5 نظر

عنوان کارتی هشت خوان برای اندروید منتشر شد

توسط در3 سال پیش
 

به تازگی عنوان ایرانی جدیدی برای گوشی‌های اندروید منتشر شده‌است. با دنیای بازی همراه باشید.

این عنوان، هشت خوان نام داشته و توسط استودیو آوید ساخته شده‌است. هشت خوان یک عنوان کارتی با ویژگی‌های منحصر به فرد است که برای اطلاع دقیق از آن‌ها با سخن سازندگان بازی همراه باشید:

هشت خوان اولین بازی کارتی ایرانی است که شما در آن با یک رقیب آنلاین مبارزه می‌کنید. به بیان دیگر، سایر بازی­‌های ایرانی اگرچه نام آنلاین را یدک می­‌کشند، شما هیچگاه با یک رقیب آنلاین بازی نمی‌­کنید. در هشت خوان اما اوضاع به گونه­‌ای دیگر است. در بخش کارزار این بازی شما با رقبای آنلاین بازی خواهید کرد. بخش آنلاین بازی اگرچه هنوز جای بهبود دارد ولی کاملاً راضی­‌کننده به نظر می­‌رسد.

 

 

اگر از گرافیک بازی بخواهیم برایتان بگوییم، حرف­های خیلی بیشتری خواهیم داشت. در این بازی بیش از ۱۶۰ شخصیت متنوع وجود دارد که هرکدام بسیار هنرمندانه و با جزئیات بالا طراحی شده­‌اند و از این نظر با نمونه­‌های خارجی قابل رقابت و در موارد اندکی حتی بهتر هستند.

بسیاری از این شخصیت­‌ها، پهلوانان و قهرمانان اساطیری ایرانی هستند که از این نظر هم بازی شما را جذب خواهد کرد.
از جنبه کیفیت طراحی بازی (Gameplay) همانطور که گفته شد، در این بازی بیش از ۱۶۰ شخصیت و کارت منحصر­به­‌فرد با ویژگی‌ها و قابلیت­های منحصربه­‌فرد و جذاب در اختیار شماست تا بتوانید استراتژی‌های متنوعی را در بازی پیاده کنید.

 

در ادامه با تریلر این عنوان همراه باشید:

[jwplayer mediaid=”135996″]

دانلود ویدئو

دانلود بازی

با انتشار هشت خوان به نظر می­رسد بهبود چشمگیری در کیفیت بازی­های ایرانی ساخته شده اتفاق افتاده و سطح توقع مخاطبان بالا خواهد رفت و استودیوهای بازی­سازی باید وسواس بیشتری در محصولات خود به خرج دهند.
همانطور که پیش از این نیز ذکر شد، هشت خوان محصول استودیو آوید، یکی از استودیوهای مستقل بازی­سازی است.

مطلب مشابه ◄  بازی Cyberpunk 2077 پروژه جاه‌طلبانه‌تری نسبت به «ویچر 3» خواهد بود
 

شما باید ورود برای ارسال نظر