معرفی شخصیت‌های فیلم «هابیت»

توسط bijan joker در ۵ آذر ۱۳۹۱ , ۰۱:۰۰

امروز در این پست برای شما عزیزان و سینما دوستان قصد داریم به معرفی ۱۳ کاراکتر (کوتوله) اصلی سری فیلم هابیت بپردازیم تا خود را برای اکران این فیلم در هفته‌های آینده بیشتر آماده کنید، به هر حال هر چه نباشد قرار است که ما از این ماه تا سالیانی بعد، هر جا صحبت از عظمت و بزرگی و فروش و … مربوط به این فیلم بزرگ شنیدیم، به خود ببالیم که این فیلم در دوران نوجوانی و جوانی ما اکران شده و فیلم برای نسل ماست.
قبل از هر چیز گفتن این نکته ضروری احساس میشود که معرفی این سیزده شخصیت با این فرض ارائه میشود که خوانندگان عزیز عنوان ۴ واحدی قبلی (یعنی سری ارباب حلقه‌ها) را پاس فرمودند و با دیگر شخصیتها اصلی چون: گندالف (گندالف خاکستری)، بیلبو بگینز (پدر فردو بگینز)، گالوم و … آشنایی دارند.

۱- Thorin

ثورین (هنرپیشه: Richard Armitage)، فرزند Thráin و نوه ی Thrór، پادشاه زیرین کوهها
ثورین سردسته و فرمانده گروه dwarves (کوتوله ها) می‌باشد. لقب او Oakenshield است که مربوط به این ویژگی او می‌شود که دارای سپر و شمشیری خاص و قدرتمند است که در دنیای دردونی زمین ساخته شده و ویژگی‌های خاصی را به او می‌دهد تا در مبارزات به نوعی شکست ناپذیر شود. او در دوران جوانی خود شاهد ویرانی و کشتار هم قبیله‌ای های خود توسط اسماگ (اژدهای شرور داستان) و به غارت بردن اموال و جواهراتشان بود، انگیزه‌ی اصلی او برای تشکیل گروه، انتقام گیری از اسماگ و بازگرداندن دارایی‌های مردمانش است. قرار است که در فیلم شاهد جسارت و شجاعت و قهرمان ستیزی بیشتری نسبت به دیگر افراد گروه از او باشیم.

۲- Dori

دوری (هنرپیشه: Mark Hadlow)، برادر اوری و نوری
دوری مسن‌ترین در بین دیگر برادرانش است و همچنین جزو باهوشترین اعضای گروه محسوب می‌شود، از این رو همیشه نگران بیلبو بگینز در بین مبارزات و مواقع خطرناک است. در عین حال او در اکثر مواقع توان غلبه در برابر ترس را ندارد (به خصوص زمانی که وارد کوه‌های مه آلود شود)، اما جای نگرانی نیست، زیرا در کنار بیلبو، میتواند چاره اندیشیهای بجایی در این جستو جو داشته باشد.

۳- Nori

نوری (هنرپیشه: Jed Brophy)، برادر دوری و اوری
نوری بسیار به دو برادرش وفادار است، او هم مانند برادر بزرگ خود همیشه مشغول مراقبت از برادر کوچکتر یعنی اوری که دچار کمی عقب ماندگی ذهنی است، بوده و همیشه یک فرد منضبط و پایبند به قوانین قبیله خود است و هرگز به دنبال دردسر و سرپیچی از قوانین نمی‌رود. زمانی که گروه در طول مسیر با وارگز (Wargs) (گرگنما) رو به رو می‌شوند، حضور نوری در جمع کوتوله ها به شدت حیاتی احساس می‌شود.

۴- Ori

اوری (هنرپیشه: Adam Brown)، برادر دوری و نوری
اوری در بین برادران خود، جوانترین است. او با وجود چهره‌ی بی روحی که دارد جزو دانشمندان کوتوله ها محسوب می‌شود. در طول مسیر این سفر گروه از راه حل‌هایی که این نابغه ی عقب مانده مطرح می‌کند، استفاده میبرند. او همچنین علاقه خاصی به نواختن فلوت دارد.

۵- Balin

بالین (هنرپیشه: Ken Stott)، برادر داولین و از خویشاوندان ثورین
بالین مسن‌ترین فرد گروه است و مانند برادر خود از یاران وفادار ثورین. محل زندگی او در کوههای متروکیست که سالیانی پیش اسماگ (اژدها) آنجا را به نابودی کشاند. او همچنین از همراهان پدر ثورین (Thráin) نیز بوده است، به شکلی که در آخرین سفری که پدر ثورین نا پدید می‌شود و توسط ساحران به دام میفتد، بالین از شاهدان آن اتفاق بوده است. او با توجه به سن و سال خود جزو بهترین مبارزان و جنگجویان گروه محسوب می‌شود، به طوری که بیلبو بگینز در کنار او احساس آرامش میکند و او را رازدار خود میداند.

۶- Dwalin

داولین (هنرپیشه: Graham McTavish)، برادر بالین و از خویشاوندان ثورین
همانطور که از ظاهر داولین مشخص است، او تنومندترین و پرقدرتترین فرد گروه است. در کتابهای تالکین (نویسنده اصلی داستان هابیت و ارباب حلقه ها)، ظاهر او با ریشهای آبی و کمربند طلایی توصیف شده است، اما پیتر جکسون تصمیم گرفته که او با این شمایل در مقابل دوربین قرار بگیرد. از او به عنوان وظیفه شناس‌ترین فرد گروه یاد می‌شود. او همچنین کسی است که در مواقع بحرانی به بیلبو اجازه‌ی استفاده از حلقه را می‌دهد.

۷- Óin

اوین (هنرپیشه: John Callen)، برادر گلوین و از اقوام دور ثورین (در بعضی منابع; پسر عموی ثورین)
اوین همیشه همیار برادرش است، او از اخلاق خشنی برخوردار است و با کسی شوخی ندارد و در زمان مبارزه و جنگ آوری هیچ رحمی ندارد. او همچنین علاقه‌ای به روشن کردن آتش دارد و این استعداد او کمک بسیاری در این سفر محسوب می‌شود.

۸- Glóin

گلوین (هنرپیشه: Peter Hambleton)، برادر اوین و از اقوام دور ثورین (در بعضی منابع; پسر عموی ثورین)
گلوین از معدود افراد گروه است که متاهل است و پسری با نام گیملی دارد که حتما او را در سری ارباب حلقه ها به یاد دارید (کوتوله تبر به دست ریشو با هنرپیشگی John Rhys-Davies). او هم مانند برادر خود به راحتی احساساتی نمی‌شود، به شکلی که در اوایل آشنایی با بیلبو چندین و چند بار با او درگیر می‌شود. جالب است بدانید که شخصیت گلوین در قسمت اول فیلم ارباب حلقه ها هم حضور کوتاهی داشت، البته بازیگر این نقش در آنجا باز هم Rhys-Davies بود.

۹- Bombur

بامبور (هنرپیشه: Stephen Hunter)، برادر بافور و پسر عموی بیفور
بامبور سنگین وزنترین فرد گروه است، تالکین او را در کتاب، بسیار عظیم و پهن و سنگین توصیف کرده است. در مورد تامین خورد و خوراک گروه، او وظیفه خورد را به خوبی بر عهده می‌گیرد. او همیشه یا گرسنه است و یا احساس خواب آلودگی دارد. او بانمکترین و شادابترین عضو گروه است و همین اخلاق او تسکین دهنده روحیه یاران در طول سفر می‌باشد. البته او هم مانند گلوین متاهل است.

۱۰- Bofur

بافور (هنرپیشه: James Nesbitt)، برادر بامبور و پسر عموی بیفور
بافور هم مانند برادر و پسر عموی خود هیچ وابستگی‌ای به ثورین ندارد و تنها به دلیل هیجان و البته بدست آوردن طلا حاضر به شرکت در این سفر شده است. او بسیار به بامبور وابسته است و این دو همیشه در کنار هم هستند و از مشخصات اصلی او، می‌شود به علاقه‌ی او نسبت به خواندن سرود دست جمعی ایرلندی همراه یاران خود اشاره کرد.

۱۱- Bifur

بیفور (هنرپیشه: William Kircher)، پسر عموی بافور و بامبور
او هم مانند پسر عموهای خود تا قبل از شروع سفر هیچ گونه رابطه‌ای با خاندان سلطتنی ثورین نداشته است، در عوض از خانواده‌ی کارگران و آهن گران است. همچنین همانطور که مشخص است تکه تبری در پیشانی او فرو رفته، که باعث شده او قدرت تکلم خود را از دست بدهد، بنابر این او با ایما و اشاره برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده می‌کند. او همچنین هیچ ترسی از ترولها (غولهای درون قارها) ندارد. همچنین عاشق مربای تمشک و سیب ترش است.

۱۲- Fili

فیلی (هنرپیشه: Dean O’Gorman)، برادر کیلی و برادر زاده ثورین
فیلی و کیلی جوانترین جنگجو در بین دیگر افراد گروه هستند. هر دو زیر دستان و سختگیری‌های عموی خود یعنی ثورین بزرگ شده‌اند. او چشمان بسیار تیزی دارد، به طوری که تمامی کوتوله‌ها در محیطهای خطرناک از جمله غارها و کوهای مه آلود مدیون چشمهای تیز او هستند. این دو برادر در گروه بسیار مفید ظاهر می‌شوند و دارای چابکی بیشتری نسبت به دیگر اعضا هستند و تمامی این تواناهی را مدیون آموزشهای عموی خود هستند.

۱۳- Kili

کیلی (هنرپیشه: Aidan Turner)، برادر فیلی و برادر زاده ثورین
همانطور که گفته شد کیلی به همراه برادر خود، جوانترین عضو در بین کوتوله ها هستند. او و برادرش تا قبل از این، در ماجراجویی‌های زیادی شرکت نداشته‌اند و از این حیث نسبت به دیگران، کم تجربه محسوب می‌شوند. هر دو برادر دارای اخلاقی خوب و رفتار بسیار با احترام و شاداب در مقابل اطرافیان هستند. در کتاب اصلی هر دو برادر با موههای بور توصیف شده‌اند، اما پیتر جکسون در مورد کیلی ترجیح داده است که از موههای تیره تر استفاده کند. نقش کلیدی این دو برادر در جنگاوری پنج ارتش اتفاق میفتد.

این بود معرفی سیزده کوتوله‌ی بد قیافه و دوست داشتنی فیلم هابیت که برای اولین بار و به زبان فارسی در سایت قرار گرفت، امیدواریم که مورد توجه قرار گرفته شده باشد و اکنون که با این گروه آشنا شدید شما را دعوت می‌کنیم به پوستر دیدنی فیلم که همگی این سیزده نفر در کنار هم قرار گرفته اند:

با توجه به این که چنین متنی در هیچ یک از نشریات و وبسایتهای مربوطه دیده نشده، کپی برداری از این متن بدون ذکر منبع (دی‌بازی) توصیه نمی‌شود.

دیدگاه
۷۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

73 Replies to “معرفی شخصیت‌های فیلم «هابیت»”

 1. saman گفت:

  من عاشق این فیلمم :>

  ۰ ۰
  1. Max Payne گفت:

   ممنون بردیا جان! ;)
   بد نبودش که با شخصیت های یک شاهکار آشنا بشیم :X
   __________________________________
   حقوق بگیر

   ۰ ۰
  2. bijan joker گفت:

   خواهش میکنم رفیق، خوشحالم که مفید واقع شد…

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
  3. Ali Hybrid گفت:

   خدا خیرت بده برادر !! اگه بدونی چه قدر خوشحال شدم !!
   آخه من اینقدر سری ارباب حلقه ها رو دیدم دیگه ازدستم در رفته !! به همین خاطر بی صبرانه منتظر یه شگفتی دیگه از پیتر جکسون هستم !
   بازم ازت ممنونم !!

   ۰ ۰
  4. bijan joker گفت:

   از خوشحالیتون، خیلی خوشنودم رفیق… ;)

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
  5. EPIC SINA گفت:

   حتما کتابشو بخونید. شاهکاره

   ۰ ۰
 2. 360 KING گفت:

  بهترین فیلم سال که توی دنیا غوغا به پا میکنه این سری از فیلم هیچوقت از ذهن من پاک نمیشه و همچنین قدیمی هم نمیشه فقط خدا کنه زود کیفیت های ۷۲۰p و ۱۰۸۰p اکران بشه
  ممنون واسه این مقاله زیبا!!!

  ۰ ۰
  1. اسماعیل گفت:

   ۴ تا ۶ ماه بعد از اکران نسخه ی بلوری میاد :| :|

   ۰ ۰
  2. Albert Wesker گفت:

   فروردین منتظرش باش

   ۰ ۰
  3. bijan joker گفت:

   خواهش میکنم… به احتمال زیاد باید تا اواسط اردیبهشت برای بدست آوردن کیفیت اصلی فیلم منتظر ماند…

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
  4. mr_sasma گفت:

   برای این فیلم باید منتظر کیفیت های خیلی بالاتری باشی. این فیلم برای اولین بار با دوربین های ۴k فیلم برداری می شه. می دونی این کیفیت چند برابر ۱۰۸۰p هست؟!

   ۰ ۰
 3. اصلا فیلم چی بود؟ :lol:

  ۰ ۰
 4. saeed mirabi گفت:

  با تشکر از بردیا عزیز !!! :/
  مشخصا با دیدن این کارکترهای کوتوله !!! :/
  دیگر اصلا سمتش نمیروم چون میدانم ارتباطی بین و من این فیلم اصلا نیست !!! :/
  فکر کنم بدرد خودت و روزبه بخورد !!! :/
  برای نوه های خودتون بشینید از این فیلم تعریف کنید !!! :/
  ————————————————————————————————–
  من حتی توی عصر اژدها : ریشه ها هم با این نژاد کوتوله ها مشکل داشتم !!! :/
  اگر توی نبرد پایانی لازمشون نداشتم حتی سراغشون هم نمی رفتم !!! :/
  ————————————————————————————————–
  قیافه این ۱۳ تا برای من شبیه کیسه بوکس است !!! :/
  هر چی بیشتر بزنم لذت بیشتری میبرم !!! :/
  __________________________________
  SONY make.believe-(انجمن Martial Art’s )

  ۰ ۰
  1. mohammad.m گفت:

   منم اصلا با این کوتوله جماعت حال نمی کنم :-s

   ۰ ۰
  2. bijan joker گفت:

   سعید جان میِـــــــــــــــــــــــــــــــــدونم … میــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدونم … :roll:
   ۱۰۰% من و روزبه و سینا و سید امیر و جناب Bozqurd و جناب TDK 4EVER و بسیاری دیگر از رفقا (گروه nWo ملقب :mrgreen: )، قطعا با غرور برای نوه هامون از این شاهکار تعریف میکنیم. فقط قول بده که شما هم به نوه هاتون بگید که به هیچ عنوان این فیلم و AVATAR رو تماشا نکردید!

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
  3. GAME STAR گفت:

   اوه بردیا اون nWo خوب امدی ترکیدم از خنده :))

   حالا کدوم تان کیون نش هستین ؟؟ :D :D :D

   ۰ ۰
  4. saeed mirabi گفت:

   مطمئنا بهش میگم ندیدم !!! :/
   بعد از اینکه خود نوه ام فیلم دقایقی ازش را دید متوجه میشود !!! :/
   چرا بابا بزرگش سمت این فیلم ها نرفته !!! :/
   تازه این فیلمی نیست که اصلا در یاد من بماند !!! :/
   حتی شما !!! :/ چون آثار زیادی می آیند ولی تنها چند تا نام هست !!! :/
   که جاویدان می ماند آن هم حتی کمتر از انگشتان دو دست !!! :/
   بعدشم در زمان نوه های ما !!! :/ دیگر دنیای سینمایی وجود ندارد .
   دنیا سینما و گیم کاملا با هم یکی میشوند .

   ۰ ۰
 5. ama-pc360 گفت:

  از بهترین و بزرگ ترین فیلم هاست،این هابیت.
  منون از بردیای عزیز…..

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   خواهش میکنم، قطعا همینطوره که میفرمایید… ;)

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 6. crash گفت:

  کلا داستان ها و افسانه هایی که مربوط به اسکاندیناوی میشه جالب هستن
  سپاس برای خبر

  ۰ ۰
 7. اسماعیل گفت:

  به به ، از همین الان عاشق کاراکتراش شدم :X :X

  ۰ ۰
 8. MARCUS2 گفت:

  با تشکر از شما
  ولی اما چرا ۱۳ شخصیت باید انتخاب بشه؟ ۱۳ عدد فراماسونریست. :-?

  ۰ ۰
  1. MARCUS2 گفت:

   مگه من چی گفتم که باید دیس بخورم؟

   ۰ ۰
  2. crash گفت:

   اشکال از شما نیست
   کم لطفی دوستان به خودشون در باب مطالعه و عدم توجه به اتفاقات پیرامونشونه
   وگرنه حرف شما درسته

   ۰ ۰
  3. william wallace گفت:

   اینکه هر چیزی در اطرافمون هست رو بخوایم به یک گروه ربط بدیم یه خورده تندرویه و ربطی هم به این نداره که دوستان در این مورد بی اطلاعند ;)
   هرچند من واست دیسلایک نزدم.

   ۰ ۰
  4. Bozqurd گفت:

   خود بیلبو رو اشاره نکردن. چون عضو ۱۴ـمی که گاندولف برای ثورین انتخاب کرده بیلبو بوده و قبلا در ارباب حلقه های به اندازه ی کافی درباره ی ایشون فهمیدیم.
   یعنی کلا می شوند ۱۵نفر.(با گاندولف)
   ———–
   Pc Forever
   —————
   The Hobbit

   ۰ ۰
  5. bijan joker گفت:

   مرسی از شما…
   ما که دیس نکردیم، ولی ربطی هم به اون موضوع نداره…

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 9. princeofpersia گفت:

  بردیا چجوری حساب کردی شد ۴ واحد ؟ :-? :-/
  ______________________________
  Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۲ MEA Co. All rights reserved :arrow:
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
  1. Bozqurd گفت:

   Return of the King
   رو ۲ واحد حساب کرده :D

   ————
   Pc Forever
   —————-
   The Hobbit

   ۰ ۰
  2. bijan joker گفت:

   امیر جان، رفیقمون دقیقا زد رو ۱۰۰ امتیازی… :mrgreen:
   البته اون سه قسمت هر کدومشون حکم یک عنوان ۴ واحدی رو داره که روی هم رفته میشه ۱۲ واحد، که من نخواستم زیاد پیچیدش کنم!… :D
   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
  3. princeofpersia گفت:

   آها. حدس زده بودم البته :P . یعنی این سه گانه رو من هر چند بار ببینم باز هم لذت بخشه. دوبلش هم فوق العاده بود :X
   ______________________________
   Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۲ MEA Co. All rights reserved :arrow:
   انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
 10. A.F.A گفت:

  اصلا این fili و kili رو میبینم اشک تو چشام جم میشه. :cry: :cry: :cry:
  اگه برین کتاب hobbit رو بخونین ,منظورمو میفهمین… :cry: :cry: :cry:
  ولی اگه وقت کردین حتما کتاب هابیتو اگه نخوندین بخونین که الحق فوق العادست.

  ۰ ۰
 11. Bozqurd گفت:

  بردیا خان خیلی ممنون. زحمت کشیدی. فقط یه نکته که بیلبو عموی فرودو هست نه باباش!

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   حق با شماست، همانطور که حتما اطلاع دارید در کتاب اومده که پدر واقعی فرودو، دروگو بگینز* هست، ولی از اونجایی که هیچ اشاره ای به شخصیت پدر اصلی نشده و گفته شده که از کودکی (به علت مرگ پدر و مادر فرودو)، او نزد بیلبو بزرگ شده، به نوعی میشه گفت که او حکم پدرش رو داره…
   به هر حال ممنون از شما رفیق هابیت باز و ارباب حلقه ها بازه حرفه ایم… ;)

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 12. bijan joker گفت:

  سعید جان لطفا اون دو خط آخر رو حذفش کنید، ممنون…

  _________________________________
  ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   در ضمن دیگه فکر نمیکنم که این پست، برای اولین بار و به زبان فارسی بر روی اینترنت قرار داده شده باشه، این قسمت متن برای ۳۰-۴۰ روز پیش در نظر گرفته شده بود و الانه احتمالا متون مشابه انگلیسی و فارسی به راحتی پیدا بشه…

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 13. xneon 360 گفت:

  بردیا جون دست گلت درد نکنه،از لحظا کرکتری که هرگز به پای ارباب حلقه ها نمیرسه مخصوصا نبود آراگون و لگولاس :X :X
  ولی خب دنیای هابیت ها هم برام جالبه و خیلی منتظرم ببینم میتونه موفقیت های بی نظیر ارباب حلقه ها رو تکرار کنه(برای من ارباب حلقه های یکی است!!! :X )

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   ممنون روزبه جان…، درسته که این ۱۳ کوتوله از اصلیترینهای این سری هستند، اما در قسمتهای دوم و سوم این سری یه کاراکترهای جدیدی وارده قصه میشن که کم از آراگون و … ندارند… /:)

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 14. william wallace گفت:

  بسیار ممنون..مطلب بسیار خوبی بود…امیدوارم این دفعه شاهد یه شاهکار باشیم ;)
  ____________________
  فرزام از SONY make.believe

  ۰ ۰
  1. itachi گفت:

   مگه دفعات قبل نبودیم

   ۰ ۰
  2. william wallace گفت:

   من که هیچ وقت جز طرفداران سری ارباب حلقه ها نبودم و شاهد شاهکاری هم نبودم :D

   ۰ ۰
  3. itachi گفت:

   مگه حتما باید طرفدارش باشی که ازش لذت ببری

   ۰ ۰
  4. william wallace گفت:

   دوست من،من هم نگفتم که از فیلم لذت نبردم و ارباب حلقه ها هم یک فیلم خوب بود که میشد ازش لذت ببری اما نه یک شاهکار.در ضمن اگه طرفدار یک فیلم و سبکش باشی مطمئنا بیشتر لذت خواهی برد ;)

   ۰ ۰
  5. bijan joker گفت:

   لطف دارید فرزام جان، امیدوارم که این بار بیشتر با فیلم ارتباط برقرار کنید… ;)

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
  6. william wallace گفت:

   من هم امیدوارم هرچند این سبک به سختی با من ارتباط برقرار می کنه :D

   ۰ ۰
 15. GAME STAR گفت:

  بسیار ممنون بردیای عزیزم :X

  باز هم عالی نوشتی :O

  با این می دونم این فیلم می ترکاند ولی به هیچ و جه به این ژانر علاقه ندارم :P

  شاید باورتون نشه فیلم ارباب حلقه هارو فقط قسمت اولش تونستم به زور ببینم :O

  خوب دیگه سلیقه است دیگه :O

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   مرسی بهروز عزیز… در مورد ارباب حلقه ها هم اگر دو قسمت دیگر رو هم ببینی نظرت قطعا عوض خواهد شد… :-?

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
  2. amir.gtm گفت:

   منم باهات موافقم بردیا جان! ;)
   آخه واقعا برام عجیبه که بعضی دوستان میگن از ارباب حلقه ها خوششون نیومده! /:)

   ۰ ۰
 16. princeofpersia گفت:

  من کلا یه تریلر از هبیت دانلود کردم (برای فیلم اول) همون که داخلش کوتوله ها تو یه کلبه ای جمع هستن بعد یکیشون شروع به خوندن میکنه! یعنی اصن یه وضی.یه آواز فوق العاده دلنشین و زیبا اسم این فیلم رو میشنوم یاد اون ترانه میوفتم :X
  ______________________________
  Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۲ MEA Co. All rights reserved :arrow:
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
 17. black mask گفت:

  بردیای عزیز بازم از دست روی فیلم مورد علاقه ی دوستان گذاشتی :X
  واقعا زیبا بود و ازت ممنونم که مارو با شخصیت های این فیلم بیشتر از قبل آشنا کردی.
  در مورد فیلم هم مورد انتظارترین فیلم توی سال ۲۰۱۳ هست تا به اینجای کار.امیدوارم شاهکاری دیگه رو شاهد باشیم از این سری…

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   هومن جان قابل شما رو نداشت رفیق… ;)

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 18. general amin گفت:

  ممنون از بردیای عزیز …
  ایشالا که طرفدارانش لذت کافی را ببرند …
  ———————–
  SONY make.believe

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   مرسی… امیدوارم که شما هم جزو طرفدارانش باشید…

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
  2. general amin گفت:

   متاسفانه یا خوشبختانه خیر بردیا جان .از طرفدارانش نیستم …

   ۰ ۰
  3. saeed mirabi گفت:

   Yeah ! Thats My General
   =D

   ۰ ۰
 19. victor hogo گفت:

  خیلی ممنون بردیا جان واقعا منتظر این شاهکارم :X

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   خواهش میکنم علی جان…

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 20. Sirius گفت:

  بسیار بسیار سپاس از شما دوست عزیز!
  هم عاشق این ژانر هستم ، هم عاشق ارباب حلقه ها، هم عاشق فانتزی، هم عاشق تخیل…!
  و هم عاشق این فیلم!

  شدیدا منتظرشم! اگه یه روزی به آخر عمرم مونده باشه همه کتاباشو میگیرم و می خونم!

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   خیلی ممنون رفیق عزیز، شرمنده میفرمایید…
   در مورد کتابها که امیدوارم ۱۵۰ سال برای خوندنش زمان داشته باشید، به نظر من اگر شد اول هابیت رو مطالعه بفرمایید، چون نسبت به کتاب سری ارباب حلقه ها سر راستتر و قابل درک تر هست. خواندن کتاب ارباب حلقه ها به دلیل استفاده زیاد از اسامی مختلف و موضوعات پیچیده تر کمی گمراه کننده تر از نسخه سینماییش است…

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 21. farzad47 گفت:

  مرسی بردیا جان

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   مخلصیم فرزاد خان… ;)

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 22. amir.gtm گفت:

  واقعا ممنون بردیا خان!(گفتم بگم خان که همش نگفته باشم جان :mrgreen: )
  و اینکه چرا مطلب اینجا دیر تر اومد روی سایت؟
  شما اینجارو کمی تحریم کردی یا مطلب توی راه گیر کرده بود!؟ /:)

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   مرسی امیر خان (یا جان! :D )، در هر صورت ما کوچیک شما رفقاییم…
   در مورد تاخیر مطلب هم بگم: نه، ما کی باشیم که بخواهیم تحریم کنیم! این مطلب حدود ۳۰-۴۰ روز پیش فرستاده شده بود و اول قرار بود که در روز تولد این جانب تقدیم حضورتون بشه که نرسید، بعد گفتیم روز تولد پیتر جکسون روی سایت قرار بگیره که بنا به دلایلی نشد و بعد از چندین و چند روز که دیگر احتمال نمیدادم منتشر بشه، این اتفاق افتاد!!!…
   در هر صورت باز هم بابت این تاخیر و …، شخصا از حضور شما رفقا معذرت خواهی میکنم…

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 23. Sam_Fisher گفت:

  بردیا جان واقعا متشکرم خیلی لذت بردم!!! :X :X :X
  هم از تو و هم از علی عزیز یک تشکر ویژه میکنم دست جفتتون درد نکنه… ;) :wink:
  در مورد این فیلم هم میتونم بگم واقعا یک افسانه ای بیش نیست.این فیلم واقعا فوق العادست!!! :X
  ________________________
  Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۲ MEA Co. All rights reserved
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   ممنونم رفیق عزیز از انرژی مثبتت… در مورد طرفداری از این فیلم هم باید بگم که جکسون افسانه ای، بخش تبلیغات خاورمیانه این عنوان رو به من سپرده (ما هم که نه نمیتونستیم بیاریم!)… :mrgreen:

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 24. Sam_Fisher گفت:

  راستی بردیا جان ظاهرا خودت یکی از طرفداران پرو پاقرص این فیلم فوق العاده زیبا هستی!!! :D :mrgreen:
  ________________________
  Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۲ MEA Co. All rights reserved
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
 25. slayer گفت:

  ممنون بردیا جان

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   قابلی نداشت رفیق… ;)

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 26. slayer گفت:

  گیملی پسر گلوین هستش چه جالب نمیدونستم

  ۰ ۰
 27. Sauron گفت:

  فقط کافیه نام کاربری من رو ببینید تا قضیه دستتون بیاد!
  میخواستم دو نکته رو هم اشاره کنم (همون که ارباب حلقه ها سه قسمتی بود و بیلبو عموی فرودو بود نه باباش) که دوستان زحمتش رو کشیدند.
  در مورد کتابهاش هم باید بگم که هابیت عنوان ضعیفتری است نسبت به اراباب حلقه ها و در واقع بچه گانه تر هست نمونه اش هم اینکه اژدهای داستان حرف میزنه! اما ارباب حلقه ها داستانی پر محتواتر و بسیار وزین داره. من یک کتاب دیگه هم از تالکین خوندم به نام سیلماریلیون که داستان پیدایش تمام دنیاهای قصه مثل سرزمین میانه و سرزمین نامیراها و … هستش که بسیار سنگین بود.
  در هر صورت پس از مدتها با کلی دوستدار ارباب حلقه ها روبرو شدم و کلی باهاتون حال کردم.
  خیلی خیلی ممنونم.

  ۰ ۰
  1. bijan joker گفت:

   مرسی از شما و اطلاعات خوبتون…

   _________________________________
   ( THE HOBBIT: An Unexpected Journey )

   ۰ ۰
 28. مطلب خوبی بود به شخصه خیلی دوست داشتم بدونم چه شخصیت هایی در هابیت حضور دارن.
  با اینکه عاشق تالکین و کلا بر و بچ اربابی هستم ولی نمیدونم چرا از این کوتوله ها بدم میاد. :-/

  ۰ ۰