0 نظر

تاریخ اکران فیلم «ونوم» از سری مرد عنکبوتی مشخص شد

توسط در1 سال پیش
 

سونی در تلاش است تا دنیای «مرد عنکبوتی‌» را بزرگ‌تر کند. از آن‌جایی که این اتفاق با همکاری شرکت مارول رخ می‌دهد، به‌نظر می‌رسد به شکل درستی در حال رخ دادن باشد. در چنین شرایطی، سونی قصد دارد تا با ساختن فیلم «ونوم» (Venom) به این رویا جامه عمل بپوشاند در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

وب‌سایت Exhibitor Relations با انتشار متنی در توئیتر اعلام کرد که اولین فیلم فرعی سری «مرد عنکبوتی» با نام «ونوم» (Venom) از تاریخ پنج اکتبر سال دو هزار و هجده (سیزده مهر سال هزار و سیصد و نود و هفت) به نمایش گذاشته خواهد شد.

سونی محصول دیگری نیز برای سری مرد عنکبوتی در دست‌ساخت دارد. این فیلم که «شش فاسد» (Sinister Six) است، در زمان هک سایت سونی در سال دو هزار پانزده فاش شد. سال گذشته گزارشاتی منتشر شد مبنی بر اینکه داستان فیلم «ونوم» توسط نویسنده فیلم «لبه‌ی فردا» ( Edge of Tomorrow)، آقای «دانته هارپر» (Dante Harper)، نوشته خواهد شد.

آقای «الکس کورتزمن» (Alex Kurtzman)، کارگردان فیلم در دست‌ساخت «مومیایی» (The Mummy)، مسئولیت کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. هنوز خبری از داستان این فیلم در دست نیست اما شاید در فیلم امسال «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) اطلاعاتی راجع به این فیلم فاش شود.

مطلب مشابه ◄  بازی The Blackout Club برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها معرفی شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر