تحلیل پیش نمایش Resident Evil 6

توسط Kurosaki Ichigo در ۲ بهمن ۱۳۹۰ , ۰۱:۴۳

بعد از به نمایش در آمدن تریلر رسمی بازی RE 6، به سرعت این تریلر توسط هوادارن این بازی مورد بررسی و باز بینی قرار گرفت و صدها هزار نفر از هوادارن این بازی ، شروع به بررسی دقیق این تریلر کردند تا به نکات ویژه این تریلر دست پیدا کنند.
تا امروز همه هواداران در مورد این اطلاعات بدست امده توافق نظر داشته اند و گویا همه این موارد زیر صحت دارد ، با هم نگاهی به این موارد می اندازیم :

۱.این حقایق توسط کپکام نشان داده شده است :

 • همکاری های دو نفره در این بازی همچنان وجود دارد و ما شاهد بازی به صورت Co-op خواهیم بود .
 • حوادث بازی مربوط به ۱۰ سال بعد از آلودگی شهر راکون سیتی است یعنی حدود سال  ۲۰۰۸ .
 • رئیس جمهور توسط یک گروه تروریستی bio-terrorists  به یک زامبی تبدیل شده است و این اتفاق درست قبل از افشای حقایق راکون سیتی رخ می دهد.
 • زامبی های سنتی در بازی باز گشته اند و دیگر شاهد زامبی های تک چرخ زن با موتور کراس نخواهیم بود !
 • شخصیت Leon S. Kennedy اینبار یک همکار زن همراه خود دارد .
 • شخصیت Chris Redfield در حال انجام یک ماموریت بر علیه زامبی ها در چین است .
 • در همین ابتدا مشخص شده است که بازی Resident Evil 6 بر روی هر سه پلتفرم اصلی خواهد آمد و فقط نسخه PC طبق معمول کمی تاخیر دارد .

 دراینجا به بررسی دقیق تریلر می پردازیم

۱. یک شخصیت جدید دختر که به شدت احساس گناه می کند :

همکار جدید Leon S. Kennedy درباره تبدیل شدن دئیس جمهور به زامبی احساس شدید گناه می کند و این ممکن است بخشی از داستان جذاب بازی باشد !

۲.شهری مملو از زامبی :


طبق گفته کپکام بیش از ۹۰ درصد از جمعیت ۷۰ هزار نفری شهر راکون سیتی به زامبی های گوشت خوار تبدیل شده است و این مقدار زامبی به نظر روند کار را برای Leon مشکل خواهد کرد . کپکام قول داده است که بار دیگر وحشت را به این شهر مرده باز خواهد گرداند !   وحشتی بیش از بازیهای پیشین.

۳.بازگشت زامبی های کلاس قدیمی :


گویا زامبی ها با کلاس قدیمی خود در این سری باز گشته اند ، زامبی هایی رنگ پریده که چشم هایشان همچنان نشان از مرده بودن انها دارد . به نظر می رسد دیگر شاهد زامبی هایی با چشمان درشت و تقریبا قرمز دراین سری نخواهیم بود و همان زامبیهای ( انسان های مرده بدون روح ) را خواهیم دید.

۴.بازگشت شخصیت Ingrid Hunnigan :

گویا دستیار Leon که در بازی Resident Evil 4 او را از پایگاه همراهی می کرد،  در این بازی باز خواهد گشت.

۵ .پرش زامبی ها:


هر چند که در بازی ما شاهد زامبی های کندی خواهیم بود که گویا از کروکودیل نیز آسته تر حرکت می کنند اما در بین انها نیز زامبی هایی .جود دارد که دارای یک سری قابلیت های عجیب باشند ، مانند زامبی هایی که می توانند پرش های بلند انجام بدهد !

۶.زامبی های چاق:


در یک صحنه ، درگیری لئون با یک زامبی بسیار چاق را شاهد هستیم. به طوری که چاق بودن بیش از حد آن برایمان قابل باور نیست این زامبی ها  در عین چاقی بسیار چابک هم هستند ، گویا این زامبی ها نمونه بارز این هستند که آنهاا همیشه گرسنه گوشت تازه خواهند بود !

۷.صحنه های دیوانه کننده :


در قسمتی از تریلر ما شاهد این هستیم که یک مترو از خط خارج شده است ، یک اتومبیل در نزدیکی یک تانکر سوخت منفجر می شود ، یک هلیکوپر سقوط می کند و یک مرد Ashley را با موتور سیکلت نجات می دهد!

برای یک صحنه ، این مقدار بالایی از چاشنی خشونت و اکشن است که همه با هم در یک جا جمع شده اند ، حالا به همه این دیوانگی ها Leon ، Chris ، یک شخصیت جدید و Ashley را هم اضافه کنید تا ببینید که از یک فیلم هم بیشتر صحنه های اکشن ممکن است داشته باشد .

۸.رئیس جمهور شیطانی :

رئیس جمهر تبدیل به یک زامبی می شود ، حال اگرمی توانید با این یکی مقابله کنید!

۹.چین 


جمعیت چین بالغ بر یک میلیارد نفر است یعنی حدود ۱/۶ جمعیت جهان! حالا شما در شانگهای هستی و در مقابل شما یه چین تبدیل شده با زامبی وجود دارد !

این شما و این هم یک میلیارد زامبی .

۱۰.Javos


گویا یک ویروس جدید که نمونه جهش یافته G-virus است در بازی توسط کپکام نشان داده می شود، صورت ها از شدت خشم ترکیده است و بازو ها به شدت متورم شده است ، تمام ویژگی های یک موجود جهش یافته در مبتلایان به این ویروس خودنمایی می کند.

۱۱.گویا Chris دارای یک کینه جدید است :


با اینکه در قسمت قبل ما شاهد این بودیم که شخصیت Wesker در یک محل شبیه آتشفشان نابود شد ، اما گویا Chris کینه جدیدی برای انتقام جویی در دل خود کاشته است .
آیا ما شاهد شبه جدیدی از  Umbrella در بازی خواهیم بود ؟
آیا Wesker زنده است و بازگشته است ؟
با توجه به اینکه حوادث Resident Evil 5 در سال ۲۰۰۸ اتفاق افتاد و حوادث RE 6 دقیقا ۱۰ سال بعد از حادثه راکون سیتی رخ می دهد ( یعنی سال ۲۰۰۸ ) پس زیاد نیازی به داشتن یک ذهن نابغه نیست اگر حدس بزنیم که Wesker ممکن است زنده باشد !

۱۲.وجود سیستم کاور گیری در بازی به صورت جدی :


در بخشی از تریلر ما شاهد این هستیم که Chris به پشت یه دیوار پناه می برد و کاور می گیرد و یکی از دشمنان نیز به سرعت خود را به دیوار نزدیک می رساند و در آن کاور میگیرد .
به نظر می رسد که سیستم کاور گیری که در سری های RE 4 و ۵ وجود داشتند در این سری به تکامل کامل خود برسند و ما شاهد یک کاور گیری عالی باشیم.

۱۳.دشمنان میتواند به پناه گاه های شما در دور حمله کنند :


در تصویر بال،ا گویا این قابلیت پیاده سازی شده است که در مواقعی که به مدت طولانی در یک قسمت پناه بگیرید ،دشمنان شما با کمک اعضای جهش یافته خود به شما حمله کنند مانند چیزی که در Resident Evil Code: Veronica تقریبا شاهد ان بودیم .

۱۴.آیا این شخصیت جدید همان Hunk است :

در بازی شخصیت های جدیدی وجود دارند که از سربازان گذشته هستند و حالا به صورت یک گروه از افراد مزدور در آمده اند که برای انها فقط پول مهم است و در راس آنها نیز این شخصیت قرار دارد . با توجه به مدل های مو و ساختار صورت و ساختار کلی بدن احتمال زیاد می رود که این شخصیت جدید همان شخصیت Hunk  باشد ( به عنوان یک مامور ویژه بخش سرویس مخفی کمپانی Umbrella  در اواخر Resident Evil 3 ما او را دیدیم .)

۱۵.شخصیت Ashley باز گشته است :

گویا این شخصیت جدید با همان Ashley دوست داشتنی ما تفاوت دارد ، این شخصیت جدید هم با تجربه تر است و هم در پی انتقام .

در واقع Ashley از وقایع در Resident Evil 4 جان سالم به در برد ،( اگرچه احتمال اینکه دختر رئیس جمهور سلاح به دست بگیرد و وارد میدان نبرد شود کم است)  اما با این حال Ashley  هم از داستان ربوده شدن توسط Saddler جان سالم به در برده و هم از Las Plagas ها  ، همچنین این حس که پدرش تبدیل به یک زامبی شده است ، مدام او را اذیت می کند ، پس ما باید شاهد جنبه دیگری از شخصیت Ashley باشیم .( فقط شخصیت Sherry Birkin را کم دارد این بازی !)

۱۶.باز گشت Nemesis


در قسمتی از تریلر ما شاهد این هستیم که یک موجود بزرگ و درشت به اشلی و شخصیت جدید حمله می کند ، رفتار های او بیش از حد کینه جویانه است . او در واقع مصمم است که اشلی و همراهش را بکشد ، این نوع رفتار او مارا یاد Nemesis اصلی می اندازد که تمامی اعضای S.T.A.R.S را کشت !

۱۷.گروهک Bio-terrorists دارای ابزارهای خفنی هستند :


در بخش از تریلر می بینم که چیزی شبیه یک نارنجک که با یک سرنگ آلوده همراه است دریک اتاق منفجر می شود و عفونت حاصل از ان به صورت جوش های بزرگ  در بدن قربانیان نمایان می شود، همچنین ما شاهد سوزانده شدن یک نفر به صورت زنده در اتش هستیم .

۱۸.سلاح های سرد بیشتر :

یکی از قسمت های مورد علاقه هوادارن در این تریلر ، حمله Leon با یک تبر به سر یک زامبی است . به نظر می رسد این قهرمان محبوب میتواند سلاح های سرد بیشتری را با خود حمل کند و این ویژگی گویا هواداران را هیجان زده کرده است .

۱۹.تحرک بهتر :


تقریبا همه از اینکه RE 6 نیز بسیار کند باشند ناراضی بودند ولی با توجه به تریلر نشان داده شده می توان گفت که تحرک Chris و Leon بهتر از قبل شده است ، با اینکه هنوز نمی توان در حین راه رفتن شلیک کرد اما نحوه راه رفتن و تحرک این دو شخصیت بهبود زیادی پیدا کرده است ، در تریلر ما شاهد این هستیم که Leon پناه می گرد و یا به سرعت از پناه گاه خود خارج می شود به سرعت خشاب عوض می کند و … ، این موارد می تواند بازی را از کند بودن بیش از حد خارج کند .

۲۰.دشمنان بشری :


هر چند هر دو نمونه دشمنان Las Plagas و Majini در RE 4 و ۵ می توانستند سلاح حمل کنند اما شما تا به حال به دشمنانی از جنس بشر مبارزه نداشته اید .

گویا دراین سری گروهی از دشمنان شما انسان ها خواهند بود ، در واقع این افراد وابسته به گروهک تروریستی bio-terrorists خواهند بود، اگرچه بر صورتشان نوعی ماسک زده شده است.

۲۱.بازشگت غول پیکر ها :

در هر دو قسمت RE 4 و ۵ ما شاهد غول های عظیم الجثه بودیم و این امر در Resident Evil 6 ادامه پیدا می کند و ما شاهد غول هایی به مراتب بزرگ تر از قبل خواهیم بود .

۲۲.شما سوار تانک خواهید شد :

در قسمت های قبلی این بازی ما شاهد اتومبیل و یا قایق های موتوری بودیم اما اینبار ما سوار تانک ها خواهیم شد .

۲۳.شخصیت Chris دارای یک همراه جدید خواهد بود :

همراه Leon یک دختر جدید خواهد بود ، Ashely نیز یک همکار جدید دارد ، پس چه کسی با Chris همراه می شود ؟
بر اساس انچه ما شاهد بودیم تیم ها در بازی شامل دو نفر بوده اند ، ایا این شخصیت جدید همراه Chris خواهد بود ؟ در واقع در بخشی از تریلر او با فریاد از Chris می خواهد که این کینه و دشمنی خونی قدیمی را فراموش کند ، ایا اون همکار جدید Chris است ؟

۲۴.Ashley همچنان دچار دردسر می شود :در تصویر بالا می بینبد که در ابتدا Ashley توسط همکار جدید خود از یک مخمصه توسط موتور سیکلت نجات داده میشود ، اگر به دقت به تصویر نگاه کنید متوجه می شوید که دست همکار Ashley آلوده به خون است ( درست وقتی نزدیک بخش خز دار لباس Ashley می شود )، حالا اینکه خون متعلق به چه کسی است معلوم نیست اما این مورد می تواند یکی از کشش های داستان باشد .

۲۵.شخصیت جدید بسیار ماجراجو است :

با اینکه شخصیت جدید بازی بسیار جوان است و گویا خون او ارزش بالایی در بازی دارد ( گویا خون این شخص دارای یک ویژگی خاص است ) ، اما خود را معرض خطر های بسیاری قرار می دهد ، به طور مثال او بر روی یک هلیکوپتر در حال پرواز می پرد !

…………………………………………………………….

این تریلر قطعا نکات ریز بیشتری را در دل خود جای داده است ، پس شما نیز چشم های خود را به دقت باز کنید ، اگرچه هیچ چیزی تا زمان انتشار رسمی بازی قطعی نخواهد بود اما هیجان این انتظار اینگونه جذاب تر خواهد شد !

حسین براتی (Ichimaro Gin )

دیدگاه
۷۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

71 Replies to “تحلیل پیش نمایش Resident Evil 6”

 1. salasin گفت:

  همکار کریس خیلی شبیه مایکل اسکافیلده….خداییش یه چیز تو ذهنم میگه این بازی ضدحال میزنه و همه رو ناامید میکنه…کلا بازیی که همه شخصیتهای قبلیش رو تو یکسری میاره خوب از اب در نمیاد..امیدوارم مثل رزیدنت۵ نباشه که یه ضدحال عجیب بزنه و اخرش به خاطر کمبود اسلحه و فشنگ مجبور نشم بازیو از اول برم..$د

  ۰ ۰
  1. Solid Snake گفت:

   salasin هی هرچی میخام چیزی نگم نمیزاری. هرجا کامنتاتو میخونم همش تز منفی داری مید, اونم نه اینکه کحالت کارشناسانه داشته باشه, همش در این سطح که: مسخرست, ضد حاله, نا امیده…… فلان…. والا با ای نوناشون :roll:

   ۰ ۰
  2. dmc-X360 گفت:

   “والا با ای نوناشون”
   فکر کنم همه همسایه ها بیدار شدن! :lol: :lol: :lol: :lol:

   ۰ ۰
  3. salasin گفت:

   جوابتو دادم نمیدونم ثبت شد یا نه…به پر و بال من نپر…$نظرمو پایین دادم که چرا امیدی بهش ندارم…کلتو بکن پایین میبینی

   ۰ ۰
  4. Solid Snake گفت:

   اقای خوشکل, بال و پری کعه ما ندیدیم که بخایم بهش بپریم,بعدشم اصولا” به بالو پر میپیچن نه می پرن :wink: انتقاد پذیر باش ۲ تا نضر خوسکل بده, الانم که عینه بچه ها جوابمو دادی عزیز دل برادر, والا با ای نوناشون :roll:

   ۰ ۰
  5. vampire گفت:

   اینجور که معلومه باید منتظر یه رزیدنت اویل واقعی باشیم هر چند هنوز خیلی زوده

   ۰ ۰
  6. جناب سلاسین جان….شما یک بازی رو باری مثال نام ببر که تمام شخصیت ها رو جمع کرده وخوب نبوده….مودرن وارفر۳ خوب نبود؟اساسین رولیشن خوب نبود؟البته اینا نمرات کمی پایینشون به خاطر تکراری شدن روند گیم پلی بودنه چیز دیگه که مطمئن باش رزیدنت ۶ دچار این مشکل نمیشه….تازه اینهایی که نام بردم…بازی های جدید بود….

   ۰ ۰
 2. Ichimaro Gin گفت:

  رکورد زدم !!! در کمتر از ۱۵ دقیقه ترجمه شد ….ولی ویرایشش ۳۰ دقیقه طول کشید !!! مخصوصا عکس هاش ..
  خداییش این ادیتور سایت خیلی کوچیکه ..چشم های ادم در میاد …وقتی هم که ذخیره خودکار میکنه خیلی کند میشه مرورگر..گویا این ورد پرس با فایر فاکس مشکل داره … با کروم هم که دقیق نمیشه عکس هارو ری سایز کرد…
  ………………………………………………………………………………………………………………….
  منتظر تست گیمر حرفه ای بعدی باشید !
  …………………………………………………………………………………………………………………

  ۰ ۰
  1. ایول من قبلی رو از دست دادم….

   ۰ ۰
  2. kritoos گفت:

   هنوز هم وقت داری بازی کنی

   ۰ ۰
 3. از یه دمو این همه مطلب استخراج کردند عالی و باز هم عالی
  شما هم هی داغ دلمون رو تازه کنین

  ۰ ۰
 4. salasin گفت:

  حالم از اشلی بهم میخوره…این کوفتی تو اینم هست…ولی ایکاش تمام بازی با لئون بود$
  _______________________________
  امیرمسعودبهداد ازانجمن حقوقبگیران مایکروسافت :arrow:

  ۰ ۰
  1. ۸-O 8-O شما دیگه اخرشی :roll:

   ۰ ۰
  2. salasin گفت:

   احمدجان یادت نیست تو رزیدنت۴ چه زجرهایی از دست این کودن کشیدیم…همش تو دردسر می افتاد$

   ۰ ۰
  3. دردسراشم شیرین بود دیگه یادت نیست وقتی میخواست از یه جایی بپره و تو باید میگرفتیش :-D

   ۰ ۰
  4. dmc-X360 گفت:

   بابا اون مال اون موقع بود الان دیگه خانمی شده برای خودش ماشالله!

   ۰ ۰
  5. arvin گفت:

   موافقم . اشلی شخصیت به درد نخور بازیه .فقط هم دردسر داده . خیلی هم بی مصرفه . :?:

   ۰ ۰
  6. kritoos گفت:

   اگه همش با لیون باشه که عالیه

   ۰ ۰
 5. Makarov گفت:

  اوه اوه! چند تا نکته پیدا کردن! ممنون حسین جان.
  ———————————————-
  CoD Team

  ۰ ۰
 6. DjDaniel گفت:

  ببخشید از کجا گفتید اشلی هستش ؟؟؟ احتمالا شری برکین هست و بعضی منابع اون شخص سوم رو ALEX WESKER نام بردن.اگه RE 5 : GOLD EDITION رو بازی کرده باشین در پرونده های اسپنسر میتونید در مورد الکس وسکر بخونید.به نوعی برادر کوچیک آلبرت هست و جزو ۱۳ نمونه آزمایشی که اسپنسر برای ساخت سوپر سربازها جمع کرده بود هست و مورد اعتماد اسپنسر بود.به
  IGN Resident Evil 6 Wiki هم سر بزنید.
  در ضمن اون رو از کجا تشخیص دادید تانک هست ؟؟ بیشتر شبیه نفربر های کوچیک هست که امکان داره بالاش بری و یا مسلسل شلیک کنی
  نیاز به ترجمه هم نبود با دیدن تریلر میشد همه این مطالب رو گفت.

  در ضمن پیشنهاد میکنم دوباره تریلر رو ببین مخصوصا اون قسمت که قطار میاد تامعلوم شه موقع شلیک تحرک هم داریم یا نه…سیستم کاور هم شبیه عملیات راکون سیتی پایه ریزی شده اگه توجه کنید
  ___________________________________________
  خواهش میکنم التماس میکنم برید مقالات ارسالی بنده رو با تایید کنید یا کنسل تکلیفمون مشخص شه !!
  :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-|

  ۰ ۰
  1. dmc-X360 گفت:

   شما خودت میگی”احتمالا”شری برکین هست.پس مطمئن نیستی.ما هم میگیم”احتمالا”اشلی هست.استیل صورتش و دست و پا چلفتی بودنش درصد بالایی رو نشون میده که این اشلیِ.
   شما از کجا تشخیص دادی که اون تانک نیست؟

   ۰ ۰
  2. DjDaniel گفت:

   دست و پا چلفتی ؟؟؟ ما که دیدیم تو تریلر پا با پای طرف میدوی ماشاالله !!!

   ،من کلمه ی احتمالا رو ندیدم و کلا نویسنده خیال خودشو راحت کرد و گفت اشلی…استیل صورتشم اگه تا حالا عکسی از شری برکین دیده بودی این حرفو نمیزدی
   یه نگاه به تریلر تحلیلی ای جی ان بندازی هم متوجه میشی
   از همون جا که شما تشخیص دادین تانکه :lol:
   سوال بعدی؟

   ۰ ۰
  3. Ichimaro Gin گفت:

   ببخشید از کجا گفتید اشلی هستش ؟؟؟
   …………………………………….
   از اونجایی که رئیس جمهور تبدیل به زامبی شده و یکی از شخصیت های مرموز بازی هم همراه این دختر هستش و گویا خون این شخص هم مهمه… خوب چه کسی بیششتر از همه دلش برای یه رئیس جمهور زامبی می سوزه ..قطعا دخترش ..دخترش کیه ..اشلی .
   _______________________________________________________
   در ضمن اون رو از کجا تشخیص دادید تانک هست ؟؟ بیشتر شبیه نفربر های کوچیک هست که امکان داره بالاش بری و یا مسلسل شلیک کنی
   …………………………………………………………………………………………………
   از اونجایی که نفر بر ها درب از عقب دارن و یه دونه درب باز شو از بالا .. در ضمن من که مسلسل روی این وسیله نمی بینم و خودروها در اویل جایی برای آپگرید نداشتند .. پس تنها چیزی که ممکنه باشه تانک هستش با توجه به انفجاری که جلوش رخ داده.. و نوع زرهی بودنش ..
   ________________________________________________________
   خواهش میکنم التماس میکنم برید مقالات ارسالی بنده رو با تایید کنید یا کنسل تکلیفمون مشخص شه !!
   ……………………………………………………………………………………………
   حالا شما سه تا مقاله فرستادی که هنوز منتشر نشده دلیل نمیشه بیای و مقاله های مارو بمباران کنی !!!
   صبر کن و مقاله های قبلی رو یه بار دیگه ویرایش کن تا از حالت عامیانه در بیاد اگه منتشر نشد به ایمیل خودم ارسال کن تا به اسم خودت منتشر بشه ..
   Hossein@dotissoft.com

   ۰ ۰
  4. DjDaniel گفت:

   عزیز من بمب باران نکردم با توجه به یک سری مسائل گفتم…
   مسئله دل سوزی نیست مسئله تاثیر گذاری در بازی هست.اگه اون شخص آلکس وسکر باشه پس احتمال این که دخاتر شری باشه زیاده(اگه با داستان آشنا باشی رابطه ی بین ویلیام برکین و آلبرت وسکر رو میدونی چی بوده و دخترش چه نقشی داشته)
   ———————————————————
   در مورد اون وسیله ی نقلیه جفتمون نمیتونیم نظر قطعی بدیم چون هیچی مشخص نیست
   ———————————————————————————–
   امروز مقاله رو میفرستم اگه شد.بازم شرمنده :wink:

   ۰ ۰
  5. saeed mirabi گفت:

   صدای دختره مانند صدای اشلی بود این نزدیکترین شباهتش اون وسیله نقلیه هم با توجه به اینکه اینه بغل داره و وسیله نقلیه جلویی که منفجر شد یک جیپ هامر بود احتمالا کریس هم سوار یک جیپ هامر هستش اون انفجار جلوش هم برای شلیک ار پی جی از بالای ساختمانی بوده است !!! شاید شری و شاید اشلی چون جفت شون دست پا چلفتی بودن !!!

   ۰ ۰
  6. dmc-X360 گفت:

   بذار من این بحث رو تموم کنم.توی تریلر منتشر شده از این بازی,گیم تریلرز یه تریلر دیگه منتشر کرد و اسم همه شخصیت ها رو و تمام قابلیت ها رو گفت.
   اسم اون دختر اشلی هست.اسم اون مرد الکس وسکر برادر کوچکتر وسکر هست که خونش مثل خون برادرشِ.اون وسیله نقلیه هم درست معرفی نشد.اسم اون دختره که همکار لیون هست هم هلنا هارپر هست.(Helena Harper)

   ۰ ۰
 7. salasin گفت:

  بابا وللش خسته شدم از رزیدنت اویل…از سری اول تا الان هی باید چندتا زامبیه کودن رو بکشیم…همشونم واقعا کودن…۹۰درصد جاهاش میتونی اصلا نکشیشون و فرار کنی…$تنها چالش بازی کمبود مهماته…همینو بس…$قبل از اومدنش همتون جوگیر میشید و میگید خدایا رزیدنت۶ داره میاد…ولی بازی که میاد همتون به علت گیم پلی فوق تکراری خسته میشید و به زور مثل خودم تمومش میکنید$من رزیدنت۴ رو ۱سال طول کشید تمومش کنم نه به خاطر سخت بودنش به خاطر اینکه حوصله ی بازی کردنشو نداشتم و رزیدنت۵ هم همینطور….ولی در اخر امیدوارم این بازی حداقل یه تنوعی در خودش ایجاد کنه و ما رو به چالش بکشونه هرچند بعید میدونم$
  _____________________________________
  امیرمسعودبهداد ازانجمن حقوقبگیران مایکروسافت :arrow:

  ۰ ۰
  1. dmc-X360 گفت:

   شما هم اینقدر ضد حال نزن دیگه!از کجا معلوم عکس این چیزی که شما میگی اتفاق نیوفته؟!
   شاید این به یاد موندنی ترین بازی از سری رزیدنت اویل بشه.ها؟

   ۰ ۰
  2. Frank Woods گفت:

   من که امیدی ندارم.مخصوصا بخش هایی که با کریس بود خیلی اکشن به نظر میرسید :-?
   ولی بخش هایی که با لیان بود زیاد با حال تر بود ولی اگه تو این بازی هم نتونی هنگام حرکت شلیک کنی که دیگه آخرشه

   ۰ ۰
 8. saeed mirabi گفت:

  وسکر هم ۱۰۰ درصد زنده است شک نکنید چون رئیس امبرلا فقط اونه !!! کیفیت اسلحه ها فوق العاده است و منتظر اپگرید کردن این سلاح ها هستم !!! جاوس های جدید با اون نگاه خشمگینشون هم بنظر میاد حسابی چالش برانگیز باشن !!! کریس و لئون تنها می جنگند مطمئنم همراهی مثل شیوا ندارن احتمالا بخاطر هیجان بیشتر بازی و این طوری بهتر و ریشه ای تر میشه توی تریلر اش که اینطوری بود همراهی نداشتند !!!

  ۰ ۰
 9. dmc-X360 گفت:

  واااای این ۳ دقیقه تریلر۲۵ تا نکته داشت!بابا ماشالله.امیدوارم داشتن همراه باعث افت ترس نشه.چون شماره ۵ نه تنها ترسناک نبود بلکه خنده دار هم بود!فقط میخوام بترکونه!راستی شما ها(نویسندگان)اینقدر خبر در مورد رزیدنت اویل ندین دیگه.الان ما رو به روزی حداقل ۲ تا خبر از رزیدنت اویل عادت میدین بعد یهو همه رو قطع میکنین ما هم تو خماریش میمونیم!

  ۰ ۰
 10. salasin گفت:

  خدایا یه صبری به ما بده یه عقلی به بعضیها$اقا چرا کامنتهای بنده باید منتظر تایید بمونه :evil: :evil: :evil:

  ۰ ۰
  1. salasin گفت:

   نه درست شد…ببخشید

   ۰ ۰
 11. ممنون حسین جان خیلی کامل بود فکر نکنم بشه دیگه چیزی توش پیدا کرد البته من نقد تصویریشو تو ign دیده بودم ولی بعضی چیزهاشو نفهمیدم با تشکر فراوان

  ۰ ۰
  1. DjDaniel گفت:

   من یه مقاله فرستادم که عمرا بزارن رو سایت یه نکته هایی پیدا کردم که اینا توش گمه ولی کی مقاله رو تایید کنه !! ۲تا مقاله فرستادم پوسید !! :roll:

   ۰ ۰
 12. biohazard گفت:

  از تحلیل زیباتون متشکرم…
  اگر دقت کنید گیم اسپات هم در تحلیل خودش به همین نکته ها اشاره کرده ولی در آخر هر جمله اش علامت سوال گذاشته…و این یعنی این که هیچ کدوم از احتمالات تایید شده نیست.
  کپکام فکر نکنم دیگه از آلبرت استفاده کنه..پس احتمال داره اون مرده هم الکس وسکر باشه!
  اون دختره هم به احتمال زیاد شری برکینه. :wink:

  ۰ ۰
 13. lich king گفت:

  خیلی ممنون . هرچی باشه باید تا سال دیگه با همین مطالب و تریلر ها سر کنیم .

  ۰ ۰
 14. HTD_no1 گفت:

  یک سوالی داشتم این شماره وقایع قبل از اویل ۵ هست یا بعدش؟ یا همزمان؟:) آخه جفتش ۲۰۰۸ هست.
  فکر کنم اویل ۵ تو سال ۲۰۰۸ نبود ۱ سال بعد بود پس تو این بازی کریس هنوز فکر میکنه همکارش و آلبرت مردن درست میگم؟

  ۰ ۰
 15. رزیدنت اویل ۵۰%
  ندای وظیفه!۲۰%
  کین و لینچ روزهای سگی۲۰%
  چرخ های جنگ ۱۰%
  ______
  CoD Team

  ۰ ۰
 16. victor hogo گفت:

  امیدوارم بازیش طوری نباشه که اون روزی که اومد شبش که اومدیم سایت ۲۰ نفر بگن : ما که تمومش کردیم خیلی حال داد.امیدوارم اونقدر ترسناک و سخت باشه که حداقل ادعای تموم کردنش رو حداقل برای ۱ هفته از کسی نشنویم خیلی دوست دارم اون روزایی که این بازی اومده مثلا بشنوم:
  بچه ها من توی غول اولش موندم نمیشه کشتش کسی میتونه کمکم کنه
  من دارم گوله وجون کم میارم هیچ جا پیدا نمیشه
  پسر مرحله ی فاضلاب خیلی ترسناکه صد رحمت به dead space .من که جرئت نمیکنم یه قدم برم جلو
  با با این بازی خیلی سخته اصلا نمیشه چپتر ۲ رو رد کرد من که قید این بازی رو زدم
  معمای مرحله ی x خیلی کله آب کنه کسی حلش کرده به منم بگه
  …….
  افسوس که اینطوری نخواهد شد :cry:

  ۰ ۰
 17. GHOST گفت:

  مرسی،تحلیل خوبی بود…
  بعد از یک مدت طولانی،بالاخره با یک Resident Evil عالی طرفیم… :)

  ۰ ۰
 18. mohammad.m گفت:

  خدا کنه تا می تونن بازی رو ترسناک کنن دلم خیلی برا یه بازی ترسناک درست حسابی تنگ شده(راستی دی بازی خودش رو کشته هنوز شما این کلمه کاورگیری رو بیخیال نشدید :mrgreen: البته خودم هم همیشه میگم :wink: )

  ۰ ۰
 19. GHOST گفت:

  ترسناک خالی که حال نمیده،باید Action باشه که ترسناک هم بهش اضافه کنن…

  ۰ ۰
 20. Gordon گفت:

  عاااااااالی بود…ممنون حسین جان…

  البته نمی دونم از اینکه با هرشخصیتی که بازی می کنی یه یار کمکی هم داری خوشحال باشم یا ناراحت….

  به هر حال مطمئنا این مقداری از بار ترسناک بودن بازی کاهش می ده…..
  ولی خداییش تریلر خفنی بیرون دادند…..تک تک صحنه هاش پر از جزئیاته…..
  منتظر خبرهای بیشتر از این بازی هستم…. :wink:

  ۰ ۰
 21. VVitcher گفت:

  حسین جان خیلی ممنون از این همه ریز بینی واقعا جای تقدیر داره اما یه نکته رو شاید فراموش کردی بگی اونم این که صدای اسلحه کلت هنوزم همان صدای شماره ۴ و ۵ هستش.کاملا بی روح و در حد صدای جرقه کبریت!!! :(

  ۰ ۰
 22. saeed mirabi گفت:

  لئون به تنهای داره با زامبیها مبارزه میکنه و ممکنه همکاری نداشته باشه توی تریلراش که اثری از همکار در حین مبارزه وجود نداشت !!! کریس هم فکر کنم فقط توی درگیر های سنگین چند نفر به کمکش بیان و بیشتر مواقع تنها باید بره جلو یعنی ممکنه همکار حذف کردن برای این دو تا سخت ترو هیجان انگیز تر بشه بازی !!!

  ۰ ۰
 23. از همین حالا برای اومن این بازی لحظه شماری می کنم…
  در ضمن کاور کیری هم غلطه ها!

  ۰ ۰
 24. ecstasy گفت:

  ایول همیشه با جزییاتشه که فکه همه گیمرا رو زمین زده.خیلی دوست داشتم میتونستم هرچی رزیدنت ایول تا الان واسه هر کنسولی ساخته شده میگرفتم و بازی میکردم.خداییش بازیش ارزش زیادی داره :(

  ۰ ۰
 25. محمد گفت:

  دیبازی ترکوندی…
  با این پیشنمایش ادرلاین خونم رسید به بینهایت… :!: :!: :!:

  ۰ ۰
 26. King of Kings گفت:

  ای بابادیگه صبرم تموم شد من رفتم پیش Capcom خداحافظ.

  ۰ ۰
 27. وای این ۷ ماه کی تموم میشه :roll:

  ۰ ۰
  1. general amin گفت:

   ۷ ماه دیگه :mrgreen:
   ولی جدا تحملش سخته . ولی مطمئنم یکی از بهترین بازی های سال رو اون موقع بازی می کنیم . به این فکر کن تا این مدت هم بگذره :wink:

   ۰ ۰
 28. فعلا که همه چیز داره خوب پیش میره و من فقط می تونم بگم که اگه این نسخه رزیدنت اویل ترسناک نباشه و به ریشه های خودش برنگشته باشه دیگه فاتحه اویل رو بخونید!

  ۰ ۰
 29. Lyn گفت:

  operation raccoon city جریانش چی پس؟

  ۰ ۰
  1. victor hogo گفت:

   اونم امسال میاد البته به عنوان رزیدنت اویل روش زیاد حساب نکن بیشتر شبیه left for dead هستش
   شایدم پیش در امدی باشه برای re6

   ۰ ۰
  2. Gish2012 گفت:

   به نظر من revelations که برا ۳ds میاد پیش درآمدی بر اینه.
   ______________________

   COD Team

   ۰ ۰
  3. DjDaniel گفت:

   پیش درآمد چیه داستانش مابه ساله ۹۸ هستش دیگه !! مثل اینکه RE باز نیستینا !!! :twisted:

   ۰ ۰
 30. Gish2012 گفت:

  یه حسی بهم میگه لئون تو این بازی می ‌میره.
  __________________

  COD Team

  ۰ ۰
 31. NeXus گفت:

  ولی اگه وسکر زنده باشه یجور میکشمش دیگه توی هیچ RE پیداش نشه…ولی اینجوری که معلومه با ۱شاهکار طرفیم

  ۰ ۰
 32. Behnam-IT گفت:

  سلام
  تشکر از دوست خوبم حسین!
  با خوندن این مطلب خوب،
  منتظر این عنوان بیش از پیش خواهم ماند.
  همیشه شاد و همیشه خوش باشید

  ۰ ۰
 33. momi گفت:

  خدا رو شکر به نظر میرسه که از رسیدنت اول ۵ بهتر باشه این میتونه ی آغازه خوب باشه برای شمارهای آینده این سری

  ۰ ۰
 34. viper گفت:

  منکه فقط ۴ و ۵ رو بازی کردم خدا کنه مثل ۴ باشه

  ۰ ۰
 35. infamous گفت:

  در حال راه رفتن هم تیر میزنه. خودم دیدم ۸-O

  ۰ ۰
 36. Don . Corleone گفت:

  چرا این خبر رو گذاشتین ؟؟ دوباره من الآن جوگیر شدم ؛ دارم از هیجان منفجر میشم !

  ۰ ۰
 37. De.MieDo گفت:

  دمشوون گرم….خیلی حال کردم که هم کریس هستش هم لیون چون جفتشوون شخصیت های جالبی هستن.. :)

  ۰ ۰
 38. arvin گفت:

  دمتون گرم .به نظر من اویل ۶ معنای واقعی یک بازی ترسناک و مهیج می باشد . :lol:

  ۰ ۰
 39. mehdi1992 گفت:

  سلام کی می دونه اون پسره همراه اشلی و اون هیولایی که دنبالشون میکنه کین؟

  ۰ ۰
 40. BATMAN LOVE گفت:

  تریلر که خیلی اکشن بود!!!فکر نمیکنم ترسناک باشه!!!نمسیس هم که اصلا ترسناک نیست!!!کلش شبیه گوسفنده!!!تو شخصیتها فقط کریس و جیل!!!البته جیل که خیلی وقته نیست!!!

  ۰ ۰
 41. Ezio گفت:

  از اینکه لئون توش بود و زامبی هاش درست و حسابی شده بودن خوشحال شدم.

  ۰ ۰
 42. kritoos گفت:

  ممنون از نویسنده محترم والبته تیز بین

  ۰ ۰