تاریخ عرضه Borderlands 2 مشخص شد

توسط شاهین رستم‌خانی در ۳ اسفند ۱۳۹۰ , ۱۹:۵۴

۲K Games به تازگی تاریخ انتشار بازی Borderlands 2 را همراه با یک تریلر از آن اعلام کرد. با توجه به جزییات مشخص شده توسط ناشر بازی ، Borderlands 2 در تاریخ ۱۸ سپتامبر ( ۲۸ شهریور ) برای امریکا و ۲۱ سپتامبر ( ۳۱ شهریور ) برای اقسا نقاط جهان عرضه خواهد شد.

.

۲K Games و Gearbox Software درباره بازی Borderlands 2 می‌گویند این بازی با اتمسفر دنیایی مه آلود ، شخصیت های دوست داشتنی و غارت و اکشن جذاب بسیار اعتیادآور خواهد بود.

.

دیدگاه
۸۶ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

86 Replies to “تاریخ عرضه Borderlands 2 مشخص شد”

 1. Gordon گفت:

  با قسمت اولش زیاد حال نکردم….خیلی خسته کننده بود….اما گرافیک سل شیدی خیلی خوبی داشت…حالاباید دید قسمت دومش چی میشه…. :wink:

  ۰ ۰
  1. asinاsa گفت:

   بابا سرطان خندست این بازی :lol: :lol:

   ۰ ۰
 2. saeed mirabi گفت:

  نسخه اول بازی با دارا بودن ساعتها گیم پلی و تنوع زیاد سلاح و لول اپ شدن خوب هم برای شخصیت و هم برای کلاس سلاح های مختلف و چهار کلاس خوب و پرکهای خوب برای هر کلاس و بزرگی محیط بازی !!! عالی کار شده بود و کلی لذت بخش بود و امیدوارم قسمت دوم بازی مانند نسخه یک عالی باشه .
  ( انجمن Martial Art’s )

  ۰ ۰
  1. nexusII گفت:

   سعید میرابی عزیز فقط ۱RPG باز با سابقه میتونه این بازیو درک کنه کاملا با نظرت موافقم و خوشحالم که انقدر خوب نقاط قوت بازی رو دیدی

   ۰ ۰
  2. saeed mirabi گفت:

   نکسوس جان !!! این سبک بازی ظاهرا طرفدار کم داره !!! یعنی من و شما و جنرال امین !!! بقیه زیاد اهل این بازی نیستن !!! دنیای پاندورا بسیار جذاب و لذت بخشه !!! اسکایریم نحوه ارتقا لول سلاح هاش شبیه این بازی بود و دد ایلند پرک های شخصیتهاش شبیه این بازی بود و خیلی مواردی دیگر که در دنیای گیم از این عنوان ذره ای کپی کردن !!! نبرد با دشمنی که تنها یک لول از شما بالاتر باشه در این بازی انهم در تعداد بالا بسیار مشکل میشه مخصوصا وقتی که این بازی رو با هر شخصیتی برای بار دوم شروع کنی بازی کردن و دد ایلند این مورد رو هم از این بازی کپی کرده !!! لذت پیشرفت کردن و لول اپ شدن شخصیت و سلاح ها در این بازی کاملا احساس میشد !!! کلاس هانتر اسنایپری بشما (در وسط نا کجا آباد ) میدهد بنام اشک درار دشمنان که واقعا توی دستان کلاس هانتر این اسنایپر تبدیل به ماشین گان دوربین داری میشود که هیچ زرهی در مقابل گلوله های این سلاح دوام نمی آورد !!! اسلحه های خاص از مشخصه های عالی این بازی بود یک رولوری هم به کلاس هانتر میده که با هر بار تعویض گلوله عنصرش عوض میشد یک بار برق یک بار اسید یک بار انفجار یکبار آتش و بازیابی گلوله داشت یعنی گلوله تمام نمی کنی با این سلاح !!! شات گان در دستان سرباز با پرکهای خاص این کلاس تبدیل به کابوس میشه برای دشمنها !!! ساب ماشین گان در دستان سایرن و …….. ممنون نکسوس جان به امید روزی که بشه بازی رو مولتی باهم بزنیم
   ( انجمن Martial Art’s )

   ۰ ۰
  3. nexusII گفت:

   اگه شما هام توی سایت نبودید دچار یاس فلسفی میشدم :lol:
   موافقم از این نظر که زیاد نمیشد با لول های بالتر کل کل کرد منو یاد عنوان های کلاسیک نقش آفرینی مینداخت و ۱نکته دیگه ام که باعث شد این بازی تجربه ی خیلی خوبی بشه برای من، طراحی منحصر به فرد و خاص بازیه.
   انشالله که بشه مولتی زد :wink:

   ۰ ۰
  4. darksiders گفت:

   نترس سعید جون منم عاشق این بازیم!!!

   ۰ ۰
  5. سعید ۳ ستاره باز که من از قلم انداختی بابا من با سرباز ۲ بار تموم کردم بازیرو تنها مشگل بازی نبودن بلانس درست میان سطح LevelUp و xp شخصیتها و دشمنان بود که اونم باکمی تحمل میشد درست کرد ( انجمن Martial Art’s )

   ۰ ۰
  6. saeed mirabi گفت:

   آرش جان دیشب نبودی !!! نمی دونستم خوشت می آید از این بازی یا نه !!! به بزرگی خودت ببخش من را !!! این بخش یکم توضیح بده برادر بالانس نبود لول آپ و ایکس پی و دشمنان !!! چون بار اول با سطح اول می رفتی لول دشمنان از ۳۵ بیشتر نمیشد ولی برای بار دوم با سطح دو لول دشمنها تا ۵۱ پیش می رفت یعنی یک لول از شما بالاتر که سختی بازی رو بیشتر میکرد !!! کشتن دشمنان لول پایین یعنی ایکس پی کم دریافت کردن و کشتن دشمنان لول بالاتر یعنی دریافت پاداشی بسیار ارزشمند ایکس پی بیشتر و در این مورد بنظرم کاملا بالانس بود بازی !!! ( انجمن Martial Art’s )

   ۰ ۰
  7. بازم منظورمنونگرفتی برادراینو که دیگه قبول داری مثلا اگه شما لول ۸ بودی بعد یک جا میرفتی که دشمنان لولشون ۲یا ۳ تا بشتر از تو بود پدرت در میامد تااز دستشون راحت بشی در بازیهای دیگه کمتر ازاین مواردهست درسته واین طبیعی که دشمنانی که از شما لولشون بیشترهست قویتر هم باشن شکست دادنشون راحت نباشه ولی اگه شما با لول ۵ به یک دشمن لول ۶ یا ۷ حمله کنی بیچارت میکنه تا بکشیش میدنی که برای لول اپ کردن درست هم همیشه باید دمبال دشمنانی باشی که ۱ یا دو لول از تو بیشتر باشن تا یک ایکس پی خوب بگیری اینطور نیست
   ( انجمن Martial Art’s )

   ۰ ۰
  8. saeed mirabi گفت:

   بنظرم مشکلی نبود اتفاقا خوب هم بود !!! این مدل حرکت چون در قدیمها هم این گونه بود مواجه شدن با دشمنی ۲ لول بیشتر مساویست با مرگ این قانون گذشتگان بود !!! که بسیار خوب در این بازی جای گرفته بود همین سختیش باعث میشود همچنان به بازی کردن ادامه بدهی و رشد کنی !!! ( انجمن Martial Art’s )

   ۰ ۰
  9. Hunt gray گفت:

   آقا من نسخه اول این بازی رو انجام ندادم….میزان خون تو این بازی چطوره؟؟

   ۰ ۰
  10. درسته سعی جون برای ما که RPG بازهستیم شاید ای بازی زیاد اذیت نداشته باشه ولی برای کسی مثل دوست بنده که نمیتونه بازیرو بره وهی سرشو به در دیوار میکوبه از خشم وتازه دلشم نمیاد ازبازی دس برداره ناجور سخته راستی منتظردارکسولز روی pc باش که اگه بیاد بهتری rpg عمرت میشه برای من که اینطور بود تا حالا ۳ بار تمومش کرد وبازم دارم میرم ( انجمن Martial Art’s )

   ۰ ۰
  11. saeed mirabi گفت:

   هانت گری میزان خونریزی بازی کم ولی کشت و کشتار تا دلت بخواهد داره !!! دست دائما باید رو ماشه باشه !!! با گله ای از موجودات بیگانه باید مبارزه کنی !!! انهم به سختی مقاومت کنی در ابتدا !!! :mrgreen:
   آرش جان دیگه اینقدر هم بازی سختی نیستش نشه بازیش کرد !!! اون دوستت فکر کنم باید یک دوره آموزشی پیشرفته با خودت بگذرونه !!! شاید درست بشه !!! :mrgreen:
   ( انجمن Martial Art’s )

   ۰ ۰
 3. ecstasy گفت:

  منم با قسمت اولش حال نکردم ولی اگه دو خوب باشه یکو میگیرمو به زورم که شده بازی میکنم :-D

  ۰ ۰
 4. شهریور ؟
  شهریوره و فار کرای ۳
  ____
  CoD Team

  ۰ ۰
 5. NooBuGaMeR گفت:

  بعد از دارکنس ۲ از سل شید زده شدم ،به نظرم عقب تر از نسل حاضر شده یا خیلی روش کار نمی کنن امیدوارم بردرلند ۲ مثل یکش جالب باشه .

  ۰ ۰
  1. Dj Daniel گفت:

   شما برو بشین تا ۲۰۲۰ سماق بمیک با این حساب چون نه با نسل حاضر حال میکنی نه با نسل قبل حال کردی انگاری !!! ۸-O 8-O 8-O

   ۰ ۰
 6. ++IT گفت:

  بابا ستاره های منو برگردونین تو رو خدا عقده ای می شم دیگه سایت نمیاما!!!!!!

  ۰ ۰
  1. Leon S.K گفت:

   ستاره های شما وقتی برمیگرده که به اصالتت برگردی! :-D فهمیدی یعنی چی؟ فکر کنم باید نام کاربریت رو همونجوری کنی که اول بود! یعنی این + ها رو برداری!
   -____________-
   COD Team

   ۰ ۰
 7. Alcatraz گفت:

  نسخه قبلی بازی خوبی بود اما بعد از کمی بازی کردن خسته کننده میشد متاسفانه که امیدوارم تو این نسخه برطرف شده بشه.
  ______________________________________________________
  دوستان Syndicate رو به همه(مخصوصا طرفدارای بالت استورم) پیشنهاد میکنم! گرافیک و محیطای بازی خیلی شبیه به دوس ایکس هست گیم پلی بازی هم مخلوطی از دو بازی کرایسیس ۲ و BS هست و “واقعا” عالی کار شده!به جرعت میتونم بگم از هر ۱۰ تا بازی شوتر اول شخص یکیشون گیم پلی به این خوبی و اعتیاد اوری داره. ایده های بازی هم مثل هک کردن به بهترین نحو ممکن(بر خلاف چیزی که پیش بینی میشد!) کار شده ،موضوعی که خیلی هارو نگران کرده بود! در کل این بازی فراتر از چیزی که تصور میکردم بود.
  Asura’s Wrath و Binary Domain هم دو سه روزه که اومدن هنوز وقت نکردم امتحانشون کنم….اگه این متال گیر بزاره!

  ۰ ۰
  1. orion گفت:

   میدونی از سایتای معروف چند گرفته؟

   ۰ ۰
  2. Alcatraz گفت:

   از گیم اسپات گرفته ۷.۵ و متاش هم ۷۶ هست! خیلی هم بد نیست…احتمالا بخاطر مشکلات داستانی بوده که من اونقدر بازیش نکردم که بدونم….اما خود گیم پلی بازی فوق العادست!

   ۰ ۰
  3. kazmus گفت:

   اونطور که من دیدم binary domain کپی پیسته گرز اف واره , قانون کپی رایت هم چیزه خوبیه,واقعا این سگا خجالت نمیکشه :-?

   ۰ ۰
  4. kritoos گفت:

   پول درآوردن که دیگه خجالت نمیخواد :mrgreen: :mrgreen:

   ۰ ۰
  5. arash azizi گفت:

   این چه ربطی به binary domain داره؟؟؟

   ۰ ۰
  6. nexusII گفت:

   جناب یزدانی اینجا جای نقد بازیه؟! خوب شما میتونید به YOUR SUBMISSION مراجعه کنید و اینو اونجا بذارید که آف تاپیک نشه :lol: :lol:
   (اینارم گفتم چون علیه بردلندز سیاه نمایی کردی) :mrgreen:

   ۰ ۰
  7. Alcatraz گفت:

   جناب فارسی اصلا بردرلندز بازیه که سیاه نمایی هم داشته باشه؟! باز قراره ببازی از الان اعصابت به هم ریخته! :lol:

   ۰ ۰
  8. nexusII گفت:

   والا از سالی که ما یادمونه توی میبازی :lol:
   اما راس میگی بازی نیست اثر هنریه

   ۰ ۰
  9. Alcatraz گفت:

   ۱۵ دقیقه صبر کن میبینیم کی میبازه!
   دوباره راست گفتی بازی نیست فاجعه تاریخیه :lol:

   ۰ ۰
  10. Dj Daniel گفت:

   فاجعه تاریخی بعضیها هستن که تو خبر به بازی Wii یا ۳DS میگن خب به ما چه و مسخره بازی در میارن تا اینجا که درکشون از سه بازی فقط میزان گرافیک واقع گرایانه بازی هست !! :evil: :evil: :evil:

   ۰ ۰
  11. Dj Daniel گفت:

   سه اضافیه !! برای بارهزارم ویرایش کو ؟؟؟ لولو برده ؟؟ :lol: :lol:

   ۰ ۰
  12. nexusII گفت:

   اگه فکر میکنی با این سرعتا میتونیم الان بازی کنیم باید بگم سخت در اشتباهی که حتی sign in هم نمیشه :lol:
   بازیی که از گیم اسپات ۸.۵ بگیره یعنی خیلی خیلی خوبه

   ۰ ۰
  13. Alcatraz گفت:

   جناب به ظاهر محترم! من تا حالا شده تو خبرای کنسولای نینتندو برم اونارو بگم؟!؟اگه گفتم لطفا لینکش رو بده! من خودم همیشه از کنسولای نینتندو طرفداری کردم اگر هم جایی ازش بد گفته باشم نهایتش این بوده که این کنسولا مناسب سن های پایین ۱۵ سال هستن و…..اخرش هم گفتم که این نظر شخصی بوده! لطفا از رو باد و هوا حرف نزنید!

   ۰ ۰
  14. Alcatraz گفت:

   من همین الان واردش شدم بهانه نیار عزیزم! خودت داری میگی ۸.۵ !!!خب حتما عیب داشته که نمره کامل نگرفته…اینجور که تو میگی هیچ نقصی نداره این بازی!

   ۰ ۰
  15. nexusII گفت:

   نقشص داشته بخاطر همینم نمیگم شاهکاره و میگم بازی بسیار خوبیه

   ۰ ۰
  16. Alcatraz گفت:

   بله.خسته کننده میشد بعد از یک مدت :-?

   ۰ ۰
  17. saeed mirabi گفت:

   Mass Effect 3 : unboxing ویدئوشو الان تو تیوب دارم میبینم با مقدار زیادی غش و ضعف و سستی و بی حالی کمکم کنید حالم جا بیاد !!!
   BioWare Edmonton Marketing Director David Silverman opens a new copy of Mass Effect 3 for Xbox 360 to show us what’s inside! The war to take Earth back begin…
   الکاتراز جان !!! این بازی مطمئنا فاجعه تر از داک ناکم نبوده !!! و خیلی از بازی ها از گیم پلی این بازی ذره ای کپی گرفتن و نمی دونم منظورت از خسته کننده چیست چون من همش دوست داشتم توی این بازی پیشرفت کنم !!!
   ( انجمن Martial Art’s )

   ۰ ۰
  18. Dj Daniel گفت:

   سه ساعت نظر نوشتیم وارد نشد !!! خلاصه ! من مظورم کلی بود داداشه من نه شما !! نظر شخصیتون هم نباید زیاد بیان کنید چون کم کم بهش میگن ترول نه نظر شخصی !!
   اینی که یه بوردرلندز میگین فاجعه تاریخی باز نظر شخصیه؟؟
   _____
   منظورتون رو از به ظاهر محترم منوجه نشدم ! احترام خودتونو نگه دارین :wink:

   ۰ ۰
  19. Alcatraz گفت:

   این فاجعه تاریخی “فقط” شوخی بود دوستان من!!! نظر خودم همون بالا بود! بازی خوبیه اما بعد از مدتی یکم خسته کننده میشد!همین :-|
   جنابعالی هم خودت ابتدا اومدی و گیر بیخودی دادی و شوخی من رو ترول برداشت کردی! وقتی پریدی به من میگی فاجعه بعضیا هستن که…. میخوای چه نوع جواب بشنوی؟!؟ :wink:

   ۰ ۰
  20. Dj Daniel گفت:

   اشتباه لپی بود آلکلتراز جان !! خواستم فقط بگم فاجعه به اینا میگن و …
   به خدا جایی نپریدم با کلیک اومدم ! خب آره یه بازی RPG مقداری شکیبایی هم میخواد !
   :wink: :wink:

   ۰ ۰
  21. Alcatraz گفت:

   میدونم عزیز! همین اسکایریم رو بالای ۱۰۰ ساعت بازی کردم و لذت بردم اما این بردرلندز،خیلی غنی نبود! نمیدونم منظورم رو درست میرسونم یا نه…اصلا در حد یه بازی مثل اسکایریم بزرگ و غنی و… نبود.تو یه بازی مثل KoA:R به قدری ماموریت و ایتم های مخفی و… هست که نمیدونی چجوری خودت رو سرگرم کنی!ولی این… :-?

   ۰ ۰
  22. saeed mirabi گفت:

   این بازی هم ماموریت زیاد داره و سلاح های خاص که ارزش زیادی دارن مثلا اسنایپری که گلوله آتشین شلیک میکنه و بسیار سوزان هستش اسمش فکر کنم این بود !!!
   Pele demonde < == واقعا اسنایپر خاصی بود و بسیار کار آمد
   یا ساب ماشین گانی که اینو توی بخش توضیحاتش نوشته بود We Need Water
   اینقدر سلاح مختلف تو بازی موجود بود که اصلا نمی دونستی با کدوم بهتره شلیک کنی !!! بیشتر جذابیت بازی هم به همین سلاح هاش بود و تست کردن هاش
   ( انجمن Martial Art's )

   ۰ ۰
  23. Albert Wesker گفت:

   سعید جان “داک ناکم” ؟؟؟؟!؟ lol بابا اون اسمش دوکه … اون کلمه ی بعدی هم نوکم!

   ۰ ۰
  24. Alcatraz گفت:

   میدونم سعید جان! اما اسلحه به نظر من کافی نیست…از نظر غنی بودن با اسکایریم(که دل و رودش رو در اوردی) مقایسش کن…! من فکر نمیکنم بیشتر از ۵۰ ساعت قابل بازی باشه ولی مثلا اسکایریم رو خودم ۱۳۷ بازی کردم!

   ۰ ۰
  25. nexusII گفت:

   پس چرا من خسته نشدم؟!
   میرابی جان آیدیتو پ.خ کن

   ۰ ۰
  26. saeed mirabi گفت:

   خوب مشکلات تند نویسی ویرایشی برادر !!! من خیلی دقت میکنم ولی باز یکجای انگشت بد میره دیگه با تمام دقت کردن !!! سوتی میشه باز !!! :-D

   ۰ ۰
  27. Alcatraz گفت:

   اون رو دیگه من نمیدونم!شاید چون جنابعالی به شدت فن این بازی هستی! وهم اینکه خسته ای که من میگم با خسته ای که تو میگی احتمالا فرق داره!خودت گفتی باردرلندز رو ۴۰ ساعت بازی کردی…ولی من میگم اسکایریم رو ۱۳۷ ساعت بازی کردم…من به نسبت اسکایریم و رکنینگ گفتم!

   ۰ ۰
  28. nexusII گفت:

   اما با این افتضاحی که به بار آورد همون “داک ناکام” براش بهتره :lol:

   ۰ ۰
  29. nexusII گفت:

   خوب مطمئن باش همون نقشه ی بزرگ اگر توی سرزمین های مرزی هم بود بازی کردنم به بالای ۱۰۰ساعت میرسید

   ۰ ۰
  30. Alcatraz گفت:

   دوست من غنی بودن یعنی همین چیزا! نقشه بزرگ و پر از غار و راه های مخفی.ایتم های مخفی.بی شمار ماموریت تصادفی و…همینا باعث تکراری نشدن بازی میشه!اگه اینا تو باردرلندز بود منم اونو بالای ۱۰۰ ساعت بازی میکردم!

   ۰ ۰
  31. saeed mirabi گفت:

   الکاتراز جان من ساعتهای زیادی رو با این ( بوردر لند) بازی کردم اسکایریم ۳۵۰ تا ۴۰۰ ساعت بازی کردم و بوردر لند در همین حدود و دد ایلند هم در همین حدود !!!
   اسکایریم داستانی غنی تر داره نسبت به این بازی اگر داستان از اسکایریم بگیریم میشود بوردر لند وایکینگی در سرزمین اسکایریم !!!
   نکسوس جان اینم ای دیم
   saeedmirabi عطسه rocketmail نقطه . کام

   ۰ ۰
  32. saeed mirabi گفت:

   نسخه اورجینال مس افکت !!! برای مولتی ۲ روز Free داره !!! Gold pass
   کاور روی جلد دی وی دی ها دوطرفه هستش !!! یکرو کمندر شپرد مذکر و روی دیگر کمندر شپرد مونث !!! سلیقه علاقمندان به هر جنس شخصیت در نظر گرفتن !!! واقعا با دیدن این ویدئو بدجور هیجان زده شدم برای این بازی !!! ( انجمن Martial Art’s )

   ۰ ۰
  33. Alcatraz گفت:

   نسخه اوریجش که با دو سه هفته تاخیر یا بیشتر میرسه اینجا…انلاین هم که با این وضع اینترنت…؟!؟ بسته جالبی باید باشه ولی نه برای ما :-?

   ۰ ۰
 8. ahmadpop4 گفت:

  برای چه پلتفرم هاییه؟
  به نظر جالب میاد. ولی زیاد از مه خوشم نمیاد.از شرکت های سازندش هم زیاد خوشم نمیاد. تازه آشپز هم که دو تا شده. معتاد هم که میکنه. اصلا ولش کن!

  ۰ ۰
 9. NooBuGaMeR گفت:

  دموی بازی آلین ویک توی لایو اومده

  ۰ ۰
 10. kritoos گفت:

  اگه اینطوری باشه که اینها میگن پس ارزش بازی کردن داره

  ۰ ۰
 11. orion گفت:

  اصافا شماره قبلیش خیلی بی منطق بود. نه داستانی. نه شخصیت پردازی. نه صدا گزاری. نه گیم پلی.نه……………..

  ۰ ۰
  1. nexusII گفت:

   میشه معنی کنید شماره ی قبلیش بی منطق بود یعنی چی؟! گیم پلی که حرف نداشت . شخصیت پردازی هم بسیار خاص و منحصر به فرد صورت گرفته بود و کاملا با فضای بازی همخوانی داشت و در آخر کسایی که فکر میکنن بازی بده بهتره ۱نگاهی به متای خوب بازی(۸۴) بندازن یا توجه کنن سایت معتبر و البته سختگیر گیم اسپات به بازی امتیاز ۸.۵ داده

   ۰ ۰
  2. orion گفت:

   بی منطق یعنی وقتی ترازت از دشمن پایین تر باشه اصلا نمیشه بکشیش.واقعا رو اعصاب بود. مخصوصا غول اخراش. بازیه سخت داریم تا سخت. واقعا به نظر شما شخصیت پردازیش خوب بود. یارو یه کلمه از دهنش در نمیومد.من که هیچ تفاوتی فاحشی بین ۴ تا شخصیت بازی پیدا نکردم که روند بازیو تغیر بده. یا ادمو تحریک کنه یه بار دیگه از اول بره.( حالا این نظر شخصیه منه. شاید حرف های شما درست باشه. )

   ۰ ۰
 12. من که از برد لند خوشم نیامد و خشبختانه در ان ماه بازی فار کرای۳ میاید و بهتر است وقتم را به این بچه بازی ها هدر ندهم :lol: :lol:
  ——————————————————————————————————–

  ۰ ۰
  1. nexusII گفت:

   بچه بازی؟!! شماره ی اول بچه بازی بود ؟! البته حق داری بازی از درک نوب های محترم خارجه اما دلیل نمیشه بیای مثل بجه ها ترول کنی

   ۰ ۰
  2. این نظر شخسی من است شاید شما از این بازی خوشتان امده است ولی از نظر من این بازی گرافیکش بسیار کارتونی می باشد مانند شنک ولی بازی شنک سختی مرحله هایش بسیار زیاد بود ولی این بازی نه

   ۰ ۰
 13. general amin گفت:

  بر خلاف اظهارات دوستان . من از شماره اولش خوشم اومد . درسته شاید ایرادات بدی هم داشت ولی من حیث مجموع بازی خیلی خوبی یود مخصوصا با dlc هاش . امیدوارم این شماره هم بازی به مرتب بهتری نسبت به نسخه اول بشه

  ۰ ۰
  1. nexusII گفت:

   آفرین امین جان شما درک میکنی این بازی چقدر باحاله

   ۰ ۰
  2. general amin گفت:

   مرسی . نمیدونم دوستان چی از بازی دیدن که بدشون اومده . البته نظراتشون محترمه . هر کی یه سلیقه ای داره دیگه :wink:

   ۰ ۰
  3. کاملا حرف شما صحیح است

   ۰ ۰
 14. kazmus گفت:

  خوب تا حالا تاریخ انتشار دو تا از بازی هایه خوبه ۲۰۱۲ مشخص شد…
  next step???

  ۰ ۰
 15. nexusII گفت:

  WOOOOOOOOW! شاهین ۱شیرینی پیش من داری این خبرو اولین بار همینجا خوندم . از شماره ی اول خیلی خیلی خوشم میامد و بسیار منتظر شماره دوم بودم . شهریور با BORDERLANDS و فارکرای چه ماه خوبی بشه برا من

  ۰ ۰
  1. Albert Wesker گفت:

   چرا خبرای منو کسی اولین بار اینجا نمی خونه که منم شیرینی بگیرم؟ :cry: :cry:
   lol

   ۰ ۰
  2. nexusII گفت:

   :lol: :lol: سعید حالاکه اینجوری شد به شاهینم شیرینی نمیدم که غدالت رعایت شه :mrgreen:

   ۰ ۰
  3. Albert Wesker گفت:

   عجب … بابا ما نخواستیم، شیرینی شاهین رو بده الان قهر می کنه … شیرینیا عسلی باشه ها ۸) ۸)
   lol

   ۰ ۰
 16. vahid360S گفت:

  درود به همه من تازه عضو شدم این بازی رو خیلی دوست دارم بازیش خیلی تنوع داره راستی این بازی رو میتونید رو گوشی اندرویدی هم بازی کنید درضمن اولین بازیی هست که گرافیک گوشی هارو به کنسولها میرسونه بی صبرانه منتظر این بازی هستم

  ۰ ۰
 17. UnDrill گفت:

  سلام
  قبل از هر چیز میخوستم بابت مطرح کردن سوالم تو این پست معذرت بخوام(اسپم) اما متاسفانه من با سیستم پیغام شخصی این سایت آشنایی چندانی ندارم و به ایمیل هیچکدوم از اعضای سات هم دسترسی نداشتم
  میخواستم اگه براتون مقدوره منو در زمینه آپدیت جدید ایکس باکس یه کمی راهنمایی کنید من هر چی سرچ کردم خیلی مبهم بود برام کلا چند تا سوال دارم
  ۱- آپدیت LT3 برای اجرای بازیهای جدید مثل فاینال فانتزی و… حتما لازمه؟
  ۲- اگر این آپدیت انجام بشه عنوانهای قدیمی رو هم میشه بازی کرد؟
  ۳-این آپدیت جدید نسخه ی بتا است یا نهایی؟

  با تشکر و عذر خواهی مجدد
  ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

  ۰ ۰
  1. nexusII گفت:

   حالا این بار عیبی نداره :lol:
   ۱-پ نه پ
   ۲-خیلی هاشون رو نمیشه و باید ۲باره بازی هارو با پچ جدید بخری البته بعضی هام میشه
   ۳-بعضی از آپدیت ها به نظر بتا بوده اما حداقل اطرافیان بنده که مشکلی در اجرای بازی های جدید نداشتن

   ۰ ۰
 18. Nemesis گفت:

  نسبت به دوش گرافیکش متفاوته

  ۰ ۰
 19. LUDA-CRIS گفت:

  شماره یکش ایده ی جالبی داشت ولی زود خسته کننده میشد. امیدوارم تو این شماره این مشکلو حل کرده باشن.

  ۰ ۰
 20. asinاsa گفت:

  اصلا اسمشم نشنیدم..واقعا شما فک کنم ۲۴ساعت وقتتون ازاده میرید هربازیی رو میکنید…هرچی بیشتر بازی بگیرید بهتره..سودش میره تو جیب ما پس بگیرید این بازیهای درپیتو :mrgreen:

  ۰ ۰
  1. orion گفت:

   تهرانی؟ اگه تهرانی بیایم از خودت بگیریم

   ۰ ۰
  2. asinاsa گفت:

   ساریم برادر..حالا بیا زیاد فاصله ای نیستا :mrgreen: $مصطفی بیا رفیعی خرید کن…اون پاساژ تقوی همش قلابی میده..بیا از خودم بگیر

   ۰ ۰
  3. arash azizi گفت:

   از همه بازیای ۲ کی خوشم میاد :wink:

   ۰ ۰
 21. اصلا این بازی چیه با کی کار داره ؟ :lol: :lol: :lol:

  ۰ ۰
 22. sheva2 گفت:

  اگه مثل شماره قبلیش باشه مفت نمی ارزه :-D

  ۰ ۰
 23. victor hogo گفت:

  از شماره ی یک بی نهایت لذت بردم شک ندارم این از شماره ی یکشم بهترتره.ولی حیف باشه اینجور که به نظر میاد با فار کرای ۳ همزمان میاد.

  ۰ ۰
 24. marcus_fenix گفت:

  نسخه ی اول این بازی فوق العاده بود،جو طنز و تا حدودی بیرحم،که یه دفعه داشتی میرفتی برای انجام ماموریت و یه خر میومد گازت میگرفت،و میلیون ها سلاح جدید،یک نقش افرینی خوب،که حتی خیلی جاها باید با دشمنای لول بالاتر مبارزه کنی،ولی با المان های قوی بازی و گرافیک سل شید خوب کار شده هیچ گاه از مبارزه و گشت و گذار در wasteland خسته نمی شدیم….
  راستی نسخه دوم بیرحم تر و با فضای سرد و برفی برگشته

  ۰ ۰
 25. darksiders گفت:

  خر میومد گازت میگرفت ؟؟؟؟دقیقا منظورت چی بود؟؟؟ :mrgreen:

  ۰ ۰