Gears of War3 برای ۶ میلیون فروش خود را آماده می کند !

توسط Kurosaki Ichigo در ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ , ۱۴:۲۱

کلیف بلزینسکی خالق پر آوازه مجموعه Gears of War امید زیادی برای فروش بالای این بازی دارد و می گوید زمان آزاد تا قبل از تعطیلات کریسمس می تواند به ما در این امر کمک کند !


وقتی از او در مورد هدف نهایی اش از تعداد نسخه های فروش بازی سوال شد گفت : قطعا بیش از ۶ میلیون نسخه ، این بدیهی است !
” اما من فقط در اعماق تفکرم به این امید دارم که ۱۰ میلیون نسخه را نیز فروش داشته باشیم و من قطعا آن موقع از شدت هیجان خواهم مرد !من فقط می توانم دعا کنم و امید وار باشم … امید واریم بازی کننده ها با پول خود این امید را برای ما زنده نگه دارند !!! ”

اگرچه دو نسخه قبلی از این بازی در مجموع بیش از ۱۲ میلیون نسخه فروش جهانی داشته اند اما بلزینسکی معتقد است که این قسمت پتانسیل پشت سر گذاشتن دو قسمت قبلی را دارد .

او ادامه داد :
ما همچنین می خواهیم بازی ارائه بدهیم که فقط در بخش داستانی و یا فقط در بخش چند نفره خلاصه نشود .

شما در این بازی:

حالت های خشن مبارزه ای تک نفره ،

مبارزه با غول آخر های بزرگ و وحشی

بخش تکنفره ی بازی که بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت طول خواهد کشید

همچنین بخش چند نفره بزرگ

بخش های محبوب Horde mode و Beast Mode را در بخش آنلاین خواهید دید

این ها ویژگی یک بازی بزرگ است و نمی شود آن را انکار کرد … ما می خواهیم برای کسانی که ۶۰ دلار پول هزینه خرید بازی می کنند محصولی ارائه بدهیم که برای همیشه آن را داشته باشند و از خرید آن پشیمان نشوند !

از جمله استراتژی های Epic این است که بازی را قبل از تعطیلات کریسمس عرضه کند تا زمان مناسبی را برای ارائه بخش چند نفره در اختیار داشته باشد چرا که فصل تعطیلات بسیار شلوغ است و باید تلاش بسیاری کنند تا در بخش آنلاین و مولتی پلیر بتوانند رقابت کنند مخصوصا که بازی های بزرگی چون Call of Duty و Battlefield 3 را نیز در مقابل خود می بینند !

بلزینسکی نیز با اشاره به این موضوع ادامه داد :
این دو بازی در ماه نوامبر ( حدود آبان ماه ) رو در روی هم قرار می گیرند و ما یک ماه نیم قبل از آن ها بازی خود را ارائه کرده ایم و این فرصت خیلی خوبی است تا بازی کننده ها بازی ما را خریداری کنند . بازی ما باید به گونه باشد که خریدار با خود بگوید که من هیچ نیازی به این دو بازی Call of Duty و Battlefield 3 ندارم چرا که من Gears را بازی می کنم ! این چیزی است که ما امید واریم .
در ماه سپتامبر ( زمان انتشار بازی Gears of War 3 ) ما چندین تعطیلی داریم و می توانیم از آن ها به نحوه احسن استفاده کنیم !
در ماه سپتامبر شما جمعه سیاه ( در آمریکا روز بعد از روز شکرگزاری است و آغاز سنت خرید برای کریسمس محسوب می‌شود ) را پیشرو دارید که بچه ها مانند کریسمس پول و کارت های هدیه دریافت می کنند و برای خرید کریسمس خود را آماده می کنند .ما مطمئن هستیم که به اندازه کافی می توانیم در این روز فروش داشته باشیم همچنین فروش های آنلاین را نیز پیش رو داریم و واقعا به آنها امید واریم .

Gears of War 3 در روز ۲۰ ماه نوامبر برای کنسول Xbox 360 عرضه می شود

قابل ذکر است که این بازی تا الان بیش از ۱ میلیون نسخه پیش فروش داشته است و رکورد دار پیش فروش در آمریکا در بازی های منتشر شده فقط برای Xbox 360 است و حتی از بازی های Halo و Call of Duty نیز پیش فروش بیشتری بر روی کنسول Xbox 360 داشته است و هر روز به این عدد پیش فروش افزوده می شود .

همچنین خبر هایی از ابراز علاقه مسئولان Epic برای ساخت یک فیلم از روی این بازی نیز به گوش می رسد و حتی تمایلی برای استفاده از پیتر جسکون ( کارگردان مشهور فیلم ارباب حلقه ها ) نیز به گوش می رسد .

البته پیتر جکسون در حال حاضر بر روی پروژه ” هابیت ها ” که پیش در آمدی بر ارباب حلقه ها و یک فیلم دو قسمتی است ،  مشغول کار است!

همه این ها مشروط به موفقیت عظیم نسخه سوم بازی است

حسین براتی (Ichimaro Gin)

منبع : vg247

دیدگاه
۷۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

72 Replies to “Gears of War3 برای ۶ میلیون فروش خود را آماده می کند !”

 1. behzad 2000 گفت:

  زیا د نمی فروشه مثل شما ره قبلی

  ۰ ۰
  1. behzad 2000 گفت:

   بازی موفقی نیست چون سبک خیلی بدی دارد و لذتی هنگام بازی ندارد من با بازی کردن شماره ۲ از این بازی قطع امید کردم و دیگر به سراغ ان نخواهم رفت :-|

   ۰ ۰
 2. justin bieber گفت:

  ۶ میلیون چیه?بگو۶۰ میلیون ۸)

  ۰ ۰
  1. .-dante.- گفت:

   ۶۰ میلیون هم کمه ۶۰۰ میلیون

   ۰ ۰
 3. toxic fighter گفت:

  خواب دبدی خیر باشه….اینجاشو نیگا “بازی ما باید به گونه باشد که خریدار با خود بگوید که من هیچ نیازی به این دو بازی Call of Duty و Battlefield 3 ندارم چرا که من Gears را بازی می کنم ”
  وای یک منو بگیره…این کلیف مغرور با خودش چی فکر کرده…*** :-x :-x :-x
  انجمن PC$

  ۰ ۰
  1. .-dante.- گفت:

   خب راست میگه بنده خدا وگرنه که کسی بازی نمیکنه گیرز رو ادما همیشه بازی های بهتر رو بازی میکنند

   ۰ ۰
 4. xneon 360 گفت:

  یکی از بهترین بازیهای که تو عمرم کردم همین سری گیرز آف واره که همیشه نوآوری داره.مطمئنم امسال رکورد فروش بازیا میشکنه! راستی با اجازه سایت دنیای بازی:
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت در راستای ایجاد یه تغییر و تحول اساسی در جهت پیشرفت انجمن از دوستان گیمری عزیز که تمایل به همکاری در این انجمن با سابقه رو دارن دعوت به همکاری مینماید.از دوستان هر کسی تمایل داشت از طریق پیام خصوصی با من یا آقای ناصر جوکر خبر بگیره.با تشکر از همه شما دوستان عزیز.روزبه از انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
 5. Resident Evil گفت:

  -“ما می خواهیم برای کسانی که ۶۰ دلار پول هزینه خرید بازی می کنند محصولی ارائه بدهیم که برای همیشه آن را داشته باشند و از خرید آن پشیمان نشوند !”
  -“ازی ما باید به گونه باشد که خریدار با خود بگوید که من هیچ نیازی به این دو بازی Call of Duty و Battlefield 3 ندارم چرا که من Gears را بازی می کنم ! این چیزی است که ما امید واریم .”

  این است معنی امید، مسئولیت پذیری و جدیت و پشتکار در کار.

  توی جمله آخر نوشتید :”همه این ها مشروط به موفقیت عظیم نسخه سوم بازی است”

  موفقیت بازی ای که چنین سازنده ای داشته باشد میتوان گفت تضمین شده است.

  ۰ ۰
 6. شخصاامیدوارم ببینم که سه کانه Gears of War چه گونه تمام میشود.در مورد خبر می تونم بگم که کلیف بلیزینسکی کمی رویا پرداز تشریف دارند البته فروش زیاد بازی دور از ذهن نیست یعنی قطعی ست ولی ۶ میلیون !!! باید منتظر بمانیم.

  ۰ ۰
  1. Alcatraz گفت:

   دوست عزیز وقتی گیرز ۱ و ۲ رو هم ۱۲ میلیون فروختن ۶ میلیون فروختن این نسخه دور از ذهن نیست
   MW3 fighter

   ۰ ۰
  2. .-dante.- گفت:

   اگه فقط ما ایرانی ها نسخه ی اصل بازی رو بخریم ۶ میلیون میشه

   ۰ ۰
 7. false savior گفت:

  ۱۰۰ میلیون بفروشه که چی.این بازی تو سری یکش کلی ایراد داشت که تو سری دوم حلش نکردن.تو این سری هم معلوم نیست چه خواهند کرد.ولی هر چی هست بهتره روی داستانش یکم بیشتر مانور بدن که مثل سری دومش آبکی نباشه.

  ۰ ۰
  1. GSD گفت:

   یه ۲ تا از ایرادهاش رو می تونی بگی؟؟؟

   ۰ ۰
 8. FEROD گفت:

  دارم دوباره صدای اره برنده زیر اسلحه رو می شنوم :twisted:
  ____
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت :arrow:

  ۰ ۰
 9. john.Marston گفت:

  مطمئنا بازی خیلی میفروشه ولی کلیف خیلی عاشق پوله.خیلی کم گیمری ببینی که بگه من GEOW بازی میکنم خب دیگه کال اف و بتل بازی نمیکنم. ما که بازی با قیمت نازل میگیریم ولی خارجیها هم اکثرا هر ۳ عنوان را بی شک میگیرند. :roll:
  اگه پیتر جکسون فیلمشو بسازه یکی از بهترین فیلمهای از روی بازی خواهد شد. :)

  ۰ ۰
  1. Hamedgh گفت:

   با سلام!
   حسین براتی عزیز یواش یواش داری به معنی لقبت نزدیکتر میشوی. خبر نسبتا کامل و خوبی رو ازت دیدم که نسبت به چند خبر گذشته ات بهتر بود.از اینکه ما را با خبرت آگاه تر کردی ممنونم.از جان مارستن هم ممنونم.

   این بازی مطمن باشید بخاطر پیشینه کلیف و سازندگانش و بدلیل پایان یافتن سرگذشت مارکوس فینیکس فروش بالایی خواهد داشت.که به آن خوش ساختی و داستان جذاب و اکشن خاصش را اضافه کنید. محیطها و نوع حرکت شخصیتها ، طراحی هنری آنها و همه و همه شکل مخصوص این بازی رو بخود گرفته هر چند که بعضی از المانهای بازی از جاهای دیگر الگو گرفته شده ولی با تیزهوشی سازندگانش و کاربلد بودنشان همه احساس کردند که این بازی شروع کننده این نوع خاص کاور گیری و موارد دیگر است و این هنر بازیسازان آنرا می رساند که ایده ای را بگیری و روح خود را به آن اضافه کنی تا مال خودت شود.
   ————–
   اما آن حرفهای کلیف که خارج از بعد فنی زده شده کمی در ذوق می زند.امیدوارم فورش ده میلیون نسخه را داشته باشیم ، شاید بدین منظور باشد که او قول این فروش را به مدیران مایکروسافت داده و با اینکار حرفهای خود را به نوعی به ذهن مخاطبان القا می کند تا آنها را به نوعی تحت تاثیر قرار دهد. یا شاید کلیف و شرکتش دچار بحران مالی شده که دست به دعا و دست به دامان خریداران شده اند.یا شاید به نوعی می خواهد در رقابت با شرکت راک استار(ای ال نوار) و اکتیویژن (کال آف دیوتی-مادرن وار ۳) به پیروزی برسد و شرکت مایکروسافت رو بدلیل انحصاری بودن این بازی سربلند کند.
   البته شاید بد نباشد که دوستان گیمری که کنسول ایکس باکس ندارند دست به دعا شده و آرزوی فروش پایین آن را داشته باشند تا شاید مایکروسافت متقاعد شده و برای جلوگیری از ضرر بیشتر ، این بازی رو برای کنسولهای دیگر منتشر کند.
   ————-
   امیدوارم که همه لحظات لذت بخشی را با این بازی تجربه کرده و از هنر بازیسازان آن نکاتی رو یاد بگیرند.
   با تشکر از همه دوستان گیمری!

   ۰ ۰
  2. john.Marston گفت:

   سلام حامد جطوری چرا از من ممنونی؟ :) ۸-O

   MW3 Fighter

   ۰ ۰
  3. adel_97 گفت:

   آره واقعاً! پیتر جکسون تو ساختن فیلم های اسطوره ای شاهکاره! الکی که این همه اسکار جمع نکرده.

   ۰ ۰
 10. solidsnake گفت:

  wow چه قدر خوش سلیقه !!!چیزه دیگه نمی خواد!!؟؟سالاد ونوشابه!؟؟البته بازی شاخی هست من که منتظرشم ONLY XBOX 360,EXCLUSIVE GAME

  ۰ ۰
 11. سلام میکنم به بازیبازهاى گل از اونجایى که دیدم یه عده بچه هاى جدید به سایت اومدن میخوام دوباره انجمن حقوق بگیران مایکروسافت رو که مختص ایکس باکس داران هست تاسیس کنم این انجمن با تغیرات زیادى روبرو شده که این تغیرات رو هر کس که به این انجمن بپیوند به صورت پیام خصوصى به اطلاعشون میرسونم
  و از علاقه مندان به xbox360 وmicrosoft میخوام که اگه مایلن به این انجمن بپیوندن و این رو هم بگم که این انجمن مختص x360 نیست و حتى pc بازها یى هم که علاقه دارن میتونن عضو شن چونpc هم زیر شاخه مایکروسافت پس هر کس مایله به این انجمن بپیونده اخر کامنتش بنویس از انجمن حقوق بگیران مایکروسافت.ناصر جوکر از انجمن حقوق بگیران مایکروسافت.

  ۰ ۰
  1. Marcus گفت:

   ناصر جوکر عزیز انجمن احیا کن که منتظریم مخصوصا الان که الان فصل یارگیری و نقل و انتقالاته، در مورد خبر چیزی نمی شه گفت چون این بازی به اندازه کافی شاخه و می ترکونه. Marcus از انجمن حقوق بگیران مایکروسافت :mrgreen:

   ۰ ۰
  2. ali36000 گفت:

   ناصرجان میشه هم عضو انجمن حقوق بگیران مایکروسافت باشیم هم
   MW3FAGHTERS

   ۰ ۰
  3. xneon 360 گفت:

   بله دوست عزیز میشه ولی در صورتی که حمایتت از بازی لطمه ای به انجمن حقوق بگیران مایکروسافت نزنه

   ۰ ۰
  4. بله هیچ ایرادى نداره.

   ۰ ۰
 12. linkin park گفت:

  به نظر من که این بازی پتانسیل بالایی داره و اقای کلیف بی به خوبی از این پتانسیل ها برای بدست اوردن دل بازیبازایی مثل من رو استفاده کرده .دمش گرم.

  ۰ ۰
  1. .-dante.- گفت:

   موافقم

   ۰ ۰
 13. rising گفت:

  بایدم این همه بفروشه از هر نظر که فکر کنی بهترینه البته من بازی های ps3 رو هم دوست دارم واین حرف رو از روی تعصب نمی زنم راستی بچه ها قضیه این دیسکهای جدید xbox360چی شد؟

  ۰ ۰
 14. heavy rain گفت:

  من خیلی نیاز به این دو بازی Call of Duty و Battlefield 3 دارم چرا که من Gears را بازی کرده ام خیلی زیاد و آن را ۶۰۰۰ دفعه تمام کرده ام ! این چیزی است که من معتقدم!!! :mrgreen: :lol:

  ۰ ۰
 15. Mohsen گفت:

  سلام. یه جا شنیدم قراره بازی های بعضی شرکت های بزرگ (از جمله EA) دیگه به صورت cd و dvd عرضه نشه و برای دانلود (البته پولی) رو سایتشون قرار بگیره. اونی هم که خبرو میگفت گفت که با این کار جلوی بازی های غیر قانونی و کرک شده گرفته میشه. این خبر راسته؟ ۸-O

  ۰ ۰
  1. adel_97 گفت:

   خب الآن هم میشه. چیز خاصی نیست.

   ۰ ۰
 16. Fery NIKO گفت:

  هرکی میتونه یه بازی خوب تو سبک هواپیماییی جنگی به من بگه
  ممنون

  ۰ ۰
  1. adel_97 گفت:

   road River :-|

   ۰ ۰
 17. seven گفت:

  سلام ناصرجون.من میخوام ps3بگیرم ولی از جمله طرفداران پروپاقرص مایکروسافت هستم و عضو انجمنت میخوام باشم….رسول حسینی از انجمن حقوقبگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
 18. behzad 2000 گفت:

  ممنون از خبرت JOKER . بهزاد از انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
 19. Ezio گفت:

  خب دیگه از پیش فروش بازی معلومه میخواد چه غوغایی بکنه :-P

  ۰ ۰
 20. Leon S.K گفت:

  ببینید وقتی یه بازی خوب باشه دنبال ایراد گشتن نشان دهنده دیوانگیه(البته به غیر از منتقدها)ما ها که از نقد چیزی سر در نمیاریم چرا باید دنبال ایراد بگردیم و بازی رو برای خودمون تلخ کنیم من کاری ندارم که این بازی انحصاری و حتی اگه در انحصار سونی هم بود از این بازی تعریف میکردم پس از دوستان ps3باز می خوام که حسودی نکنند و واقعیت رو ببینند راستی دی بازی یه شکایت داشتم:قبل از تغییر سایت هر بازی که منتشر می شد همون روز انتشار نمره هایی که سایت های دیگه به این بازی میدادن رو تو سایت میزاشتی و ما دوستان درمورد اون بازی با هم بحث می کردیم ولی الان دیگه این کارو نمیکنی ولی خداییش اون روزی که گفتی سایت تغییر میکنه ما فکر می کردیم چیز های زیادی اضافه میشه و این طور هم شد اما در عوض خیلی چیزا برداشته شد مثلا ما خودمونو کشتیم از بس گفتیم بابا مثل قدیما وقتی یه خبری از یه بازی میزاری یه کادری هم اون پایینش بزار اما چی شد یا بخش دانلود که نیاز به گفتن نداره.لیون.اس.کندی(برای آخرین بار میگم۰۰۰۶قدیم)از انجمن حقوق بگیران مایکروسافت(البته با اجازه مدیر انجمن)
  ………………………….
  MW3 Fighter

  ۰ ۰
 21. behzad 2000 گفت:

  عمرا GEARS OF WAR رو بگیرم. انجمن حقوق بگیران مایکروساف

  ۰ ۰
  1. MG.96 گفت:

   شما چجور حقوق بگیر مایکروسافتی که یکی از بزرگترین بازیای انحصاریش رو نمیگیری؟؟؟

   ۰ ۰
  2. kazmus گفت:

   پس گیمره خوبی نیستی

   ۰ ۰
 22. mostafa133 گفت:

  من فقط به یه بازیه ایکس باکس حسرت میخورم،اونم گیرز آو واره.من تو شماره ی یکش دهنم باز موند،حالا دیگه اینا چی بشن.البته فقط pc رو عشق است.$Pc
  :-D

  ۰ ۰
 23. EL jugador گفت:

  منظورم ابزار جنگ نوین ۳ بود !

  ۰ ۰
 24. f16 گفت:

  من بی صبرانه منتظرش هستم .
  بی نظیره!

  ۰ ۰
 25. Hamedgh گفت:

  با سلام!
  حسین عزیز یواش یواش داری به معنی لقبت نزدیکتر میشوی. خبر نسبتا کامل و خوبی رو ازت دیدم که نسبت به چند خبر گذشته ات بهتر بود.از اینکه ما را با خبرت آگاه تر کردی ممنونم.
  این بازی مطمن باشید بخاطر پیشینه کلیف و سازندگانش و بدلیل پایان یافتن سرگذشت مارکوس فینیکس فروش بالایی خواهد داشت.که به آن خوش ساختی و داستان جذاب و اکشن خاصش را اضافه کنید. محیطها و نوع حرکت شخصیتها ، طراحی هنری آنها و همه و همه شکل مخصوص این بازی رو بخود گرفته هر چند که بعضی از المانهای بازی از جاهای دیگر الگو گرفته شده ولی با تیزهوشی سازندگانش و کاربلد بودنشان همه احساس کردند که این بازی شروع کننده این نوع خاص کاور گیری و موارد دیگر است و این هنر بازیسازان آنرا می رساند که ایده ای را بگیری و روح خود را به آن اضافه کنی تا مال خودت شود.
  ————–
  اما آن حرفهای کلیف که خارج از بعد فنی زده شده کمی در ذوق می زند.امیدوارم فورش ده میلیون نسخه را داشته باشیم ، شاید بدین منظور باشد که او قول این فروش را به مدیران مایکروسافت داده و با اینکار حرفهای خود را به نوعی به ذهن مخاطبان القا می کند تا آنها را به نوعی تحت تاثیر قرار دهد. یا شاید کلیف و شرکتش دچار بحران مالی شده که دست به دعا و دست به دامان خریداران شده اند.یا شاید به نوعی می خواهد در رقابت با شرکت راک استار(ای ال نوار) و اکتیویژن (کال آف دیوتی-مادرن وار ۳) به پیروزی برسد و شرکت مایکروسافت رو بدلیل انحصاری بودن این بازی سربلند کند.
  البته شاید بد نباشد که دوستان گیمری که کنسول ایکس باکس ندارند دست به دعا شده و آرزوی فروش پایین آن را داشته باشند تا شاید مایکروسافت متقاعد شده و برای جلوگیری از ضرر بیشتر ، این بازی رو برای کنسولهای دیگر منتشر کند.
  ————-
  امیدوارم که همه لحظات لذت بخشی را با این بازی تجربه کرده و از هنر بازیسازان آن نکاتی رو یاد بگیرند.
  با تشکر از همه دوستان گیمری!

  ۰ ۰
 26. REZOR گفت:

  پس اخه کی میاد:?: حداقل ۱۰ ملیون رو راحت میفروشه چون بازی انحصای :!:

  ۰ ۰
 27. aliviros 3000 گفت:

  best shooter for ever

  ۰ ۰
 28. بهداد گفت:

  ناصرخان چطوری داداش$جواب پیغامو نمیدی..منتظریما$در ضمن به خاطر دوستمون سید مهدی هاشمی و بخاطر دوستی بیشتر نام کاربریمو بهداد گذاشتم$در مورد این ناشر فقط باید تاسف خورد…امیرمسعودبهدادازانجمن پرقدرت حقوقبگیران مایکروسافت+رئال مادرید فوتبال کلاب

  ۰ ۰
  1. بهدان جون راستش رو بخواى من هر چى پیغام خصوصى میفرستم نمیرسه و مشکل داره شرمندم اگه کارى داشتى تو کامنتات بگو تا جوابتو بدم.ناصر جوکر از انجمن حقوق بگیران مایکروسافت.

   ۰ ۰
 29. francesc گفت:

  میبینم که چیزی تحت عنوان انجمن ps3 اینجا نیست ! …
  اگر کسی نیست ….من تاسیسش میکنم ! :mrgreen:
  برای شروع!
  ———-
  PS3 brothers !

  ۰ ۰
  1. adel_97 گفت:

   نه دوست عزیز زحمت نکش. یه انجمن محبوب و قدیمی برای پلی ۳ هست به نام PS3 is king of the consoles

   ۰ ۰
 30. behzad 2000 گفت:

  به دلیل اینکه هیچ لذتی هنگام بازی به ادم دست نمیده
  :-|

  ۰ ۰
 31. kazmus گفت:

  دوستان کسی می دونه این بازی کی میاد؟لطفا اگه کسی می د.نه جواب بده.آخه قرار بود تو اردیبهشت بیاد.یکی هم بهم گفت تو شهریور میاد این واقعیت داره؟ :?:

  ۰ ۰
  1. Gin گفت:

   دوست عزیز توی خبر هم اعلام شده این بازی در ماه سپتامبر یعنی اواخر تابستان و اوایل پاییز انتشار جهانی میشه !! موقعش مناسبه نه درس داریم و نه وسط تعطیلاته که بریم مسافرت و ضد حال بخوریم … :-o :lol: :-D

   ۰ ۰
 32. mr.zombie گفت:

  این بازی حماسه ای دیگر میافریند واقعا این کلیف بلیزینسکی رو حیه ی خوبی داره .میگه پشت هر بازی موفق یه بازی ساز موفقه. :wink:

  ۰ ۰
 33. GSD گفت:

  شخصا با توجه به تجربیات فوق العاده از گیرز ۲ برای کاشتن نارنجک روی دشمنان و حول دادنشون (یکی از گیم پلی های جدید ۳) له له می زنم.

  اما تجربه ی شخصیم نشون داده اینجور بازی ها معمولا تو نسخه ای که انتظار فوق العاده شدن ازشون می ره گند میزنن.

  ۰ ۰
 34. iran top گفت:

  سلام من تازه واردم میشه بگید چرا سایت برام خیلی سنگینه :cry:

  ۰ ۰
 35. adel_97 گفت:

  تا چند وقت پیش هشت میلیون کینکت فروش رفته بود. احتمالا تا زمان عرضه این بازی هم یکی دو میلیون دیگه خریداری میشه. با این اوضاع اگه نصف کیکنت دارا هم گیرز رو بگیرن ، ۶ میلیون فروش بازی تضمین شده است. از ۴۵ میلیون بقیه کاربرهای ایکس باکس هم بگذریم.

  ۰ ۰
 36. V E R G I L گفت:

  من میخوام یکی از سه بازی battlefield , cod , geow رو نسخخه اصلی بگیرم واسه آنلاین . با این تریلر ها تو شک افتادم کدوم رو بگیرم 

  ۰ ۰
  1. adel_97 گفت:

   به نظر من گیرز رو بگیر. چون کلاً آنلاین گیرز چیز عزیمیه. ولی خوب به علاقه خودت هم بر می گرده.

   ۰ ۰
  2. adel_97 گفت:

   شرمنده غلط املایی پیش اومد. چیز عظیمیه!

   ۰ ۰
 37. bayonetta گفت:

  باید بازی جالبی باشه فقط یکمی هم طولانی که دیگه در عرض ۷ ساعت تموم نشه اما از هر نظر با یه شاهکار طرف هستیم

  ۰ ۰
 38. dmc-X360 گفت:

  ای بابا….میخواستم نظرم رو بنویسم کامنت هارو که خوندم هم متن بالا یادم رفت هم یادم رفت چی میخواستم بگم!!!!!!!!یکم نظرات اواخر به اوایل ربطی نداره!!!

  ——————————–
  MW3 Fighters

  ۰ ۰
 39. cloud گفت:

  یعنی میشه پیتر جکسون فیلم GEARS OF WAR رو بسازه :-D :-D

  ۰ ۰
 40. Master Chief گفت:

  شرط بسته میکنم که چرخدنده های چنگی ۳ روکورد بیشترین فروش رو یک پلتفروم میشکنه این روکرد دست کالاف رو یک ایکس باکس و بعدش هیلو ریچ هست

  ۰ ۰
 41. spartan b312 گفت:

  سری سوم شاهکار EPIC آدم رو واقعا منتظر خودش نگه می داره

  ۰ ۰
 42. ARMAN-x گفت:

  نسخه های ۱ و ۲ که واقعا یه شاهکار بودن!!!
  بی صبرانه منتظر عرضه این بازی هستم

  ۰ ۰
 43. hunter گفت:

  با این که Gears بازی شاخیه ولی از MW3 و BF3 نمیشه گذشت مخصوصا BF3 8)

  ۰ ۰
 44. maximous گفت:

  هیچی گیرز او وار نمیشه.

  ۰ ۰