0 نظر

جزئیات جدیدی از بازی «افسانه‌های برزریا» توسط ESRB منتشر شد

توسط در1 سال پیش
 

وب‌سایت ESRB که نسخه‌ای از بازی «افسانه‌های برزریا» (Tales of Berseria) را دریافت کرده بود، پس از بررسی، جزئیات جدیدی از محتوای این عنوان منتشر کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به جزئیاتی که بر روی وب‌سایت ESRB قرار گرفته، بازی افسانه‌های برزریا رده‌بندی سنی T را دریافت کرده است؛ این بدان معناست که بازی مورد نظر به دلایلی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد، تنها برای کاربران نوجوان مناسب است. همچنین وب‌سایت ESRB در توضیح این بازی نوشت:

عنوان افسانه‌های برزریا که یک بازی نقش آفرینی است، کاربر را در نقش «وِلوِت کرو» (Velvet Crowe) قرار می‌دهد؛ شخصیتی که به عنوان یک جنگجو وظیفه گرفتن انتقام از لرد شیطانی را برعهده دارد. در کنار گشت و گذار در محیط‌های بازی، کاربران این توانایی را دارند تا با تعامل با دیگر شخصیت‌ها، آن‌ها را در نبردهای مختلف علیه سربازان دشمن و مخلوقات مختلف از جمله اژدها و گرگینه‌ همراه خود کنند. همچنین کاربران در نبردها می‌توانند از شمشیر، نیزه، پیستول و اسپل‌های جادویی استفاده کنند. از ویژگی‌های نبردهای بازی نیز می‌توان به آشفتگی و فریادهای درد اشاره کرد. همچنین در بازی خشونت بسیاری وجود دارد که از این مورد می‌توان به برخی کات سین‌ها و باقی ماندن لکه‌های خون بر روی لباس شخصیت‌ها اشاره کرد.

لباس‌ شخصیت‌های زن بازی نیز طوری طراحی شده‌اند که در برخی موارد تحریک آمیز به نظر می‌رسند. البته این طراحی‌ها تنها در حد مشخص بودن بخش‌هایی از بدن باقی می‌ماند. البته موارد تحریک آمیز بازی تنها به طراحی لباس‌های شخصیت‌ها ختم نشده و این مسئله برای دیالوگ‌های بازی نیز صدق می‌کند. علاوه بر این، دیالوگ‌های بازی شامل کلمات نامناسبی نیز می‌شوند.

در پایان لازم به ذکر است که بازی افسانه‌های برزریا در تاریخ پنجم بهمن ماه سال جاری شمسی در آمریکای شمالی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن  ۴ و رایانه‌های شخصی توسط شرکت باندای نامکو عرضه خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  سبد خرید بزودی به بازی Fortnite اضافه خواهد شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر