در E3 2013 چه خواهد گذشت؟

توسط محمد حسین کریمی در ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ , ۱۰:۳۱

فردا یکی از مهم ترین نمایشگاه های بازی های ویدیویی و همچنین یک روز مهم برای شرکت های بزرگ مدیا و بازی سازی است. امسال این نمایشگاه نسبت به سال های گذشته متفاوت تر است چرا که شاهد کنسول های نسل بعدی مایکروسافت و سونی خواهیم بود و عناوین انحصاری و نسل بعدی که مطمئنا شگفتی ساز خواهند بود. طبق سنت قدیمی سونی و مایکروسافت از این نمایشگاه بهره کافی را می برند تا مردم به کنسول های جدیدی که عرضه خواهند شد جذب شوند حال می خواهد Xbox One باشد یا PS4, به طور حتم جبهه ای که بهترین تجربه از سرگرمی و بازی کردن را به طرفداران نشان دهد برنده است.

به هر حال فردا سونی و مایکروسافت از عناوین لانچ زیادی برای کنسول های نسل بعدی خود رونمایی خواهند کرد و احتمالا صحبت از حمایت کنسول های Xbox 360 و PS3 به میان اید. علاوه بر استودیو های فرست- پارتی این شرکت ها که انحصاری های لانچ بسیاری در دست ساخت دارند شرکت های بزرگ دیگر نیز همانند EA و Ubisfot نیز برنامه هایی برای رونمایی بازی های نسل بعدی و یا نمایش عناوین قبلی خود خواهند داشت.

ناگفته نماند که «نینتندو» نیز در نمایشگاه E3 سخنرانی خواهد داشت اما همانند کنفرانس های سونی و مایکروسافت داغ نخواهد بود.

طبق گفته های سونی همه استودیو های این شرکت در حال ساخت بازی انحصاری برای PS4 هستند و همینطور ۴۰ بازی از این شرکت(هم انحصاری و هم چند پلتفرمی) در E3 2013 حضور خواهد داشت. همچنین باید منتظر اخبار داغی در مورد حمایت سونی از مستقل ساز ها باشیم. سونی اعلام کرده است تا سال ۲۰۱۵ از PS3 حمایت می کند, باید دید این اتفاقی در E3 به انجام می رسد و سونی برنامه ای برای این کنسول دارد یا خیر.

مایکروسافت نیز اعلام کرده است ۱۵ بازی انحصاری که تعدادی از ان ها پروژه جدید و تعدادی از ان ها ادامه عناوین قدیم است بعضی از ان ها در E3 2013 رونمایی خواهد کرد و همچنین این ۱۵ انحصاری در سال اول عرضه One منتشر می شوند. اطمینان داریم که مایکروسافت برای کینکت جدید خود برنامه ویژه ای دارد. باید گفت مایکروسافت Xbox 360 را همچنان حمایت می کند و در E3 برای این کنسول نیز برنامه هایی دارد. استودیو هایی مانند Black Tusk و Lion Head بازی های زیادی در دست ساخت دارند و امکان دارد پروژه Lion Head انحصاری Xbox 360 باشد.(طبق گفته های رئیس این استودیو در توییتر)

کنفرانس های زیر تقریبا پشت سر هم و در یک روز یعنی فردا انجام می شود:

کنفرانس مایکروسافت(۱۰ ژوئن)

مایکروسافت کاری های زیادی برای انجام دادن دارد که مهم ترین اَن ها رونمایی کامل تر از Xbox One است به خصوص رونمایی انحصاری های بیشتر برای این کنسول. مایکروسافت در کنفرانس خود موارد زیادی برای جلب توجه دارد یکی از ان ها کینکت بسیار پیشرفته و یا سرگرمی های جانبی جدیدی که ارائه خواهد داد است. مطمئنا مایکروسافت برای جذب بازیکنان کژوال و غیر حرفه تلاش بیشتری انجام می دهد و قشر ان ها را به عنوان هدف قرار می دهد اما نباید از فرنچایز های بزرگی مانند «هیلو» و «چرخ دنده های جنگ» چشم پوشی کرد, اینها عناوینی هستند که بازیکنان هاردکور را هدف قرار داده اند. در این کنفرانس باید شاهد قیمت و تاریخ عرضه Xbox One نیز باشیم.

کنفرانس الکترونیک ارتز (۱۰ ژوئن)

همانطور که می دانید EA Games یک شرکت بازی سازی بزرگ است و سرمایه کلانی دارد. مطمین باشید که این شرکت هم برای نسل حاضر و هم برای نسل بعد برنامه های ویژه و بزرگی دارد. تمرکز اصلی EA عنوان شوتر اول شخص این شرکت «میدان نبرد ۴» و مخصوصا بخش چند نفره این بازی خواهد بود. «جنون سرعت» جدید با نام «رقبا» برای طرفداران ریسینگ و بازی های ورزشی مثل NBA LIVE و FIFA 14 از نمایش های این شرکت خواهد بود. امیدوار هستیم که عنوانی از سری «جنگ ستارگان» که مالکیتش به دست EA Games رسیده است نیز در نمایشگاه حضور داشته باشند. یکی از احتمالات ما این است که Mirror’s Edge 2 نیز برای کنسول های نسل بعد رونمایی شود.(با توجه به ساخت «میدان نبرد ۴» توسط «دایس» این احتمال کمتر است چون در حال حاضر «میدان نبرد» تمرکز این شرکت است)

کنفرانس یوبی سافت (۱۰ ژوئن)

«یوبی سافت» همیشه در E3 حضور قوی داشته است امسال هم باید مثل همیشه خوب حاضر شود چرا که عناوینی مانند Watch Dogs, Assassins Creed IV, Rainbow Six: Patriots در برنامه شرکت وجود دارند به ویژه این که یوبی سافت استودیو مرکزی THQ را با پروژه هایی که در دست ساخت داشته است را خریداری کرده است و حال عناوینی مانند Under Dog و ۱۶۶۶ نیز شاید از پروژه های جدید شرکت باشد. اگر فرنچایز قدیمی Beyond Good & Evil 2 نیز در کنفرانس تایید شود و یک بازی نسل بعدی کامل باشد موفقیت یوبی سافت تکمیل می شود.

کنفرانس سونی (۱۰ ژوئن)

مطمئنا سونی مثل همیشه با دستی پر از انحصاری های ناب به نمایشگاه پا می گذارد. چند انحصاری گوناگون در فرمت های مختلف خواهیم دید و سونی از امکانات اَنلاین و سوشال PS4 صحبت می کند, اینها احتمالات قوی این نمایشگاه است اما از سیاست های این شرکت ها چه کسی اَگاهی دارد؟ سونی بیشتر قشر هاردکور و حرفه ای ها را در نظر گرفته است. باید صحبت هایی از قفل های DRM و سایر موارد امنیتی به میان اَید. اَیا سونی برای نسل بعد خود از سلاح بزرگش «انچارتد ۴» رونمایی می کند؟ همچنین سونی باید از قیمت و تاریخ عرضه کنسول نسل بعدی خود سخن بگوید.

کنفرانس نینتندو (۱۱ ژوئن)

کنفرانس نینتندو امسال یک کنفرانس اصلی و بزرگ نیست.

کنفرانس و لاین- اپ سگا

امسال برعکس سال های قبل سگا با دست پر به E3 می اید. کنفرانس سگا می تواند بهترین کنفرانس برای طرفداران رایانه های شخصی(PC) باشد. بازی هایی زیر عناوین حاضر در کنفرانس این شرکت خواهد بود:

 • Total War: Rome 2
 • Company of Heroes 2
 • Holiday; Castle of Illusion PC, PSN, XBLA
 • Sonic Lost World Wii U, 3DS

خبر خوب این است که نسخه موبال و تبلت بازی The Cave نیز رونمایی می شود.

کنفرانس و لاین- اپ کونامی

کونامی در E3 امسال از همه فرنچایز های مهم خود یک نمایش خواهد داشت. بازی های پرطرفداری مانند PES 2014, Metal Gear Solid 5 و Castlevania: Lord of Shadow 2 که توسط Mercury Stream در دست ساخت است در E3 حضور دارند.

در این کنفرانس مشخص می شود MGS 5 برای نسل بعدی در نظر گرفته شده است یا همچنان برای کنسول های نسل حاضر عرضه می شود.

کنفرانس و لاین- اپ کپ کام

کنفرانس کپ کام چیز خاصی ندارد به جز یک مورد ان هم نام “سورپرایز بزرگ!” است. لاین اپ اعلام شده این شرکت لیست زیر می باشد:

 • DuckTales: Remastered – PSN,XBL,PC,Wii U
 • Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara – PSN,XBL,PC,Wii U
 • Lost Planet 3 – PS3,Xbox 360,PC
 • hoenix Wright: Ace Attorney: Dual Destinies – ۳DS
 • “یک سورپرایز بزرگ”

ان سورپرایز بزرگ می تواند هر چیز بزرگی باشد چون کپ کام عناوین بزرگ زیادی دارد. اما در هر حال می دانیم که «رزیدنت اویل» جدید نیست زیرا کپ کام چندی پیش این احتمال را رد کرد. شاید تریلری جدید از Deep Down باشد یا Okami 2 کسی چه می داند.

کنفرانس و لاین- اپ اسکوئر انیکس

طرفداران سبک JRPG منتظر این کنفرانس باشند چون Final Fantasy بر خواهد گشت. لیست زیر لاین – اپ این شرکت می باشد:

Deus Ex: The Fall (iOS / Summer
Deus Ex: Human Revolution The Director’s Cut (Wii U / 2013
Final Fantasy X | X-2 HD Remaster (PS3, PSV / 2013
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS3, PC / August 27
Kingdom Hearts HD 1.5 Remix (PS3 / September 10
Lightning Returns: Final Fantasy XIII (PS3, 360 / February 11
Mini Ninjas (iOS, Android / Available Now
Murdered: Soul Suspect (PS3, 360, PC / Early 2014

Thief (PS4, XBO, PC / 2014

در لیست عناوین این شرکت چند عنوان به چشم می اید که به شدت مورد انتظار بعضی بازیکنان هستند. Thief,  Murdered: Soul Suspect و Lightning Returns: Final Fantasy XIII از ان بازی ها هستند.

با توجه به کنفرانس های ذکر شده خود را برای یک E3 داغ اماده کنید. هر شرکت از بهترین های خود به نمایشگاه خواهد اورد و بهترین عنوان های خود را برای نسل بعد رونمایی می کند.  در هر حال فردا اخبار زیادی از صنعت بازی های ویدیویی به میان خواهد امد و ما تمام تلاشمان را می کنیم تا اخبار را سریعا در سایت قرار دهیم.

نویسنده: محمد حسین کریمی
دیدگاه
۱۷۷ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

177 Replies to “در E3 2013 چه خواهد گذشت؟”

 1. sheamus گفت:

  سونی بهترین کنفرانسو میده.بهترین بازی هارو هم معرفی میکنه. :))

  ۰ ۰
  1. caped crusader گفت:

   جمله اول متن یجورایی تو کتم نمیره…..”یکی از مهم ترین نمایشگاه های بازی “؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
   باید میگفتی “مهم ترین نمایشگاه بازی”…این درسته B-)

   ۰ ۰
  2. :| حالا شما عفو کن! :| (GDC-Gamescom …. )

   ۰ ۰
  3. caped crusader گفت:

   نه محمد حسین جان gamescom- gdc و …. به پایه e3 نمیرسن :mrgreen:

   ۰ ۰
  4. با این ضد حالی که ایکس باکس جدید زد فکر نکنم با این اینترنت ایران بشه خیلی روش حساب کرد x-( x-(

   ۰ ۰
 2. sheamus گفت:

  تو بازی های اسکور انیکس منتظر دوتای اولم و تو بازی های کپکام فقط سومی و تو بازی های کونامی کسلوانیا و تو بازی های سگا هم اولی و دومی ;)

  ۰ ۰
 3. Kestrel گفت:

  ۴۰ تا بازی؟؟؟ واو!!! :O :O :))

  ۰ ۰
 4. A.F.A گفت:

  محمد یه اشتباهه لفظیم داشتیا…
  the Cave برا pC اومده.من خودم با هر شخصیتش رو PC دو بار بازیرو تموم کردم…
  احتمالا برا tablet ها موبایل ها قراره بیاد
  ولی جدا از اینا,خداییش با یه E3 خیلی پر بار طرفیم.
  هر شرکتی که بگی بازیهایه فوق العاده ی زیادی داره.
  از ماکرو با هیلو و one تا سونی با انحصاریهایه فوق العادش تا برسی به کونامی و اسکوعر که واقعا بازیهایه فوق العاده ای برایه امسال اماده کردند :X :X
  ولی من خیلی منتظر کنفرانس کونایم و اسکوعرم.چون یه طرف کونایم بیگ باس و گابریلو داره . اون طرف اسکوعر سول ساسپکت و تایدسو لایتینگو کلی بازیه دیگه داره…
  لعنتی چه E3 داریم امسال :X :X

  ۰ ۰
  1. شما درست می گی رفع شد مشکل

   ۰ ۰
 5. Sephiruz گفت:

  سونی سه شنیه غوغایی به پا میکنه.
  ناتی داگم اگر بازی شو نشون بده به نظر من یه IP جدیده.ناتی داگ دوباره یه بازی انقلابی میسازه.

  ۰ ۰
  1. sadra گفت:

   که اگه رونمایی بشه حتما آنچارتد ۴ هستش :D

   ۰ ۰
  2. Marlon Brando گفت:

   روزبه جان,سانتا مونیکا به احتمال زیاد IP جدید نشون خواهد داد.
   ناتی داگ رو بعید بدونم باز هم بخواد IP جدید نشون بده(هنوز TLOU قدم پاش خشک نشده)
   احتمال زیاد اگه بخواد چیزی نشون بده آنچارتد ۴ رو معرفی میکنه
   —————————–
   SONY make.believe

   ۰ ۰
 6. Nelson گفت:

  شبکه ماهواره ایی جایی پخش نمیکنه ببنیم؟!

  ۰ ۰
  1. Fun. گفت:

   مدیر محترم اجازه هست توضیح بدم ؟ ;;) :oops:

   ۰ ۰
  2. mahyar گفت:

   اگر کسی می دونه بگه لطفا .کنفرانس مایکرو رو می شه دید اما بقیه کنفرانس ها رو با توجه به اینکه از ساعت ۱۲ می گذره نیمشه دیگه.

   ۰ ۰
  3. کسی میدونه برای بچه ها توضیح بده.

   ۰ ۰
  4. Fun. گفت:

   مسیر arabsat یا بدر فرکانس ۱۰۷۷۰ v
   قبلا کانال HD نبود اما الان چون HD شده رسیور باید HD باشه !
   سعید فیـ.لتر نشیم ؟ :D

   ۰ ۰
  5. نترس من اینجام.

   ۰ ۰
  6. آرویــن گفت:

   بردار ؛ پوشش زنده در سایت امسال وجود دارد یا خیر ؟

   ۰ ۰
  7. Very Big Daddy گفت:

   عذر میخوام از چه سایتی میتونیم بینیم؟!
   چون من نه عرب ست دارم نه رسیور اچ دی! :D

   ۰ ۰
  8. Leon S.K گفت:

   اکثر سایت ها میزارن ! مثلا گیم اسپات معروف ترینشون هست ! فکر کنم سایت اختصاصی هر ناشری مث مایکرو و سونی مراسم خودشون رو زنده پوشش بدن !

   ۰ ۰
  9. ان شاالله پوشش زنده داریم

   ۰ ۰
  10. Fun. گفت:

   راحت ترین و بی دردسر ترین سایت
   twitch.tv
   البته قسمت چت رو ببندید که هنرنمایی ایرانیا آدم رو رسما نا امید می کنه :|

   ۰ ۰
  11. hessam گفت:

   واقعا ایرانی ها تو قسمت چت آدم رو سرافراز میکنن :|

   ۰ ۰
 7. Fun. گفت:

  خوب تقریبا فردا شب اصلا وقت نمی کنیم بخوابیم :D
  من هم بیشتر منتظر کنفرانس مایکرو و سونی هستم ، سونی هم با اون تیزری که نشون دئاد و اون پرده ای که روی اون جعبه اش کشیده کنسولش رو بیشتر شبیه مکعب روبیک فرض می کنم :mrgreen:
  فقط ویکتوریا یک بازی بده بیرون من راضیم ، مطمئنم همون بازیشون به تنهایی کل E3 رو به خاک و خون می‌کشه :twisted:
  در ضمن محمد حسین ، مایکرو نگفته همه ی ۱۵ تا رو توی E3 نمایش می دیم که گفته بعضی ها رو می زاریم واسه گیمزکام ;;)

  ۰ ۰
  1. Fun. گفت:

   البته خیلی منتظر Wargaming هم هستم ، قراره world of battleships رو نشون بده . . . :X

   ۰ ۰
  2. 0255 گفت:

   فکر کنم امسال نباید منتظر :twisted: Victorai باشیم :|
   به جاش Black Tusk Studio هست که حضورش تایید شده :X

   ۰ ۰
 8. sheamus گفت:

  اگه این جوری باشه یعنی اول مایکرو سافت گزارش میده و بعد اخر سر سونی؟حتما چون کنفرانس سونی داغ تره گذاشته اخر کنسولشو رونمایی کنه که به شدت منتظر دیدن ظاهرشم.. :D :D

  ۰ ۰
  1. همه اینا رو می تونی تو یه کامنت بگی :|

   ۰ ۰
 9. Sephiruz گفت:

  مایکروسافت ۹ دوشنبه و سونی ۵.۵ سه شنبه کنفرانساشونو نشون می دن.

  ۰ ۰
 10. bioevil گفت:

  سونی خیلی بیشتر از مایکروسافت انحصاری داره.مایکرو شکست میخوره.
  منتظر سورپرایز بزرگ کپکام هستم.

  ۰ ۰
 11. avion گفت:

  فقط منتظر بازیهایی هستم که هنوز معرفی نشدن,بازی جدید سانتا مانیکا,بازی جدید From software که احتمالا انحصاری پلی۴ هست والبته بازبهایی که خیلی وقته خبری ازشون نیست,The last guardian و Beyond good and evil 2.

  ۰ ۰
 12. BEST GAME گفت:

  منتظر کنفرانسهای سونی و مایکروسافت هستم تا ببینم واقعا باید کدوم کنسولو بخرم
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
  1. آرویــن گفت:

   BEST GAME@
   هنوز شک دارید ؟ مگر از آنلاین بودن ایکس باکس اطلاع ندارید … :D
   ____________________________
   آروین از انجمن pc $
   آروین از کمپین طرفدارن رزیدنت اویل
   SONY make.believe

   ۰ ۰
 13. HTD_no1 گفت:

  there will be blood
  or jokes

  ۰ ۰
 14. xneon 360 گفت:

  جذاب ترین کنفرانس برایم کنفرانس مایکروسافت میباشد،بعدش منتظر دیدن بخش چند نفره بتلفیلد ۴ هستم و در بعدش هم منتظر رونمایی چندتا انحصاری از سونی “ظاهر کنسولش برایم مهم نیست چون به خوبی از درونش با خبرم ” و در آخر هم منتظر یک نمایش خوب از متال گیر و الرد آف شادو هستم و مقدار یهم اسپلینتر سل و واچ داگز

  ۰ ۰
  1. مایکروسافت یه هایپی این چند روزه راه انداخته که واقعا راه رفتن روی لبه‌ی تیغه. دارن سر چیزی که مطمئنا وجود نخواهد داشت حرف میزنند. این قوانینی که الان توی همه‌ی سایت‌ها در مورد x1 ازش صحبت میشه و خشم طرفداران رو بر انگیخته (عجیب این‌که روزبه همچنان داره از مایکرو حمایت می‌کنه!) به راحتی در کنفرانس مایکروسافت تکذیب و رد میشه و کاملا برای طرفداران جنبه‌ی تبلیغاتی داره و همین باعث میشه که امسال کنفرانس مایکروسافت خیلی بیننده داشته باشه. شک نکنید که مایکروسافت چنین حماقت بزرگی نمی‌کنه که اگر هم ۱ درصد بگیم می‌کنه، نسل بعدی رو دو دستی تقدیم سونی و نینتندو کرده.
   فلذا کنفرانس مایکروسافت از اهمیت به مراتب بیشتری برخورداره و چشم‌های خیلی خیلی زیادی به اون دوخته خواهد شد تا همه وقتی اون قضیه‌ی DRM و حق مالکیت تکذیب شد به خاطر هیچ چیز هورا بکشند و از خوشحالی بال در بیارند!
   اخیرا سهام مایکروسافت رشد چشمگیری داشته و بیل دوباره ثروتمندترین فرد جهانه و درآمد سالیانه‌اش اینقدر هست که اگر کل X1 ضرر باشه هم کک‌اش هم نمی‌گزه!

   ۰ ۰
  2. avion گفت:

   داری sarcastic حرف میزنی یا you mean it

   ۰ ۰
  3. I hope that way

   ۰ ۰
 15. GAME STAR گفت:

  آقا به جای اینکه خبر هارو بذارین لینک دانلود تریلر هاشو بذارین ! !!! !

  دوستان از کدام سایت میشه مستقیم دید ( بدون نیاز به قند شکن ) :-|

  ۰ ۰
  1. Fun. گفت:

   twitch.tv

   ۰ ۰
  2. A.F.A گفت:

   اگه پیدا کردی به ما هم بگو :mrgreen: :mrgreen:
   ولی یکم بگرد پیدا میکنی ;) ;)
   ا….مثله اینکه فان جان گفتن… :)

   ۰ ۰
 16. RANDYORTON گفت:

  خب تشکر بابت زحمت دوست خوبم که بعد از مدت ها دوباره به سایت بازگشت(به خاطر امتحانات بود عایا؟)
  خیلی ها از جبهه خود را از مایکرو به سونی عوض کردند که خوب براشون آرزوی موفقیت میکنم و احتمال۸۹% دوباره نظرشون عوض خواهد شد…….
  منتظر بازی های زیادی در فردا هستم از جمله
  عنوان استدیو black tusk
  BF4
  watch f**king dogs :D
  rainbow6
  gears
  سوپرایز ea
  COD
  Murdered: Soul Suspect
  Mirror’s Edge 2
  total war
  Company of Heroes 2
  splinter cell :black list
  و دست کم ۵ ip جدید از مایکرو

  ۰ ۰
  1. A.F.A گفت:

   یه چند تا جا انداختی
   HALO
   Final Fantasy
   Castlevania Lords of Shadow
   و در اخر هم که بهترینشون هست, :X :X :X MetalGear Solid
   ولی خداییش سول ساسپکت هم خیلی خوبه لعنتی :X

   ۰ ۰
  2. RANDYORTON گفت:

   S**T :| :| :| :|
   انقدر تعدادشون زیاد بود اصل کاری (هیلو) رو جا انداختم :| :| :|
   کسلوانیا و متال گیر هم جای خود دارن :X :X و فاینال فانتزی

   ۰ ۰
  3. RANDYORTON گفت:

   “کنفرانس نینتندو (۱۱ ژوئن)
   کنفرانس نینتندو امسال یک کنفرانس اصلی و بزرگ نیست.”
   عجب توضیح کاملی :lol: :lol: :D

   ۰ ۰
  4. BEST GAME گفت:

   شاهکارو جا انداختی که :-|
   هیلو :X :* :X
   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
   حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  5. sheamus گفت:

   خیلی معذرت میخوام ببخشید کسی میدونه سایتی که e3 رو زنده پخش میکنه چیه؟

   ۰ ۰
 17. orion گفت:

  فقط و فقط ۲ بازیه که میتونه منو سکته بده. اون ۲ تاشم ماله بایوویر جونمه. دراگون ایج ۳. و مس افکت بعدی. کی این e3 میاد :((

  ۰ ۰
  1. 7ONER گفت:

   اونا هم باید حداقل دو سه سال انتظار کشید
   .
   فکر میکنم تا یه RPG درست حسابی دوباره بیاد ، بازی کنیم
   موهامون هم رنگ دندونامون شده

   ۰ ۰
  2. orion گفت:

   خب بازم حداقل یه چیزی ازش میدونیم. :(

   ۰ ۰
 18. mani گفت:

  xbox one شاید تو E3 موفق شه اما تو فروش شکست بدی میخوره
  :( ناراحتم که چرا این طوری شد منی که عاشق ۳۶۰ بودم حالا باید… :((

  ۰ ۰
 19. Ardalan گفت:

  سکته میکنم من تا کنفرانس سونی !!!

  ۰ ۰
 20. mhs گفت:

  اصن دیگه نباید به ماکرو و one فکرکنید چون با اون قوانین تخیلیش هر چه قدرم خوب باشه به درد ما نمیخوره.
  عشق فقط سونی!

  ۰ ۰
 21. ama-pc360 گفت:

  چه کنفرانس هایی////////چه گرد و خاکی بکنه سونی!
  مایکرو هم ۱۵ تا انحصا ری داره! Yes!!!!!

  ۰ ۰
  1. hessam گفت:

   اگه مایکرو ۱۵ تا داره سونی ۲ یا ۳ برابرش رو داره :|

   ۰ ۰
  2. ama-pc360 گفت:

   مگه من گفتم نداره؟

   ۰ ۰
  3. Fun. گفت:

   این ۱۵ تا فقط واسه واسه Xbox One هستش ! سونی الان ۳ تا کنسول زنده داره ها ناسلامتی :wink:

   ۰ ۰
 22. Dark hunter گفت:

  همه کنفرانس ها را خواهم دید به جز ماکروسافت که اصلا برایم مهم نیست ! چون آنچه باید گفته میشد گفته شده و از لیست کنسول ها برای من خط خورده .
  مهمترین کنفرانس برای من سونی و مهمترین بازی برای رونمایی Resident evil out break برای این کنسول دستی هستش ! بیشترین خواسته من بازی های ویتا خواهند بود .
  ———————————————–
  MJ THE ONE

  ۰ ۰
 23. sadra گفت:

  کاش از آنچارتد ۴ رونمایی بشه با سه تای قبلی خیلی حال کردم :)) :))
  دوستانی هم که از pes 2014 انتقاد میکردن باید منتظر برنامه ی کونامی باشن بعدش نظراشونو راجع به این بازی بگن . :mrgreen:

  ۰ ۰
 24. DEADSTAR گفت:

  فقط منتظر مراسم سونی هستم بخصوص برای بازی اخرین نگهبان
  از بابت شکل کنسول که خیالم راحته سونی کم نمیاره
  قدرت کنسولشم که بر همگان اشکاره دیگه
  ___________________
  Sony make.believe

  ۰ ۰
 25. BIG BO$S گفت:

  بهترین لحظه E3 امسال میتونه بازگشت Crash bandicoot باشه. :X :X :X

  ۰ ۰
 26. Mahdi Lj گفت:

  دیگه الان باید بریم تو کار دانلود!

  ۰ ۰
  1. hessam گفت:

   اره واقعا مخصوصا از ۲ تا ۸ هم که مجانیه ;)

   ۰ ۰
 27. sadra گفت:

  فکر کنم شرکت reef entertainment هم جزئیات بیشتری رو از rambo the videogame منتشر کنه.

  ۰ ۰
 28. m4 گفت:

  چرا سونی درباره ی the last of us چیزی نگفت؟!!!!
  :-? :-? :-? :-? :-? :-?

  ۰ ۰
 29. The End Of Ps گفت:

  منتظر کنفرانس سونی هستم شدید ببینم چه کار میکنه :X از خود PS4 گرفته تا تا سورپرایزهای سونی مثل بازی های انحصاری و …. .

  ۰ ۰
 30. Nate drake گفت:

  بسیار بسیار منتظریم تا ببینینم کی قراره کیو بکشه :lol: در کنفرانس مایکرو یه گیرز جدید میتونه خیلی به من حال بده…. کنفرانس EA یه دونه سایه دوزخیان ۲ خیلی فاز میده :X با دداسپیس ۴ هم حال میکنم اگه باشه… کنفرانس یوبی سافت با یه آی پی جدید میتونه تو دل من جا وا کنه چون آی پی های قبلی رو دوست ندارم… کنفرانس سونی هم که…. با یه خدای جنگ ۴ … با یه آنچارتد ۴ …. با یه کراش به دستان ناتی داگ (وای خدا :sad: ) با اون کیلزون خوشکله … با یه آی پی در دستان کیج بزرگ … و کلا با ۴۰ عنوان به نمایش درآمده میتونه رسما منو راهی بیمارستان بخش icu کنه :(( …. کپکام هم میتونه به یه اویل جدید کل نمایشگاه رو به وجد بیاره :X … کونامی هم که مشخصه… اول یه متالگیر انحصاری ( :(( ) و بعد لطقا مثل آدم یه تریلر از گیم پلی درد فانتوم نشون بدید :| (لوس بازی های جناب کوجیما هم ممنوع)

  ————————————
  Sone make.believe

  ۰ ۰
  1. متالگیر انحصاری چه صیغه ایه دیگه؟ :roll:

   ۰ ۰
  2. RANDYORTON گفت:

   متال گیر که هیچ وقت دیگه انحصاری نخواهد شد…..
   یوبی گفته ip جدید معرفی میکنه
   احتمال ۹۹% هم خبری از فضای مرده نخواهد بود
   من قبر سونی رو تو حیاط خونمون کندم امیدوارم نجات پیدا نکنه :D :D :D

   ۰ ۰
  3. Nate drake گفت:

   همن صیغه ای که توش متاگیر سالید ۴ انحصاریه :roll:
   هرچند… همون درد فانتوم رو هم میشه انحصاری تصور کرد… چون همگی میدونن که لذت متاگیر با Dualshock یه چیز دیگست :X دقیقا مثل PES … مثل اویل …

   ۰ ۰
  4. :lol: خندیدیم! الان پی اس رو PS بیشتر کیف میده؟ بر چه مبنایی! در ضمن عزیزم کوجیما اعلام کرد دیگه بازی انحصاری نمیسازه پس دیگه فکر متال گیر انحصاری رو نکن.

   ۰ ۰
  5. منم الن ویک و کال اف و بایوشاک بهم رو ایکس باکس بیشتر مزه داد میشه انحصاری ایکس باکس تصورشون کرد :lol: :lol:

   ۰ ۰
  6. Nate drake گفت:

   از اون جایی که مایکروسافت ۲دانه انحصاری بیشتر نداره شما هر بازی رو که عشقت کشید میتونی انحصاری تصور کنی :lol:

   در ضمن یا شما بایوشاک رو روی پلی ۳ بازی نکردی… یا متای گیم رنکینگ بایوشاک رو واسه پلی ۳ تماشا نفرمودی… ویا کمپلت از مرحله پرتی! :wink: بایوشاک روی ایکس باکس در مقایسه با پلی ۳ و پی سی افتضاح بود! باور کن راست میگم

   ۰ ۰
  7. RANDYORTON گفت:

   مایکرو ۲ دانه انحصاری داره :lol: :lol: :lol: :lol:
   بایوشاک فقط به خاطر گرافیک کمتر رو xboxکمتر نمره گرفت وگرنه اگه بحث مزه دادن باشه همه میدونن خوراک بازی های شوتر دسته ایکس باکسه ;)

   ۰ ۰
  8. هر چی میشه می گن انحصاری :lol: باشه بابا شما خدای انحصاری ما با ایکس باکس بیشتر حال می کنیم به شما ربطی داره. عزیزم می خواستم فقط بهت بگم متال گیر دیگه انحصاری نیست. اره بابا همه بازی ها (اونم مولتی پلتفرم) رو PS3 بهترن از اساسینز بگیر تا جی تی ای :lol:
   در ثانی کامنتت مثل فیلم کمدیه :lol: از صد نمره فقط یک نمره اختلاف بین متاهای نسخه PS3 و Xbox 360 نسخه ۳ شده ۹۴ نسخه ۳۶۰ شده ۹۳ اونم دلیل داره چون نسخه PS3 از ۲۷ نقده ولی نسخه ۳۶۰ از ۳۳ نقده ۶ تا نقد اضافه شده میانگین فقط یک نمره اختلاف شده. اول فکر کنی بعد حرف بزنی بهتره عزیزم. در ضمن افتضاح اجرای بازی های مولتی پلتفرم PS3 هست! :lol:

   ۰ ۰
  9. Leon S.K گفت:

   کاری به انحصاری و دسته و سبک و لذت ندارم !
   اما چیزی که درمورد بایوشاک واضح بود و در اکثر فیس آف ها نشون داده شد ضعیف ترین کنسول ممکن برای “بایوشاک:بی کران” ایکس باکس بود ! بهترین هم PC!

   ۰ ۰
  10. من کاری به انحصاری و دسته و چیزا ندارم!
   چیزی که تو فیس اف ها مشخص بود کیفیت برتر PC بعد هم Xbox 360 بود. کیفیت نسخه ps3 از همه تار تر بود.

   ۰ ۰
  11. Leon S.K گفت:

   ربطش چیه دقیقا؟ :roll: خوب اینکه توی بازی های مولتی پلتفرم اکثرا روی ایکس باکس نیم درصد بهتر بودن انکار ناپذیره !
   من منظورم حرف شما بود که متای بایوشاک روی PS رو بخاطر نقد هاش میدونستی !

   ۰ ۰
  12. The End Of Ps گفت:

   اتفاقا رو اصلا هم رو ۳۶۰ کیفیتش بهتر نبود !! به فیس آف یوروگیمر مراجعه شود لطفا …

   ۰ ۰
  13. ama-pc360 گفت:

   تا الان که ۶ سال از عمر پلی ۳ گذشته تا صد سال دیگه هم هر بازی مولتی پلتفرمی از نظر کیفیت بصری در ایکس باکس بهتر اجرا میشه.
   این دیگه اثبات شدس! اگر اینطور فکر نمیکنی بهتره مراجعه کنی به بازی های قدیمی تر و هر دو نسخه رو بازی کنی! مافیا ۲ مثال خوبیه.

   ۰ ۰
  14. Leon S.K گفت:

   امیر سالار جان اصلا بحث سر مافیا ۲ و اینا نیست ! بحث فقط بخاطر یک جواب بی ربط که فقط بخاطر خالی نبودن عریضه بود رفت به این سمت ! الان بحث اصلی سر اینه که بایوشاک بی نهایت روی PS3 نمایش بهتری نسبت به ۳۶۰ داشت ! دیگه این فکر کش دادن نداره !

   ۰ ۰
  15. کیفیت Xbox 360ش بیشتره!

   ۰ ۰
  16. Leon S.K گفت:

   “کیفیت Xbox 360ش بیشتره!”
   من دیگه حرفی برای گفتن ندارم :|
   بی منطقی کامل ! چشم بستن بر روی حقیقت ! :|
   کل دنیا یه چیز میگن این فن های دی بازی یه چیز دیگه ! شما پدیده اید به خدا !

   ۰ ۰
  17. HTD_no1 گفت:

   حالا خوبه مقایسه هاش هست که سند فاجعه بودن bioshock رو xbox رو به نام زدید. از df بالاتر؟
   ۱)هیچ کجای مقاله هیچ کدوم رو برتر از دیگری ندونسته
   ۲)گرافیک بازی رو خیره کننده دونسته حالا اینکه شما ۱۸۰ درجه نظرت با بزرگترین انالیزور گرافیک دنیا فرق داره من موندم توش
   ۳)همونقدر که فریم ریت رو xbox پاینتره از اونور ps هم مشکلات screen tearing داره
   ۴)در کل هر ۲ تا نقطه ضعف و قوت خودشون رو دارند، هر ۲ تا خوبند و هیچ کدوم از اون یکی‌ بهتر نیست.

   ۰ ۰
  18. Leon S.K گفت:

   آبتین @
   جمع بندی کلی یوروگیمر:
   The more responsive PS3 game gets the nod for delivering a more consistent, flowing gameplay experience and its deficit in terms of rendering resolution is really difficult to pick up on bearing in mind how strong the FXAA blur is on both platforms. The addition of tearing isn’t particularly attractive, but the extra controller response is preferable during intense combat scenes. Alternatively, those especially susceptible to screen-tear may prefer the 360 version, despite it featuring heavier dips in performance in more demanding scenes.
   @محمد حسین
   OH MY LOOOOOOOOL
   ببین کی به من میگه بی منطق! من کل هیلو ها به جز ریچ برام خسته کننده ترین بازی ممکن بود ! من کی گفتم هیلو خدا بود؟ من یه بار هم توی بحث ها طرف هیلو ۴ رو نگرفتم ! چون انقدر چیپ بود با اون متای ضد حالش که اصلا هنوزم که هنوزه بازیش نکردم ! خوبه وقتی میخواید به یکی وصله بچسبونید اول ازش اطلاعات داشته باشید ! اگرم جایی طرفداری هیلو های قبلی رو کردم دستورات مدیرتون بود که میگفتن بیا فلان جا کامنت بده :)

   ۰ ۰
  19. @leon
   تو دقیقا همینطوری حرف میزنی تصمیم گرفتم مثل خودت حرف بزنم شاید حالیت بشه. منطق رو که بوسیدی گذاشتی کنار! تا ۲۰ روز پیش هیلو خدا بود دیروز شد (یه بازی که ازش خوشم نمیاد خیلی :lol: حقیقت چیزیه که نمی خوای بفهمیش! منطق رو نمی بینی من چیکار باید بکنم! :lol:

   ۰ ۰
  20. @ محمدحسین
   به جای این کامنتا برو خبر ترجمه کن مرد مومن. این حرفا برات آب و نون نمیشه ها.

   ۰ ۰
  21. HTD_no1 گفت:

   @leon
   الان دقیقا از اون عبارت Alternatively به بعد یعنی‌ وحی نازل نکردیم که کدوم بهتره و میشه دقیقا همون بند ۴ کامنت من. واضحه فکر کنم
   نمیخواستم وارد بحث بشم ولی‌ به خاطر این جمله “بایوشاک روی ایکس باکس در مقایسه با پلی ۳ و پی سی … بود!” گفتم یک چیزی گفته باشم. پیس او آرتی بود برا خودش اثر Nate drake!

   ۰ ۰
  22. Nate drake گفت:

   مستر کریمی عزیز… همون موقع که محمد رضا فن دوآتیشه مایکروسافت بود بارها گفت که از هیلو لذت نمیبرم… شاهد بیشتر خواستی در خدمتم :wink:

   ۰ ۰
  23. Fun. گفت:

   :| :| :|
   خدارو شکر با نوعی از انحصاری کیفی هم آشنا شدیم :|
   تمامی شوتر ها با این اوصاف انحصاری ایکس باکس هستند چون با دسته ی ایکس باکس کیفشون بیشتره :|

   ۰ ۰
  24. با این منطق کلا همه‌ی بازی‌های مولتی انحصاری پلتفرمی‌ هستند که هر کس داره! من PC بازم پس بازی‌های مولتی انحصاری PC هستند برای من! loooooooool
   ای کاش بالاخره یه روزی بیاد بعضی‌ها مفهوم انحصاری رو تمامُ کمال درک کنند.

   ۰ ۰
  25. Fun. گفت:

   به من می‌خندی آیا ؟ :D

   ۰ ۰
  26. نه به اون بالاییت.

   ۰ ۰
  27. Nate drake گفت:

   مدیر مهربان از تو بعیده :| محبت کنید یه دور دیگه کامنت منو مطالعه بفرمایید… درست متوجه منظورم نشدی :wink:

   ۰ ۰
  28. princeofpersia گفت:

   هیچ منطقی ندراه, الان انتظار داری چجوری تصور کنیم؟
   الان فقط متا گیر ۴ انحصااری هست! بعد اینکه از نظرت متال گیر با گیم پد PS بیشتر حال میده باید اون رو انحصاری دونست! :| :| :|
   اعتراف به اشتباه هیچ چیزی از آدم کم نمیکنه ها! برعکس بزرگ منشیش رو میرسونه!
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  29. Nate drake گفت:

   سید من هیچ اشتباهی نکردم که بخوام بهش اعتراف کنم … من خودم به شخصه پرو و اویل رو با هیچ دسته دیگه ای دوست ندارم تجربه کنم … اویل رو راست و خدایی با دسته ایکس باکس داشت حالم بد میشد… متالگیر رو هم که تاحالا رو هیچ کنسولی غیر از پلی بازی نکردم و بازی نخواهم کرد :X چون ۱۰۰% لید پلتفرم درد فانتوم هم پلی ۳ یا ۴ خواهد بود!

   ——————————————-
   Sony make.believe

   ۰ ۰
 31. دوستان سایت هایی که ای۳ رو با کیفیت پایین نشون بده میشناسید ؟ من اینترنت ۵۱۲ مخابرات دارم .

  ۰ ۰
  1. Nate drake گفت:

   کیفیت پایین رو نمیدونم… اما میدونم گیم اسپات و سایت ایکس باکس نشونش میدن! اصلا چه کاریه؟؟ کنفرانس ها از ساعت ۱۰.۳۰ شروع میشن! ساعات رایگان دانلود از ساعت ۲ تا ۸ صبحه… سایت گیمفا هم بلافاصله بعد از اتمام کنفرانس میذارش واسه دانلود… شما کنفرانس مایکرو رو بذار واسه شب بعد… کنفرانس یوبی رو حین پخش کنفرانس EA دانلود کن… کنفرانس EA رو هم حین پخش کنفرانس سونی… بعد ساعت ۷ صبح کنفرانس سونی رو بذار واسه دانلود ایشلاه ۱ ساعته تا ساعت ۸ تمام میشه… اگرم نشد فدا سر سونی که ترافیکت تموم شد :D

   —————————————-
   Sony make.believe

   ۰ ۰
  2. A.F.A گفت:

   میگم شما برید تو کار مشاوره ی درسی و برایه بچه ها وقت درسی و زندگی تایین کن :mrgreen: :mrgreen: خداییش باور کن کارت میگیره :mrgreen: :mrgreen:
   ولی یه مشکله کوچولو با برنامتون وجود داره…
   اونم اینه که گیمر جماعت نمیتونه صبر کنه :mrgreen:
   یعنی تا دید یه چیزی اومده همینجور حول و ولع میگیردش و تا اونو نگیره از زندگیو هستی میوفته :mrgreen: نمیتونه هیچ کاره دیگه ای انجام بده…
   من یکی که اینجوریم…تا دیدم یه چیزی اومده که دوسش دارم,دیگه تا نبینمش مثله استیون هاوکینگ رو صندلی پشته کامپوتر ولو میشم تا دانش پر بشه بتونم ببینمش :mrgreen: :mrgreen:

   ۰ ۰
  3. Nate drake گفت:

   خوب شما همزمان با دانلود اخبار مراسم رو موبه مو و در اسرع وقت داری از سایت های گوناگون مطالعه میکنی… دیگه صبر کردن که نمیخواد :|

   ۰ ۰
  4. A.F.A گفت:

   نه اقا رضا,من منظورم صبر کردن برایه رسیدن شب برایه دانلود و کلا صبره پر شدن دانلودو میگم…واگرنه بچه هایه خوبه دیبازی کاره پوششو میدن ;) ;)

   ۰ ۰
  5. مخابرات اینترنت نامحدود میده قطعی هم نداره ماهی ۲۰ تومان .

   ۰ ۰
  6. سرعت هم نداره!

   ۰ ۰
  7. داره ولی آپلودش پایینه .

   ۰ ۰
 32. اگه مثل قبل کنفرانس هر کمپانی رو به صورت کامل و کیفیت بالا بزارید خیلی خوب میشه.
  مخصوصا یوبی سافت

  ۰ ۰
 33. hessam گفت:

  امسال اصلا از لاین اپ کپ کام راضی نیستم x-(

  ۰ ۰
  1. آرویــن گفت:

   ( در پی پاسخ )
   کپکام ممکن است ” سوپرایز بزرگش ” واقعا بزرگ باشد …
   به هر حال به نظر بنده اگر نینتندو حضور نمیافت سنگین تر بود …
   ____________________________
   آروین از انجمن pc $
   آروین از کمپین طرفدارن رزیدنت اویل
   SONY make.believe

   ۰ ۰
 34. saeed mirabi گفت:

  بخش مایکروسافت و جعبه مجهول یک که اصلا برام مهم نیست ! ( حتی اینقدر )
  بخش EA هم که چیز خاصی برام نداره ! بتلفیلد هم که میشه تصور کرد چیه
  بخش یوبی سافت که آن هم مثل مایکروسافت ! ( حتی اندازه اینقدر ) هم اهمیت نداره
  —————————————————————————————————
  اما سونی و کپکام و کونامی :X را عشق است .
  این ۳ تا از اهمیت بسیار بالای برای من برخوردار هستند

  ۰ ۰
  1. A.F.A گفت:

   سعید میگم تو اصلا E3 امسالو نبین…
   خودمون بعدا بهت خبرا رو میرسونیم :mrgreen: :mrgreen:
   ولی دلت میاد اسکوعر نبینی سعید :X :X
   با اون بازیاش که با عقل و هوش ادم بازی میکنه :X :X

   ۰ ۰
  2. RANDYORTON گفت:

   الان واقعا برای چی کپکام عشق هست؟؟؟؟؟سوپرایزش هم اگه خیلی خوب نباشه تقریبا میتونیم بگیم دست خالی داره میاد :| :|

   ۰ ۰
  3. saeed mirabi گفت:

   وقتی میگه سوپرایز بزرگ یعنی یک چیز خیلی خاص هستش
   بسیار خاص ! اکثریت ( دیپ دان ) را دیدن پس سوپرایزی محسوب نمیشه
   پس منتظر انفجار نمایشگاه توسط کپکام باش !
   وقتی میگه سورایز بزرگ یعنی قراره همه سوپرایز بشوند .

   ۰ ۰
  4. saeed mirabi گفت:

   اسکوئر هم از خط و آرمان های خودش بسیار دور شده است !
   یعنی اون دئوس و هیتمن را نداشت مطمئنا اسمش را هم بخاطر دیگر نمی سپردم

   ۰ ۰
  5. Sephiruz گفت:

   آقا سعید عاشقتم…
   فکر میکردم فقط خودم عشق شرکت های ژاپنی ام بگو نه , هستند بزرگانی که هنوز میدونن هنر و بازی چیه.
   ایـــــــــــــــــــــــــــــــــول. :)) :))

   ۰ ۰
  6. saeed mirabi گفت:

   من هرچی دارم از شرقی هاست !
   دنیای گیمم بر پایه بازیهای شرقی بنا شده است !
   درسته با عنوانی از اکتیویژن بسمت دنیای گیم قدم گذاشتم ! ( ریور راید )
   ولی این عناوین شرقی بودن که من را اسیر خودشان کردند .

   ۰ ۰
  7. Sephiruz گفت:

   جای سخنی باقی نیست. :((

   ۰ ۰
 35. princenima گفت:

  کسی نمیدونه take two میاد یا نه? Wwe14 ،nba 2k14 چی شدن? :?:

  ۰ ۰
  1. نه TAKE TWO حضور نداره!

   ۰ ۰
 36. AxeL گفت:

  ۱. امیدوارم مایکروسافت بگه که این شایعات مربوط به XBOXONE درست نیست.واین کنسول نه نیاز به اینترنت داره(هر۲۴ ساعت ۱ بار) .وبازی هایه دسته ۲ رو هم اجرا میکنه.(هرچند که بعیده)
  ۲.EA یه فیفا نسل بعدی رو نمایش بده وهمین امسال هم برا PC فیفا نسل بعدی منتشر بشه (هر چند که بعیده که همین امسال شاهد یه فیفا نسل بعدی در PC باشیم)
  ۳.از UBISOFT فقط یه PRINCE OF PERSIA جدید میخواهیم و دیگر هیچ(که بعیده)
  ۴.سونی قیمت کنسول رو اعلام کنه ونهایتا قیمتش ۳۹۹ دلار باشه.البته امیدوارم شاهد یه کرش دیگه باشیم (هرچند که بعیده)
  ۵. سگا که کاملا امسال به PC باز ها حال میده در نتیجه چیز خاصی از جناب سگا نمیخواهیم.
  ۶.امیدوارم که امسال کونامی به PES گند نزده باشه.و همچنین PC هم جز پلتفرم هایه MGS باشه.
  ۷.امیدوارم که کپکام بزرگ یه ONIMUSHA یا DINO CRISIS جدید رو به عنوان سور پرایز بزرگ معرفی کنه (هر چند که بعیده)

  ۰ ۰
  1. A.F.A گفت:

   واقعا…یوبیسافت بجایه اینکه شیره ی اساسینو بیشتر بکشه بیاد یه پرینسه جدید معرفی کنه…والا از هر چیزی بهتره :-| :-|
   ولی همونطور که گفتی,بعیده :-|

   ۰ ۰
  2. BEST GAME گفت:

   آخ داغ دل منو تازه کردید :cry: :cry:
   prince کجایی که دلم کبابه :cry: :cry: :cry:
   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
   حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  3. princeofpersia گفت:

   جان من رو صدا کردی؟ کاری داشتی؟ B-)
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  4. Dark hunter گفت:

   احتمالا یه Prience of persia برای PS vita در حال ساخت هستش ! تو که این همه بهش علاقه داری باید یکی بخری O:-)
   ——————————————
   MJ THE ONE

   ۰ ۰
  5. princeofpersia گفت:

   این احتمال از کجا اومده ؟ که من هیچ جا ندیدم؟ :| :roll:
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  6. Dark hunter گفت:

   سازنده Silent hill origins چند تا اسکرین شات ازشون در رفته که یکیش مربوط به یه بازی ترسناک هستش یکیش هم POP !
   نمای دوربین به کنسول های دستی مربوط هستش + گرافیک بازی
   سازندش قبلا هم برای PSP بازی میساخته که احتمالش قوی تر میشه
   —————————————-
   MJ THE ONE

   ۰ ۰
  7. princeofpersia گفت:

   اووووووووووووو , این خبر که برای عهد آریا مهره!
   اگر باشه انحصاری ویتا بعیده!
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
 37. slayer گفت:

  سونی میترکونه

  ۰ ۰
 38. NWR گفت:

  به جز Gamespot که فیلتره چه سایت هایی مستقیم E3 رو نشون می دن :-/

  ۰ ۰
 39. آرویــن گفت:

  ( خوشحال )
  انتظار تا شاهکار سونی در E3 …
  ____________________________
  آروین از انجمن pc $
  آروین از کمپین طرفدارن رزیدنت اویل
  SONY make.believe

  ۰ ۰
 40. general amin گفت:

  اون نشان کونامی و کپکام خودش برای یک مراسم کافیست :X
  سونی هم که قرار است منفجر کند و هر چه جلوی راه است را ویران کند :X

  ۰ ۰
 41. 7ONER گفت:

  امیدوارم دوتا RPG خوف معرفی شه ، همین ( نه مثل ویچر و دارک سول و … که یک قرن باید منتظرشون بود ) :-|

  ۰ ۰
 42. I AM ALONE گفت:

  طاقتمون دیگه تموم شد.پس چرا فردا نمیشه :((

  ۰ ۰
 43. Marlon Brando گفت:

  فقط کنفرانس سونی رو خواهم دید مثل هر سال
  ————————-
  SONY make.believe

  ۰ ۰
  1. the last of us گفت:

   اره دقیقا دیدن بقیه کنفرانس ها تلف کردن وقت و ترافیک … البته به استثنای اسکوار انیکس شاید اون رو هم اگه تویچ پوشش بده دیدم

   ۰ ۰
  2. Marlon Brando گفت:

   البته Watch Dogs یوبی هم عنوانیه که نمیشه ازش گذشت.
   کنفرانس EA هم هر سال زنده میدیم ولی امسال خیلی سوت و کوره
   —————————-
   SONY make.believe

   ۰ ۰
  3. the last of us گفت:

   یه چیزی الان که deep down تو کنفرانس خود کپکام نیست … احتمالش هست تو کنفرانس سونی فقط نمایش داشته باشه … و انحصاری باشه ؟؟؟ :-/ :-? /:) :D

   ۰ ۰
  4. 0255 گفت:

   ۹۸% انحصاریه!

   ۰ ۰
  5. Marlon Brando گفت:

   ۰۲۵۵@
   کپکام و انحصاری؟!!! :-?
   امیدوارم انحصاری باشه ولی بعید میدونم
   ————————
   SONY make.believe

   ۰ ۰
  6. the last of us گفت:

   پیام تا نسل قبل کلی انحصاری و انحصاری زمانی برای سونی میزد …. تقریبا اکثر بازی هاش انحصاری زمانی سونی بودن … این نسل سونی تو نگه داشتنشون خراب کرد :cry:

   ۰ ۰
 44. the last of us گفت:

  یعنی اسکوار برای سونی و ps3 ترکونده … دمش گرم …

  Final Fantasy X | X-2 HD Remaster (PS3, PSV / 2013
  Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS3, PC / August 27
  Kingdom Hearts HD 1.5 Remix (PS3 / September 10

  رقص سامبا :mrgreen:

  ۰ ۰
 45. DmC گفت:

  یه دونه خبر از Bayonetta بدن ما خوشحال میشیم ! یکی دو سال پیش یه تیزر ۱۰ ثانیه ای نشون دادن دیگه اعصاب نذاشتن واسه ما . خدا کنه از انحصاری Wii U در بیاد . اگه سازنده باهوش باشه و جون خودش رو دوست داشته باشه نباید انحصاری کنه !
  کنفرانس کپکام هم به نظر هیجان انگیز میاد ! سورپرایز بزرگ !

  ۰ ۰
  1. Nevan گفت:

   خبر از۲ Bayo که قطعا هست. JP Kellams یکی از اعضای PG هم توییت کرده که خبر های خوبی برای E3 داریم. اما در مورد خارج شدن از حالت انحصاری، با اینکه خودم خیلی دوست دارم اینطوری بشه، اما فکر نکنم حالا حالا ها این اتفاق بیوفته. از بازی هیچ اثری در سایت رسمی سگا نیست (با اینکه Sonic Lost Worlds که اونم انحصاری Wii U هست تو سایت سگا صفحه داره) و هر خبری از بازی هم میاد مربوط به نینتندو دایرکت های نینتندوست. ما نمی دونیم چه نوع قراردادی بین نینتندو و سگا بسته شده در مورد شرایط انحصار بودن Bayo 2. (اما در این حد می دونیم که نینتندو داره به قسمتی یا تمام بودجه ساخت بازی رو پرداخت می کنه و ناشر بازی هم نینتندو هست) شاید انحصاری زمانی باشه و شایدم هم هیج وقت از انحصار Wii U خارج نشه.

   تمام حقوق این IP متعلق به سگا هست و سگا میتونه هر کاری دوست داره با این بازی انجام بده، اما در آخر همه چیز به قرارداد بین این دو شرکت و البته میزان فروش بازی بستگی داره. باید منتظر بود.

   ۰ ۰
  2. اخه با این همه تعریف منفی و سیستم ضعیفی که Wii U داره چطور باز انتظار دارن فروش این عنوان بالا باشه ؟! اینطوری صد در صد شکست سنگینی میخوره واسه این بازی . که هیچ طرفداری دوست نداره همچین اتفاقی بیوفته .

   ۰ ۰
 46. silver گفت:

  یعنی حتی یه درصد احتمال داره این سورپرایز کپکام اونیموشا یا داینو کرایسیس باشه؟!
  شاید هم Hunting Ground!
  E3 امسال بسی خوش خواهد گذشت!

  ۰ ۰
 47. lich king گفت:

  بیشتر از همه منتظر rome 2 :X و bf4 هستم . خیلی بد شد که ۲k کنفرانس نداره وگرنه شاید از red dead redemption 2 یا عناوین دیگه یا تریلری از gta v رونمایی میشد :(( البته بعید نیست در کنار نمایشگاه به صورت جدا رو نمایی بشن . فقط خدا کنه سونی هم با اون قفل drm مثل ماکروسافت حالمون رو نگیره

  ۰ ۰
 48. Leon S.K گفت:

  برای بنده که کنفرانس مایکرو پشیزی ارزش نخواهد داشت ! به مانند نسل قبل نیز از آن ۱۵ عدد انحصاری که یکیش معلوم شد و سبک گرافیکیش خدای خنده بود هم بعد مدتی برای PC خواهد آمد و اون موقع تجربش میکنیم ! نیازی هم نداریم هر ۲۴ ساعت یک بار پی سی رو به اینترنت وصل کنیم و حضور و غیاب به عمل بیاوریم.
  EA هم با اینکه مانند مایکرو پول پرست و مغرور است اما بازی های خوبی دارد و منتظر عناوینی مانند دراگون ایج ۳ و مس افکت ۴ هستم ! بقیه بازی هاش هم ذره ای ارزش ندارند !
  یوبی سافت همیشه IP های متنوعی داشته ! از این خصلتش لذت می برم ! اما اگر کمی از حجم خیار پوست کندنش کم کند بهتر است ! در میان عناوین یوبی سافت اندکی منتظر واچ داگز هستم ! میخوام ببینم اونقدر خوب هست که سازندگانش برای ارباب این سبک یعنی GTA شاخ و شانه می کشند یا نه ! رونمایی از یک پرنس جدید هم می تواند من را با یوبی آشتی دهد ! البته یک پرنس شیک و مجلسی ! نه یک دسته خیار !
  مهم ترین کنفرانس امسال هم مربوط به پادشاه بر حق و واقعی صنعت گیم یعنی سونی ! رونمای از یک کیلزون و لیتل بیگ پلنت و آنچارتد و آخرین ما و رسیستنس ( هرچند شرکت سازندش رو از دست داد ) و اینفیموس و سایرن و بیاند و هوی رین و گرند توریسمو و بتل آل استار و تویستد متال و خدای جنگ و چندین IP جدید واقعا مرا خوشحال خواهد کرد ! هرچند که همان مورد اول کافی است تا بعضی ها خودشان با دستان خودشان خودکشی کنند و به فکر کشتن دیگران نیفتند !
  نیتندو هم که اگر IP جدید معرفی نکند باید زودتر از مایکرو قبرش را برای خروج از گردانه رقابت ها بکند ! بعد از حملات رئیس EA بدجور جایگاه این کنسول متزلزل شده است ! البته شاید مانند واقعه های گذشته بعد از نمایشگاه با درصد زیادی افزایش سود رو به رو شوند و کار و بارشان راست و ریست شود !
  سگا مطمئنا برنامه های زیادی دارد ! رونمایی از یک کنسول جدید زمزمه هایش بدجور به گوش می رسد ! خیلی دوس دارم این پادشاه سال های دور کنسول سازی به رقابت ها برگردد و خس و خاشاک های این صنعت را جمع کند ! IP های استراتژیکش هم که یک دانه اش کافی است تا ماه ها یک پی سی باز را سرگرم کند ! چه برسه به دو دانه ! رونمایی از یک ونکوش جدید هم خرسند کننده می باشد !
  کونامی هم با دست پر آمده ! به شدت منتظر شاهکار اصیل لرد آو شادو هستیم ! یک هک اند اسلش ژاپنی و پر اصالت ! با سری متال گیر هم حتی یک بار هم نتوانستم ارتباط برقرار کنم پس نمی توانم زیاد منتظرش باشم ! مبارک طرفدار هاش ! آن PES اش هم خیلی خوب است ! زیرا باعث میشود فیفا خوش تر بدرخشد !
  کپ کام لیستش نا امید کننده است ! دعا میکنم هرچه سریع تر به بازی برگردد و IP های شاهکار و اصیل و بیاد ماندنی ای مانند اوکامی،اونیموشا،رزیدنت اویل،دینو کرایسیس،دویل می کرای و … را معرفی کند ! دعا هم می کنم زودتر دست از این روند غربی شدنش بردارد ! در کل منتظر هستیم تا کپ کام به میدان برگردد !
  اسکوئر هم از آن شرکت های دوس داشتنی و خاطره ساز هست ! شاید بعد از کپ کام خاطر ساز ترین باشد ! امیدوارم یک دیوس اکس درست حسابی و هاردکوری معرفی کند که به شدت شماره های قبلی را لذت بردیم ازشان ! با سری فاینال فانتزی هم دوس دارم آشنا شوم و فرصت خوبی می باشد زیرا یک ریمیک از آن ها برای PS3 در دست ساخت هست ! دو دانه دیگر هم در راه هستند ! عنوان دزد هم خوش مزه به نظر می آید ! فقط امیدوارم مانند دیس آنرد مخفی کاری اش آبکی نباشد ! عنوان تازه رونمایی شده ی مردرد: سول ساسپکت هم به شدت زیبا و خوش رنگ بود ! جزو عناوین مورد انتظارمان است ! رونمایی از یک لارای جدید نیز خوشحال کننده است !

  ۰ ۰
 49. Chrome گفت:

  خیلی خوب بود محمد جان!
  پیش بینی من این است که شروع کنفرانس با نمایش بازی های PS3 همراه خواهد بود و بعد از آن نیز باید شاهد نمایش بازی های ویتا باشیم که با معرفی چند بازی جدید نیز برای این پلتفرم همراه خواهد شد همچنین استدیوهای جانبی سونی می‌توانند در این بخش و در این کنسول دستی نمایشی بسیار خوب داشته باشند. نیمه دوم و پایانی کنفرانس به سخت افزار جدید سونی اختصاص می‌یابد و سونی می‌تواند با چند تریلر گیم پلی از عناوین خود همگان را مبهوت قدرت PS4 سازد. علاوه بر آن احتمال معرفی چند بازی جدید نیز وجود دارد.
  رویای من این است که نیمه ی دوم کنفرانس با معرفی یک بازی جدید از Team ICO و Quantic Dreams شروع شود از احتمالات این بخش باشد.توضیحات و نمایش های بیشتر و مفصل تر از بخش های متنوع PS4 نیز محتمل است و از آنجایی که سونی بر آفلاین بودن و الویت کنسولی PS4 تاکید بیشری نسبت به مایکروسافت و One دارد می تواند نظر منتقدان،سایت ها و گیمر های حرفه ای را به خود جمع کند.

  ۰ ۰
 50. Sirius گفت:

  اول سونی بعد یوبی سافت بعدش EA !
  مایکروسافت که دیگه ناامیدم کرد!
  امیدوارم سرعت سایت درست مثل موقع رونمایی از X1 افتضاح نباشه.

  ۰ ۰
  1. اون کم شدن سرعت فقط واسه دی بازی نبود . کلا همه سرور ها رو کند کردن . حتی همین الان هم همینطوریه ولی ما کمبود سرعت رو کمتر احساس میکنیم چون الان تقریبا همه سایت های پر بازدید دارن از حداکثر رم و سی پی یو برای بالا نگه داشتن سایت استفاده میکنن .

   ۰ ۰
  2. Chrome گفت:

   الان که نظرات بچه های همین سایت و حتی سایت های خارجی رو می خونم، فکر می کنم که وان و ویندوز هشت مایکروسافت یک عقب گرد بسیار بزرگ برای این شرکت خواهد بود.سخت افزار ضعیف تر،تاکید بر آنلاین بودن، بدبینی طرفداران و منتقدان و پافشاری و کری خوانی های مایکروسافت مسیر را برای این کنسول مستطیلی سخت خواهد کرد.
   حداقل پیش بینی من این است که سونی با تجربه ی فوق العاده ی خود وان را به سگا سترن دیگری تبدیل کند. کنسولی که سگا را به شیب سقوط کشاند.

   ۰ ۰
  3. Leon S.K گفت:

   مطمئنا همینطوره شایان جان ! کامنتت رو باید طلا گرفت ! توی اکثر سایت های خارجی اعتراضات خیلی شدید هست ! نه بخاطر اینکه اینکه اینترنت ۳ مگابیت ندارن ! بخاطر اینکه حضور و غیاب هر روزه و قوانین الکی و خنده دار خرید و فروش یا غرض دادن بازی اعصابشون رو خورد کرده ! ایکس باکس وان نیومده داره شکست میخوره ! هنوز خیلی از ناشر های بزرگ اعلام نکردن که آیا از ایکس باکس وان پشتیبانی میکنن یا نه ! با توجه به حجم اعتراضات هم سونی الان میاد به یا حرکت استراتژیک میشه ناجی گیمر ها و هاردکور ها و خیلی راحت نبرد این نسل رو شروع نشده میبره ! حتی اگر هم سیاستی مشابه به مایکروسافت در سرش داشته با این وضعیت همش رو فراموش کرده ! چون سونی مشتری مدار هست و به شعور خریدار هاش احترام میذاره و اونا رو زندانی خودش نمیدونه !
   -_____________________________-
   Sony Make.Believe

   ۰ ۰
  4. princeofpersia گفت:

   شایان جان خیلی ها هم مشکلی ندارن و هنوز هم سمت مایکرو موندن چه تو این سایت چه سایت های دیگه! :wink:
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  5. Chrome گفت:

   درسته صد درصد موافقم محمد رضا جان،حداقل سونی به دلیلت سیاست خوبش در سخن گفتن با مشتری ها برنده خواهد بود. اصولا گیمرها همگی آزادی طلب هستند ،دوست دارند خودشان تعین کنند که آنلاین یا آفلاین بازی را ادامه بدهند،خداشان تعین کنند که به چه کسی می توانند بازی خود را بدهند و اگثرا از حصار ایجاد شده توسط مایکروسافت که آن ها را محدود کرده متنفر هستند.
   امیر جان باید آن دست از طرفداران را کسانی دید که چشم خود را بر روی حقیقت بسته اند.برای مشاهده ی اختلافات می تونید به فروم مجله ی رسمی Xbox مراجعه کنید که مسئولان از شدت درگیری تایپیک های مربوط به این کنسول را بستند و نظر گذاری برای مدتی مسدود شده بود.
   در ضمن بنده هیچ جانبداری نسبت به سونی ندارم و حتی اگر مایکروسافت بهتر عمل می کرد از سیاست آن طرفداری می کردم. اما سیاست های جدید مایکروسافت یعنی از بین رفتن کنسول های خانگی و وجود نداشتن نسلی پس از نسل هشتم که بسیاری از تحلیل گران نیز اون رو پیش بینی کرده اند.به نظر من حمایت از سونی می تونه حمایت از آینده ی گیمر ها باشه که با این کار مایکروسافت به خطر افتاده است.

   ۰ ۰
 51. MilAd.gH گفت:

  ممنون محمد حسین عزیز.
  E3 امسال خیلی جذابتر و متفاوت تر از سالهای قبل خواهد بود.

  ۰ ۰
 52. princeofpersia گفت:

  کنفرانس مایکرو که قطعا زنده میبینم و شاید کمی هم از EA و احتمالا یوبی رو هم ببینم,فقط و فقط به امید اینکه شاید شاید از شاهزاده ایرانی جدید رونمایی بشه :roll:
  و اما کنفرانس سونی با اینکه ذره ای ارزش نداره دیدنش و مفت هم نمی ارزه برام. و لی خوب تو ساعات رایگانم هست و از ترافیکم کم نمیشه . شاید بیدار موندم و دیدمش.ببینم آیا سورپرایزی داره یا نه!
  امیدوارم وقتم رو حروم نکنه! و فقط خدا رحم کنه به بعضی ها که ظاهرش خوب و بدون ذره ای عیب و نقص باشه, وگرنه اونموقع هست که نوبت تسویه حساب میرسه! :twisted: :mrgreen:
  ______________________________
  Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
  1. Fun. گفت:

   سید اتفاقا من فقط به خاطر قیافه ی کنسول می خوام مراسم سونی رو ببینم ، کافیه ابروش یکم کج باشه :mrgreen: :lol:

   ۰ ۰
 53. victor hogo گفت:

  خب واقعا از اون e3 هایی هستش که سال ها از اون صحبت میشه!
  همه ی کنفرانس ها رو خواهم دید ولی خب قطعا کنفرانس سونی از سایرین چند.ین سر و گردن بالاتره :X
  بعدش کنفرانس یوبی سافت و Ea خیلی با ارزشن ولی خب رغبت زیادی برا کنفرانس مایکرو ندارم و تنها دلیلش چند بازی مولتی پلتفرم مثل کال آو دیوتی خواهد بود محبوبم هم یعنی هیلو ۵ حتی اگه حضور داشته باشه قطعا نمایشی از گیم پلی نخواهد داشت!!

  ۰ ۰
 54. 0255 گفت:

  مث اینکه کنفرانس مایکروسافت برا هیچکی مهم نیست! امیدوارم توی عمل هم ثابت بشه و فردا همه به توئیچ حمله نکنن تا طرفدارها بتونن راحت ببینند :D

  ۰ ۰
  1. princeofpersia گفت:

   مطمئنم پربیننده ترین خواهد بود. چون علاوه بر هوادارها , خیلی ها هم با توجه به صحبت های اخیر میخوان ببینن مایکرو تو E3 چی میگه. :-?
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
 55. 0255 گفت:

  منتظر حضور کوجیما توی کنفرانس مایکروسافت هستم :mrgreen:
  کنفرانس سونی رو هم فقط به خاط انحصاری جدید From Software نگاه می کنم

  ۰ ۰
 56. the last of us گفت:

  اقا شایعاتی هست سونی داره تلاش میکنه …mgs5 رو دوباره به انحصار خودش در بیاره … یعنی به نظرتون چقدر محتمله … ؟؟؟

  ۰ ۰
  1. Dark hunter گفت:

   فکر کنم شایعه شده Phantom pain قراره انحصاری بشه .
   انحصاری بشه چی میشه ! :roll:
   بعید نیست شایدم یک MGS انحصاری برای Vita هستش ! :-?

   ۰ ۰
  2. princeofpersia گفت:

   صفر درصد! چون کوجی دیگه دوست نداره انحصاری بزنه! متال گیر سالید ۵ هم مگه از اول انحصاری بود که الان دوباره بخواد بشه!
   این شایعات از کجا میان موندم من!
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  3. the last of us گفت:

   اسمش شایعه است داد … از دوباره منظور سری بود نه تک بازی …

   ۰ ۰
  4. 0255 گفت:

   فردا شب معلوم میشه انحصاری هست یا نه :D

   ۰ ۰
 57. the last of us گفت:

  ولی دیپ داون رو شرط بندی میکنم حداقلش انحصاری زمانی ps4 … همه نشانه ها که هاکی از این موضوعه :mrgreen: :X

  ۰ ۰
 58. mr.zombie گفت:

  مهمترین کنفرانس واسم مایکرو هستش میخوام ببینم چه حرفایی در باره ی اون قوانین دارن بزنن…تکذیب یا تاییید….گوشه چشمی هم به مراسم سونی خواهم داشت تا بیشتر درباره ی کنسولش بشنوم…..درباره ی بازی ها هم بیشتر منتظر سورپرایز هام به خصوص کپکام و همچنین ip های جدید….
  ___________________________________
  Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۳ MEA Co. All rights reserved :arrow:
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
 59. Meraj Fathi گفت:

  منتظر رونمایی از tekken7 و mk10 هستم.

  ۰ ۰
 60. Ali Hybrid گفت:

  ممنون از محمد حسین بابت نوشتن این مقاله !
  خب حرفارو دوستان زدن و من فقط منتظر فردا میمونم ! :)

  ۰ ۰
 61. Sephiruz گفت:

  از هم اکنون بوی سوپرازهای بزرگ سونی و بازی های کنسولش می آد.
  سونی سربلند از کنفرانس خواهد آمد.

  ۰ ۰
 62. Gish2012 گفت:

  آخ آخ آخ! باید برم ترافیک بگیرم واسه فردا!!

  ۰ ۰
 63. Amir.M گفت:

  کنفرانس اسکوئر انیکس و سگا باید جالب باشه
  ________
  به امید هیتمن جدید :X

  ۰ ۰
 64. GODLESS گفت:

  دیدن لایو هر کدوم از کنفرانسا یه حاله دیگه ای داره

  ۰ ۰
 65. BATMAN LOVE گفت:

  امروزه؟
  خیلی هیجان انگیزه!

  ۰ ۰
 66. AMIRMAHDI گفت:

  اقا من میگم کنفرانس مایکروسافت بهتره اینو قبول کنید چون مایکروسافت یه برگ برنده داره و اونم اینه که کینکت۲ و مطمئن باشید سونی شکست میخوره و البته باید منتظر یه کال اف دیوتی با یه دنیای جدید باشیم اقا سعیدو محمد حسین جان خواهشا شما هم نظرتو در این رابطه بگو

  ۰ ۰
 67. BATMAN LOVE گفت:

  در حال حاضر فقط منتظر دیدن ظاهر ps4 هستم

  ۰ ۰
 68. m100eti گفت:

  حیف که اونور نیستیم بشه بریم E3 ، چاره ای نداریم از همینجا نگاه کنیم
  وای چی بشه E3 امسال و یوبی سافت و سونی و ای اِی و ماکروسافت و سگا و کونامی و…………………………………………. تا صبحم بنویسم تموم نمیشه.
  قطعا ماکروسافت و یو بی سافت بهترین کنفرانس و به ویژه به
  ترین بازی ها رو ارائه میدن.به امیده روزی که بازی ها و کمپانی های ایرانی در وسط اون همه بازی قد علم کنن.

  ۰ ۰