توسط Kurosaki Ichigo در ۹ بهمن ۱۳۹۰ , ۱۵:۱۲

تجربه بازی Final Fantasy XIII بسیار لذت بخش بود و به همین دلیل هم کمپانی سازنده و اسکوئر انیکس خیلی سریع نسخه بعدی این بازی را با نام FF XIII-2 تایید کردند .
امانکته ای که در این بازی به شدت توجه خیلی از هوادارن و بازی کننده ها را جلب کرده است که یک نوع سیستم سفر در زمان با نام Historia Crux system است که باعث می شود در طول بازی به زمان های مختلف سفر کنید .
این باعث می شود که هر چیزی در داستان رخ بدهد ، این بازی به خاطر سیستم مبارزات و همچنین داستان غنی ان است که شهرت بسیاری را در دنیا برای خود بدست آورده است.
با ایجاد چنین قابلیتی می توان گفت این بازی قرار است از هر نظر بهترین در بین سری بازی های خود باشد .اما چیزی که بیشتر از همه هوادارن را خوشحال کرده ، این امکان است که ما با شخصیت های اصلی این بازی دیدار دوباره داشته باشیم . به همین دلیل هم لیستی از شخصیت های احتمالی بازی که در زمان های مختلف می توانید انها را ببینیم تهیه شده است .

تعدادی از این شخصیت ها توسط اسکوئر انیکس تایید شده اند .

Noel Kreiss


تجزیه و تحلیل شخصیت :
گرچه در ظاهر این شخصیت در بازی چندان مهم نباشد و شاید یکی از شخصیت های فرعی داستان باشد ،اما به نظر می رسد او یکی از افرادی باشد که دارای قلب و روح پادشاهی هستند .نوع شلوار و کفش های او که خیلی احمقانه به نظر می آید!گرچه او در اکثر مواقع شاد و سرخوش است اما در واقع هیچ کس از گذشته او خبر ندارد.این تنها گذشته و ویژگی او است .
توضیحات از ظاهر شخصیت :
Square Enix’s هنوز چیز زیادی در مورد این شخصیت منتشر نکرده است اما با توجه به ظاهر او می توان گفت که از سلاح های عجیبی استفاده می کند .
نوع شمشیر ،دسته مخصوص ان ، شعله های آتش ، همه و همه به همراه شمشیر دوم و خنجر کوچکی که در پشت کمرش پنهان شده است همه و همه از قدرت بالای او در مبارزه حکایت دارد .

Serah Farron

تجزیه و تحلیل شخصیت:
شاید در نگاه اول یک دختر لوس و شکننده به نظر برسد اما باید بدانید که نه تنها بسیار قدرتمند و جنگجو است بلکه در رفتارش نیز بسیار محتاط است با توجه به ظاهر دوستانه  اش ، رفتار مناسبی نیز دارد اما نکته مهم تر این است که او خواهر Lightning نیز است .
داستان شخصیت :
Square Enix تلاش زیادی به خرج داده است که هم بخش زنانه این شخصیت را خوب نگه دارد و هم او را بسیار قدرتمند نشان بدهد .در واقع Serah دارای یک روح جنجگو و قدرتمند است و همین ویژگی اورا قادر می سازد تا به زبان مخصوصی نیز صحبت کند . در واقع او یکی از معدود افرادی است که می تواند به راحتی در زمان سفر کند و راز و رمز ان را به خوبی می داند .

 

Snow Villiers


تجزیه و تحلیل شخصیت :
ما او را از Final Fantasy XIII به یاد داریم . کسی که چهره بسیار جالبی دارد . نام او snow ، وچهره بسیار جالبی دارد .او دارای یک چهره و موهای سفید است ،گویا که صورت او مانند اسمش کاملا یخ زده است .
اما نکته جالب او این است که بی خانمان بوده و بدون سرپرست بزرگ شده است پس توانایی انجام هر کاری را دارد (برای درک بهتر فکر کنید که شما از ۱۰ سالگی بدون سرپرست و خانه بزرگ شوید !)
داستان شخصیت:
در واقع snow نامزد Serah است و نکته جالب این است که Serah در برخورد یا مبارزه  با این شخصیت یخ نمی زد و و گویا راهی برای کنترل قدرت snow پیدا شده است ( یا Lightning راهی پیدا کرده است )
با توجه به این که Serah یکی از بهترین شخصیت های این بازی است ما فکر می کنیم که ممکن است Serah به خاطر رفتار و ظاهر ژولیده snow اورا ترک کرده باشد اما ممکن است دلیل این ترک کردن چیز دیگری باشد !

 

Lightning


تجزیه و تحلیل شخصیت :
درست زمانی که شما فکر می کنید که Lightning دیگر نمی تواند  با دشمنان خودش مبارزه کند ،او نیرویی خارق العاده به دست می اورد و با نهایت توان با دشمنانش مبارزه می کند .
داستان شخصیت :
این مثل روز روشن است که Lightning کلید اصلی در بازی Final Fantasy XIII-2 خواهد بود .کاملا منتظر شخصیت پر ابهت او در میدان های مبارزه خواهیم بود .

 

Mog


تجزیه و تحلیل شخصیت :
حتما فکر می کنید که چرا یکی از شخصیت های Pokémon باید در این بازی باشد ؟در واقع او راهنمای Serah و Noel است و درباره جهان و تاریخ گذشته ان نکاتی را به این افراد می گوید.
داستان شخصیت :
شخصیت Mog از یکی از شخصیت های اصلی Pokémon الگو برداری شده است . ممکن است در بازی Fantasy XIII-2 او در تلاش برای یافتن گذشته و اصالت خود  نیز باشد .

 

Sazh Katzroy


تجزیه و تحلیل شخصیت :
همیشه در بازی ها یک نفر وجود دارد که جلوی دست و پای قهرمانان رابگیرد و کار Sazh در این بازی نیز همین است ،در FF XIII در همان چند ساعت اول چندین بار توسط Lightning از خطر مرگ نجات داده می شود .نکته جالب در مورد او این است که یک نوع پرنده کوچک با نام chocobo همیشه در بین موهای سر این شخصیت زندگی می کند .
داستان شخصیت :
گویا مغز Sazh با chocobo در ارتباط است و بعضی مواقع به صورت وحشتناکی از دستورات chocobo اطاعت می کند و مانند یه عروسک خیمه شب بازی خام رفتار های این chocobo می شود . همین رفتار های عجیب و غریب باعث می شود که او به صورت نا خواسته وارد داستان های دیگری شود . گویا در این بازی نیز chocobo کنترل مغز Sazh را در اختیار داشته باشدو باید منتظر داستان های او باشیم.

 

Hope Estheim


او همچنان زنده است ، گویا هر کسی در Final Fantasy می تواند راه زنده ماندن را پیدا کند .
داستان شخصیت :
به نظر می سد که او نیز مانند Haley Joel Osment ( یک بازیگر سینما ) وارد دوران نوجوانی شده است و احتمال دارد که ما مدت بیشتری او را در Final Fantasy ببینیم .هنوز از قدرت ها و ویژگی های او خبری در دست نیست.

Oerba Yun Fang

با اینکه کمتر کسی است که او را در FF XIII بازی کرده باشد اما به نظر می رسد که همانند Lightning دارای یک سرگذشت تلخ باشد .
داستان شخصیت :
با توجه به وقایع FF XIII به نظر می رسد که او قابلیت نامرئی شدن را داشته باشد و همچنین بتواند اجسام را نیز نامرئی کند ( گویا صندلی که روی ان نشسته است را نیز نامرئی کرده است !)با این حال یکی از ارکان اصلی در FF XIII-2 خواهد بود .

Oerba Dia Vanille

بعضی مواقع فکر کنیم که  Vanille و Serah هر دو یک نفر هستند .همان نوع رفتار ، همان نوع لباس ، همان نوع صورت و حالت چهره .
داستان شخصیت :
به توجه به این که داستان بازی Final Fantasy XIII-2 بر پایه سفر زمان نوشته شده است این احتمال وججود دارد که Vanille و Serah هر دو یک نفر باشند اما در بازه های زمانی متفاوت .

در واقع داستان اصلی بازی به صورت رفتن به آینده و بازگشت به گذشته است و Lightning و تیم همراه او باید Vanille و Serah را، در ارتباط با هم نگه دارند .با توجه به انجام این کار و نحوه تغییز پذیری زمان به نظر می رسدکه این ، چالش اصلی بازی باشد .

با توجه به این که اصل بازی بر مبنای سفر در زمان است بسیاری از هوادارن مشتاق دیدار دوباره با شخصیت های زیر هستند :

Cait Sith

یک گربه دوست داشتنی در سری بازیهایFinal Fantasy ، با توجه به تاج کوچکی که بر سرش است باید بیش از یک گربه معمولی باشد ، احتمالا دارای قدرت هایی نیز است. باید دید در این بازی چه ویژگی هایی خواهد داشت.

Edward Chris von Muir

یکی دیگر از شخصیت های محبوب سری بازیهای Final Fantasy ، با توجه به ابزار موسیقی که در اختیار دارد به نظر می رسد از نوعی قدرت جادویی ویژه نیز برخوردار باشد ، قدرتی مانند sonic waves .

Quina Quen

واقعا هواداران Final Fantasy کمی عجیب و غریب هستند ، وجود این شخصیت با ظاهری شبیه یک نانوا یا آشپز ! این که او چه توانایی دارد برای ما نیز مشخص نیست اما یکی از شخصیت های محبوب این بازی در بین هواداران است .شاید او برا شما مرحله و ماموریت های کوچک ایجاد کند .

شما چه فکری می کنید؟ با توجه به سفر در زمان بازی FF XIII-2 فکر می کنید کدام شخصیت محبوب این سری بازی را در آن ببینید ؟

حسین براتی (Ichimaro Gin )

دیدگاه
۶۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

62 Replies to “بررسی شخصیت های Final Fantasy XIII-2”

 1. Lion_rj گفت:

  اخ جون Fang هستش.

  ۰ ۰
  1. Nybbas گفت:

   این که چیزی نیست پاک کن و گربه سخنگووو هم توش هست
   _____________
   PS3 IS GOD

   ۰ ۰
  2. Solid Snake گفت:

   Fang واقعا” شخصیت جذابی داره, بیشتر از lightning دوستش دارم, هم صورتا” هم سیرتا” کاریسمای بالایی داره ۸)

   ۰ ۰
 2. Gordon گفت:

  Lightning رو خیلی دوست دارم…ولیsephiroth یه چیزه دیگه بود… :wink:

  ۰ ۰
 3. DjDaniel گفت:

  آقا چندتا از عکسها با مواضین اسلامی مغایرت دارن :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  بیخیال باو!! من عاشق Oerba Dia Vanille هستم !! دست خودمم نیست خیلی جذابه :-D :-D :-D

  ۰ ۰
 4. Lion_rj گفت:

  تو دلت مغایرت بده.

  ۰ ۰
 5. این دخترا همشون جواهرن

  ۰ ۰
  1. general amin گفت:

   اگه به لارا نگفتم :wink:
   ولی من که از شخصیت هاش خوشم نیومد

   ۰ ۰
  2. emma گفت:

   شما ها علاوه بر زخم کردن الی , لارا رو هم زخم کردین … بسه … شوخی یک بارش قشنگ بعد از اون لوس میشه

   ۰ ۰
  3. بهنام گفت:

   والا به خدا…

   ۰ ۰
 6. kazmus گفت:

  نمره هاش که منو دلسرد کرد :-| حالا باید صبر کنیم تا ببینیم چی ار اب در اومده
  ممنون بابت مطلبتون (فقط LighTnIng)

  ۰ ۰
 7. Lion_rj گفت:

  اقا بازی اجرا شد.چه گرافیکی داره این….. اول بازی باید با لایتینگ برید.ضد حال خوردید همه ی سورپیریزها تموم شد.زکی……………

  ۰ ۰
 8. orion گفت:

  این rpg های چشم بادومیا هم باسه خودش دنیای داره ها. ولی به شخصه با rpg غربی بیشتر حال میکنم.

  ۰ ۰
  1. kritoos گفت:

   افرین کار خوبی میکنی!

   ۰ ۰
 9. Armin.Jrpg گفت:

  موگل که از پوکمون تقلید نشده!از اولین فاینال فانتزی ها موگل ها هم بودن!

  ۱ ۰
 10. sheva2 گفت:

  این سازنده Final Fantasy رکورد شکونده انقدر Final Fantasy ساخته :lol:

  ۰ ۰
  1. Armin.Jrpg گفت:

   تا وقتی شاهکاراشون بفروشه و طرفدار داشته باشه درس میکنن

   ۱ ۰
 11. فاینال فانتزی تنها نقش افرینی ایست که دوست دارم بازی کنم که اونم به سلامتی بر عکس بقیه نقش افرینی ها واسه pc نیست
  ایا این شانسه من دارم؟ :cry:

  ۱ ۰
  1. Armin.Jrpg گفت:

   نسخه های PS2 رو میتونی با امولاتور بازی کنی

   ۱ ۰
  2. DjDaniel گفت:

   Armin میشه یه امولاتور خوب بهم معرفی کنی همه بازی های PS2 رو اجرا کنه ؟؟؟ ۸-O

   ۰ ۱
  3. فاینال فانتزی ۱۲ که خوراکم بود همش با ps2 بازی میکردم

   ۰ ۰
 12. ahmadpop4 گفت:

  این بازی نمیخاد تموم شه؟؟؟؟؟؟؟؟
  ولی واقعا سری جذابیه. کاشکی تموم نشه. :-P :-P :-P

  ۱ ۰
 13. darkness night گفت:

  final fantasy کی می خواد تموم شه آخه فک کنم تا تعداد شمارهاش چهار رقمی نشه ول کن نیستن،احتمالا نوه های ما هم که به دنیا بیان فاینال فانتزی هست

  ۱ ۰
  1. salasin گفت:

   خوب برادر من وقتی فروشش خوبه و همچنان طرفدار داره چرا بیرون ندن…

   ۱ ۰
 14. salasin گفت:

  به نظر من تو فاینال فانتزی ۱۳ نقشه ها خیلی کوچیک بود و روند بازی هم بیش از حد خطی میشد..سیستم مبارزاتش همچنان از سیستم نوبتی atbفاینال فانتزی ۱۳ استفاده میکنه ولی به نظر میرسه صحنه های دکمه زنی هم تو بازی هست..از نظر گرافیکی که همون شماره ی ۱۳عالی بود و فک نکنم بهترم شده باشه…من یقین دارم با وجود ادمهای بزرگی مثل تتسویا نومورای که خدای طراحی شخصیته و موتومو توریاما که کارگردان سری قبلیشه یقین دارم فاینال فانتزی یکی از بهترین نقش افرینی های امساله..$
  ________________________
  امیرمسعودبهداد :arrow:

  ۰ ۰
 15. fardid گفت:

  به نظر من که همه دخترهای بازی final fantasy خوشگل و باحال هستن.
  فکر کنم سری بازی جذابی باشه

  ۰ ۰
 16. dmc-X360 گفت:

  این بازی رو هر وقت خریدم تا وسط هاش رفتم.دیگه حال نمیداد وقتی به وسطش میرسیدی.امیدوارم اینم به سرنوشت بقیه دچار نشه و بتونم با خیال راحت تمومش کنم.البته همونم بخاطر شخصیت های خوشگلش میرفتم!!ولی الان باید تمومش کنم.!

  ۰ ۰
  1. kritoos گفت:

   خوبه حداقل نکته ای داشته که شما رو جذب بازی کرده

   ۱ ۰
 17. darkness night گفت:

  fardid کلک،حالا خوبه شخصیت هاش واقعی نیستن وگرنه خواستگاری هم میرفتی؟

  ۰ ۰
 18. dark-night گفت:

  بچه ها کسی تریلر the last of the us رو دیده ؟
  هرکی ندیده حتما بره ببینه واقعا زیبا ست :wink:
  =====================================
  اگه ادرس خواستید با اجازه مسئول سایت مینویسم.

  ۰ ۰
  1. DjDaniel گفت:

   eeeeeeeeeeee واقعا ؟؟؟ داداش اینجا همه خوردنش تمومش کردن تازه اومدی میگی دیدین ؟ :-| :-| :-|

   ۰ ۰
  2. dark-night گفت:

   والا من هم خدوم نمیدونم این کامنت چرا اومده این جا من این و تو خبر the last of the us زدم نیومد یه بار دیگه زدم بازم نیومد . حا لا اومده این جا .شرمنده حتما از مشکلات سایت هستش :oops:

   ۰ ۰
  3. Origami Killer گفت:

   فک کنم هر نفر این تریلرو ۳۰بار عقب زده دیده!

   ۰ ۰
  4. salasin گفت:

   داداش من اصلا ندیدم…کلا خیلی کم تریلر میبینم چون عقده ای میشم میترسم تا اون موقع تاب نیارم خودمو بکشم :mrgreen:

   ۰ ۰
  5. kritoos گفت:

   خیلی حساس تشریف دارید

   ۰ ۰
  6. dmc-X360 گفت:

   دوست عزیز هنوز دیر نیست.میموندی فردا میگفتی!بابا الی با شاهین عقد کردن رفت شامشم خوردیم حالا جنابعالی میگی تریلر رو دیدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

   ۰ ۰
 19. victor hogo گفت:

  شخصیت های این بازی واقعا جذابن مخصوصا lightning :wink:

  ۰ ۰
 20. Origami Killer گفت:

  عاشق طراحی کاراکترهای فینال فانتزی هستم…..فوق العاده خفنن!

  ۰ ۰
 21. emma گفت:

  من برای تنوع در این خبر (جو زدگی برو بچه های دیبازی از دیدن ۴ تا دختر ) این فدا کاری رو میکنم :
  اوووووف … noel kreiss رو ببین عجب بدنی داره … وای خدا عجب استیلی چقدر جذابه … این پسر گا***ن داره … اووووووف

  ۰ ۰
  1. Nybbas گفت:

   :-?
   _____________
   PS3 IS GOD

   ۰ ۰
  2. salasin گفت:

   بلللللللللله :-D

   ۰ ۰
 22. Alovam گفت:

  برا پی سی که نمیاد :(
  یاد اون موقع که فاینال ۷ رو ps1 می زدیم به بدن به خیر.ممنون از خبر.

  ۰ ۰
 23. grayson گفت:

  ما که تا حالا بازی نکردیم پس نظر خاصی هم نمیدیم :wink: :wink:

  ۰ ۰
 24. دوباره یه نقش آفرینی ژاپنی دیگه!
  حالم از همشون بهم می خوره…

  ۰ ۰
 25. NeXus گفت:

  خیلی خوشم اومد از این مطلب.دست نویسندش درد نکنه. مهم نیست کدوم یک از شخصیت ها باشن(البته لایتینگ جونم باشه!!) مهم اینکه یک FF دیگه تجربه میکنم..ایولللللل

  ۰ ۰
  1. NeXus گفت:

   دوستان قدیما پدیده ای به نام آخرین دیدگاه ها بود؟! کجاس؟!!

   ۰ ۰
 26. vaan گفت:

  ((واقعا هواداران Final Fantasy کمی عجیب و غریب هستند))

  حسین جان ببخشید … کاریش نمیشه کرد …. اینکه ما سم داریم و رو سرمون ۲ تا شاخ و گوش دراز هم داریم و
  عجیب و غریب به نظر میرسیم ….

  من که خوشم نیومد .. لباس های کارکتر ها تو بازی قبل خیلی بهتر بود … سارا و لایتینگ خواهران افسانه ایند

  فکر نکنم بشر زیبا تر از این ۲ تا دیده باشه

  ((فاینال فانتزی ۱۲ که خوراکم بود همش با ps2 بازی میکردم ))

  ایول من با این بازی زندگی میکنم …. بیشتر از ۱۰۰۰ ساعت بازیش کردم …. ۶.۷ بار از اول رفتمش و هر باز بیشتر ۱۷۰-۱۸۰ ساعت بازیش کردم

  بعدش این که دیگه کل کل کنسول و شرکت و HALO انچارتد نیست که پس خواهشا … هر چیزی که تو دهنتون نشخار میکنید ..نیاید تو خبر های مربوط به این بازی بیارید بالا

  ۰ ۰
  1. Ichimaro Gin گفت:

   شرمنده عزیز .. توهین تو کار نبود که شما اینقدر به خودت گرفتی ..شما سرور ما هستی ..
   ولی خداییش این انتخاب آخری اصلا به فکرم نمی رسید که جزو شخصیت های محبوب باشه !!! خداییش اول که دیدم یاد شخصیت Miyazaki افتادم و فکر کردم که توی بازی وارد شده !!!
   شما اگه با این بازی زندگی می کنی من کلا با داستان های ژاپنی ها زندگی می کنم ..
   فقط بدون که ۷ ساله مانگا می خونم !!! ناروتو رو دیگه از مولوکول هاش هم خبر دارم .بلیچ رو دنبال میکنم .. فول متال آلکمیست رو تموم کردن…دفترچه مرگ رو تموم کردم …کلی مور روتموم کردم .. دی گرای من رو تموم کردم ..از همه مهم تر دویل می کرای انیمه هاش رو دارم !!! ..و الی آخر ..اصلا هم با وان پیس حال نمی کنم !!! :wink: . ( اگه انیمه باز هستی برو دنبال Brave 10 که داغ داغ هستش … ۸) .)
   این خط اخر رو با من بودی ؟؟ :(

   ۰ ۰
 27. MOHSEN f گفت:

  اگه این شخصیت هاش نبود دیگه این رو کی بازی میکرد ولی من خودم به شخصه اصلا نتونستم با این سری ارتباط برقرار کنم………… PS 3 IS GOD

  ۰ ۰
  1. vaan گفت:

   ای بابا این چه حرفیه میزنی … شما سرور مایی …. من به خودم نگرفتم … وگرنه اصلا کامنت نمیزاشتم …. حد اقل یکی پیدا شده یه مطلب درست از ff بزاره
   ای ول من خودم هم به هیچ وجه از وان پیس خوشم نمیاد …

   انیمه های محبوبم هم فیری تیل و k-on و dead note و elfen lied بید ….

   الان دارم gantz رو میبینم … ۱۵ قسمت اولش خیلی مسخره بود

   ۰ ۰
 28. King of Kings گفت:

  از شخصیتاش خوشم اومد فقط حیف که نقش آفرینیه و نمیتونم باحاش ارتباط برقرار کنم.

  ۰ ۰
 29. vaan گفت:

  کسی که ادعای گیمریش میشه … اگه حداقل فاینال ۱۲ رو تموم نکرده باشه …. نمیتونه همچین خبطی بکنه …

  کلا بازی کردن این سری کار هر کسی نیست … فقط نابغه ها از پسش بر میان …

  ادم ها کودن هم فقط میان مسخرش میکنن

  ۰ ۰
  1. MOHSEN f گفت:

   ناصر جوکر ۲ وارد میشود :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ناصر بیا که رقیب پیدا کردی
   ______________________
   محسن از انجمن PS 3 IS GOD

   ۰ ۰
  2. Ichimaro Gin گفت:

   عزیز یه کم ملایم تر !!!
   درسته حرف هات… ولی لحن گفتارت مناسب سایت نیست …
   منم از این که میبینم اینها از این بازی با این عظمت فقط دختر هاش رو میبینن ناراحت می شم ……
   ………………………………………………………………………….
   .شما خودت رو ناراحت نکن ..این بازی رو تهیه کن و لذت ببر…
   ما که فعلا دستمون از کنسول کوتاهه! ولی شما جای ما لذت ببر ..

   ۰ ۰
  3. King of Kings گفت:

   جناب vaanمنظورت منم ؟

   ۰ ۰
  4. vaan گفت:

   نه بابا ….

   King of Kings عزیز اصلا با شما نبودم … کاش همه مثل شمل نظر میدادن

   :wink:

   ۰ ۰
  5. kritoos گفت:

   قرار نیست هر کی نتونه بازی انجام بده یا از این سری خوشش نیاد کودن باشه مثلا کسایی که dark soul رو بازی نکردن کودن نیستن چون بازی سختیه و هر کسی حوصله نداره این مدل بازی ها رو انجام بده

   ۰ ۱
 30. Ezio گفت:

  بازیش خیلی باحاله ولی بابه سلیقه ی عموم نیست.

  ۰ ۰
 31. Nybbas گفت:

  از تمام فاینال فانتزیها و کمپانیش متنفرام :-?
  مخصوصاً از نسخه ی ایکس باکسش با باگهاش :-?
  _____________
  PS3 IS GOD

  ۰ ۰
 32. ecstasy گفت:

  این همون فاینال فانتزیس که قراره واسه pc هم بیاد یا یه شماره دیگشه؟

  ۰ ۰
 33. vaan گفت:

  نه اون که شایعه شده برای pc هم میاد … ff 14 … احتمالاا ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۴ بیاد

  ۰ ۰
 34. مراقب دیدگاه های خود باشید.

  ۰ ۰