   دقیقا مثل اجرا شدن نسخه x64نرم افزار تو سیستم x86هست
   برنامه ی بازی ها رو طبق معماری cpu می نویسن و معماریه ps3, ps4 زمین تا اسمون فرق دارن
   و اگه اینی که میگی درست باشه یعنی واقعا ps4 درپیت هست چون در حد ps3 هست
   پس برا حفظ ابروی سونی هم شده این رو جایی نگو… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

   ۰ ۰
  25. pouya گفت:

   خیر به هیچ عنوان اجرا نمی شه
   البته امکانش هست که بازی های پر طرفدار پورت شن به نسل بعد و این یعنی developerها باید بازی رو از اول بسازند که این امکانش برای عنوان های مشهور زیاده ولی همون دیسک هایی که شما برای ps3 داری بندازی تو ps4 احتمالا کنسولت بترکه !
   ولی مثلا داک استار گفته که بازی reddeadبرای نسل بعد هم خواهد امد البته با کیفیت fullhd

   ۰ ۰
  26. pouya گفت:

   خیر به هیچ عنوان اجرا نمی شه
   البته امکانش هست که بازی های پر طرفدار پورت شن به نسل بعد و این یعنی developerها باید بازی رو از اول بسازند که این امکانش برای عنوان های مشهور زیاده ولی همون دیسک هایی که شما برای ps3 داری بندازی تو ps4 احتمالا کنسولت بترکه !
   ولی مثلا راک استار گفته که بازی reddeadبرای نسل بعد هم خواهد امد البته با کیفیت fullhd

   ۰ ۰
 53. Parsa13 گفت:

  فقط متال گیر و دیگر هیچ :D البته بقیش هم خوب بودن ولی فقط متال گیر :D
  خداییش ایرانیا چه زجری برای گرفتن این کنسول باید بکشن ها :-?

  ۰ ۰
  1. Fun. گفت:

   دقیقا چه زجری ؟ :|
   باید تونل بزنیم برای ورودش ؟ :|
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  2. Parsa13 گفت:

   همین اینترنتش دیگه :|

   ۰ ۰
  3. Fun. گفت:

   من که مشکلی ندارم :roll:
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  4. RANDYORTON گفت:

   البته من با اینترنتش مشکل دارم…
   اومیدیم جنگ شد اینترنت قطع شد من بدبخت چیکار کنم :D :lol: (این جمله برگرفته از دوستی هست :D )
   البته من تابستان ها گاهی به تهران مسافرت میکنم خانه مادربزرگ…. که اینترنت وجود خارجی ندارد :-| من چه خاکی به سرم بریزم؟

   ۰ ۰
  5. Fun. گفت:

   یک دانه موبایل ، یک دانه سیم کارت ایرانسل ، مصرف چند دانه کیلوبایت ، آیا این چند دانه سخت است ؟ :-/
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  6. pouya گفت:

   اگه برادر ها بزنن این live رو فیلتر کنن چه غلطی کنیم ؟؟؟؟؟؟
   اخه یک مدت سایت xbox.com فیلتر بود

   ۰ ۰
  7. Fun. گفت:

   والا وقتی هم xbox.com فیلتر بود ما راحت لایو میزدیم :)
   ایشالله تحریم ها هم ورداشته بشه ، ما یه نفس راحت بکشیم :sad:
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  8. pouya گفت:

   ای گفتی
   کی میشه این ایکس باکس با بازی های هک شدش تو اتق من باشه ؟؟؟

   ۰ ۰
  9. RANDYORTON گفت:

   دیگه به سختی خرید بلک لیست که نیست!
   این جمله رو به خاطر داشته باش
   {هکر ها بیدار اند} B-)

   ۰ ۰
  10. Parsa13 گفت:

   بله ۱۰۰٪ :D :D :D

   ۰ ۰
  11. pouya گفت:

   خوبه xboxگروه c4 رو داره ها
   من بهشون امید وارم :دی
   فک کنم از الان شروع به کار کردن !

   ۰ ۰
  12. Fun. گفت:

   امیدمون اول به خداست بعد به C4 ، جماعتیه که واسه رضای خدا هک می کنه :X :D
   _________________________
   time is the fire in which we burn
   ____________________
   Nintendo Together.Better

   ۰ ۰
  13. pouya گفت:

   کی فک می کرد konami انقدر قوی باشه خدایی

   ۰ ۰
 54. harvest moon گفت:

  دوست عزیز(parsa13) شما جواب سوال منو می دونی؟بالا نوشتم! x-(

  ۰ ۰
 55. rainboy گفت:

  بسه دیگه خدایی کم ترول کنید.قبله کنفرانس سونی همه تو بوق و کرنا میکردن که انحصاری داریم انحصاری داریم.کو؟؟؟Order؟؟؟یا killzone:shadowfall که چن تا پست پایین تر گرافیک و تکسچر های فرا نسلیش رو دیدیم؟؟؟ایکس باکس وان هم مطمئنا طرفدارای خودشو داره و اگه حتی قیمتش ۱۰ برابر این بود فروشه خودشو میکرد ;)

  ۰ ۰
  1. pouya گفت:

   قربون او دهنت

   ۰ ۰
 56. mojtaba23b گفت:

  من نمیدونم همه دارن میگن توهمه چیز ps4 بهتر از xbox one بعد این جا دارن دعوا میکنن یه سر به نظر سنجی IGN بزنید حدود ۲۵۰ هزار نفر شرکت کردن و ۸۵ درصد سونی رو برنده دوستند و ایننقدر پیش فروش ps4 زیاد بوده که گفتن ممکنه با مشکل مواجه بشن, سره چی دعوا میکنید همه چی معلومه اگه مایکروسافت همین سیاستو ادامه بده تا آخره نسل بازارو از دست میده .
  منم قبول دارم از یه سری از بازی های xbox نمیشه گذشت ولی به چه قیمتی ..

  ۰ ۰
  1. Dead Walker گفت:

   ما هم نمیگیم سیاست هاش درسته. ما فقط برای تجربه ی عنوان های مورد علاقه امون سراغ این کنسول میریم. امیدوار بودم کمی از سخت گیری ها در E3 برداشته بشه که نشد :-| . به هر حال هر جور شده گیرش میارم

   ۰ ۰
  2. pouya گفت:

   چیزی که مشخص هست این هست که Xbox بهتر از ps هست برای حرفم هم دلیل دارم
   اما چیز دیگه ای که مشخص هست این هست که مردم که مهم هستند psرو خیلی بیشتر از xbox دوس دارند
   به اعتقاد من این بخاطر باور های غلط مردم شایعات و خاطرات خوبشون با ps1 ,ps2 هست
   ماکرو سافت به معنی کلمه گند زد تو رونمایی از کنسول فوق العادش
   همه ی این ها باعث شده مردم psروبیشتر دوس داشته باشن
   ولی اطلاعات غلط و شایعات زیاد دووم نمی یارن و به زودی همه چی مشخص میشه و فکر کنم نسل قبل که به هر حال ماکرو جلو تر بود تکرار شه…
   در ایران هم طرفداری زیاد معنی نداره
   من خودم عاشق xboxهستم ولی اگر ببینم ps هک شده و بخاطر انلاین بودن همیشه گی برای ما ایرانی ها مشکل پیش میاد و psبهتره خوب معلومه مجبور میشم برم طرف سونی
   همون طور که تو نسل قبل ps3هک نشد برای چند سال اول و فن هاش مجبور شدن ایکس باکس بگیرن

   ۰ ۰
  3. mojtaba23b گفت:

   بسه دیگه چشماتونو باز کنید گفتم برین نظر سنجی IGN ببینید که نزدیک ۲۵۰ هزار نفر شرکت کردن نتیجرو ببینید همه دارن میرن سمت سونی , فن بازی های الکی رو دیگه تموم کنید . امده میگه چیزی که مشخصه xbox بهتر از ps4 , حتما اتصال به اینترنت یا اون DRM یا کینکت اجباری بهتره یا این که میان میگن اینترنت ندارین برین xbox360 بخرین دیگه توهین از این بالا تر به مشتری ندیده بودم یعنی همینه که هست

   ۰ ۰
  4. pouya گفت:

   من چیزی گفتم منم میگم مردم سونی رو بیشتر دوس دارن
   اما د مورد بهتر بودن وان
   کینکت روشه چون تو نسل بعد باید روش باشه جزیی از نسل بعد هست نمی تونه اختیاری باشه
   تو هم مجبور شدی چشم پلی استیشن مسخره که خیلی ضعیف تر از کینکت هست رو بخری می فهمی
   ایکس باکس خاصیت چند کاره بودن رو داره و هم چنین مولتی تسکینگ داره ولی پلی استیشن چی؟
   چرا کسی در بارهی خروجی ۴kحرف نمی زنه؟
   مورد بعدی دسته ی وان هست که بخاطر جای انالوگ هاش و کیفیت ساخت بالا و موتور ویبره تو lsوrsو همچنین شدتی بودن این دکمه ها بهنره
   Drm هم تو پلی استیشن هم هست کی گفته نیست
   قیمت ایکس باکس هم چون کینک روشه گرون تره وگرنه خود دستگاه گرون تر از سونی نیس
   در مورد اینترنت هم بابا خودت که الان اومدی تو این سایت پس اینترنت دری من هم دارم
   برای غربی ها معنی نمی ده اینترنت نداشتن و مشکل بزرگی نیست که این
   ایکس باکس وان چون مال ایندس باید به اینترنت وصل باشه و همیشه کانکت باشه
   قبول کن پلی استیشن بجز او lcdمسخره رو دستش که به هیچ دردی نمی خوره هیچ پیشرفتی نکرده فقط قوی تر شده
   ولی خوب دز مورد بازی های دست دوم هم حق کاملا با شماس
   گند زد ماکرو هیچ توجیهی نداره قبول دارم این مورد رو

   ۰ ۰
  5. pouya گفت:

   اها اسمارت گلس هم یادم رفت که واقعا یک وزنه ای هست برا خودش
   همچنین بازی های انحصاری ماکرو که خودایی تو این نسل کولاک کرده
   فرمان های صوتی به کینکت
   بهتر بودن بی چون و چرای لایو در ایکس باکس
   همه ی این ها دلایل من برای این حرفم هست
   ببین یرای مثال مردم appleرو خیلی خیلی بیشتر از samsungو یاhtcدوس دارن
   و همه ی ما می دونیم appleخیلی ضعیف تر هست تو همه چی ولی مردم خودشون هم نمی دونن چرا appleرو بیشتر دوس دارن
   پس علاقه ی مردم دلیل بر بهتر بودن کنسول نیست…

   ۰ ۰
 57. آرویــن گفت:

  تشکر از رضای گرامی …
  متاسفانه یا خوشبختانه کنفرانس مشاهده نشد …
  اما تریلر متال گیر دانلود گردید ، به راستی عالی بود … :X
  در مورد نکات منفی کنفرانس نیز موافقم و به نظرم قیمت ارائه شده بدترین اتفاق در کنفرانس بود …دی:
  تشکر مجدد ! منتظر بررسی سایر کنفرانس ها هستیم …
  ________________
  SONY make.believe

  ۰ ۰
 58. Maximus گفت:

  چرا خون خودتون کثیف می کنید :sad: :sad: :sad:
  تنها چیز مهم بازی کردنه که هر دو شرکت به نظر می رسه در نسل بعد می خوان عالی عمل کنن.
  درباره one هم آخرش یه راهی برای ما ایرونی ها پیدا می شه :wink: :wink: :wink:
  __________________________________________________________
  one 4 U:only enjoy

  ۰ ۰
 59. محسن گفت:

  والله ما بازی هم ندیدیم تنها بازی که داشتند ریس بود واگرنه بقیش هیچی نبودن :lol: :))

  ۰ ۰
  1. pouya گفت:

   شما به دکتر چشم پزشک مراجعه کنید
   باتشکر

   ۰ ۰
  2. محسن گفت:

   شم به یه روان پزشک مراجعه کنید که مشکل اساسی دارید :)) :lol: :lol:
   باتشکر

   ۰ ۰
  3. pouya گفت:

   چشم شب ادرسش رو از مامان گرامیتون میگیرم

   ۰ ۰
  4. محسن گفت:

   اتفاقا دیشب اون خواهرت نشسته بود داشت منو نصیحت میکرد میگفت به این بگو یه روان پزشک بره هرشب میاد تو اتاق من ……………………………

   ۰ ۰
 60. rainboy گفت:

  آورین پویا

  ۰ ۰
  1. محسن گفت:

   عمو جون شوما چند سالته ؟ شکلات دوست داری؟ :)) :lol:

   ۰ ۰
  2. pouya گفت:

   عمو نه بابا

   ۰ ۰
  3. محسن گفت:

   اره من خیلی وقت هست بابات هستم پسرم داداش جدیدت هم تو راه هست :X

   ۰ ۰
 61. harvest moon گفت:

  من عذرخواهی کنم اکه باعث اختلاف بین دوستان شدم!بی یاین با هم دوست باشیم! :D

  ۰ ۰
 62. shpongle گفت:

  خیلی ممنون به نظر من هم بهترین کنفرانس چند سال اخیر ای ۳ بود

  ۰ ۰
 63. rainboy گفت:

  :)) :)) :)) :)) :)) :))

  ۰ ۰
 64. rezulex گفت:

  حتما اون دسته های ایکس باکس وان رو هم که روی میز بالای دکستاپ هست گزاشتن برای تنظیم چراغ های سالن E3 :lol: :lol:

  یا شاید اقای مهندش نور و صدا و هماهنگی با دسته کنسول این کار ها رو میکنه!!!!
  شاید چند نفر تو این سایت تا حالا کنفرانس زنده کامپیوتر نرفته باشن .. ولی اوناییکه رفتن میدونن
  تجهیزات استیج زنده ۴تا دونه PC و کنترلر کنسول با کارت گرافیک nVIDIA GTX780 نیست..

  ضمنا شما چه تعصب کور کورانه ای دارید ۸-O بازی باید با dev kitویا خود کنسول به صورت زنده قابل بازی باشد(یارو مگه هویجه که دسته به دست وایسه فیلم بازی رو ببینه؟؟؟)
  این که بازی های ایکس باکس وان در نمایش ای۳ سال ۲۰۱۳ با pc و کارت گرافیک انویدیا۷xx انجام گرفت محرز است.و همه جماعت گیمر ان را فهمیدند.
  کار بد توجیه ندارد مثلا بگوییم کیلزون ای۳ سال ۲۰۰۵ هم با ps3 اجرا شده بود…گویا ماکرو سافت اشتباه های سونی را سرلوحه خود قرار داده و قوانین سختی هم به ان اضافه کرده و تخت گاز میرود تا با ۱ دستگاه با اپل تی وی و سونی و همه شرکتها رقابت کند…..
  این را هم بگویم که ۱ تصمیم اشتباه باعث کله کردن نینتندو با اون عظمت و فروش شد . شکست شاخ و دم ندارد ;;)

  ۰ ۰
 65. sir.ali گفت:

  سلام بر همه ی دوستان عزیز می خواستم یکی بهم بگه درد فانتوم رو به انگلیسی چه جوری می نویسن؟
  به نطرم خیلی بازی جالبی میاد.
  امید وارم امسال دلار و یورو قیمتش بیاد پایین تا ما این کنسول هارو بخریم :D :->

  ۰ ۰