26 نظر

هیدئو کوجیما: هنوز به طور کامل درگیر تمام کردن بازی متال گیر سالید ۵ هستم

توسط در3 سال پیش
 

روز قبل شایعاتی مبنی بر جدایی آقای هیدئو کوجیما از شرکت کونامی در فضای مجازی منتشر شد. حال او طی انتشار اطلاعیه‌ای گفته که هنوز به طور کامل درگیر تکمیل بازی متال گیر سالید ۵ است.

متن اطلاعیه منتشر شده توسط آقای هیدئو کوجیما به شرح زیر است:

اطلاع رسانی راجع به بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

به مشتریان،

با تشکر از شما که حمایت های خود را از محصولات و خدمات شرکت کونامی ادامه دادید.

اخرین عنوان در سری متال گیر، یعنی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برای انتشار در ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ در آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و اروپا و پس از آن در چهارشنبه ۲ سپتامبر در ژاپن و آسیا برنامه ریزی شده است و هیدئو کوجیما به کار خود ادامه خواهد داد.

هیدئو کوجیما اعلام کرد:

من می خواهم به طرفداران اطمینان بدهم که ۱۰۰ درصد درگیر توسعه ی بازی هستم و کار روی عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را ادامه خواهم داد؛ من مصمم هستم که آن را طوری بسازم که به بزرگترین بازی من تا امروز تبدیل شود. آن را از دست ندهید!

علاوه بر این، شرکت کونامی به توسعه و توزیع محتوای با کیفیت بالا در سری متال گیر، پس از عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ادامه خواهد داد. ما انتظار حمایت مداوم شما از سری متال گیر را داریم و عمیقا قدردان این موضوع هستیم.

لازم به ذکر است که به عنوان گام بعدی در این سری بازی، کونامی در حال حاضر مشغول توسعه نسخه ی جدیدی از سری Metal Gear است.

مطلب مشابه ◄  بازی جدید سری Castlevania تحت‌عنوان Grimoire of Souls معرفی شد

نظر شما در این باره چیست؟

 

 

شما باید ورود برای ارسال نظر