0 نظر

پنج بازی جدید و ناشناس که این هفته در استیم منتشر شدند

توسط در1 سال پیش
 

در این مطلب قصد داریم هر هفته پنج بازی جدید که تبلیغات زیادی برای‌ آنها نشده و ممکن است آن‌ها را نشناسید معرفی کنیم. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این لیست هر هفته دوشنبه‌ها منتشر می‌شود و از بین ده‌ها بازی جدید که روزانه در استیم منتشر می‎‌شوند، ما آن‌هایی که نقش جواهر یافت‌ نشده را دارند پیدا کرده و با شما به اشتراک می‌گذاریم. این بازی‌ها همچنین از نظر کاربران استیم نمره خوبی را دریافت کرده‌اند.

-با کلیک کردن بر روی اسم بازی‌ها به صفحه‌ی استیم آن‌ها منتقل می‌شوید-


Milkmaid of the Milky Way

تاریخ عرضه: پانزدهم دی

سازنده: Mattis Folkestad

ناشر: Machineboy

قیمت: 

بازی Milkmaid of the Milky Way یک بازی ماجراجویی و اشاره و کلیک معمولی است که از طراحی هنری پیکسلی بسیار زیبایی بهره می‌برد. این بازی سرشار از پازل‌های متفاوت و ماجراجویی است و به نظر می‌رسد که تمام داستان با قافیه روایت می‌شود. این بازی اشاره و کلیک تاکنون نقدهای مثبت بسیاری دریافت کرده است و می‌تواند گزینه خوبی برای علاقه‌مندان به این سبک بازی باشد.


Celestial Breach

تاریخ عرضه: سیزدهم دی

سازنده: Dark Nebulae

ناشر: Dark Nebulae

قیمت: $۱۰

بازی Celestial Breach یک بازی مبارزه‌ای آرکید است که تمرکز آن بر روی مبارزه به صورت چندنفره همکاری علیه بات است. سلاح‌ها و سفینه‌های بازی بسیار جذاب به نظر می‌رسند و این بازی قرار است تا شش ماه دیگر در دسترسی پیش از عرضه بماند و پس از اضافه شدن محتوای کافی به صورت بازی کامل عرضه شود.


Pivot Pilot

تاریخ عرضه: هفدهم دی

سازنده: Deadspot Games

مطلب مشابه ◄  آقای یوکو تارو کارگردان بازی NieR: Automata به یک آی‌پی جدید فکر می‌کند

ناشر: Deadspot Games

قیمت: 

بازی Pivot Pilot یک بازی پلتفورمر دوبعدی است که شما باید یک پسر که توانایی پرش دوتایی دارد و یک دست رباتیک که به این پسر در رد کردن مراحل کمک می‌کند را کنترل کنید. این بازی شباهت بسیاری به بازی Super Meat Boy دارد اما از سرعت این بازی به نسبت بسیاری کاسته شده است.


Economic Conquest

تاریخ عرضه: شانزدهم دی

سازنده: Frismos

ناشر: Frismos

قیمت: 

بازی Economic Conquest یک بازی به سبک تخته‌ای و استراتژی درباره ساخت یک کسب و کار است. شما باید با ساخت کسب و کاری قدرتمند و گرفتن قلمروی رقبا و درآوردن پول بیشتر در بازی پیشرفت کنید. این بازی هم‌اکنون تنها به صورت تک‌نفره قابل بازی است، اما به زودی حالت چندنفره نیز به بازی اضافه خواهد شد.


Try Hard Parking

تاریخ عرضه: چهاردهم دی

سازنده: Gearspecs

ناشر: Gearspecs

قیمت: 

بازی Try Hard Parking یک بازی رانندگی با حال و هوای دهه‌ی هشتاد میلادی است. همانطور که از نام بازی مشخص است، وظیفه‌ی شما رانندگی و رسیدن به محل پارکینگ است؛ اما در سر راه شما موانع و پیچ‌های بسیاری وجود دارد. ماشین شما در هر مرحله متفاوت است و هر محله نیز جدول رتبه‌بندی خود را دارد تا رکورد بقیه بازیکنان را بزنید.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر