2 نظر

هم اکنون برای دریافت نسخه بتای The Division ثبت نام کنید

توسط در3 سال پیش
 

بعد از مدت ها انتظار، بلاخره Ubisoft امروز بخش ثبت نام را برای آن دسته از کاربران Xbox که مایل به دریافت نسخه ی بتای عنوان مورد انتظار Tom Clancy’s The Division هستند، باز کرد. از آنجایی که ظرفیت محدود است، کاربرانی که زودتر ثبت نام می کنند در اولویت قرار دارند.
نسخه ی بتای The Division دی ماه امسال بطور اختصاصی فقط برای کاربران Xbox در دسترس قرار می گیرد. خبری هم از نسخه های مخصوص PS4 و PC نیست و کاربران این دو پلتفرم باید تا زمان لانچ رسمی بازی در ۱۸ اسفند امسال، برای تجربه ی این عنوان بزرگ صبر کنند.
البته نسخه بتای The Division رایگان نخواهد بود و برای دریافت آن حتما باید ابتدا بازی را پیش خرید کنید. برای اینکار میتوانید بهThe Division Betaمراجعه کنید و ضمن پیش خرید کردن بازی، در خواست خود برای دریافت نسخه ی آزمایشی این عنوان را نیز ثبت کنید.
Tom Clancy’s The Division یک عنوان شوتر آنلاین است که از المان های RPG هم بهره می برد. در بخش آنلاین بازیکنان از دو مود co-op و PvP play بر خوردار خواهند بود. همانطور که گفتیم این عنوان اسفند ماه امسال برای پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One لانچ خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  فروش بهاره «استیم» شروع شده است
 

شما باید ورود برای ارسال نظر