1دیدگاه

تماشا کنید: ویدئوهای جدیدی از گیم‌پلی «گرن توریسمو اسپرت» منتشر شدند

توسط در1 سال پیش
 

همان‌طور که استودیو «پولی‌فونی دیجیتال» (Polyphony Digital) قول داده بود، نسخه‌ی بتای محدود بازی «گرن توریسمو اسپرت» (Gran Turismo Sport) در دسترس کاربران کنسول پلی استیشن ۴ قرار گرفت. در چنین شرایطی، آن دسته از کاربرانی که اجازه‌ی دسترسی به این نسخه را پیدا کردند، ویدئوهای مختلفی از گیم‌پلی و جلوه‌های بصری بازی ضبط کرده و به اشتراک می‌گذارند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این ویدئوها که توسط دو کاربر وب‌سایت یوتیوب با نام‌های GiantSouls و theBEARD_99 Gaming از نسخه‌ی بتای بازی «گرن توریسمو اسپرت» تهیه شده، تعداد زیادی از خودروها و مسیرهای موجود در بازی را نشان می‌دهند. همچنین با نگاهی اجمالی به این ویدئوها به آسانی می‌توان متوجه‌ پیشرفت بازی در جلوه‌های بصری نسبت به نخستین نمایش‌های بازی شد. این اتفاق که به لطف انجین گرافیکی بازی رخ داده، حس واقع‌گرایانه‌ بودن بازی را به‌شدت افزایش داده است. در ادامه می‌توانید این ویدئوها را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که تاریخ دقیق انتشار بازی «گرن توریسمو اسپرت» هنوز اعلام نشده است اما با توجه به اطلاعات موجود، انتظار می‌رود این عنوان در سال جاری عرضه شود.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار بازی Hokuto Ga Gotoku

شما باید ورود برای ارسال نظر