16 نظر

Starbreeze بر روی یک عنوان جدید کار می کند

توسط در 7 سال پیش
 

استودیوی Starbreeze سازنده ی بازی هایی مانند The Darkness و Chronicles of Riddick قرار است پس از ساخت ریبوت بازی Syndicate که به تهیه کنندگی EA منتشر می شود با همکاری یک کارگردان سوئدی به نام Josef Fares بر روی یک IP جدید کار کند. ممکن است بپرسید Josef Fares کیست؟ او با کارگردانی فیلم Jalla! Jalla! مشهور شد و پس از آن فیلم های دیگری مانند Kopps، Zozo و Farsan را ساخت که همه ی آن ها در سوئد فیلم های پر فروشی بودند. او می گوید:

“من بازی ها را دوست دارم. من برای مدتی مشغول کار بر روی کانسپت های یک بازی بودم. اکثر اوقات که بر روی کانسپت ها کار می کردم، به نظرم قانع کننده بودند به همین دلیل فکر کردم که این ها می توانند طرح مناسبی را برای یک بازی تشکیل دهند. من به همراه شرکت Story Lab یک نمونه ی اولیه را به استودیوی Starbreeze نشان دادیم و آن ها هم خیلی سریع از کانسپت ها خوششان آمد.”

سمت راست Josef Fares و سمت چپ Mikael Nermak

 

Mikael Nermak مدیر اجرایی ارشد استودیوی Starbreeze می گوید:

“وقتی Josef کانسپت ها را به ما نشان داد ما خیلی زود متوجه شدیم که آن ها بسیار حرفه ای و فوق العاده طراحی شده اند و می توانند خیلی به کار بیایند.”

متاسفانه با توجه به این که استودیوی Starbreeze و Josef Fares به تازگی همکاری خود را شروع کرده اند باید مدت نسبتاً زیادی منتظر رونمایی از پروژه ی آن ها باشیم.

 

شما باید ورود برای ارسال نظر