نقدی بر یک انتقاد؛ چه کسی مسئول است؟

توسط کاربر اخراجی در ۱۴ بهمن ۱۳۹۰ , ۱۸:۵۰

به نام خدا

پیرو اتفاقات اخیری که شاهد آن بودیم، تعدادی از کاربران دلسوز سایت دنیای بازی متنی انتقادی را آماده کرده و به اطلاع ما رسانده اند. ابتدا باید بدانید که از این متن اطلاع داریم و به خواسته ها تا آن جایی که می توانیم رسیدگی می کنیم. اما بد نیست یک پاسخ ساده که مطمئنا بسیاری از شما منتظر آن هستید به این متن انتقادی بدهیم. همچنین دلایل خود برای اقدامات اخیر را برایتان شرح می دهیم تا سوء تفاهمات برطرف شود.

با سلام خدمت مسئولین محترم سایت دنیای بازی…

علیک سلام!

مدتی است که سایت دنیای بازی دچار ضعف شدید مدیریتی و نظارت نادرست در محتوای سایت و کاربران شده است.سایت دنیای بازی مدتها قبل محفل بسیار خوبی برای بازی دوستان کشورمون بود ولی چند وقتی است مسئولین سایت ظاهرا اینجا را به حال خود رها کرده و فقط هر از چندگاهی به سایت میان و حرکات واقعا عجیبی انجام میدهند.

اعتراض وارد است، کم کاری صورت گرفته که البته بخش اعظم آن به علت اعتماد زیاد به کاربران دلسوز بوده است، که متاسفانه محقق نشد.بی تعارف، ما انتظار داشتیم کاربران متعهد دنیای بازی که الحمدلله تعدادشان کم نیست در غیاب ما مدیر سایت خود باشند.

در تاریخ ۱۱ بهمن در سایت درگیری بین چندکاربر رخ داد و به همین منظور مسئول سایت اقدام به بستن دیدگاه گذاری در سایت کردند که این کار با اعلام حکومت نظامی فرقی نداشت.
مسئولین محترم سایت به جای هشدار به کاربران خاطی و اخراج مقصرین اصلی از سایت یا از خود بیخیالی نشان داده یا اقدام به بستن بخشی از سایت میکنند به خیال اینکه آب از آسیاب بیوفته که اصلا اینجوری هم نیست.

بله، اینگونه نیست. اقدام به بستن دیدگاه ها علاوه بر این که به خاطر مشکلات ایجاد شده برای سایت بود، به این خاطر بود که احساس کردیم کسی نمیداند یا نمیخواهد جلوی رفتارهای ناشایست عده ی قلیلی را بگیرد. 
کل سایت دی بازی با ۵۰ الی ۶۰ کاربر میچرخه و واضح هست چرا مسئولین نمیخوان کسی رو اخراج کنند.برای سایت فقط این مهم هست که بحث ها تا جایی که میشه داغ بشه به هر قیمتی حالا میخواد درگیری ایجاد شه و یا شرف و انسانیت کسی زیر پا بره…

ما با اخراج کاربران خاطی مشکلی نداریم، مشکل این جاست که ما باید به نحوی از تخلف آگاه شویم تا بتوانیم برخورد کنیم. مطمئنا شرف و انسانیت ارزش بسیار بالاتری نسبت به آمار بازدید سایت و تعداد نظرات دارد و ما به این موضوع واقفیم. چیزی که ما را بیش از همه آزار می دهد، سکوت است. البته در این باره و تنها به خاطر آسودگی خاطر کاربران عزیز تجدید نظر می کنیم. رویه همان است که بوده، شما باید ما را از آن چه رخ می دهد آگاه سازید، چرا که با این حجم مطلب و دیدگاه و تعدد و تکثر کاربران و … نظارت و مدیریت صحیح بدون همکاری شما میسر نیست. اما برخورد ها سفت و سخت تر خواهد شد و مطمئن باشید از کوچک ترین تخلفی نمی گذریم. چرا که با اتفاقات اخیر دریافتیم گذشت ما از مسائل تنها باعث باز شدن بیش از حد روی خاطیان و بدتر شدن رفتارشان به جای پشیمانی می شود.
هر زمان هم که قصد اطلاع رسانی این وضعیت به آقای آرش حکیمی رو داشتیم ایشون سرشون شلوغ بوده و توان رسیدگی رو ندارند.اگر نمیتونید به سایت برسید پس چرا مسئول هستید؟؟

هر کس مسئول کاری است و باید در قبال مسئولیتش پاسخگو باشد. مثلا آقای زعفرانی باید بگویند این چند روز کجا بودند؟ شما هم که با ایشان رابطه ی نزدیک تری نسبت به جناب حکیمی دارید، ابتدا به گوش ایشان برسانید و اگر رسیدگی نشد، شکایت خود را به بالادستی ها برسانید. خیالتان راحت، از این پس اگر دوباره سعی کردید اطلاع رسانی کنید و به در بسته خوردید هر کار خواستید بکنید. ضمن این که، توقع داریم از امکانات سایت به درستی استفاده کنید و مثلا “گزارش تخلف” را جدی بگیرید. اطلاع رسانی بهتر، سریع تر و آسان تر از این؟
سایت تبدیل به باغ وحشی شده که مسئولش برای آروم کردنش اونجارو میبنده !! این نمیشه وضعیت سایت !! سایت نیاز به مدیر یا مدیرانی مسئولیت پذیر داره…سایت های دیگه معمولا به کاربران خاطی دو الی سه بار به صورت شخصی نه اینکه مثل شما عمومی اعلام بشه،هشدار میدن و مرتبه ی آخر یا چند روز یا دائم از سایت بن میشن ولی شما اینطور که معلوم هست حاضر نیستید به هیچ قیمتی از سایت کسی اخراج بشه چون به هر حال بازدهی سایت پایین میاد و شاید این برای خودتون بد هست…به هر حال سایت خرج داره و نیاز به آمار و تبلیغات…

آیا تمثیل سایت دنیای بازی که خودتان ادعای مالکیت آن را دارید با باغ وحش توهین به خودتان و مخاطبین دیگر نیست؟ هشدار و اخطار و قطع دسترسی هم همین الان داریم، شاید درست اعمال نمی شوند و یا کسی به آن ها توجهی نمی کند که سعی می کنیم این روند را سامان دهیم.

بحث مدیرانی هم داریم که از بین خوده بچه های دی بازی انتخاب کردین…اینکار بعضی مواقع کارساز هست بعضی جاها هم دردسر ساز…ما نمیخوایم به آقای زعفرانی توهینی کنیم ولی شواهدی هست که ایشون تعدادی رو به خاطر خصومت شخصی از سایت بیرون کرده و رفتارهای تندی با چندین نفر داشتن که واضح هست بخاطر مقامی است که به ایشون داده شده.

خوشحال می شویم اگر با شواهدی که علیه رفتار سعید زعفرانی دارید روبرو شویم و بتوانیم اصولی به قضیه رسیدگی کنیم. این که یک چیز بگویید و نتوانید ثابتش کنید کار پسندیده ای نیست. همچنین این که توهین کنید و بگویید قصد توهین نداشتید اصلا پذیرفته نیست.توهین را ندید می گیریم؛ اما هر چه زودتر آن شواهد را به اطلاع ما برسانید.
در چند روز اخیری هم که آقای زعفرانی در سایت حضور نداشتند آقای حکیمی هیچگونه نظارتی بر روی سایت به عمل نیاوردن و حتی به خود زحمت نگاه کردن به دیدگاه های کاربران را ندادن که برای ایشون در خبرها پیام میذاشتند.

مطمئنا اینگونه نیست. نظارت بوده ولی شاید پاسخی داده نشده که از این بابت عذرخواهی می کنیم.
_____________________________________________________________
مسئولین محترم سایت دنیای بازی،اگر این منوال قرار هست ادامه پیدا کند و آقای حکیمی خیلی علنی در پستی بنویسند ” به دلیل عدم رعایت قوانین از طرف کاربران، کاربران قدیمی و برخی نویسندگان دنیای بازی، دیدگاه گذاری در سایت به مدت ۲۴ ساعت کلاً مسدود می شود. توضیح بیشتر لازم نیست.” اینطور به همه حتی به نویسندگان زحمت کش سایت که نه حقوقی میگیرند نه طلبی دارند و فقط به عشق سایت مطلب میگذارند توهین بشه و یا کلیه دیدگاه ها از خبرات پاک بشه، اعلام میکنیم که دیگر در سایت حضور پیدا نکنیم،چه تعداد ما ۱نفر باشد چه ده نفر،اثر خودمون رو روی عملکرد سایت خواهیم گذاشت.

کاربران محترم دنیای بازی، مسئولین سایت خود شما هستید. اگر چیزی خطاب به مسئولین می گویید خودتان بیشتر از همه باید به آن واقف باشید. کسی نگفت چرا گرداننده ی سایت تنها به حذف دیدگاه های مغایر بسنده نکرد و تصمیم گرفت همه را جریمه کند؟ واقعا کسی دلیل این کار را نمی داند؟ بسیار خوب! در یک جمله ی مختصر و مفید، می گوییم که وقتی قرار است یک مجموعه ی بزرگ مدیریت شود، یک نفر و دو نفر از پس کارها بر نمی آیند، ما و شما این مسئله را درک کرده ایم و بنا بر این شد که شما خودتان دیدگاه هایتان را مدیریت کنید. یادتان نیست؟ همان موقع که دیدگاه ها آزاد شد و نظرات همه آناً تایید می شدند این قول را به یکدیگر دادیم. ابتدا با استفاده از “دیسلایک” بود و اکنون با کلید “گزارش تخلف”. این که کسی چیزی بگوید که مغایر با قوانین است و کاربران دیگر با لایک هایشان وی را در تخلفش تشویق کنند درست است؟ قرارمان این بود؟ این که هر کس هر چه دلش می خواهد بگوید و حداقل ۴ نفر نباشند که احساس مسئولیت کنند و کامنت او را گزارش دهند؟ پس در قبال یک دیدگاه خلاف، نه تنها نویسنده و مدیریت دیدگاه ها مسئول اند، بلکه تک تک کاربران دیگر نیز مسئول هستند. پس وقتی قرار است با کسی برخورد شود و تنبیهی در نظر گرفته شود، همه ی آنهایی که مسئولند تنبیه خواهند شد. حال اگر هنوز هم فکر می کنید که نباید آنگونه برخورد می شد، دیگر حرفی نیست. به راستی بالای ۲۰ تا لایک برای یک نظر تند و زننده و توهین آمیز که حتی حرف رکیک هم درش دیده می شود خنده دار نیست؟ و البته دریغ از حتی ۱ گزارش تخلف! پس شما هم مسئول هستید.
سریعتر به این مسئله ی مهم رسیدگی کنید چون سایت و مجله ی دنیای بازی برای کاربران و طرفدارانی مثل ما از اهمیت بسیاری برخوردار است و ما دوست نداریم سایت یا مجله دچار آشوب و خرابی بشه…
نظر ما فقط این است که مدیریت سایت عوض شده و با قرار دادن تیم مدیریت قوی و ناظر بر کارو دیدگاه های کاربران،محیطی سالم و سرگرم کننده ای در سایت فراهم آورند.

ان شاءالله که وضعیت سامان یافته و آشوب و خرابی از سایت ما دور باد. البته نظر شما محترم است ولی اشکال از جای دیگری است تا مدیریت. اگر به صلاح بود تعویض مدیریت هم به چشم.

با تشکر،گروه اعتراضی به وضعیت سایت دنیای بازی

با تشکر، دنیای بازی

دوستان عزیز، مدیریت فقط برخورد با متخلف نیست. گاهی اوقات مدیریت یعنی سکوت، تصمیم گیری درست و اجرا. بدانید که هیچ رویه ای را فعلا در سایت تغییر نمی دهیم و ثبت دیدگاه ها همچنان به همین حالت خواهد ماند، نظارت هم همچنان با شما. یعنی اگر کامنت خلافی دیدید گزارش دهید. اگر گزارش ندهید و دوباره عده ای به توهین و تمسخر و غیره و ذلک پرداختند و سایت به خطر افتاد باز هم همه را جریمه می کنیم. چون هم آن کسی مقصر است که توهین کرده، هم آن کسی که سکوت کرده و البته هم مسئول دیدگاه گذاری سایت که کم کاری کرده. احساس مسئولیت خود را از نوشتن کامنت های اعتراض آمیز به کلید “گزارش تخلف” برای کاربران خاطی منتقل کرده و ما را در ادامه ی راه پر فراز و نشیبمان یاری کنید.

البته این نکته را هم متذکر شویم که بستن دیدگاه ها به خاطر انتقاد از بنیاد و بازی ایرانی و … نبوده و نخواهد بود، چرا که هم ما و هم مسئولین بنیاد و بازیسازان ایرانی اعتقادمان بر این است که تا نقد و منتقد نباشد پیشرفتی حاصل نخواهد شد، بستن دیدگاه ها به علت توهین به این عزیزان بود و لا غیر.

ضمناً ، اولویت اول سایت ما فیلتر نشدن نیست. خیلی چیزهای دیگر در نظر ما با ارزش تر از فیلتر نشدن سایت است؛ اما با توجه به شرایط گاهی اوقات مجبور می شویم اولویت ها را جابه جا کنیم و تصمیمی بگیریم که دلمان نمی خواهد. پس در چنین مواقعی شرایط را درک کرده و ما را پشتیبانی کنید.

لازم به یادآوری است که:

آخرین اخطار در رابطه با دیدگاه های توهین آمیز و بی محتوا

قابلیت از کار انداختن یک حساب کاربری

گزارش تخلف

اخراج اولین کاربر از سایت دنیای بازی

فاز دوم مدیریت دیدگاه گذاری در سایت اجرا شد

مدیریت جدید در دیدگاه گذاری

توافق نامه ی دیدگاه گذاری در سایت دنیای بازی

این مطالب را مطالعه کنید و به قوانین پایبند باشید.
و به یاد داشته باشید که کار هیچ کس ۱۰۰ درصد درست نیست. اما می توانیم با همیاری به اندازه ی قابل توجهی به درستی پیش رویم. به امید روزهای بهتر …
دیدگاه
۱۰۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

101 Replies to “نقدی بر یک انتقاد؛ چه کسی مسئول است؟”

 1. general amin گفت:

  کار خوبی انجام دادید به این متن پاسخ دادید . می خواستم در مورد این متن هم سخنی بگویم ولی کش دادن این موضوع دیگه خیلی جالب نیست .من حرفا مو توی پست مخصوص خودش زدم و قصد تکرار مکررات ندارم . امیدوارم سایت به دوران اوجش برگرده)

  ۰ ۰
  1. vampire گفت:

   الان که این جواب رو خوندم فکر میکنم یکسری از اعتراض ها درست بود بعضی هاشم از روی احساسه.هر چند انتظار یک جواب بهتر داشتم ولی تا حدودی جواب تون منطقی بنظر میرسید یعنی من رو تا حدودی قانع کرد.منم فکر میکنم دیگه این اوضاع باید درست بشه پس همه با هم سعی کنیم همه ی این دلخوری ها رو رفع کنیم تا سایت مثل همیشه سرو سامان بگیره.فکر نکنم اینقدر وضع خراب باشه که نشه درست بشه پس هم ما کمک کنیم هم سایت تا این اوضاع فقط به یه خاطره ی بد تبدیل شه

   ۰ ۰
  2. arashgamer گفت:

   دوستان خودم…
   سایت این چند وقته نه اون شدت ولی شبیه اون۳-۴ماه پیش شده که همه میگفتن سایت مثل قبل نیست و اینا…من اون موقع گفتم فقط با همکاری هم دلی میشه سایت رو نجات داد که کامنت هاشش هم موجوده و الان هم شرایط ماهم مثل همون موقع است و جز با تلاش تک تکمون از این شرایط بیرون نمیایم…

   ۰ ۰
 2. Gordon گفت:

  عجب بابا اوضاعی شده هاااااا….همش شده در گیری…..یکی از دوستان یه خبر می فرسته ما باید بخونیم و اگر نظری در مورد خبر داریم تو دیدگاهمون بیان کنیم…اما عوض خبر رو نمی خونیم هیچ تو اون پست کلی حرف بی مورد و دعوای لفظی و گیر دادن الکی به این و اون رو انجام میدیدم…………
  خداکنه هرچه سریع تر این مشکلات ریز و درشت به کمک ما بچه های سایت دنیای بازی و همچنین مسئولین این سایت حل بشه و دیگه شاهد این اتفاقات نباشیم. :wink:

  ۰ ۰
  1. منم امیدوارم
   به هر حال آرش و سعید هم دست تنها هستند و شاید بعضی وقت ها از دستشون در بره
   اگه هم مدیر ها و هم کاربر ها کوتاه بیان و همه کمک کنن که سایت بهتر بشه همه چی درست میشه
   امیدوارم که حتما همین اتفاق بیفته

   ۰ ۰
  2. Rommel گفت:

   آقا رضای عزیز با سلام
   این وسط واقعا حقه چند نفر نه از روی قصد بلکه کاملا اتفاقی خورده می شه.و من هم یکی از اونام.به فرض مثال یه باره دیگه این اتفاق خدای نکرده افتاد.کسی که سایتو یه روز یه بار میخونه و یا وقت نداره سایتو به طور منظم چک کنه باید چی کار کنه گناهش چیه که نفهمیده چی شده بعد میاد توی سایت محبوبش از خدا بی خبر میفهمه که کامنت گذاری بسته شده و… آیا اون هم باید بیاد وتنبیه بشه به خاطر وقت نداشتن؟
   آیا نمیتوان چک کرد که چه کسی به کامنت نامربوط و اهانت امیز لایک داده کی کامنتارو دیده و…؟
   با تشکر فراوان از تمامی زحمات شما مدیران عزیز.

   ۰ ۰
 3. Albert Wesker گفت:

  بیاین به جای قهر کردن و رفتن و تنها گذاشتن سایت برگردین و پای قول و قرارتون بمونید تا اوضاع درست بشه … :wink:

  ۰ ۰
  1. general amin گفت:

   قهر کردن که دیگه خیلی مسخره بازیه . مطمئن باش هیچکس نمیره . آدم باید وایسه حرفشو بزنه و جواب بگیره . هیچ کاری با قهر کردن جلو نمیره

   ۰ ۰
  2. Alcatraz گفت:

   قهر دیگه چیه پسر جان؟ مگه اینجا مدرسه یا خونه خالست؟ وقتی با کاربران سایت یه همچین رفتاری میشه میخوای وایستن؟ چه ربطی به قهر داره خدا میدونه

   ۰ ۰
  3. Albert Wesker گفت:

   کدوم رفتار؟ یه ذره منطق داشته باشید به هیچ جا بر نمی خوره …

   ۰ ۰
  4. عزیزم وقتی‌ آقا به فردی که ناراحته و از وضعیت سایت انتقاد داره و میگه دیگه تو سایت نمیا‌م,میگه به سلامت انتظار داری ما اون رفتا‌رو خیلی‌ خوب ببینیم و بگیم آفرین چه سایت خوبی‌؟چقد همه چی‌ خوب و آرومه؟

   ۰ ۰
  5. johnny cage گفت:

   بچه ها من هروقت میام به اینترنت به عشق دی بازی میام بچه ها بخاطر من نه بخاطر سایت هم شده با هم قهر نکنین

   ۰ ۰
  6. Alcatraz گفت:

   سعید زعفرانی خودت میدونی که خیلی برات احترام قائلم ولی خداوکیلی میتونی بگی کدوم رفتار؟یعنی حتی سرسوزن قبول ندارین این کاری که کردین اشتباه بود؟

   ۰ ۰
  7. Albert Wesker گفت:

   @Alcatraz
   اگر قبول نداشتیم که پاسخگو نبودیم …
   رفتار ما تابعی از رفتار شماست. این نکته رو به یاد داشته باش دوست من :wink:

   ۰ ۰
  8. general amin گفت:

   آره . اگه حقی ازت خورده شده یا توهینی شده وایسا حرفتو بزن . اگه آدم نتونه حرف خودشو بزنه و از دفاع کردن از حق خودش در بره که باید فاتحه رو خوند

   ۰ ۰
  9. Alcatraz گفت:

   چه ربطی داره؟هر کی داشت میرفت حرف اخر خودش و دلایل رفتنش رو زد….مگه داریم در مورد کلاهبرداری حرف میزنیم که طرف واسته از حق خودش دفاع کنه؟کدوم حق؟
   کدوم رفتار؟!؟!؟!؟ بیخیال…همه چی عالیه

   ۰ ۰
  10. general amin گفت:

   آره بی خیال . مثل این که واقعا همه چی عالیه !

   ۰ ۰
  11. Alcatraz گفت:

   نمیدونم عزیزم احساس میکنم منظورم رو متوجه نشدی…
   منظور من اینه که وقتی با کاربرا درست رفتار نمیشه خوب اونا هم میرن…شما میگی چرا قهر میکنی واستا از حقت دفاع کن..!ربطی دارن به هم؟

   ۰ ۰
  12. general amin گفت:

   البته نمی خواستم این بحث رو ادامه بدم ولی باید بگم منم منظورم از دفاع کردن حق یعنی بیان کردن نظر خودت . نه این که بگین چون نظرات رو بستین ما هم میریم . اگه قراره به همین سادگی باشه که با عقل جور در نمیاد . البته شاید من نتونسته بودم منظورم رو درست بگم که در این جا تشریح کردم :wink:

   ۰ ۰
  13. NeXus گفت:

   سعید این جوابیه رو کی نوشته؟

   ۰ ۰
  14. Albert Wesker گفت:

   یه آدم خیلی مهم :wink:

   ۰ ۰
  15. spart گفت:

   بگم ؟
   نگم؟
   بگم؟
   نگم؟
   خوب میگم
   داریوش :lol: :lol:

   ۰ ۰
  16. spart گفت:

   چرا گزینه ویرایش حذف شد ؟
   *خب

   ۰ ۰
 4. travi گفت:

  دنیای بازی بازم درست برخورد نمیکنی
  به نظر من خیلی انتقادهای بهتر هم بود که هم منطقی تر و هم محکم تر بودن ولی تو برای اینکه بتونی جواب بدی اینا رو گذاسته بودی که بعضی چیزاش نجومی بود !!!

  ببین مشکل ما الان اینه که هی همدیگه رو مقصرمیدونیم و کسی به فکر مقصر بودن خودش نیست
  قبول کاربرها هم مقصرن ولی به نظرت چند درصد تقصیر ها گردن کاربرهاست؟

  میدونی من فکر میکنم مدیرا تا چند تا نظر تند دیدن هول شدن که البته حق هم دارن ولی اشتباهشون این بود که عمل هاشون به هم نمیخورد مثلا میاد دیدگاهو میبنده ۲۴ ساعت بعد میگه توضیح بیشتر لازم نیست چرا لازم نیست ؟؟؟ اتفاقا خیلی هم لازمه تا کاربرا بفهمن قضیه چیه و چرا مستحق این عملن اینجوری بدتر به جای اینکه خاطیان مورد انتقاد واقع بشن تمام انتقادها رفت برای دیبازی و کسانی که تخلف کرده بودن تونستن از این جو استفاده کنن و خودشونو بی تقصیر جلوه بدن
  یا مثلا میگین نظارت با خود کاربرها بعد یکی از مدیرا میاد برای اولین کامنت خبر میگه مسحق بن شدنی خوب این یعنی چی ؟
  الان دیگه همه این اتفاقا افتاده ولی ترک کردن سایت پاک کردن صورت مسئلس
  دوستان درسته که مدیریت مسئوله اما ما هم بی تقصیر نیستیم بیاید به جای الکی بیانیه دادن سعی کنیم کمی هم خودمونو اصلاح کنیم و از این به بعد با یاری هم سایتو درستش کنیم

  این چیزی که بالا گفتم صرفا یک شعاره اما بیاین کمک کنیم در سطح همین شعار باقی نمونه و عملیش کنیم
  اول هم خود من شروع میکنم و توی این خبرهای جدید کامنتهای نا مربوط رو گزارش میدم
  راستی دوستان کاری نکنید همین گزارش تخلف بلای جان سایت بشه

  با تشکر
  عضو کوچک ولی قدیمیه دنیای بازی

  ۰ ۰
  1. Albert Wesker گفت:

   “به نظر من خیلی انتقادهای بهتر هم بود که هم منطقی تر و هم محکم تر بودن ولی تو برای اینکه بتونی جواب بدی اینا رو گذاسته بودی که بعضی چیزاش نجومی بود”
   انتقاد درست و سازنده نقد نمیخواد، قبول شده بدونید اون ها رو … :wink:

   ۰ ۰
  2. travi گفت:

   یه چیزو یادم رفت بگم :

   از نظر من مدیریت سایت محکوم به کم کاری و بیخیالی هست ولی به پارتی بازی هرگز اوضاع سایت قبل از شلوغ شدنش هم اینو ثابت میکنه

   حداقل تا خلافش ثابت نشه من اینطور فکر میکنم

   راستی برای بهتر شدن وضع سایت بهتره گزینه ویرایش رو هرچه سرعیتر برگردونید
   منتها این امکان باید برای کامنتهایی باشه که کمتر از ۲ تا گزارش داشته باشن اینجوری احساس مسئولیت بالاتر میره

   با تشکر :wink:

   ۰ ۰
 5. NeXus گفت:

  این متن برای من هم فرستاده شد اما با اینکه انتقاد زیاد داشتم کورکورانه کپی پیست نکردم و سعی میکنم خودم حرف خودمو بزنم نه اینکه حرف کس دیگرو تکرار کنم . علاوه بر این در این متن اعتراض هیچگونه راهکار و خواسته ی مشخصی از سوی نویسنده یا نویسندگان مطرح نشده چه خوب بود انقدر هیجانی و با عجله تصمیم نمیگرفتید…
  اما در رابطه با مسئول سایت باید بگم لحنتون در خصوص پاسخگویی به انتقاد کاربران معترض به هیچ وجه جالب نبود.

  ۰ ۰
  1. Albert Wesker گفت:

   شایان جان (شایان بودی دیگه؟!) شما اون آواتارت رو عوض کن SOPA دیگه تموم شد جریانش ور مالید!! بعد این که این جا جای خوبی برای مطرح کردن انتقاداتت هست. شخصا میخونم و به گوش اون که باید میرسونم.

   ۰ ۰
  2. NeXus گفت:

   آره شایان بودم البته الانم هستم!
   انقدر اوضاع بهم ریخته بود که دیگه آواتار از یادم رفته.
   اول از همه نحوه ی برخورد با اون کاربر مشکل دار بود. اینکه در برگشت به سایت همون کارارو تکرار کرد اما هیچ برخوردی صورت نگرفت .برای همه اثبات شده بود که ۷.۸ تا از یوزر ها برای ایشون بود و به من و یکی ۲تا کاربر دیگه توهین کرد و در کمال تعجب روز ها میگذره و با این آقا برخوردی نمیشه(اگه یادت باشه توی پست آخرین اخطار..به خودتم گفتم)
   از ۱طرف وقتی احساس مسئولیت میکنم و به کسی که میاد میپرسه عکس جدیدم خوشگله؟! تذکر میدم و کار میکشه به توهین به خانوادم و میبینم دیشب باز همون آقا اومده و خیلی راحت نظر میده و حتی ۱نفر از مسئولان سایت نمیگه چرا به منو خانواده ام توهین شده نامید میشم. من به احترام دوستای خیلی خوبم توی دی بازی اونچه که لایقش بودو نگفتم و فکرکردم حداقل برخورد میشه اما….
   و در آخر هم لحن بد مسئول سایت در پاسخ به بچه ها…(مخصوصا ناصر) بقیه حرفامم ترجیح میدم اینجا نزنم بحثا تموم شه.

   ۰ ۰
  3. Albert Wesker گفت:

   پاسخ دارم ولی سعی می کنم با پیام خصوصی به اطلاع خودتون برسونم … چون بعضیا عادتشونه از آب گل آلود ماهی بگیرن! :wink:

   ۰ ۰
  4. Leon S.K گفت:

   تو که پ.خ خراب بود! بیا اینم یکی از مشکلات سایتتون بعد جناب بیگ باس میاد میگه دنیای بازی همیشه امکاناتی رو فراهم میکرده تا کاربراش آسوده باشن! وقتی پ.خ خرابه پس من مثلا اگه تو یه مرحله گیر کرده باشم کجا بیام کمک بگیرم؟ باید با پ.خ از ناصر یا روزبه کمک بخوام که خرابه

   ۰ ۰
  5. Albert Wesker گفت:

   خراب بود … مدتیه درست شده … اگر هم نشد ایمیل من هست … دوست من شما خراب بودن پ.خ رو میبینی ولی بقیه امکاناتو نمی بینی؟! خب یه ذره انصاف! من پیگیری مجدد می کنم که پ.خ هم درست بشه … گویا ادیت هم به زودی درست میشه :wink:

   ۰ ۰
 6. ahmadpop4 گفت:

  دی بازی کاربرای قدیمیت دارن میرن. خودت میدونی و خودت.

  ۰ ۰
  1. ahmadpop4 گفت:

   ما میدونیم این کار تو به خاطر خودمون بوده ولی دی بازی بازی با کاربراش(از نوع قدیمی) زندس.
   یه جوری حلش کن.

   ۰ ۰
 7. JeNeRaL ShAwN گفت:

  به حرمت گرمای صمیمانه عشق یک گلوله سرد برفی سلام..!
  .
  آرزو می کنم هرچه زودتر خورشید مهربون و صمیمی با یه رنگین کمون قشنگ رنگارنگ از پشت سرمای زمستونیه سایتمون به کوله پشتیه همه ما یه آسمون ستاره هدیه بده..
  .
  داداشی کوچیکتون اومده بگه اتفاقایی افتاد که دل خیلیا به خاطرش گرفت و غمگین شد اما انگاری الان وقت گذشت و بخشیدن رسیده.. وقت گذشتن از اشتباهای همدیگه.. همه خب سایتمون رو دوست داریم.. حتی اونایی که دلشون شکسته چراکه اگه احساسی نداشتن هیچوقت غمگین نمیشدن.. اما اینو فراموش نکنیم که با تجربه های گذشته میشه فرداهایی زیباتر رو ساخت..
  .
  چقدر قشنگه اگه الان زیر همین گلوله های سرد برفی یه دیبازیه گرم و صمیمی بسازیم تا دیگه دلمون برای خاطرات گذشته تنگ نشه بلکه خاطراتی زیباتر رو به وجود بیاریم..
  .
  _-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
  منتظر گذشت و بخشش دوستام که دلخور شدن هستم تا دوباره گرمای عشق و صمیمیت رو کنار هم احساس کنیم.. :wink:

  ۰ ۰
  1. ahmadpop4 گفت:

   بچه ها با رفتن هیچی درست نمیشه. هم فضای سایت افسرده میشه هم شما.
   دلتون میاد حرف ژنرالو زمین بندازید؟ :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

   ۰ ۰
  2. johnny cage گفت:

   سلامی به گرمی توم ریدر
   .
   آرزو می کنم هرچه زودتر خورشید مهربون و صمیمی با یه رنگین کمون قشنگ رنگارنگ از پشت سرمای زمستونیه سایتمون به کوله پشتیه همه ما یه آسمون ستاره هدیه بده..
   .
   داداشی کوچیکتون اومده بگه اتفاقایی افتاد که دل خیلیا به خاطرش گرفت و غمگین شد اما انگاری الان وقت گذشت و بخشیدن رسیده.. وقت گذشتن از اشتباهای همدیگه.. همه خب سایتمون رو دوست داریم.. حتی اونایی که دلشون شکسته چراکه اگه احساسی نداشتن هیچوقت غمگین نمیشدن.. اما اینو فراموش نکنیم که با تجربه های گذشته میشه فرداهایی زیباتر رو ساخت..
   .
   چقدر قشنگه اگه الان زیر همین گلوله های سرد برفی یه دیبازیه گرم و صمیمی بسازیم تا دیگه دلمون برای خاطرات گذشته تنگ نشه بلکه خاطراتی زیباتر رو به وجود بیاریم..
   .
   _-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
   منتظر گذشت و بخشش دوستام که دلخور شدن هستم تا دوباره گرمای عشق و صمیمیت رو کنار هم احساس کنیم..

   ۰ ۰
  3. ۸-O 8-O 8-O

   ۰ ۰
  4. سلامی به گرمی توم ریدر :lol:
   .
   آرزو می کنم هرچه زودتر خورشید مهربون و صمیمی با یه رنگین کمون قشنگ رنگارنگ از پشت سرمای زمستونیه سایتمون به کوله پشتیه همه ما یه آسمون ستاره هدیه بده..
   .
   داداشی کوچیکتون اومده بگه اتفاقایی افتاد که دل خیلیا به خاطرش گرفت و غمگین شد اما انگاری الان وقت گذشت و بخشیدن رسیده.. وقت گذشتن از اشتباهای همدیگه.. همه خب سایتمون رو دوست داریم.. حتی اونایی که دلشون شکسته چراکه اگه احساسی نداشتن هیچوقت غمگین نمیشدن.. اما اینو فراموش نکنیم که با تجربه های گذشته میشه فرداهایی زیباتر رو ساخت..
   .
   چقدر قشنگه اگه الان زیر همین گلوله های سرد برفی یه دیبازیه گرم و صمیمی بسازیم تا دیگه دلمون برای خاطرات گذشته تنگ نشه بلکه خاطراتی زیباتر رو به وجود بیاریم..
   .
   _-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
   منتظر گذشت و بخشش دوستام که دلخور شدن هستم تا دوباره گرمای عشق و صمیمیت رو کنار هم احساس کنیم.. :wink:

   ۰ ۰
  5. Hunt gray گفت:

   چی شد احمد؟؟اون تویی یااین توئه؟ ۸-O 8-O 8-O

   ۰ ۰
  6. این جانی از من کپی گرفت منم که اصلا از ژنرال کپی نگرفتم باور کنین :lol: :wink:

   ۰ ۰
  7. johnny cage گفت:

   احمد ببخشید حواسم نبود

   ۰ ۰
  8. johnny cage گفت:

   بچه ها ترو خدا باهم دعوا نکنیم به خاطر سایت بخاطر همه چیزایی که دوست دارین کسانی که بامن هم عقیدن لایک بزنن

   ۰ ۰
 8. mohammad.m گفت:

  من فقط امید وارم دیگه داخل این سایت از این جور مشکلات پیدا نشه و همین طور از این نوع تنبیه های خنده دار و… چون این کار فقط باعث کم شدن امار سایت میشه من خودم فقط به عشق نظر بچه ها تو این سایت می ام تا خود خبر (راستی این که نمی تونیم برا بازی های ایرانی یا خبر های مربوط به بنیاد نظر بدیم بدترن مشکل دی بازی هست)

  ۰ ۰
  1. Albert Wesker گفت:

   بدانید که هیچ رویه ای را فعلا در سایت تغییر نمی دهیم و ثبت دیدگاه ها همچنان به همین حالت خواهد ماند، نظارت هم همچنان با شما. یعنی اگر کامنت خلافی دیدید گزارش دهید. اگر گزارش ندهید و دوباره عده ای به توهین و تمسخر و غیره و ذلک پرداختند و سایت به خطر افتاد باز هم همه را جریمه می کنیم. چون هم آن کسی مقصر است که توهین کرده، هم آن کسی که سکوت کرده و البته هم مسئول دیدگاه گذاری سایت که کم کاری کرده.

   ۰ ۰
 9. Vahid گفت:

  توضیحات کامل داده شد که به نظرم خیلی هم قانع کننده بود.

  ۰ ۰
 10. rising گفت:

  من واقعا از این حرکت بعضی از کاربرا تعجب کردم منم میتونستم یه کپی پیست بکنم کی چی ؟ که یعنی مثلا دارم اعتراض میکنم اما این کار رو نکردم چون خودمم مقصر بودم بخاطر کامنتهایی که دیدم ولی گزارش نکردم بخاطر اسپم هایی که دیدم ولی تذکر ندادم پس منم مقصرم

  اره سایت مشکل داره من خودم با تصمیم آقای حکیمی مخالفم و مخالفتمو توی ۳خط تو بخش مربوط به خودش گفتم اما دیگه نمیومدم توی همه ی خبرها یه متن یه صفحه ای رو بزارم
  دوست عزیزمون NeXus حرف خیلی خوبی زد ((سعی میکنم خودم حرف خودمو بزنم نه اینکه حرف کس دیگرو تکرار کنم ))
  دوستان با رفتن چیزی درست نمیشه پس بیاین کنار هم کاری کنیم که سایت از این وضعیت در بیاد بخدا اگه همین قوانین ساده رو هم انجام بدیم همه ی این مشکلات حل میشه

  ۰ ۰
  1. johnny cage گفت:

   دوست عزیز منظورت من بودم اگه من ودم عذر می خوام گفتم حواس نبود شرمنده

   ۰ ۰
 11. Leon S.K گفت:

  من تصمیم گرفته بودم که دیگه کامنت ندم ولی مث که نمیشه تو جای جای این متن این موضوع بود که گزارش تخلف بدین یادمه یه جا این کاربر عباس نمیدونم چند! همش داشت ترول میکرد و من برای اینکه کامنت پاک بشه و درگیری رخ نده یه گزارش تخلف دادم و هیچ اتفاقی صورت نگرفت وقتی این رو دیدم حتی یه کامنت دادم که چرا این ترول پاک نشد؟ هیچ جوابی هم نگرفتم! درمورد آقای زعفرانی هم اگه هیچ کاره نیستن پس چرا بیش تر کاربرا با ایشون مشکل دارن؟ بله بخاطر خصومت شخصی بنده رو بن کردن! من خودم چند وقت پیش قضیه این دیکتاتوری رو گفتم ولی هیشکی گوش نکرد تا الان همه فهمیدن بعد شما میفرمایید سایت بزرگه نمیتونم نظارت کنیم! مشکل ماست؟ نه بفرمایید مشکل ماست؟ اگه خودتون وقت نمی کنین برید چهار نفر دیگه رو مسئول کنید! البته الان جواب میدین سعید زعفرانی هست که منم فرمودم نصف سایت با ایشون مشکل دارن! برید چهار نفر از بیرون بیارین پیشنهاد میکنم اون چهار نفر هم نا شناس باشن! کل کاربر های قدیمی سایت دلشون شکسته و شما به جای یه عذر خواهی ساده دارین بد ترش میکنین با جملاتی مثل به سلامت! بله قدرت آدم رو کور میکنه در حدی غرور گرفتتون که یه عذر خواهی ساده که میتونه کل مشکلات رو حل کنه نمیکنید.

  ۰ ۰
  1. mohammad.m گفت:

   این جمله به سلامت رو باهات عجیب موافقم بدترین عجیب ترین جواب تو یه سایت از طرف مدیرش به کاربر هستش

   ۰ ۰
  2. Albert Wesker گفت:

   مشکلت اینه که به حرف گوش نمیدی … جریان بن شدن شما کاملا هم درست بود، چون قبلش تذکر داده بودم. نداده بودم؟ سر یه بحث خارج از موضوع و متشنج کننده بن شدی … به خاطر رفتار خودت بود. چرا بقیه بن نشدند؟ من کجا شما رو میشناسم که خصومت و غیره داشته باشم؟ این نصف سایت هم که با من مشکل دارن دستشون درد نکنه … خوب کاری می کنند با من مشکل دارن، من به احترام اون نصفه دیگه که مشکل ندارند میمونم و کارم رو می کنم! :lol:

   ۰ ۰
  3. Leon S.K گفت:

   اهکی؛ خودتی! بیای حرف آخر رو بزنی و بری؟ خودت تراوشات ذهنیت رو مثل ۱۱ تا میزدیم خالی کنی بعد انتظار داشته باشی کسی چیزی نگه؟ اگه حرکت من بد بود پس چرا خودت دهنت رو نبستی و در اون مورد نظر ندادی؟ اگه خودت نظر نمیدادی و بعد میگفتی هیشکی هیچی نگه مطمئنا من بن شدنم رو قبول میکردم جالبه هنوز هیچ جوابی درمود اینکه چرا به گزارش تخلف ها رسیدگی نمیشه نگرفتم! لطفا مرد باشین و جوابم رو با بن کردن و پاک کردن این نظرم ندین!

   ۰ ۰
  4. Albert Wesker گفت:

   در مورد گزارش تخلف:
   برای فرستاده شدن دیدگاه به بخش بازبینی حداقل ۴ گزارش تخلف لازم است!
   بقیه توضیحات رو هم با پ.خ به اطلاعت میرسونم …

   ۰ ۰
  5. Leon S.K گفت:

   جوابت به دستم رسید اما بخاطر اون مشکلی که نمیتونم بگم چون میترسم فیلتر بشین مجبورم تو عموم بگم
   بله من اشتباهی کردم اما جوابم بن نبود! شما خودت وقتی تیمت میبره دوست داری بیای و شادی کنی و منم تو اون لحظه این حس رو داشتم! میتونستم اون کامنت رو جدا گونه بدم ولی مخصوصا زیر کامنت تو دادم! چون فکر میکردم ما با هم رفیقیم! تو قبلا هم کامنت های من رو پاک کرده بودی اما هیچ وقت اعتراضی نداشتم اگه به همون پاک کردن بسنده میکردی نه من اون جنجال رو راه مینداختم و نه هیچ اتفاق دیگه ای میفتاد! و درمورد اون نام کاربری که توضیح بدین چرا بن شدم! بگم که اصلا تو ذهنم این نبود که بخاطر اون مسئله بن شده باشم چون یه شوخی ساده بود که جنابعالی بخاطر اینکه تیمت باخته بود عصبانیتت رو روی من خالی کردی!

   ۰ ۰
  6. برادر سعید ۴ تا گزارش زیاد نیست؟دیدم این گزارشا ترتیب اثر داده نمیشن.پس واسه همین بود.۲ یا ۳ تا بشه بهتر نیست؟

   ۰ ۰
  7. Albert Wesker گفت:

   @Commander Shepard
   اون طوری ممکنه چند نفر مقرضانه یه کامنت رو گزارش تخلف بدن و از اون طرف بوم بیفتیم … ۴ تا خوبه به نظرم :wink:
   @ لیون
   بیخیال میشی یا دوباره بنت کنم؟ (شوخی) گذشت دیگه … :wink:

   ۰ ۰
 12. et گفت:

  من هنوز ناراحتم ولی بیخیال
  تنها راه موندن و ساختنه
  من به اندازه ی همین اسم et توی سایت سهم دارم و این سهمو بین شما دوستای نازنین دوست دارم

  ۰ ۰
 13. MacTavish گفت:

  من چرا بن شدم؟
  _
  COD Team

  ۰ ۰
  1. MacTavish گفت:

   :mrgreen:
   مثل اینکه بن نشدم

   جدای از این حرف ها اون دعوت به آشتی من چطور بود؟

   ۰ ۰
 14. MacTavish گفت:

  آقای زعفرانی من به کی بگم؟ :cry: شما قول دادید مقاله من تایید بشه…ولی نشده :cry:
  __
  COD Team

  ۰ ۰
  1. Albert Wesker گفت:

   گویا کاشف به عمل اومده که اون مقاله کپی بوده! من نمیدونم و متاسفانه فعلا نمیرسم رسیدگی کنم. دوباره و با دلیلی موثق که ثابت کنه اون مقاله کپی نبوده برای سایت بفرستید شاید فرجی شد. البته بگم که اصلا بنا بر توهین نیست که خدایی نکرده شما اون مقاله رو به اسم خودتون جا زدید یا هر برداشت دیگری … ولی شرایط اطلاع رسانی دنیای بازی به گونه ای اقتضا می کنه که مقالات چک بشن و عین اون مطلب شما توی نت بوده!

   ۰ ۰
  2. MacTavish گفت:

   عین اون مطلب توی وبلاگ خودم بود که خودم توش گذاشتم :-?

   ۰ ۰
  3. Albert Wesker گفت:

   خسته نباشید …
   حله :wink:

   ۰ ۰
 15. Igreg گفت:

  اقا جون , هر کی توهین کرد اخراج مادام العمر بشه.والسلام.والا

  ۰ ۰
 16. aliviros 3000 گفت:

  همون ادم نظر نده بهتره !! :roll:

  ۰ ۰
 17. emma گفت:

  wesker حالا که می خوایند نظارت کنین ببینم می تونی سایه ی داریوش رو از این سایت بکنی … نام کاربریش هم داریوش فیونرال هست

  ۰ ۰
 18. saeed mirabi گفت:

  سایت تبدیل به باغ وحشی شده که مسئولش برای آروم کردنش اونجارو میبنده !!
  من اصلا این کامنت نخونده بودم برای چی سایت با باغ وحش مقایسه کردن یعنی همه کاربرها حیوان هستند !!!
  این گروه اعتراضی به چه حقی این گفته . ادب و شعور کجای این کامنت بوده که تمام دوستانشونو با حیوانات مقایسه کردن !!! یرای این گروه اعتراضی واقعا متاسفم که ما کاربرها رو با حیوانات مقایسه میکنند !!! الان شدیدا خونم به جوش امده از دست این گروه اعتراضی فقط بخاطر اینکه ادب رعایت کنم هیچ چیزی نمیگم !!!
  (انجمن Martial Art’s )

  ۰ ۰
 19. saeed mirabi گفت:

  من اصلا این کامنت نخونده بودم برای چی سایت با باغ وحش مقایسه کردن یعنی همه کاربرها حیوان هستند !!!
  این گروه اعتراضی به چه حقی این گفته . ادب و شعور کجای این کامنت بوده که تمام دوستانشونو با حیوانات مقایسه کردن !!! یرای این گروه اعتراضی واقعا متاسفم که ما کاربرها رو با حیوانات مقایسه میکنند !!! الان شدیدا خونم به جوش امده از دست این گروه اعتراضی فقط بخاطر اینکه ادب رعایت کنم هیچ چیزی نمیگم !!!
  (انجمن Martial Art’s )

  ۰ ۰
 20. kritoos گفت:

  مشکل هم از کاربرهاست هم از مدیریت سایت توخبر مسدود کردن دید گاهها هیچ چیزی راجع به اینکه سایت مشکل داره نوشته نشده بود فکر کنم این رو برای ماست مالی کردن گذاشتید حداقل باید بیشتر توضیح میدادید تا همه بفهمن قضیه چیه؟من یکی خودم هم مقصرم عین همه چون گزارش تخلف نفرستادم ولی در کل باید قضیه رو روشنتر میکردین نه اینکه هیچ چیزی نگید وانتظار داشته باشید کاربها هم کار شما رو تایید کنن

  ۰ ۰
 21. Ichimaro Gin گفت:

  خوب این هم جواب مدیریت سایت .
  همین که بیان و جواب بدن برای من یکی حداقل کافیه ( این کاربر اخراجی کی بودش که این متن رو نوشته ؟!؟!؟)
  …………………………………………………………………………………..
  حالا وقتشه که ما کاربرا هم یه تکونی به سایت بدیم و به قول معروف بترکونیم !!!
  ……………………………………………………………………………………….
  راستی یه سوال این قابلیت که تعداد کامنت ها بالا رفت به صفحه دوم منتقل بشه جدید هستش یا نه قبلا هم بود ؟؟؟
  توی بعضی خبر ها که بالای ۶۰ تا نظر داره این اتفاق افتاده … جالب بود این حرکت ..ممنون .
  …………………………………………………………………………………………………………

  ۰ ۰
  1. Albert Wesker گفت:

   قابلیت جدیده … :wink:

   ۰ ۰
  2. MahanGM گفت:

   نه دوست من، wordpress خودش میذاره که یه سقف نمایش کامنت تعریف کنی. احتمالا سقفش رو روی ۱۰۰ تا گذاشتن. این از اون قابلیت های قدیمیه که چون تا حالا یه پست این همه کامنت نداشته برا همین هم دیده نشده.

   ۰ ۰
  3. Albert Wesker گفت:

   بالای ۱۰۰ تا داشتیم آخه قبلا … زیاد هم داشتیم … من خبر ندارم ولی احتمالش هست که قبلا limit تعیین نشده بوده و حالا تازه گذاشتن رو ۱۰۰ تا … احتمالش هم هست که این بره صفحه بعد تازه است کلا!

   ۰ ۰
  4. NeXus گفت:

   MahanGM@
   کی میگه تا حالا ۱پست اونقدر کامنت نداشته
   خبر مربوط به بتلفیلد و فیسبوق دیبازی و … رو ندیدی مگه

   ۰ ۰
  5. MahanGM گفت:

   والا توجه نکرده بودم. شاید هم بقول Albert Wesker براش سقفی نذاشته بودن. ولی در هر صورت چیز جدیدی نیست!

   ۰ ۰
 22. mostafa133 گفت:

  .خلاصه هر چی بوده تموم شده رفته.از این به بعد باید حواسمون رو جمع کنیم تا از این اتفاقا نیوفته.یک کم هم باید انتظار ها رو کم کرد.آخه مسئولان سایت که نمیتونن ۲۴ ساعته چارچشمی حواسشون به نظرات باشه تا کسی تخلف نکنه!پس ما اینجا چی کاره ایم؟؟؟این گزارش تخلف چیه پس؟؟؟
  به نظر من اینکه تمام مشکلات رو بندازیم گردن سایت کاملا اشتباهه و همه ما در این کار زشت مسئولیم.امیدوارم از اشتباهاتمون عبرت بگیریم و دیگه تکرارشون نکنیم. :wink:

  ۰ ۰
 23. Altair گفت:

  یعنی با این کارا نشون میدین سایت هم مثل ارز و سکه دچار بحران شده

  ۰ ۰
 24. diamond گفت:

  بهتر نیست برای جلو گیری از اسپم یه صفحه باز کنید که برای پرسش گیمرا از هم باشه ؟؟؟ :?: :?: :?:

  ۰ ۰
 25. Nightmare گفت:

  من قبلم گفتم . میشه یک قابلیت اتق گفتگو تو سایت اضافه کرد که دوستان میتونن خارج از محیط معمولی سایت (تقریبا ربطی هم نداره به سایت) با هم در مورد همه چیز گفتگو کنند . مثل مسنجر ها می مونه . البته نه مثل اونا :wink:

  ۰ ۰
 26. Makarov گفت:

  جواب خوبی بود. در به وجود آمدن این مشکلات یه جورایی ما کاربرا هم مقصر بودیم که سکوت می کردیم و و “گزارش تخلف” نمی دادیم.
  ولی نکته ای که همیشه و مخصوصا این چند روز خیلی منو آزار داده، رفتار توهین آمیز و به نوعی زننده مدیران دی بازی در هنگام بحث با کاربراست. من خودم هیچ وقت هیچ بحثی نه با آقای حکیمی داشتم و نه با سعید. و این چیزیه که در رفتار این دوستان با بقیه دیدم. متاسفانه وقتی بحث بالا می گیره سعید جان و جناب حکیمی زودتر از کاربرا از کوره در می رن! به نظر من این مساله اصلا در شان مدیریت نیست. هرچه شما با متانت و آرامش بیش تری (مثل همین مطلب) به انتقاد کاربرا جواب بدین، ارزش و احترام خودتون و دی بازی رو بالا می برین. و نشون می دین که چقدر این کاربرای عزیز (که بدون اغراق من توعمرم این همه کاربر درجه یک، با سواد و متشخص رو مجموعا در کنار هم در یه سایت ندیدم!) براتون مهم هستن. و صد البته مشکل رو زودتر حل می کنید. به نظر من این مهم ترین مشکل دی بازیه و در صورت برطرف شدن این مساله، دی بازی دیگه با مهاجرت های دسته جمعی کاربرا مواجه نمی شه.
  —————————————————–
  COD Team

  ۰ ۰
 27. اولین چیزی که باعث این کار ها شد این بود که یه مدتی از مدیران خبری نبود و در این هم هیچ شکی نیست و مقصر هم یک نفر نیست.اینکه بگیم ارش مقصره یا سعید یا کاربر قدیمی یا کاربرخاطی درست نیست.

  دوم اینکه همون طور که گفتم این بستن نظرات برای یک روز برای همه گرون تموم شد.کاربرها احساس کردن بهشون بی احترامی شده و بی احترامی کردن ( یک نفر یا چند نفر هم مقصر نیست ).
  الان چند تا کاربر قدیمی رفتن و من هم نمیدوم که بر میگردن یا نه حرف دلشون هم این بود که چرا به ما بی محلی میکنین و به زیر گردنمون رسیده و اینکه کاربر و قدیمی و جدید با هم یکی هستن و بی احترامی میشه که به راحتی میشه با چند تا امکانات ساده یا چند تا ستاره یا تراز گذاری این چیز هارو حل کرد.

  یه سری حساسیت الکی هم توی سایت ایجاد شده که نمی دونم فلانی این طوریه یا اقا کینه ایه یا چمیدونم از این جور حرفا.من همین الان بگم بابا این حرفا چیه اخه؟! بیا نظرت رو بده ، بیا بحث کن و بیا کار خودت رو بکن اگه بر خلاف قوانین نباشه هیچ کس هیچی بهت نمی گه
  الان مثلا دوستم رو مثال میزنم.اقای سعید میرابی الان شما این چند وقتی که اومدی و قوانین رو هم رعایت کردی کسی بهت کاری داشته؟
  اون هایی که از سعید کینه دارن هم دیگه بابا این سعید رو این همه فوش دادین هنوز تصفیه نشده؟! بعدشم باور کنید که اخلاق حکیمی از منصوری خیلی بهتره! واین رو مطمئن باشین که ما توی هیچ سایتی مدیری رو نداریم که خیلی خوب باشه!
  به هر حال حقیقت اینه که این اتفاقات تلخ همش تفصیر همون هایی بود که هست! نه من و تو و مدیر
  اگر این پست رو معذرت خواهی مدیران بدونیم ؛ من هم همین جا معذرت می خوام.
  (در اخر هم نفهمیدیم این کاربر اخراجی چطور به خواسته های خودش جواب داد!) :lol:

  ۰ ۰
 28. deniro گفت:

  همیشه خراب کردن آسونه اون درست کردنه که هم شجاعت میخواد هم تدبیر هم همت.کاملا مخالف با قهر و این نوع داستان ها هستم یادمه یک زمانی با چند نفری از بچه ها سر داستان کاربران میهمان و توهین هاشون اعتصاب چند روزه کردیم که یه تعدادیشون از سایت رفته بودن و کمی سایت جو سمی اون پاک سازی شد ولی به نظرم تو این مورد جای این داستان ها نیست من برداشتم از پاسخ مسئول سایت این بود که مشارکت تک تک افراد عضو رو میخواد و حرفی غیر منطقی نیست و اینکه یاد بگیریم احترام هم رو در هرشرایطی حفظ کنیم حتی اگر نظرات مخالف نظرات ماست.از نوع نظر جریمه که اگر بازهم این اتفاق بیفته جریمه میکنیم کمی داستان به سمت تهدید میره که به شخصه بنده هرموقع سایت باشه میام از اخبار استفاده میکنم جا برا نظردادن بود نظرمیدم نبود سیوت دیگه ولی در کل از این سایت بیشتر خوشم میاد ولی اگر داستان به منوال جریمه و قطع نظرات باشه فکر نمیکنم با ندادن نظرآسیبی برسه و به نظرم اگر تعداد گزارشات تخلف پایین تر بیاد و همچنین بهتره چند نفری مسئول بررسی نظرات باشن شیفتی کار کنن خیلی بهتره در صورت تخلف تذکربرای بار اول در موارد بعدی برخورد شدیدتر بشه بهتره در مواردی دادن نظرات برای کسانی که سوپیشینه در دادن نظرات بد ندارن برای مطالب خاص در اخبار باشه بهتره ولی جریمه کلی که بازهم تایید شده و یه جورایی پاتو یک کفشه به نظرم غیرمنطقیست.در هر صورت به شخصه منبعد پست توهین آمیز ببینم گزارش تخلف میدم,اگر شد وقت بود بودیم اطلاعات داشتیم نظر میدم نبود مطلبو میخونم سایت کلا خبر نزد از اخبار سایتهای دیگه استفاده میکنم به نظرم مطالب گفته شده هم از سوی مسئولین و هم برو بچس عضو دنیای بازی فقط مونده همکاری۲طرف که واقعا ۲طرف هم لازمه چون یک دست صدا نداره..دنیرو از pc$

  ۰ ۰
 29. MahanGM گفت:

  خوب مدیریت عزیز، می تونستی دیدگاه گذاری رو برای اون مطلب ببندی که دیگه از این مسائل پیش نیاد، اینجوری زندگی همه هم آسون تر میشد! اندفعه رو میذارم رو حساب اینکه نمی دونستیت چه بازخوردی داره همچین مطلبی، دفعه بعد می تونید با تجربه ای که کسب کردید کار کنید.

  در مورد بستن کل دیدگاه ها خوب باید بگم که کار درستی نیست، سوزاندن تر و خشک بدترین راهه. تازه اگه نگران فیلتر شدن هستید، یا از اینجور مطلب ها نذارید، یا دیدگاه گذاری رو براش ببندید، یا کاربر مقسر رو بهش اختار بدید تازه حتی می تونستید کامنت های توهین آمیز رو ویرایش کنید ( توجه کنید گفتم ویرایش نه پاک کردن ) و تو همون کامنت به کاربر ارسال کننده دیدگاه اختار بدین.

  آدم بهتره کارش رو درست انجام بده تا اینکه قیافه حق به جانب بگیره. امیدوارم از حرف رک ناراحت نشید.

  ۰ ۰
 30. cool-hand گفت:

  هر چی بود دیگه تموم شد حالا بیاید روی همدیگر را ببوسید و یه صلوات بفرستید انشا الله دیگه همچنین اتفاقی دیگه نمی افته.دیگه هم دنباله اش را نیارید. والسلام

  ۰ ۰
 31. MOHSEN f گفت:

  دارم درست میبینم یا خوابم .همه ی این مشکلات بخاطر بسته شدن دیدگاه برای ۲۴ هست.
  واقعا بعضیا دارن بی انصافی میکنن.ما چه درخواستی داشتیم که سایت براورده نکرد؟همین سایت نبود که به حرفهای کاربراش اواتار رو بخش نظرات اضافه کرد چرا؟ چون نظرات کاربراش اهمیت میده مثل بعضی جاها نیست (حالا نام نمیبرم)که التماس کنی اخرم حتی جوابت رو ندن.همین سایت نبود که تا فهمید پوسته ی سایت یکم برای کاربرا تکراری شده پوسته ی سایت رو عوض کرد.همین سایت نبود که بخاطر اعتراض مبنی بر دیر تایید شدن نظرات بخش تایید نظرات رو برداشت .بعدشم به نظر من اون کار اقای حکیمی خیلی هم بجا بود چون واقعا بعضی ها اینجارو با یاهو مسنجر یا فیس بوک اشتباه گرفته بودن و درباره ی مسائل بی ربطی گفتوگومیکردن یا خیلی راحت به دیگران توهین میکردن یا یه بازی رو بدون توجه به طرفداراش ترول میکردن و باعث ایجاد یه اشوب میشدن.
  واقعا که بعضیها خیلی بی انصافا……………………….
  __________________________
  محسن از انجمن PS 3 IS GOD

  ۰ ۰
 32. Hunt gray گفت:

  من هم عذرخواهی میکنم بابت اینکه تواین۶ماه فعالیتم تو سایت فقط یک اسپم دادم(دررابطه با اینترنت ملی که آقاسعید جواب بنده رو داد)واز یک بازی ایرانی انتقاد کردم که البته درمورد دومی فقط بنده نبودم که اونم آقای حکیمی پاسخ ماروداد(وهنوزم معتقدم پاسخ ایشون محترمانه نبوده).من عذر میخوام بابت اشتباهاتی که کردم.
  آقای زعفرانی خواهشا دراین رابطه دیگه مطلب نذارید واین آخرین پستی باشه که درباره ی این موضوعه.از دوستان هم خواهش میکنم این بحث رو به خبرای دیگه نبرن.
  حجاج عزیز فعالیتتون رو درحوزه ی گیم ادامه بدید.بابا این همه خبر:mass effect-darkness-reckoning-gta-maxpayneو…. .امیدوارم این هفته رو بدون کینه ای به سایت سر بزنید وانگارکه هیچ اتفاقی نیفتاده.
  هفته ی جدید روغروب کینه هاوطلوع صمیمیت بدونید.
  بهزاد از PC$

  ۰ ۰
  1. Hunt gray گفت:

   راستی اقاسعید.وقتی بعد گزارش تخلف کامنتی روپاک میکنید ترتیب کل کامنت ها به هم میریزه..اگه ممکنه رسیدگی کنید

   ۰ ۰
 33. xneon 360 گفت:

  با سلام خدمت همه دوستان و کارمندان و مدیران زحمت کش سایت دنیای بازی.اول از همه بخاطر نامربوط بودن نظرم از همه دوستان پوزش میطلبم.متاسفانه من بخاطر مشغله کاری که جدیدا برام پیش اومده خیلی کم فرصت میکنم به سایت سر بزنم و میخواستم بگم که طی یک جلسه که با برخی از کاربران خوب سایت و اعضای فرهیخته انجمن حقوق بگیران مایکروسافت داشتم تصمیمی گرفتیم که به عنوان یاران قدیمی و همیشگی دیبازی و مدیریت انجمن،با حضور گرم و مستمر و فعال خودمون به هرچه بهتر شدن محیط و جو دوستانه سایت کمک کنیم و از تنش های موجود بکاهیم.ولی خب متقابلا خیلی از دوستان هم دارای خواسته هایی هستند که به نظر من،مدیریت سایت میتونه برخی از اونها رو فراهم کنه .
  بهتره که مدیران سایت طی نظر سنجی هایی،نظر کاربران را جویا بشن و در صورت امکان به قسمتی از آنها جامعه عمل پوشانده شود.بهر حال ما همیشه از یاران همیشگی و فعال این سایت بوده ایم و هرگز سایت را تنها نمیگذاریم ولی به شخصه از مدیریت خواهشمندم تا حدودی بیشتر و بهتر در میان کاربران حضور داشته باشن و از ایده های خوب کاربران حمایت بشه.
  با تشکر از همه شما عزیزان.
  ______________________________
  Copyright © ۲۰۰۹-۲۰۱۲ MEA Co. All rights reserved :arrow:
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
 34. Gish2012 گفت:

  سعید جان و آقای‌ حکیمی،‌ بهتره که برای‌ منظم تر شدن سایت از اعضای نشریه یا حتی تعدادی‌ از کاربران خود سایت استفاده کنین. میشه رای گیری کرد.اگه تعداد مدیران سایت ۱ نفر هم بیشتر بشه نظم سایت چند برابر میشه.
  در ضمن فکری به حال تالار گفتگو هم بکنین. نیازش به شدت احساس میشه.
  در ضمن کاربر معروف به داریوش هم رو هم کامل از سایت بیرون کنی.
  در ضمن از کاربر های‌ قدیمی هم خواهش میکنم برگردن. مطمئن باشین رفتن از این سایت بیشتر به ضرر خودتونه.
  _______________________

  COD Team

  ۰ ۰
 35. King of Kings گفت:

  با من مهربان باش :idea: آخ ببخشید با هم مهربان باشید :wink:

  ۰ ۰
 36. Salvador گفت:

  ما که رفتیم BC…البته اینجا رو هیچ وقت ترک نمی کنم…PC$

  ۰ ۰
 37. Hunt gray گفت:

  آقایان مدیر حساب MacTavish بن شده!!!!فکرکنم اشتباهی صورت گرفته باشه.

  ۰ ۰
  1. Albert Wesker گفت:

   نه بن نشده …

   ۰ ۰
  2. Hunt gray گفت:

   مرسی.من که درجریان نیستم.تو یکی از پست ها بایه نام کاربری دیگه اومد گفت که بن شده.مرسی

   ۰ ۰
 38. 147741 گفت:

  چرا میگید نظارت کمه پس این اقا سعیدی که این همه به سوالاتون جوابداد چی ولی درسته کارشون اشتباه بود ولیکوتاه بیاد دیگه :roll:

  ۰ ۰
 39. Alovam گفت:

  سلام
  تو این چند روز یه سری اتفاقات تو سایت پیش اومد که به نظر من هم کاربران دنیای بازی و هم مسئولین در این زمینه مقصر بودن. ولی من سکوت کردم چون می دونستم بالاخره همه کاربرا و مسئولین سایت به اشتباهشون پی میبرن و قبول می کنن که کجای کارشون مشکل داشته و سایت به حالت عادی بر می گرده.
  نمیخوام در مورد این که کاربرا یا مدیران چه اشتباهی کردن صحبت کنم چون به تفضیل در موردش بحث شده. ولی دوستای به خدا دو تا خبر در مورد بازی ها این قدر ارزش نداره که بخواید اینجوری به خاطرش به هم بپرید. همه ین خبرا دو روز بعد به قول آقا سعید ور می ماله و تنها چیز با ارزشی که ازشون به دست میاد دوستی هایی که ایجاد میشه. اگر میخواید نظرتو بگید می تونید به جای توهین کردن با یه انتقاد سازنده و درست اعتراضتون رو نسبت به کم کاری بنیاد یا مدیرای سایت یا هر چیز دیگه بیان کنید. هر کسی هم که چیز بی ربطی گفت یا توهین کرد رو به راحتی با یه گزارش جلوش رو بگیرید تا از این اتفاقات نیافته.
  و اما مدیران محترم سایت…شما هم به نظرم تو سری زمینه ها واقعا کم کاری کردین. مثلا همین که ۲۴ ساعت نظر سنجی رو بستین رو می تونستین با یه لفظ دیگه مثلا به دلیل اشکال پیش اومده تو سایت یا برای آروم شدن جو سایت انجام بدین و با پیام خصوصی به کاربران خاطی هشدار بدین. و یا اینکه جمله به سامت واقعا حرکت نا درست و بعیدی از سمت مدیر سایت بود و یک کاربر هر چقدر هم که انتقاد تندی بکنه باید بهش رسیدگی و پاسخ داده بشه و اگر توهین بود بهش هشدار داده بشه ولی به سلامت یعنی سایت اصلا نظرات کاربران براش مهم نیست و کار خودشو می کنه واینجوری معلومه سایت کاربراش رو از دست میده. دنیرو خیلی درست گفت اگر سایت چند تا مسئول داشته باشه خیلی بهتر و کارآمدتر میتونین به نظرات رسیدگی کنین تا دیگه اینقدر مشاجره تو بخش نظرات پیش نیاد.
  انجمن هم به نظرم به دلیل تعداد کم مسئولین و دردسرهایی که داره تاسیس نمیشه که همونطور که xneon گفت ما همیشه پشت شما هستیم و هر کمکی که از دستمون بر بیاد رو برای بهتر سایت انجام میدیم. اگر به درخواست کاربرا پاسخ داده بشه و یه جایی برای بحث در مورد موضوعات مختلف تاسیس بشه دیگه اینقدر نظرات بی ربط (در مورد خیلی چیزا) تو جاهای مختلف دیده نمیشه و با توجه به امکاناتی که انجمن ها دارن می تونه صمیمیت بین اعضا رو خیلی بیشتر کنه.
  رفتن از سایت هم به نظرم کار اشتباهیه چون با این کار اگه مسئولین کار اشتباهی دارن میکنن به کارشون ادامه میدن و کسی به اونا توجهی نمی کنه و اگر هم اشتباه نمی کنن که خب سایت به جذب کاربرای جدید ادامه میده و به هر حال از کارش واینمی ایسته.
  امیدوارم از این به بعد با همکاری بیشتر مسئولین و کاربرا اوقات خوشی رو تو این سایت داشته باشیم و اون چند دقیقه ای رو هم که برای سرگرمیمون خرج می کنیم با بحث و دعوا تلف و اعصاب خودمون رو خرد نکنیم. موفق باشید.

  ۰ ۰
 40. Haj-Asghar گفت:

  سلام . منو ببخشید که اظهار نظر میکنم. اما این یه تجربه تلخی هستش که من هم با مدیریت یه گروه در یکی از شبکه های اجتماعی داشتم. قبول کنید ما ها یه جورائی عقده (ببخشید کلمه بهتری پیدا نکردم) هر خاطره تلخی که در گذشته داشتیم . رو سر دیگرانی که کمترین مخالفتی با ما میکنن خالی می کنیم. اینی که میگم تجربه چندین سال بودن در محیط نت هستش. و اینکه با اخراج هم کاری پیش نمیره طرف با یه ایمیل جدید عضو میشه یه جورائی جری تر از قبل محیط رو غیر قابل تحمل میکنه.
  با آرزوی صبر ایوب برای مدیران سایت و بچه های فعال.
  لطفا کسی زحمت جوابب دادن به خودش نده چون من دید گاه ها رو نمی خونم.
  بدرود به امید ایرانی آباد و خالی از بخل و حسد

  ۰ ۰
 41. kritoos گفت:

  به نظرم اگه مدیریت سایت یه معذرت خواهی بکنه بد نیست بالاخره مدیریت هم تا حدی مقصره!

  ۰ ۰
 42. johnny cage گفت:

  اقا هر کی کوچک ترین توهینی کرد اخراجش کنید اینجوری سایت دست می شه

  ۰ ۰
 43. johnny cage گفت:

  اقا خواهش می کنم تمومش کنیید لطفا یه مطلب جایگزین این کنین این داستان تمووم بشه

  ۰ ۰