4 نظر

نسخه‌ی اصلی فیلم «فرفه اساسین» پایان متفاوتی داشته است

توسط در1 سال پیش
 

پایان فیلم «فرقه اساسین» (Assassin’s Creed) تنها پایانی نبود که فیلم‌سازان مدنظر داشتند، زیرا هم اکنون آشکارشده که آن‌ها یک پایان متفاوت هم فیلم برداری کرده بودند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هشدار، این خبر پایان‌بندی فیلم را لو می‌دهد

در نسخه سینمایی فیلم «فرقه اساسین»، شخصیت دنیای مدرن «مایکل فسبندر» (Michael Fassbender) یعنی «کالوم لینچ» (Callum Lynch) با موفقیت از کمپانی «ابسترگو» (Abstergo) در میان دیگر افرادی که آن‌جا نگه داشته می‌شدند، خارج شد. ایده‌ی مدنظر این بود که آن‌ها گروه آدمکشی خود را تشکیل بدهند اما پایان چشمگیرتری تصور شده بود.

«لینچ» قرار بود که تنها بازمانده فرار و در ادامه تنها باشد. کارگردان و نویسنده فیلم توضیح دادند که مخاطبان آزمایشی این خط داستانی را دوست نداشتند، بنابراین تغییر کرد. همانگونه که می‌بینید، همه‌ی آدمکش‌های لینچ کشته شدند که این شامل شخصیت «مایکل کنت ویلیامز» (Michael Kenneth Williams) هم می‌باشد.

احتمالاً این پایان‌بندی، جایگزین پایان‌بندی کنونی فیلم در هنگام انتشار شود که شامل ۹۰ دقیقه فیلم هدیه است. فیلم در ده‌ام ماه مارس در فروشگاه‌های دیجیتال منتشر شد و بیست‌ویک نیز مارچ روی دیسک بلوری منتشر می‌شود.

«فرقه اساسین» که پایان ماه دسامبر به اکران در آمد، بیش از  ۲۱۱.۶ میلیون دلار در باکس آفیس در سراسر جهان درآمد داشت. فروش جهانی آن عملکرد بهتری داشت، زیرا ۱۵۷ میلیون را از طریق بازار های خارجی کسب کرد و تنها ۵۴ میلیون دلار در آمریکا فروش داشت.

ادامه «فرقه اساسین»  با بازگشت «فسبندر» درحال ساخت است.

مطلب مشابه ◄  نقدها و نمرات بازی God of War منتشر شد
 

شما باید ورود برای ارسال نظر