0 نظر

شرکت بستدا برنامه‌ای برای ریمستر عناوین قدیمی خود ندارد

توسط در1 سال پیش
 

پس از انتشار ریمستر بازی «اسکایریم» (Skyrim Special Edition) که موفقیت‌های بسیاری را برای شرکت بتسدا به همراه داشت، بسیاری از طرفداران انتظار داشتند تا در آینده شاهد ریمسترهای بیشتری از سوی این شرکت باشیم؛ اتفاقی که به نظر می‌رسد رخ نخواهد داد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

پس از موفقیت‌هایی که ریمستر اسکایریم در بخش فروش به‌ دست آورد، بسیاری از طرفداران منتظر بودند تا ریمستر نسخه‌های قدیمی همچون Morrowind و Oblivion نیز معرفی شوند. در چنین شرایطی، آقای «پیت هاینز»، معاون رئیس بخش بازاریابی بتسدا، در جدیدترین مصاحبه خود با مجله رسمی اکس‌باکس اعلام کرد که این شرکت چنین برنامه‌ای را برای آینده خود ندارد:

چرا وقت و منابع مالی خود را صرف عناوینی کنیم که قبلاً ساخته‌ایم. به جای آن می‌توانیم این موارد را صرف نسخه جدید یک بازی قدیمی یا یک پروژه جدید کنیم. این رویکرد همیشگی ما بوده است.

همچنین آقای هاینز در ادامه‌ی صحبت‌های خود افزود که تیم توسعه «فال‌اوت ۴»، برای کسب تجربه‌ی بیشتر در ساخت بازی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان پروژه‌ی ریمستر را آغاز کردند، به همین‌ دلیل نیز در حال حاضر شاهد چنین عنوانی هستیم.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار بازی Through the Woods
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر