0 نظر

نسخه‌ی دمو «افسانه‌های برزریا» برای پی‌سی و پلی استیشن ۴ منتشر شد

توسط در1 سال پیش
 

شرکت باندای نامکو که وظیفه عرضه بازی «افسانه‌های برزریا» (Tales of Berseria) را برعهده دارد، نسخه‌ی دموی این بازی را برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اگر به دنبال تجربه‌ی نسخه دمو هستید، می‌توانید نسخه‌ پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی را به ترتیب از طریق فروشگاه پلی استیشن و استیم دریافت کنید. حجم نسخه‌ی کنسولی ۴۰۳ مگابایت است، در حالی که همین مقدار برای نسخه رایانه‌های شخصی به ۸۷۴ مگابایت می‌رسد.

همچنین قابلیت پیش‎‌خرید این بازی نیز هم اکنون در دسترس است. پیش‌خریدکنندگان این بازی یک ویدئوی پانزده‌ دقیقه‌ای با زیرنویس انگلیسی به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد. در کنار آن، پیش‌خریدکنندگان نسخه کنسولی سه موسیقی متن و تم  بازی را هم دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این، اگر شما از خریداران عناوین «افسانه‌های زستیریا» (Tales of Zestiria) و «افسانه‌های سیمفونیا» (Tales of Symphonia) در استیم هستید، در هنگام پیش‌‌خرید از ده درصد تخفیف بهره‌مند خواهید شد.

در پایان لازم به ذکر است که نسخه پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی افسانه‌های برزریا به‌ترتیب در تاریخ‌های پنجم و هشتم بهمن ماه عرضه خواهند شد.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: تریلر جدید بازی Dragon Ball FighterZ با محوریت شخصیت Fused Zamasu
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر