71 نظر

Iwata : اولین کنسول نسل بعدی بودن مهم نیست

توسط در6 سال پیش
 

مدیر نینتندو، جناب آقای Satoru Iwata  در مصاحبه ای با  Gamasutra در باره ی اینکه عرضه ی کنسول Wii U پیش از کنسول های دیگر نسل بعد اهمیت چندانی ندارد صحبت کرد.

 

برخی از افراد این اعتقاد را دارند که موفقیت نسبی ای که کنسول ساخته ی مایکروسافت نسبت به کنسول سونی در این نسل از کنسول ها کسب کرده است، به این علت است که Xbox360 یک سال زودتر از PS3 عرضه شده است.

بر این اساس و بر طبق این منطق، ظاهرا Wii U نیز باید موفقیت بزرگی به نسبت کنسول های نسل بعد کسب کند، اما ایواتا این گونه فکر نمی کند:

اینکه Wii U اولین کنسول نسل بعد باشد یا نباشد اصلا اهمیتی بر کیفیت کار ندارد و ما نیز به خاطر این که اول باشیم نمیخواهیم کنسول را عرضه کنیم، بلکه علت این کار این است که ما احساس میکنیم هم اکنون زمان عرضه ی Wii u می باشد و مردم نیز از ما انتظاراتی دارند.

وی در ادامه افزود:

قیمت کنسول نیز بسار حائز اهمیت است و این مورد یکی از المان هایی است که ما به آن توجه خواهیم داشت.

ایواتا همچنین در مورد اظهار نظر ها و آنالیز هایی که در مورد این کنسول می شود(اظهار نظر Michael Pachter که Wii U را نا کارآمد و مرده قلمداد کرد، که اخبار مربوط به آن را از همین سایت ارائه کردیم _ م) شانه بالا انداخت و گفت:

حتی هنگامی که ما قصد عرضه ی Wii را داشتیم نیز افرادی بودند که میگفتند نینتندو باید تولید کنسول و سخت افزار را کنار بگذارد. دلیل این عده نیز این بود که اعتقاد داشتند نینتندو در برار مایکروسافت و سونی شانسی نخواهد داشت.

اما اشتباه در این است که نینتندو کاری به دیگر رقبا ندارد و سعی در عرضه ی بهترین های خود دارد و سعی میکند چیزی متفاوت را به کاربران عرضه کند.

کنسول Wii U سال بعد به صورت جهانی عرضه خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  Gamescom 2018 | گرین‌برگ از تجارب مایکروسافت با اکس‌باکس وان و انتقال آنها به نسل بعد می‌گوید

 

شما باید ورود برای ارسال نظر